HC Mumik a jeho brečící koutek

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814
Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 22.02.2013, 00:01 hod.

Vyvoj Mumika 60+13: dofrcel jsem 2a a rozmostoval bosačka. Bal jsem se ho jak mravenec boty, ale s vylepsenou vybavou to byla pohodicka. Ted uz jsem regulerne v 3a.

výbava - prihazuju jako otekly na vse mozny, ale nic noveho. Z 3M taky nejsu zadny bohac. Tapeworm mi daroval super prsten, tak mam +7k zivotu a i trochu dmg. Diky a za plany taky. Mou cenou brimstone jsem pouzil na amulet a je pohodovej. (Kdo chce, muze kouknout, odkaz na postavu je na zacatku). U me celkem spokojenost. Slabina uz je jen ta grrr helma.

Drop - upachtil jsem dalsi 2 paragony a padla mi legenda. Zazrak! Vsemocni bohove se smilovali a dali mi .... prekvapko ... Balefire Caster - kuš s DPS 500. No aspon mam zase 1 brimstone, uplne šílím štěstím, křepčím a tančím kolem obalu od Diabla.
60 + 0 az 5 - nic
60 + 6 - Fragment of Destiny, Messerschmidt´s reaver - nic ani ve snu pouzitelnyho.
60 + 7 az 11 - nic
60 + 12 - Balefire Caster
60 + 13 - nic
celkem od lvl 60 : 0 setu / 3 legend

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 22.02.2013, 17:29 hod.

Prosba - abych mel 2 HC postavy (kdyby mi jedna RIPla) na 60 byl by nekdo ochotny mi s jednou pomoct? Momentalne jsem na lvl 35 a kdyby se nasel nekdo, kdo by me protahl aspon o 10 lvl vys, byl bych moc vdecny. Hraju skoro kazdy den od 20.30, tak kdyztak si me pridejte. Predem diky

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 23.02.2013, 18:15 hod.

Vyvoj Mumika 60+15: v pokroku zatim zadny zmeny

Drop - nevim cim to je, ale zacalo mi neco padat. ze by zazrak??? Aby to nezabiralo tolik mista, tak pisu len levly, kdy neco padlo - od 60+0 lvl
60 + 6 - Fragment of Destiny, Messerschmidt´s Reaver
60 + 12 - Balefire Caster
60 + 14 - Frostburn Gauntlets
60 + 15 - Vile Ward, Lacuni Prowlers, Balefire Caster, Ivory Tower

Lacuni moc pouzitelny nejsou, Vile maj SIL+Sbiraci radius, ale nemaj VIT, takze -7k zivota. A to je moc :-((( Kdybych mel nelmu na sutr, pouzil bych je.

celkem od lvl 60 : 0 setu / 8 legend

Dekuji Tapewormovi a Kukimu, ze trpi tu ukrutnou nudahru MP1. zatim vic nedavam a jsem vdecny, ze se nemusim trmacet porad sam.

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Lightofstorm » 25.02.2013, 02:31 hod.

Hele na mumble asi nechodis co chlape? Kluci (Theme, Reziser a Efko) jedou pravidelne grind mp0, ja se je snazim tahat na MP1.......

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 25.02.2013, 05:53 hod.

na mumble nechodim, nevim co to je.

MP1 jeste uplne 100% nezvladam, obcas musim zdrhat, ale troufnu si. Klidne si me pridej a muzem nekdy dat.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 26.02.2013, 18:02 hod.

Drop
60 +16 - Ivory Tower

jen kratce - Pokrok Mumika se zastavil - tož narození druheho prcka se musi oslavit. Řááádně MUHEHEHE. Už mam 2 kluky, chtelo by to i holku :-D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Kuki10 » 26.02.2013, 18:21 hod.

Tak gz chlape.:-D
Ja mam zatim jen holku,tak kdyz druhe bude taky holka, tak muzem udelat trade.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Tapeworm » 26.02.2013, 19:22 hod.

CG chlape :)
Já mám holku a druhé je na cestě ještě, ale nevíme jestli kluk nebo holka :)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 01.03.2013, 21:17 hod.

Toz uz zase pomalu zacinam parit. Jeste teda presne nevim, jak to bude doma frcet (pred prckem nehraju, jen jak spi nebo neni doma a ted budu muset vice F1 zene). Za pomoci Bra jsem dostal DH VajoII na zacatek inferna. Max spokojenost, mam zalozni postavu a drop budu psat i za ni. Porad je ale moje hlavni postava barb a zatim stejne DH nic nepadlo. Hlavne je to zamnou, protoze me to do lvl 60 a inferna fáááááákt hrozne nebavi.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 03.03.2013, 09:05 hod.

Vyvoj Mumika 60+18: upachtil jsem dalsi paragon, tak je cas na par výpotů. Konecne jsem sam kilnul Azmouše. Celkem mi dal zabrat, ale v poho. Vubec jsem na nej nechtel, ale nejak omylem jsem tam vlezl :-D. Na 4a se jeste necitim, chtel bych armor aspon 10k a all 900 (s revem to porad nemam).

Drop:
60 + 6 - Fragment of Destiny, Messerschmidt´s Reaver
60 + 12 - Balefire Caster
60 + 14 - Frostburn Gauntlets
60 + 15 - Vile Ward, Lacuni Prowlers, Balefire Caster, Ivory Tower
60 + 16 - Ivory Tower
60 + 17 - Cindercoat

celkem od lvl 60 : 0 setu / 10 legend

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 03.03.2013, 09:09 hod.

Jinak ten amulet pro WD/Wiz se prodal za skoro 900k. Spokojenost. tedmam dalsi zajimavou vec:

Chest Armor:
Armor 648
IQ 94
VIT 139
All rezist 49
Regenerace zivota 121
Sok 2x

Snad nejakej mega konecne uškudlim a budu moct Bra zaplatit helmu bo jak chytnu DS/Lag/Moje blbost tak bude plakat :-)

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Brawler » 03.03.2013, 14:42 hod.

Bra drží palce a jak jsem říkal, helmu vůbec neřeš, buď se ti podaří pořídit vlastní a pro tebe třeba lepší a tuto vrátíš, nebo RIPneš a já nebudu mít starosti s tím, jestli ji prodám za 20 nebo 30 mega=))

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 06.03.2013, 08:34 hod.

K setovy helme se mi podarily koupit rukavice. Za 3M jsem spokojeny.

Padla mi prvni prodatelna vec - Madstone. vynesl skoro 1M, coz je pro me hooodne penez. Drop je k prohlednuti uplne jako prvni prispevek. Upravil jsem to.

Jinak jsem ted 60+20 s barbem. Je logicke, ze kdyz mam vetsi MF a postup na dalsi paragon trva dyl, melo by to vic padat - musim prece vic hrat. No nepada a na poradny drop cekam. Aspon ze jsem konecne doklepl 4a a je hotovo. Bal jsem se zbytecne, klicnik i diablo uplne v poho. problem mi udelali malet lordi, kde jsem se stestim utek - vylecil se a pak je zmostoval. Ted zkousim koketovat s MP1, ale proste na to nemam gear a vsechno trva dlooouho. V parte v poho, ale sam zatim ne.

DH - tu bych potreboval poradit. vymenil jsem utikaci pasivku Tactical Advantage za posileni dmg Archery a zatim to celkem de. Mam teda maly armor, ale hra me bavi vic nez s barbem.

Nevim teda kdo mi s DH HC poradi. "Vichni" hrajou WD nebo mi prijde, ze na ne prechazi (rychla a pohodlna farma). Kdyz ne, tak zbytek ma barby/wize.

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Brawler » 06.03.2013, 08:40 hod.

moxi s DH ti rád pomůžu, běhávám s jedním hodně slušným DH na HC, takže vás seznámím a proberete co budeš potřebovat=)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 07.03.2013, 16:21 hod.

Hou Hou Hou, prvni setovka padla. kdo uhodne co to bylo dostane .... nic, bo jsem stale socka s 3mega na ucte.

A nebo ne, dam mu 25 sutru dle vlastni volby (flawless square). Akce plati nez mi padne dalsi - takze se ceny asi ani nedockate :-D

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Antabus » 07.03.2013, 16:59 hod.

chantodos will :-p

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 07.03.2013, 23:13 hod.

za brutalnich 2,5M jsem koupil quiver pro DH - je mazackej. Ted ucet sice 1M a neco, ale treba neco padne ... teda co to kecam, DH 60+7 a zatim nic. Za barba uz jsem mel 2x hruzu na salvage.

Antabus - protoze ted parim vic DH, tak to rozsiruju i na set s DH. Stejne si jeste 20 levlu pockas, nez zlistis, jestli vyhrajes/nevyhrajes tu krutocenu :-D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 11.03.2013, 00:16 hod.

hou hou, soutez konci. Jsem haluzak a Natalias prsten je muj. Co padlo barbovi? No prece setova kušička :-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 16.03.2013, 16:47 hod.

UPraven drop z 1 strany.

pokrok - s Bra jsme jeli A4MP3 a me haluzakovi ten plan na portaly padl. Toz zacinam farmit klice - zatim mam 2/0/4. Jedu brutalni MP1 2a, takze zatim nic :-D. Je je to s mym DH vo drzku.

vybava - koupil jsem setovou zbroj pro DH - lepsi nez dratem do oka. Kdyz mam ten ring, skoda to nepouzivat. Jinak zadna zmena, socka ma po nakupu planu na H rung pouze 1M

Drop jeste jednou - mam ring UNITY pro wiza. Vymenim/prodam - spis bych vymenil za neco pro DH, mozna i barba. Toz kdyztak piste, stale je k mani. Na AH je ho skoda.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 21.03.2013, 23:17 hod.

Ring Unity uz neni. Je k videni u Bra :-)

Drop - Padl mi setovy opasek pro barba a je BOOOOOŽŽŽŽÍÍÍÍÍÍÍ. Skakal jsem az do stropu. Kdo chce omrknout, mam ho nasazeny.

Zitra od 20:30 budu zkouset farmit klic 2a. Kdyby se chtel nekdo pridat - MP s DH1, s barbem bych asi 3 zvladl, kdyz se prida nekdo s poradnym dmg.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“