Rada pro DH

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Melneor
Quill Rat
Příspěvky:8
Rada pro DH

Příspěvek od Melneor » 10.05.2013, 22:12 hod.

Zdravim,hrál jsem zatim HC jen za Barbara a teď bych chtěl hrát za DH.Zatim jsem low a tak bych chtěl radu od zkušených hráčů jaký skilly používat(DH je opravdu papírovej takže abych měl šanci přežít)a třeba i jaký věci postupem času nakoupit(hlavně do čeho nejvíc jít)i když peněz opravdu moc nemám :green:

Budu rád za každou radu,dik

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Kuki10 » 10.05.2013, 22:30 hod.

Moxmar ingame a na foru Ride hraje DH, zeptej se ho, myslim ze ti dobre poradi.

http://www.diablofans.cz/forum/viewtopic.php?t=8339

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Ride » 10.05.2013, 23:15 hod.

Cus bus Melneore. Kdyz budes mit nejaky dotazy, rad odpovim. DH je fakt težkej. Hod sem treba link na tvoji postavu a muzem se o vybave nebo schopnostech pobavit.

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: Rada pro DH

Příspěvek od grimlong » 10.05.2013, 23:34 hod.

Cus. Nez zacnes hrat DH na hardcore, zkus si ho nejdriv trosku osahat na softu. Fakt neni uplne jednoduche s nim hrat

Melneor
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Melneor » 11.05.2013, 09:07 hod.

Tak už jsem na Softu za něj trochu hrál ale chci ho prostě zkusit teď na HC(po smrti Barbara na PL3 mám teď chuť do něj)určitě později hodim link na postavu s výbavou ale nejsem hráč kterej hraje 5-6 hodin denně.Většinou hraju pozdě večer nebo i přes den o výkendu tak cca 2 hoďky denně takže to bude trvat déle :green:

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rada pro DH

Příspěvek od ondrous555 » 12.05.2013, 21:45 hod.

Ja si myslim ,ze kdyz to zatim zvladam ja paragon 13 tak to dokazde skoro kazdej ;) ja mam nejake veci co ti muzu pujcit do zacatku tag ve hre Ondrous555#1825

Melneor
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Melneor » 13.05.2013, 19:07 hod.

Tak mě ani nejde nějak o věci až se dostanu na 60lvl ale spíš jaký pasivky a aktivní skilly jsou nejlepší s DH na přežití.

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rada pro DH

Příspěvek od ondrous555 » 13.05.2013, 19:46 hod.

Nejlepsi skilly na to se tezko odpovida mam za to ze kazdemu sedne trochu neco jineho. u tech pasivek asi neni moc velky vyber aspon pro mne Brooding a Perfectionist. a ty aktivni tam je velky vyber asi nejlepsi bude si to zkusit na SC co ti sedne. ja bych si mozna jeste dovolil doporucit prasatko Companion Boar Companion prida resisty trochu leci a pekne tankuje. mne dvakrat zahranilo,kdyz se mi to lagnulo tak ja na nej nedam dopustit ;)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Ride » 13.05.2013, 19:59 hod.

hod sem konecne odkaz na tu tvoji postavu

ondrous555
Fallen Shaman
Příspěvky:68
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rada pro DH

Příspěvek od ondrous555 » 13.05.2013, 20:07 hod.


Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Ride » 13.05.2013, 23:40 hod.

moc pekny. jen si zkus sehnat Natalka ring. jakykoli - ten bonus za komplet set je strasne znat, hlavne kdyz musis davat hodne IQQDQ

Ja osobne bych jel stunovou bolu jen na bosse, a to jeste mozna. Na fatmu tu s velkoym radiusem (s pritahovacim barbem je imbakruta) nebo kdyz bych mel calamity - hodne rychly strileni aby se ani nehly. Pri utoku rekneme 1.5 to podle me nema cenu. Taky by ti delala znacku a uvolnilo by se ti misto pro kotoul/neco jinyho.

Ale kazdy jak mu to vyhovuje :-)

Melneor
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Melneor » 31.05.2013, 22:28 hod.

Takže 60+2 death.Keywarden 2 akt a elitka :{

Do tý doby jsem si to dával na pohodu a teď todle ale už jsem rozjel další DH protože mě baví hodně.Akorát zase než budu na Infernu tak to chvíli potrvá a to mě sejří(není tolik času)Hlavně zas to bušení srdce u tý smrti to je vždycky něco :green:

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Ride » 31.05.2013, 22:38 hod.

skoda. To byla velka smula :-((( , bo dle me je tenhle warden pro DH pouzivajici ball lightning asi nejlehci. nevim teda jaks to jel.

RIP

Melneor
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Rada pro DH

Příspěvek od Melneor » 31.05.2013, 22:46 hod.

Tak určitě ale já šel do elitky a on se přifařil s těma ohnivejma bombama a life šel nezkutečně dolů+ta elitka a já než jsem zareagoval tak jsem ležel.Celou dobu jsem jel bez problémů ani jsem se nedostal pod půl HP a teď todle :OXO :green:

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“