Shadouek - RIP - konec (lock téma)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485
Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Brawler » 15.04.2013, 15:03 hod.

Kdepak, to s hromadou monster nemá nic společného ... toto sekání které popisujete bych přisuzoval spíše tomu, že engine hry je špatně napsaný a poté, co vylezete z města se stane něco jako HROMADNÉ RENDEROVÁNÍ všeho (toto renderování se děje i při spuštění hry a objevení se ve městě, ale to nezaznamenáte, protože ho berete jako součást zapnutí hry) ...
Dělalo mi to taky a dělá to všem ... tedy všem, kteří majé klasické pevné disky ať už sata nebo ata, to je jedno, zatím jsem nenarazil na nikoho s klasikou, kdo by startovací sekačku nepociťoval ...

No a teď k řešení problému. Dal jsem do PC mnohem rychlejší SSD disk a je po všem. Nejen že nepociťuju absolutně žádnou úvodní sekačku, ale taky přechody mezi lokacemi jsou neskutečné, dříve to vždy třeba vteřinku trvalo, to je teď minulostí a asi to vidí i lidi když jdeme coop, jde se z lokace do lokace, já jsem těsně za něma, ale v nové lokaci např v tower už jsem v půlce schodů směrem od průchodu a oni teprve vyskakují ...

Takže asi tak, netuším jestli důvod sekaček popisuju správně, to fakt jen tak střílím od boku, ale zkrátka při spuštění dojde ke zpracování velkého množství dat a extrémně rychlý SSD disk to dává levou zadní ... to co se naranderuje je pak asi něco jako "nakešované" někde v mezipaměti a tak se to neděje znovu při dalším runu, ale až po vypnutí diabla, kdy se to logicky z mezipaměti vymaže ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kuki10 » 15.04.2013, 15:14 hod.

Jojo bez ssd ani ranu.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
SmrKol4
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:SmrKol4#2600

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od SmrKol4 » 15.04.2013, 15:44 hod.

Tak zase bez SSD je to zase o kousek větší HC, když hru pustíš hned se naportiš do lokace kde jsou elity u portu a 5-6sec nevíš co se děje...:)

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Brawler » 15.04.2013, 15:52 hod.

Co na tohle odpovědět ... Cimrmana už jsem tu jednou vytahoval, dnes nasadím silnější kalibr :-D
http://www.youtube.com/watch?v=G3I2uiEVfpM

Necituj ty predchozi prispevky.:-D - Kuki

ale kuš babo!! :-D - Brawler
Naposledy upravil(a) Brawler dne 15.04.2013, 19:50 hod., celkem upraveno 1 x.

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od grimlong » 15.04.2013, 16:20 hod.

Na softu jsem mel s barbem podobny problem. Akorat mi to lagovalo pri kazdem skoku do hry vzdy u prvni skupinky bubaku. Nekdy jsem chcipnul,jindy zas ne. Ale je dost zajimave, ze na hardcore tenhle problem zmizel a dal jenom pretrvava dlouhe preskakovani do jinych lokaci. A cim vic je hracu v parte, tim je to horsi :-D Ale jako nebojacna barbina se dal vrham do nebezpeci a doufam, ze me neprekvapi banda spekounu hned u portu v Areatu, ze Shadou :-)

Uživatelský avatar
SmrKol4
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:SmrKol4#2600

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od SmrKol4 » 15.04.2013, 16:22 hod.

:) - Brawler

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 16.04.2013, 05:49 hod.

grimlong píše:Na softu jsem mel s barbem podobny problem. Akorat mi to lagovalo pri kazdem skoku do hry vzdy u prvni skupinky bubaku. Nekdy jsem chcipnul,jindy zas ne. Ale je dost zajimave, ze na hardcore tenhle problem zmizel a dal jenom pretrvava dlouhe preskakovani do jinych lokaci. A cim vic je hracu v parte, tim je to horsi :-D Ale jako nebojacna barbina se dal vrham do nebezpeci a doufam, ze me neprekvapi banda spekounu hned u portu v Areatu, ze Shadou :-)
No tak to každopádně, takový překvapení jak o na nás čekalo snad už nezažijem :D
Brawler píše:Kdepak, to s hromadou monster nemá nic společného ... toto sekání které popisujete bych přisuzoval spíše tomu, že engine hry je špatně napsaný a poté, co vylezete z města se stane něco jako HROMADNÉ RENDEROVÁNÍ všeho (toto renderování se děje i při spuštění hry a objevení se ve městě, ale to nezaznamenáte, protože ho berete jako součást zapnutí hry) ...
Dělalo mi to taky a dělá to všem ... tedy všem, kteří majé klasické pevné disky ať už sata nebo ata, to je jedno, zatím jsem nenarazil na nikoho s klasikou, kdo by startovací sekačku nepociťoval ...

No a teď k řešení problému. Dal jsem do PC mnohem rychlejší SSD disk a je po všem. Nejen že nepociťuju absolutně žádnou úvodní sekačku, ale taky přechody mezi lokacemi jsou neskutečné, dříve to vždy třeba vteřinku trvalo, to je teď minulostí a asi to vidí i lidi když jdeme coop, jde se z lokace do lokace, já jsem těsně za něma, ale v nové lokaci např v tower už jsem v půlce schodů směrem od průchodu a oni teprve vyskakují ...

Takže asi tak, netuším jestli důvod sekaček popisuju správně, to fakt jen tak střílím od boku, ale zkrátka při spuštění dojde ke zpracování velkého množství dat a extrémně rychlý SSD disk to dává levou zadní ... to co se naranderuje je pak asi něco jako "nakešované" někde v mezipaměti a tak se to neděje znovu při dalším runu, ale až po vypnutí diabla, kdy se to logicky z mezipaměti vymaže ...
Taky ty jako IT tomu rozumíš :) Já sem si říkal, že problém bude asi trošku v kompu, ale zas sem si říkal, že když to má většina lidí, že to bude spíš problém ve hře. Anglicky umím blbě, tak nemůžu projet nějaký ofiko forko, jestli se to tam nějak neřeší, dyt by nemusel být problém přepsat dva řádky, aby se to načítalo jinak a pak by ten problém byl odstraněn :D Nebo at zavedou minutovou nesmrtelnost a pak je to na pohodu :)
aewincz píše:ahoj, tak sem ted docetl, pekne se rozepisujes, ale pro me poutave, takze sem celt cele od zacatku do konce, a sem rad kdyz zjistuji ze to co popisujes v poslednim prizpevku nedela jen me, uz sem chtel neco delat s pc, jinak kdyz si jdu na hc tak to taky resim ze prvne napred sc si neco zabit ;-) protoze 1snimek za 5sek je nekdy nechutny. ale pak se to rozjede a uplne bez problemu. pak mi to jeste nekdy udela kdyz skocim s nekym do hry, tak prvnich par sec je to taky zle, ale ne tak jako kdyz to zapnu uplne poprve. jinak fandim at prezijes dlouho ;-) a at mam hlavne co cist
díky díky, snad se zadaří a dožiju se stovky...ale HC to je jako v životě, v dnešní době se už dlouhověkost moc nenosí, v práci tě udřou a důchodu si ani neužiješ :D Navíc nikdy nevíš, kdy přijde pan disconnect, to pak můžeš mít gear za pět miliard a jdeš k zemi jak když jsi nahý, když tě to chytne v blbý čas a na blbém místě...já ho ještě nepotkal a ani po tom netoužím :P
Naposledy upravil(a) Shadou dne 16.04.2013, 06:18 hod., celkem upraveno 2 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 16.04.2013, 06:11 hod.

PL 15-17, Shadouek i ostatní přežili další den.

Patnáctý duben se zapíše do mé historie zlatým písmem, vyrovnal jsem PL17 a neripnul, alespoň jeden den mi tento paragon vydržel a uvidíme odpoledne, jak se s tím poperu a třeba to ještě navýším. Předchozí WD totiž dosáhl paragonu 17 a pak ani ne za deset minut rip :D

Včera odpoledne nehratelná sekačka, nevím co se dělo, ale asi to byl problém s wifinou nebo nevím, když si odmyslím klasickou robotizaci po spuštění a naskočení, kterou jsem vyřešil skokem na SC a zabitím pár bubáků a následném přehození na mého broučka doktůrka na HC, tak co pět vteřin vteřinový lag. Někomu se to bude zdát, že dělám z komára velblouda, ale když si vezmete, že hra běží v klidu a pak naběhnete mezi bubáky a elite pack, soul harvest a pak chcete vypustit medvědy, kteří díky tomu jedno dvou vteřinovému seku prostě nevyběhnou, když vybíhají ještě se zpožděním, tak si asi dokážete představit, jaké pocity se v člověku perou...no děs, zkusil sem udělat jeden run, ale při třetím procnutí pasivky na přežití sem si řekl, že toto nemá cenu a šel sem raději do menu a házet šipky. Samozřejmě jako největší závislák mi ty šipky vydržely tak půl hodinky ani ne a už sem zase seděl u PC a zkoušel další run. Opět stejný problém a tak zvedám telefon a je*u poskytovatele, co to má ku*va znamenat? Že prý se na to podívá a nic...na nějaký riskování předčasné smrti s vidinou vytouženého 17PL to není a tak čumim jak mi to sluší v menu, když v tom se objeví Braw a že budem chvíli expit, tak přelognu na barba, zdržuju ostatní dlouhým nákupem itemů v aukci, pak se povedlo a jde se chvíli expit...jako zázrakem při expení (asi aurou z boilerovýho SSD disku :D) mi to přestává konečně lagovat a po pár levlíkách na barbuchovi opět přeloguju na doktora a skáču do hry.
Po pár minutách přichází dejv, kterému nejprve potáhnem trošku DHčko, pak na chvíli odpadá po noční pařbě a tak jdu klasický run sám, postupně se přidali Mox a SiQ, za chvíli probuzený Dejv a zkoušíme klíče, vše jde jako po másle bez nějakého infarktového okamžiku. Dokonce jsme si zkusili MP1 a na pohodu, jen jsme s elitkama laškovali o chlup déle, ale byly sympatické a tak jsme si s nima chtěli holt pohrát trošku déle :D Někdo se usměje, že píšu "dokonce jsme zkusili MP1", ale poučen z předchozích nezdarů(sestrojil elektrickou kytaru...) sem před založením tohoto WD rozhodl, že si budu přidávat malé dávky a nepůjdu hned MP3, abych zas ripnul :D V posilce si taky člověk hned nenaloží sto kilo a necvičí s tím, ale musí se k tomu postupně dopracovat :)

Run s dvěma WW barby skvělý, připadal sem si jak v baletní škole, jak se tam pořád točili na jedné noze :D ale paráda. Co se týče dropu, tak celý večer nic, už sem si říkal, že mám na sobě asi nějakou kletbu čarodějky, kterou sem odmítl, když pak během půl hodinky tři legendy. Roll nic moc, ale radost a rozbušení srdce při tom napětí, když se to identifikuje a člověk čeká imba věc a pak z toho vyjde průměr, nebo i lehký podprůměr, to nic nenahradí :)
ObrázekObrázekObrázek

Dneska odpoledne chci překonat svůj osobák, ale venku je už krásně a tak mi přítelka netoleruje hodiny u kompu a musim jí taky vyvenčit, takže budu mít pak večer co dělat, abych aspon jeden PL přidal, snad se to povede...hlavní je přežít! :)

Sh.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 17.04.2013, 06:21 hod.

PL18
Včerejšek se nesl v divné náladě, po příchodu z práce zapínám PC nadržený na hru, naskočím opět nejprve na soft pro odstranění počátečního lagu při načtení hry a následně přepínám na HC. Online není skoro nikdo, kdo je online je away a tak se vydávám runovat sám samotinký. Na MP0 už to padá samo a tak si nastavuju MP1, což je prý nejefektivnější farma dle informací od zkušených hráčů a skáču do kráteru, žádný problém, proběhnu si skoro celý run, ale v lokaci bridge of korsik, nebo jak se to jmenuje mě napadají ty velký rychlý potvory(nevím ted z hlavy název, ale podobá se to tremor nebo teror nebo tak nějak), takový ty jak se prvně skryjou a pak vás roz*ebou, pokud je nerozdrtíte dřív vy :) Na MP1 docela fuška, orosil sem se až na zadku. Oni kdyby byli samotní, tak asi v pohodě, ale vzali sebou oštěpaře a z nebe ještě slétli ti ptáci co plivou ohnivý koule, no prostě lahůdka, HP pořád skoro na nule, ale pasivka neprocla...no boj to byl krutý a dlouhý a tak raději MP1 pro tento den uzavírám, logout a nastavení MP0, protože se nebudu chodit po každém packu sprchovat a vyklepávat bobky z trenek :D
Nejsem ani v půlce prvního runu na MP0, když mi dojde SMSka, že je venku krásně, že se půjdem projít, já v hlavě plány na nějaký ten paragon, přežití a drop a teď tohle, takže nálada klesá na bod mrazu, ale odepisuju, že v pořádku, že se rád projdu :/ Do hry přiskakuje Brawler a proběhnem si zbytek runu, než musí jít off a také SiQ se přidal na tu chvilku, než sem musel odlogovat...
Po absolvování mimodiablových aktivit opět skáču do hry s tím, že už snad nebudu rušen, nálada postupně zase stoupá, začínáme runovat se SiQem, následně přiskočí Brawler a ještě jeden nový barb a běháme ve čtyřech, vše padá bez jediného problému, ale tím myslím jen bubáky...že by mi zasvítilo, to vůbec, prostě se nedaří, po pár hodinách (slovy jedné) střídá Brawlera, který si také musí jít plnit mimoherní povinnosti (ty baby nás jednou zničí :D ) Dejv a dobíháme run, ještě jsme dali jeden, a pak na kutě, vstává se brzy.

Během PL18 mi padnul jen jeden štít, ze kterého bude krásný brimstone, tak ho ani nebudu postovat, pro začínajícího barba ucházející, ale já mám pro svého budoucího připravený jiný i když s mou filosofií ho stejně nepoužiju, viz první příspěvek. Každopádně zahráli jsme si dosyta a přežili jsme a to je hlavní. Na co by byl miliardový drop, když by nebyla postava :D Takže raději přežít s nulovým dropem, než něco dropnout a padnout...

Dnes je opět venku pěkně, tak sem zvědavý, co si osud pro mě připraví a jestli se do hry vůbec dostanu :D Ale na hodku k večeru určitě a rád bych potáhl aspoň jeden PL a přežil, toť momentální cíl :D

Sh.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od WulFgaR77 » 17.04.2013, 11:00 hod.

"Nejsem ani v půlce prvního runu na MP0, když mi dojde SMSka, že je venku krásně" :-DDDDD
věta sice pokračuje, ale takhle samotný to pobavilo dost !

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kuki10 » 17.04.2013, 11:24 hod.

Dneska je streda, dneska by to slo.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 17.04.2013, 11:34 hod.

No právě :D To zas bude chtít vyvíjet nějaké aktivity a neuvědomuje si, že jediné co mám v hlavě jsou zuni botky pro mého broučka :D

To jako o víkendu se takhle probudíme a já jen tak mimochodem prohlásím, že potřebuju nové botky...no a pak se jdem ven projít a ona mě zatáhne do krámu a říká, at si teda nějaké vyberu a přitom vůbec netuší, že sem měl na mysli Zuni botky a ty v deichmanu asi těžko pořídím :D A když jí říkám, že si boty musim koupit v aukci, tak na mě kouká jako telátko...no prostě ženský, těm to nevysvětlíš :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od ViolatorCZ » 17.04.2013, 12:25 hod.

:-), to máš recht
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kolmen1 » 17.04.2013, 13:24 hod.

:-D tak ten poslední příspěvek mě vážně krutě pobavil :-D Dobře ty :)

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 18.04.2013, 06:51 hod.

PL19-20

Zdravím vespolek, včera jsem doufal, že alespoň dodělám paragon 19 a vytvořím si nový osobák, protože jsem měl naplánovaných, nebo spíš mi bylo naplánováno několik mimoherních aktivit, ale nakonec byl osud milosrdný, nebo spíš počasí venku a tak jsem mohl strávit ve hře delší dobu, než jsem plánoval a tak se podařilo dosáhnout i na 20 paragon.
Cesta k němu byla trnitá, ale o tom je HC :) celé odpoledne lagy, freezy a stresové situace, ale když už jsem byl připojený, tak přeci nebudu afkovat ve městě, nebo v menu a tak i když jsem celkem riskoval smrt, postavil jsem se k tomu čelem a brázdil klasické instance jako vždy a s napětím čekal, jestli na mě nezasvítí nějaká ta legenda. Odpoledne po nalogování do hry jsem hrál chvíli sám, po chvilce se připojil Dejv a za chvíli ještě Sauroon a jeli jsme jak fretky s honbou za hnědými sloupy světla. Jenže ono nic, uběhlo pár runů a jako by to bylo zakleté. Pak ale zasvítilo Dejvovi a hned v zápětí mě, radost veliká, swordík ze kterého brimstone neudělám, do začátku se mi na barbínu bude hodit i když je celkem low, ale vzhledově krásný a já poučen z dnešní doby, kdy je vzhled nejdůležitější si ho samozřejmě nasadím :) Někdy kolem deváté večer na mě padla deka, nemohl sem udržet oči otevřený, ale pořád sem cítil, že mi konečně padnou zuni botky a nebudu muset utrácet v aukci a tak se kousnu a dávám ještě jeden run. Na ten se k nám přidává ještě SiQ a tak jdem ve čtyřech, vše padá bez problémů, bohužel i mý oči, ale držím a odměna je sladká, zasvítí mi další budoucí brimstone, ale to v té chvíli ještě nevím, dobijem posledního bubáka a zvedám to ze země.
ObrázekObrázek
Takže včerejší runy bezproblémové, padly legendy, paragony se kterými jsem ani nepočítal. Další pozitivum...po vzoru velkých a mocných WDček jsem vyhodil psíky a místo nich si dal totem na dmg, která opravdu mazácky boostuje DMG až mi oči přecházeli, škoda, že tam je takový cooldown, kdyby nebyl, tak by to bylo kruté, ale asi by to nebylo fér vůči ostatním klasám...no každopádně sem včera hrál bez psíků a šlo to lépe. To je další meta v mém hraní, protože dříve jsem se bez psů na obranu bál a včera jsem ten strach překonal :)

Takže dosažený paragon 20 a Shadouek i ostatní přežili, krásná práce a jede se dál :)
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od grimlong » 19.04.2013, 00:25 hod.

Nechce se mi zakladat vlakno kvuli jednoumu prispevku, tak doufam,ze nebudes nastvany,kdyz to pisnu sem shadou.
Pred nekolika minutami se mi prihodila velmi neprijemna vec. V klidecku si prochazim se svym barbarem 3. act, kdyz se mi nahle restartoval notebook. Samozrejme jak jinak, nez u skupinky elit. Jakmile najely windowsy , hned jsem kontroloval zdravotni stav sveho milacka, na ktrereho jsem mimochodem pred par hodinami nakupoval vybavu za temer 300 milionu goldu. Byl jsem nemile prekvapen, kdyz jsem videl, ze ho ty mrchy rozcupovaly. Celkem me mrzi, ze rano vstavam do rachoty, protoze ted zrovna mam chut jet sveho drobecka poradne zapit :-D Tak at je mu zeme lehka a uprimne doufam, ze uz jsem si na HC vybral po teto zkusenosti a po minule smrti diky XY sekundovem lagu vsechnu smulu a konecne pujde vse tak, jak ma a s novou postavou se dostanu na PL100.

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 19.04.2013, 05:55 hod.

grimlong píše:Nechce se mi zakladat vlakno kvuli jednoumu prispevku, tak doufam,ze nebudes nastvany,kdyz to pisnu sem shadou.
Pred nekolika minutami se mi prihodila velmi neprijemna vec. V klidecku si prochazim se svym barbarem 3. act, kdyz se mi nahle restartoval notebook. Samozrejme jak jinak, nez u skupinky elit. Jakmile najely windowsy , hned jsem kontroloval zdravotni stav sveho milacka, na ktrereho jsem mimochodem pred par hodinami nakupoval vybavu za temer 300 milionu goldu. Byl jsem nemile prekvapen, kdyz jsem videl, ze ho ty mrchy rozcupovaly. Celkem me mrzi, ze rano vstavam do rachoty, protoze ted zrovna mam chut jet sveho drobecka poradne zapit :-D Tak at je mu zeme lehka a uprimne doufam, ze uz jsem si na HC vybral po teto zkusenosti a po minule smrti diky XY sekundovem lagu vsechnu smulu a konecne pujde vse tak, jak ma a s novou postavou se dostanu na PL100.
No to si snad děláš prču ne? :( Maj gat, dyt jsme se včera bavili, že už to zabalíme, že se ta hra nějak mr*á, střídavě nás to vyhazovalo atd. :( Už jednou ti to žuchlo, dyž jsme ještě šli spolu....chjo...a ty věci co si pobral...velká škoda kámo.
R.I.P :((

Ale tak to se pořeší :) Jakmile skočíš do hry, tak na to vlítnem a v neděli tuníš novýho zabijáka.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Brawler » 19.04.2013, 06:19 hod.

A do prkna, DEJVE, to je prostě katastrofa ... že já se včera na ten leveling nevybodl, i když pokud už tam s tebou nebyl ani Shadou, tak to já už chrápal dávno.
RIP brácho :-/

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 19.04.2013, 06:28 hod.

Zdravím vespolek,
včerejšek byl plný venkovních aktivit, nedalo se jinak, když byl nejteplejší den v týdnu a dnes se počasí (naštěstí) zkazí a tak se zas ven člověk moc nedostane. Ale i tak mi to nedalo a na pár chvil jsem skočil odpoledne do hry a skočil jeden run s Moxem, šli jsme MP1, ubíhalo to bez problému...ono s Moxem to ani jinak nejde, staral se o mě jako o vlastního :) Chtěl jsem dát runů více, protože to krásně šlo dolů a hra bavila, ale pak přišla přítelka a muselo se vyrazit ven na kolo. Sice sem musel ze hry, ale zas na kole si člověk pročistí hlavu a já si spřádal plány na to, co ve hře pořeším až zas k večeru naloguju...

Večer po nalogování jsem toho moc nenahrál, jeden rychlý run s Kalisem, SiQem a Kukim se kterým to byla fakt ZOO, pač přes medvědy od dvou WD ani nešlo vidět jiné efekty přátel :D a vyslal sem prosbu Wormovi, kterému tímto velmi děkuji za pomoc, jestli by se na mě nekouknul a nezkusil mi trošku poladit gear, pač sice vydržím hodně s 1500AR s buffy a skoro 5k Armor, ale DPS je směšná...
Takže pár hodin afkování ve městě, strávených v aukci a kraftěním itemů a neustálém postování itemů wormovi, kterému už ze mě určitě muselo hrabat, ale ustál to a do pr*ele mě neposlal a nový Shadouek je na světě. Sice o trošku rezistu dolů ale DPS znatelně vzrostla. S buffy a totemem to bude mazec.

Bylo už celkem pozdě, hodina pokročila, ale řekli jsme si s dejvem, že ještě skočíme run, aby se nám lépe usínalo :) Skočíme do hry a bác, dejv stojí jako opařený, nehne se z místa, dobiju pár škorpionů, kteří ho chtějí kousnout a čekám. Za chvíli dejv píše, že ho to vykoplo ze hry, mě se předtím stalo to samé, pak ještě asi dvakrát, takže když se pak připojil ještě ArA, že skočíme runy, tak to na nějaké hraní moc nebylo, tak jsme jen pokecali ve městě.. už jsem to chtěl vypnout, ale říkám si, že ještě zkusím nově nabité DPS, tak skočím jen do sklepa první patro, zabiju pár mobů, hodím si totem, abych viděl jak to šlape. Skočím tedy do sklepa, první skupinka mobů a jsou dole na první výběh medvědů a já se tetelím blahem...vím, že to není žádný zázrak, ale oproti předchozímu gearu pokrok obrovský :) Dojdu ke druhé skupince a hned elitky, na totem CD a tak si říkám, že si je dám a freez, nebo spíš lag a já orosený až tam kde slunce nesvítí, trpím jako zvíře a modlím se, abych to přežil, po odlagování mám HP skoro na nule, ale elitky leží a svítí na mě odměna :) Vyčítám si, že jsem tak blbý, že když vím, že hra blbne tak přesto se do něčeho ženu, ale to je adrenalin, kvůli kterému to hrajem. Každopádně po této zkušenosti to vypínám a jdu chrnět...tady setovka co padla a málem mě stála život:
Obrázek

Takže jsem sice PL nepotáhl, ale progress v gearu je znatelný a přežil jsem přes všechny útrapy. Ještě jednou děkuju Wormovi za pomoc při ladění equipu a také Brawlerovi za předchozí konzultaci a doporučení worma :) Shadouek přežil a jede se dál..
Co je ale nemilé, že kámoš Dejvos bohužel ripnul a ještě takhle blbě :(( Ale to potáhnem, brzy zas bude velký kluk :)

Sh.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Brawler » 19.04.2013, 06:36 hod.

jsi lucker! krásné rukavice, ramena i bracery!!
jen taková technická, přehoď gem z helmy do bot a naopak ... bude to výhodnější, sice o pár set HP, ale víš jak;-)

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“