PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 02.10.2013, 14:47 hod.

Tak net mám optiku 25/25mbit., takže tím to nebude - jak to laguje, tak všem v partě, rozdíl ve velkých skupinách a efektech je akorát že moje grafika dává v extrému 8fps, kámošova nabušená drží třebas 30fps, ovšem ty lagy je jiná kategorie, tam prostě vylítne odezva a je to cukatůra, bez ohledu na HW.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 02.10.2013, 15:06 hod.

Frozen uzasna prace!!!
Vetu: "Till extension released, most used characted is barbarian" bych opravil na "Till expansion released, most used character is barbarian". Ale to je jen takovy kosmeticky detail :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 02.10.2013, 15:10 hod.

BTW k tem lagum, dnes to laguje spouste hracu (na HC). Jak jste na tom vy? Bacha na to!!! Hrajte radeji nizsi MP nez obvykle :) doku lagy nezmizi.
Lateancy vsemozne skace nekdy az k 500 u me.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kalis » 02.10.2013, 17:00 hod.

admiralos: hele nakup si veci na pk a infiltruj se :D, protoze jestli do toho zapojis tolik usili jako zde, co tady branis svuj nazor, tak je semeles vsechny. :)
ps. zbran a helmu mam, kdyz bys chtel ..;)

kogoruhn
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordKogoruhn#2487

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od kogoruhn » 02.10.2013, 19:35 hod.

Dneska sem narazil na DarxFlex#2519. Ale diky tomuhle tematu sem ho odhalil! Buhehe...

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 03.10.2013, 00:09 hod.

Kalis: Ikdybych chtel tak by to uz asi neslo pac Ares me jiz zna, a nemyslim si ze si me jmeno nechal jen pro sebe :) Je pravda ze mi nedela problem pouzit ostrejsi taktiku k pomste, ale tady bych musel zabijet nejakou dobu i jine hrace a to bych proste nemohl. I tak by to byla dlouha priprava na jednu akci, ktera by se ani nemusela zdarit...

kogoruhn: Tak to nas jedine tesi ze Ti tento seznam pomohl :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 03.10.2013, 16:18 hod.

Frozen: dobrá práce. Betongsugga tomu dodal skvělou hudbu teda :) Co se PK listu týká, já bych se asi neohlížel na to, že někdo je exPK a má z toho ve stáří traumátko... ale Tvoje volba, chápu, že se nechceš obtěžovat s aktualizací.

Jsem rád, že se téma tak chytlo. Je to paradox, protože díky tomu mám pocit, že vlézt tenkrát do té pasti mělo smysl.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 03.10.2013, 16:34 hod.

A já už několik dni nikoho nepotkal.:-(

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 03.10.2013, 16:46 hod.

Kuki: Coz mozna znamena ze PK je na ustupu... :)?
Byl tu vlastne vubec nekdo kdo narazil na Betongsugga? Toho bych si ja pral uplne nejvic :) Chtel bych videt jak se marne snazi neco vymyslet :)

PS: Kuki a cim ty vlastne lezes na PKacka a delas jim z jejich prace jedno velky pohrebiste :)?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 03.10.2013, 16:48 hod.

ja potkal betonsuggu vcera na MP5, ale bohuzel nestihl nic predem pripravit a do hry se postupne pripojili 2x WD PL80+ a i kdyz jsem cekal co se z toho vyklube, tak ho brzy odhalili a nakonec jsme ho vykopli, protoze sice buffoval, ale akorat se tam motal a ani zadnou exp bombu nepripravil

sranda byla, ze jsem si zpomnel prepnout skily po tom co jsme predtim nekoho s BlackMagem protahovali a nemel jsem ani blood magic a mel zapnuty glass canon, tak mi zivoty pul runu trochu vic litaly, on se furt motal kolem mne a asi se tesil :)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 03.10.2013, 16:51 hod.

Ja mam na to barbarka.:-D
Ted ma gear na WW, ale prehodim dva itemy a mam z neho EHP hovado se 90k dps - buffed.
Na mp5 jsem uz skocil do toho nejvetsiho bordelu, jak jsou ty zatacky a bez vetsiho infarktu to zvladl.:-)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 03.10.2013, 16:55 hod.

Koukal jsem kdo je online a komu bych napsal, at vezme barbara s inspiring, ale nebylo misto ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 03.10.2013, 20:30 hod.

Frozen pekna stranka, musim pochvalit :)

Inak aj ked nerad, tak musim priznat, ze ja na ten zoznam PKK nepatrim :) na HC mam len DH s ktorou este len zbieram skusenosti ako ju dobre hrat. Skusenosti mam s barbarom ale toho zase nemam rozbehnuteho na HC a nemam nanho ani odpovedajuci gear. HC vlastne len postupne rozbieham a tlacim si jednu postavu single pomaly na inferno

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 04.10.2013, 00:39 hod.

Ty jooo :) PKK bych nas radsi nenazyval :) Byt PKK je hodne vysoky level hrani, coz znamena umet sundat PK hrace. Nebo se tu nekdo na to cejti :)? Ja se spis cejtim jako takovy maly PK Hunter, co je hleda a skodi jim v jejich praci. Na nic moc vic to nevidim :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 04.10.2013, 02:20 hod.

Je nelze zabít. Jsou tak udělaní, aby to nešlo. Leda by se zabil sám/dostal dc, nebo nějaký super lag. Pokud je při smyslech a nestane se jedna z věcí uvedených v předchozí větě, tak těch jeho 10 milionu EHP dolů nedostaneš :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 04.10.2013, 07:46 hod.

No pravé, oni to postaví tak, ze muzou stát prakticky v cemkoliv a nic se neděje.
Leda ho chytnout, když jde normálně hrát s normál gearem na public, jenže s jejich nicky si davaj asi pozor jak prase.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 04.10.2013, 09:55 hod.

@Kurovec: to není o tom, že bych nechtěl seznam aktualizovat, to bych stejně nedělal, udělal bych Vám přístup přes web a administraci, kde by jste si to měnili, ale já nechci mít problémy za uveřejňování nějakých nicků, případně být ještě nařčen z pomluvy. Takže pokud chcete nějaký seznam, tak si ho udělejte mimo, já dám na stránky na něj odkaz. Nechci nikoho pronásledovat za to jak hraje, jen mi šlo o to když už se snažíte, tak ať máte aspoň něco, kde se lidi dozvědí o co jde.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 04.10.2013, 11:02 hod.

Malokdo ustoji enrage Butchera nebo Beliala na vysoke mp. PKK jen musi vydrzet vic a umet ho tam dostat. (z doslechu)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 04.10.2013, 15:46 hod.

Darkness: Co vim tak Enrage maji uz jen Ubers, nikdo jinej. Ale i tak si to moc nedokazu predstavit :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 07.10.2013, 15:44 hod.

Kubo muzes tam pridat dalsi kousek: charliesheen#2558
Tento PK hnup radil vcera spolecne s DarxFlexem, mam potvrzeno od kamarada co se jim pripojil do hry a byl svedkem umrti 4 nezkusenych hracu :( Bohuzel byl i svedkem toho jak se radovali ze v jejich hre umrelo hodne postav (asi i prave kvuli tem lagum...). Ja mimochodem ted HC nehraji dokud ty lagy neodstrani - je to opravdu nebezpecne kdyz se to pak blbe sejde s neprijemnym Elite packem.
Po pravde dost nechapu jak muze tak dlouho trvat ty lagy odstranit, at si pak Blizzard nestezuje ze od nich hraci odachazi kdyz maji tak mizernou a pomalou podporu... :(
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“