Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav
Re: Graveyard

Příspěvek od hulkxxxl » 24.02.2014, 07:53 hod.

RIP všem padlým bojovníkům, nevím co se to děje poslední dny ale je těch ripů už nějak moc... včera 2x DC s barbem klasika obě když jsem měl pod nohama kvanta desecatoru... naštěstí jsem to ustál, občas mi chobí po kebuli myšlenka na návrat k sc ale hc je prostě droga ikdyž ta poj... hra si občas dělá co chce
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od dawemorraless » 24.02.2014, 08:00 hod.

rip pánové..... je to drbnutý poslední dobou :( na ofiku plno stížností a žádná odpověd reakce
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

sukvos
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SUKVOS#2753

Re: Graveyard

Příspěvek od sukvos » 24.02.2014, 09:15 hod.

Další exponát do sbírky je můj WD na paragonu 86. http://eu.battle.net/d3/en/profile/SUKV ... o/34767329
Farmil jsem si v klidu v aktu 3, pak přišel DC asi 30 sekund, hra nereagovala a bylo vymalováno. Ale poučil jsem se z toho a teď chodím i public :)
Obrázek

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Graveyard

Příspěvek od Jimmi » 24.02.2014, 09:58 hod.

Hej je to nejake divne. My sme hrali s kamosom vcera a jemu to robilo pesne tieto veci ze 30 sekund krical ze sa nehybe a mne slo secko uplne v pohode. Vsetky jeho 3 megalagy som odtahoval prisery prec od neho a kantril ich takze zije ale na HC je to dost o hubu.

Lecitel
Wraith
Příspěvky:152
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lecitel #2310

Re: Graveyard

Příspěvek od Lecitel » 24.02.2014, 11:02 hod.

R.I.P Sukvos je to škoda :-(

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Graveyard

Příspěvek od bolehlav » 24.02.2014, 11:49 hod.

stun monk PL20... během hraní se mi stávalo takový to hop o pár mětrů zpátky, do toho Kolmen psal, že blbnou servery. Monk, s kterým jsem připravoval na pohodu krypty MP8 a to tak, že fakt na pohodu. Radši jsem podřadil, (páč se nám dvakrát na MP6 stalo, že jak se někdo lognul do hry, tak zásek na 8-10sec) a šel na MP3 A3. Jdu si spolu s WD a je to pohodička, stunuju, stahuju, WD masakruje hloučky mobů. Dva EP no problem. Najednou najdeme přiblblej EP s desecratorem, přítahem a pár blbostí k tomu. Vlítnu tam, stáhnu je na sebe, kluci mi to naserou pod nohy, pohoda. Měl jsem tsunami a Swind a LOH. Pohodička, vše vypadá jak má, ale najednou mi zmizel Swind... uprostřed hromady mobů, pak najednou není vidět ani že bych tloukl.... najednou hop, pasivka a Life skoro na nule, začnu zdrhat, přítah na pánev, a KO...zabit ne desecratorem ale tím cvaldou s holí. No, docela mi to zvedlo náladu.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Graveyard

Příspěvek od Seton » 24.02.2014, 13:17 hod.

R.I.P
ty lagy sou opravdu docela na exkrement.... i když musím zaklepat, pokaždé to bylo vyditelné hned zezačátku, takže sem se nepouštěl mimo město vůbec...
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Alexík
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alexík#2720
Bydliště:Jindřichův Hradec

Re: Graveyard

Příspěvek od Alexík » 24.02.2014, 14:54 hod.

Taky jsem málem ripnul i s celou svojí partou. Šli jsme MP7 a zrovna se nacházeli v proclé Cath 4 a kolem nás bylo pár přiblbjech kostlivců s tlusťochama. Najednou to všem začalo lagovat přímo ve fightu a mě pomalu ubývaly HPčka. V tu chvíli jsem se už s barbarem loučil těsně před 100 PL. Rychle jsem promačkal všechny skilly včetně Berserkera a začal se kolem mobů točit. Naštěstí vše dobře dopadlo díky duchapřítomnosti mých parťáků, kteří hodily voodoočko, ingore pain tak i serenitu pro partu. Těch pár sekund na prodloužení života pomohlo k tomu, aby nás hra konečně odpojila. Měli jsme fakt velký štěstí, že nebyl EP protože jinak by ripnuli všichni. Jsem rád, že mám takovou partu jakou mám a za nic bych jí neměnil.

BTW Blizz totálně sere na to, že se občas servery kurví a lidi na HC zbytečně umíraj, a k tomu ani nejsou schopný udělat nápravu, aby se to neopakovalo a další den znovu hromadný pád serveru a mrtvý opět přibývají.
Hardcore

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Graveyard

Příspěvek od Tapeworm » 24.02.2014, 15:07 hod.

RIP všem padlým v předchozích dnech.

Neházel bych smetí jen na blizz. Často je to jeho chyba, ale často také ne. DC lag může nastat kvůli jakémukoli problému na cestě mezi PC a serverem blizzu.

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Graveyard

Příspěvek od mdmT » 24.02.2014, 15:14 hod.

... RIP všem ... a já teda musím zaklepat, zatím mám na DC fakt kliku ... pohřbil jsem už dobře 10 charů, ale všechno to byla moje blbost ( nejhrajte vyšší MP vožralý, nelíbejte se u něj s přítulkama, nechatujte a nemačkejte tlačítko průzkumníka pokud je máte na myši :-)) ... tzn. počítám s tím, že DC smrt na mě někde ještě čeká a můžu říct, že se na ni fakt netěším:-( ... zatím to bylo vždycky tak, že spoluhráči koukali jak jsem klidnej, že jsem RIPl ( a byly to paragony 60+ ), ale já vždycky věděl, že to byla moje blbost ... pohřbít nějakej vyšší PL na DC, tak nevím jestli bych měl chuť dál hrát ...

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Graveyard

Příspěvek od Marast » 24.02.2014, 21:42 hod.

Kdyz vas tak lidi ctu, tak mi uplne vystupuje na mysl scena z filmu Watchmen, kde Komediant pronasi svoji typickou hlasku...

A co me porad naprosto ubiji, je fakt, ze se vam lidi na tom publicu vlastne jeste vysmeji. :( Nemam public vubec v oblibe, ale rikate si, ze doprejete spoluhraci tu moznost si to otevrit, kdyz uz je to vlastne jeho hra. Stare dobre otrepane klise: "Za dobrotu na zebrotu" mi zas jednou ukazalo prostrednicek.

A to jeste doufam, ze mi Spidrer nebude nejak spilat za ten promarneny Leoric's Signet za x desitek mega. :-|
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Graveyard

Příspěvek od Petros » 25.02.2014, 02:22 hod.

Je mi to líto, chlape. S prstenem si nelam hlavu, s tím se na HC počítá a Spidy je navíc dobrák, co tyhle věci neřeší. ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 25.02.2014, 12:10 hod.

:-(

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Graveyard

Příspěvek od Marast » 26.02.2014, 01:49 hod.

Díky Peťo. Tak nějak se s tím zkouším srovnat, ale nějak mě to nebaví. Zkouším si sám doexpit nějaké ty postavy co mám, ale ani to se pořádně nedaří. Latence hapruje jak blázen a do toho ty pitomé rollbacky... :{
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Graveyard

Příspěvek od Fru-fru » 26.02.2014, 08:06 hod.

Ty vole Maraste, nene! Mé barbaří dvojče je mrtvé? Dostal jsi mě kámo. R.I.P.

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Graveyard

Příspěvek od Marast » 26.02.2014, 18:03 hod.

Njn Fru. Znáš to. Když se daří, tak se daří. Ale díky chlape.
Každopádně. Dnes byl, řečeno s notnou dávkou nadsázky, pohřben patch 1.0.8. R.I.P :wave:
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 26.02.2014, 18:22 hod.

Hlavně at už pohřbí tu zkurv..... aukci...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od Wishmaster » 02.03.2014, 00:19 hod.

2.0.1 patch a "restart" hc-cka.. Kazdopadne, prv ako pojdem hrat po experimentovani s pretaktovanim grafickej karty, treba oskusat stabilitu karty niekde inde, nez pri hrani D3 hc :D Skvela barbarka polozila zivot pre bsod (vobec prva bsod odkedy ficim na novom kompli :D ), aj ked len 25.lvl, ale slo jej to skvele. Neva, zivot ide dalej, je to len hra :))

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: Graveyard

Příspěvek od Kubizek » 03.03.2014, 13:59 hod.

Tak koukám, že budu popisovat první RIP na 2.0.1. :-) DH - nikdo v clanu to snad nehraje, tak jsem si řekl, že když mám DH tak rád a ženská je tak sexy, tak ji konečně doexpím a doplním složení party o nový char. No, skoro...DH lvl myslím 57. Kouleho archivy, expert, 50k HP, 150 ar, celkový EHP nevím. Kouleho rare construct, neviděl jsem ani arcane, ani desecrator, ani molten, nic. Prostě vylezl ze země spolu se svou partou zmutovaných dětí a dal mi IK na jednu ránu :shock: Expím samozřejmě další a na hard. Tohle si znova nelajznu 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 03.03.2014, 14:02 hod.

@Kubizek: Nj to se občas stane, že si holka lehne, když vidí koule a ten construct nad tím >:D >:D >:D

každopádně R.I.P.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“