hledám lidi na exp runy

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kolmen1 » 03.05.2013, 11:42 hod.

Zdravim vás přátelé,
Po nedávném ripu na plvl 79 bych chtěl co nejdříve dospět na podobný level, protože ten drop na těch nízkejch paragonech bez MF gearu je naprosto o ničem a moc mě to nebaví.
Alespoň do patche chodim tyto lokace: The Core of Arrea, Tower of The Damned lvl 1, Crater 2, Crater 1, Rakkis Crossing,Bridge of Korsikk a Keep Dephts 2.
Run trvá na MP1 když jdu sám cca 30min a s HF ringem a gemem udělám cca 20Mio expů.
Ovšem ideálnějši by to bylo chodit ještě s Monkem, který by byl ochoten používat Cyclone Strike s runou Implosion aby všechny moby stahoval na sebe a podle potřeby mantru(nejlépe na dps) ovšem ta tam není potřeba stakovat každé 3s.
Další důležitá postava by byl barbar s Ground Stomp a runou Wrenching Smash a dalšími útoky na stun + Důlezité je aby měl Sprint s runou pro partu a to Forced March.
A čtvrtý do party může bejt ve finále kdo koliv i dyž wizz by asi nebyl vůbec špatnej :-))))


Pokud se někdo takovej najde a bude chtít se mnou chodit tentu run nechť se ozve, byl bych moc vděčnej...z počátku by se chodilo mp0-1 později se klidně může zvednout, ale to už není tak efektivní jako ty nižší MP...

Edit: Právě jsem přežil DC když jsem si chtěl 1 run zaběhnout sám...už nikdy víc....Prosím přidejte se někdo :-D
Naposledy upravil(a) Kolmen1 dne 31.05.2013, 14:41 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kuki10 » 03.05.2013, 11:44 hod.

Kdyz budu mit naladu, tak se pridam.
Ale moc casto exp runy nechodim.
Mam jeste slabouckeho wizzarda.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kolmen1 » 03.05.2013, 11:49 hod.

Kuki to já mám taky ještě WD v plenkách bez LS a LoH, takže zatim můžu jen nízký MP ani kklíče chodit nemůžu, ale chci ho dostat co nejrychlejc co možná nejvejš a tento run je na to zatim ideální...důležitej tam je ten barb s tim sprintem, to opravdu dost urychli přechody a pak ten monk s Cyklonou, když to jen na sebe natahne a já to rozmašíruju medvědama :-)))

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kuki10 » 03.05.2013, 11:52 hod.

Mam kudlu s ls kdyby jsi chtel.:)
Edit: muzu oprasit barba, s ground stomp to mas barba a opicaka v jednom...:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kolmen1 » 03.05.2013, 11:57 hod.

No jestli by jsi mi ji postnul až budeš ve hře kouknu na ni...ja teď nechci kupovat žádnou za 100Mio aby měla LS a díru a přijatelný dps přes 900, ale chci managumu přes 900dps s LS a dírou...což bude tak 300 - 500Mio a já mám zatim jen 200...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kuki10 » 03.05.2013, 11:59 hod.

Co furt na te managume mate.:-D
Ok postnu.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kolmen1 » 03.05.2013, 12:02 hod.

No tak třeba to, že maj v základu dost intel a hl CD, což je prostě boží...problém je ten, že ji nemůžu pořídit do doby než budu vlastnit komplet zuni set kvůli regenu many, proto teď musim mít Knife s regenem, bez toho to nejde hrat...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kuki10 » 03.05.2013, 12:05 hod.

Me prisla lepsi nejaka kudla, ale stejne jsem lital s echem.:)
Hlavne cenove jsou hrozne napaleny.
Kdyby jsi chtel, tak mam zuni helmu bez cc a peknou zuni chestu.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od herba » 03.05.2013, 12:06 hod.

Zdar,
do tejdne mam frosťáka dovybavenýho, potřebuju ještě 2 itemy a na mp 0-1 bych to možná i 24% ms poskládal :wave:
Tal rashu chestku a botky od Natálky...
Jinak kudlu na witche 963 DPS s dírou a LS sem koupil za 1mil :)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kolmen1 » 03.05.2013, 12:10 hod.

Cus Herba, no to jo kudlu seženeš za par Mio, ale ne nějakou vážně dobrou, ja když něco kupuju, tak se nažim, abych nemusel za měsíc kupovat zase něco novýho...A oni tam ty managumy nejsou tak drahý jen tak pro srandu králikům ;)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kolmen1 » 03.05.2013, 12:11 hod.

Kuki tu chestu bych i mozna bral tu nemám a ještě nemám zuni ring...jinak hlavu s cc mam za 80Mio a boty s armorem za 50Mio..

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kuki10 » 03.05.2013, 12:18 hod.

K hlavne s tim nezarakvi.:-D
Zuni ring mam zakladni, ale na zacatek, nez se zahojis.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Tapeworm » 03.05.2013, 15:14 hod.

Manajuma je strašně přeceňovaná kudla. Jelokož nemůže mít manaregen a díru zároveň tak je lepší koukat po nějakém meči s INT+CD+dírou+LS a s DPS 950 - 1000 se tyhle meče pořídí daleko levněji než manajuma. Zároveň můžou mít těch 1000 DPS čistě bílejch což je lepší než poison z kudly.
Ale to je můj názor tak to neberte až tak vážně :D

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Brawler » 03.05.2013, 15:48 hod.

Je to otázka vkusu a buildu=)
Já mám na farmu máňu s +135max mana ... je to farma a vůbec neřeším jestli manu mám, nebo jaký mám její regen, všechno padne hned a díky pasivce mi mana regeneruje právě tím, že všechno zabíjím rychle, blízko u sebe a "po tisících" ...
Na vyšší MP naopak nahodím komplet zuni set, přepnu pasivky a vyměnim mojo s kudlou ... 1300max mana, 105mana regen ... spolu s vdovama mám many dostatek (když je nezapomenu vypustit, ale i tak, hehe) na spam za pomocí malé ZOO to vydrží na pěknou chvilku=)
Zbraň je pak otázka vkusu. Nemusím řešit regen na zbrani, protože ten mám myslím si gut díky zuni a mojo ... logika velí vzít echo, ale to je k hovnu, to bude asi tak jediná zbraň, kterou nedoporučím, všechno vám z těch medvědů zdrhne a HLAVNĚ ten fear zruší STUN co nasadí DH nebo BARB ...
Proto může být máňa s dírou, ale ta je fuj fuj drahá, ale zábavná pro mě, může být kudla s regenem/bez regenu (zato s int, cd, dírou) ... a nebo může být meč a ten asi doporučím nejvíc, meč má podobně jako echo vysokou hodnotu dps a nemá tak velký rozptyl jako kudly 300-1000, echo a meče 500-1050 třeba ... budete se divit, ale ten rozpyt dělá na vyšší MP opravdu dost.
od té doby co jsem koupil ten meč co nosím zažívám nepopsatelné pocity nejen proto, že čísla critů jsou celkem vyrovnané a vysoké (s máňou to bylo 250k-800k, prostě po haluzi ... meč dává za 450k-900k ... oboje bez voodoo), ale taky díky tomu, co na ten meč narollovalo a to není zdaleka nijak zázračný ... kupoval jsem ho že ho přeprodám, ale když jsem uviděl co se mnou dělá, nevzdám se ho (protože lepší (rozumněj s dírou) seženu jen horko těžko)
takže asi tak no, chce si to ošahat co člověku sedí a v neposlední řadě je to o tom, kolik na to máte goldů ... nejde proto jednoznačně říct, že TOTO je nejlepší, to je blbost=)

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Ara » 03.05.2013, 16:13 hod.

ted zkousim po dlouhe dobe 2h zbran, a na dmg je to znat, akorat se musi resit pickup radius jinak....
spis myslim ze vse nad 130k dmg a 60k life pri 4000 armor je hratelny do mp5..... cc nad 30% by mohlo taky stacit :-)
Obrázek

Oryctes
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oryctes#2434

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Oryctes » 03.05.2013, 19:44 hod.

Yo` Kolmen,

Sledoval som ta dlhsiu dobu. Po pravde tieto "high" pl si drzim v merku, a sledujem ich HC progress. 79... hmmm, no stalo co sa stalo, take veci sa holt na HC sem tam stavaju. Aj mna to mrzelo, a aj mi tu pod Tatrami sme smutili, predsa tolko casu investovaneho do "vybrusovania" postavy a potom....6 feet under...predsa keby si ten cas venoval na jarne upratovanie pred barakom, uz ste tam mohli snad aj skalku.
Hram mnicha, ktory aspon z casti splna tvoje predstavy (cyklone strike na 34 yd, auru idem na def), a ak tak mozme spolu skusit nejake runy, nevravim ze teraz budem 24/7 online cakat v pozore kym sa pripojis aby sme zahrali, ale ak ma uvidis online ozvy sa. Mam len jednu podmienku, na partaka sa musi dat spolahnut a neneha ma zgebnut na lagu/dc, ale urobi vsetko preto aby ma zachranil. To iste mozes ocakavat odo mna...

S pozdravom Ory
nemaluj čerta na stenu!

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od wirgie » 17.05.2013, 14:28 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Wirg ... o/25385165 slabej barbar

hledam nejakeho spoluhrace, ktery by mi jeste poradil jaky zvolit skilly a sutry

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kuki10 » 17.05.2013, 14:36 hod.

Obrat se na Petrosa nebo spiderera, dobre ti s barbie poradi.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Guru » 18.05.2013, 14:48 hod.

Rad bych poznal nove HC hrace a obcas si s nimi zahral ... Guru#2453 :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: hledám lidi na exp runy

Příspěvek od Kolmen1 » 31.05.2013, 13:39 hod.

O5 se obcacím na početnou HC komunitu s prosbou...Už se nezadržitelne blížim k Pragonu 100 a chtěl bych ho co možná nejrychleji dosáhnout(ale nechci točit pořád dokola 1 a tu samou lokaci)
Chodim ne zase tak krátkej run a to A1 MP2 se začátkem ve Festeringu, Agony3 kde najdu vchod do...a teď mi vypadlo jak jen se to tam jmenuje :-) Ale klikáte tam na tech 6 duchů....:-), pak Agony 2 a na závěr Fields i s dungema...Je to dost svižný a celkem slušný expy za ten run....

A teď k prosbě, hledám do party nějakého shopného barbara se sprintem do party aby to vše odsejpalo ještě rychlejc...není potřeba žádné demage o vše se postarám...po zmíněném barboj bych potřeboval jen stackovat WC a Sprint a aby si doplňoval fury, nic víc nic míň...Chápu, že se to může zdát dosti otravné, ale jde pouze a jenom o paragony...Takže pokud se tu najde někdo kdo by stíhal rychlejší tempo hry a chtěl se přidat v paragonování, není nic jednoduššího než ve hře napsat a připojit se...Chci pouze ochranu před Blizzem a jeho nevyzpitalnými DC, Lagy a podobnými nesmyslil co nás na HC mohou potkat...píšu schválně na HC, protože na SC za tech 600h jsem nic podobného neregistroval...na oplátku nabízim samozřejmě, že když by šlo do tuhého, tak vás v tom nenechám...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“