HC dohrane... barbar :3

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
jnr
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hudler#2856
Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od jnr » 15.09.2012, 18:17 hod.

Killerko píše:dikes,

k tomu diabloprogress len tolko ze "dohrat harcore inferno" sa nerovna "zabitiu hc diabla na inferne" kedze tam to dava score za kazdeho zabiteho bossa a za dohrate hc inferno sa povazuje mat score 31 z 31 pricom napriklad Dejavu ktory sice zabil diabla skorej ako ja ale stale tam ma skore len 29 z 31 co znamena ze okrem spominaneho ghoma musel skipnut v tretom akte este jedneho bossa (pravedpodobne cydaeu) tym padom ho diabloprogress stale nepocita ako niekoho kto ma "dohrate inferno" a je celosvetovo az na 405. mieste zatial co ja zo score 31/31 som na 353. mieste

btw som nevedel ze uz ripol s tym WDcom :/
Ty tabulky pocitaji jen lidi, ktery tam nekdo zada. To neni zadna databaze. Ve skutecnosti si xxxxxtý kdo to dohral. Ty stranky o nicem nevypovidaj a rikat si "jsem Ntý na světě" je ciste egohonicstvi (bez urazky).

Pozor, Dejavu skippnul jenom ghoma, tak tu nepis domnenky. Pokd to ukazuje ze na infernu skippnul jeste neco tak to bude treba bugly achiev. Určitě neskipp Cydaeu.

S wd umrel pri zkouseni SC buildu po patchi kdyz uz mu o nic neslo btw.
Obrázek

Killerko
Quill Rat
Příspěvky:14
BattleTag:Killerko#1508

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od Killerko » 15.09.2012, 18:56 hod.

jnr píše:
Killerko píše:dikes,

k tomu diabloprogress len tolko ze "dohrat harcore inferno" sa nerovna "zabitiu hc diabla na inferne" kedze tam to dava score za kazdeho zabiteho bossa a za dohrate hc inferno sa povazuje mat score 31 z 31 pricom napriklad Dejavu ktory sice zabil diabla skorej ako ja ale stale tam ma skore len 29 z 31 co znamena ze okrem spominaneho ghoma musel skipnut v tretom akte este jedneho bossa (pravedpodobne cydaeu) tym padom ho diabloprogress stale nepocita ako niekoho kto ma "dohrate inferno" a je celosvetovo az na 405. mieste zatial co ja zo score 31/31 som na 353. mieste

btw som nevedel ze uz ripol s tym WDcom :/
Ty tabulky pocitaji jen lidi, ktery tam nekdo zada. To neni zadna databaze. Ve skutecnosti si xxxxxtý kdo to dohral. Ty stranky o nicem nevypovidaj a rikat si "jsem Ntý na světě" je ciste egohonicstvi (bez urazky).

Pozor, Dejavu skippnul jenom ghoma, tak tu nepis domnenky. Pokd to ukazuje ze na infernu skippnul jeste neco tak to bude treba bugly achiev. Určitě neskipp Cydaeu.

S wd umrel pri zkouseni SC buildu po patchi kdyz uz mu o nic neslo btw.
Diabloprogress pouziva oficialny Diablo 3 web API (viac info tu: http://eu.battle.net/d3/en/blog/5729731 ... 03_09_2012 )
cize tam mas vsetky postavy ktore diablo 3 hraju priamo z oficialnej databazy.. nikto tam nic manualne nepridava okrem teda nejakych udajov o sebe pokial sa na stranke zaregistrujes. A teda o tej stranke nemusis ani vediet ze existuje a ludia si tam o tvojej postave/btagu mozu nacitat vsetky aktualne udaje... co mas dohrate a dokonca aj pozriet aka mala tvoja postava gear aj ked je uz po smrti (co si dokonca nemozes pozriet ani v hre ked das postavu do hall of fallen heros). Cize sa tam da o svojej postave naist viad udajov ako priamo v hre.

Je pravda ze neviem presne ako sa to skore pocita, pravdepodobne to nebude "za kazdeho bossa" ako som pisal ale skor za checkpointy (ktorych par sa da ziskat len zabitim bossa) alebo nieco podobne. Je mozne ze ma skore 29 z 31 preto ze preskocil nejaky dalsi checkpoint v tretom akte, co stale znamena ze nieco este "preskocil". Co je vsak fakt je to ze ho diabloproggress stale nepocita ako niekoho kto ma hardcore inferno dohrate. Preto tam napriklad nenajdes na poprednych prieckah ani takeho Krippariana ktory tiez preskipoval polku inferna a jedine v com ma prvenstvo je diablokill.

poklop789
Quill Rat
Příspěvky:17

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od poklop789 » 15.09.2012, 19:49 hod.

Diabloprogess urcite nema vypovidajici hodnotu. Napriklad u me se tam do nedavna objevovalo, ze mam zalozeny pouze 2 postavy, pritom mam zalozeny 4. Muj hardcore barbar se tam objevil pred par dny, asi po mesici od jeho vytvoreni a tesne po tom co jsem dohral HC. Takze asi tak :)

Killerko
Quill Rat
Příspěvky:14
BattleTag:Killerko#1508

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od Killerko » 16.09.2012, 00:59 hod.

poklop789 píše:Diabloprogess urcite nema vypovidajici hodnotu. Napriklad u me se tam do nedavna objevovalo, ze mam zalozeny pouze 2 postavy, pritom mam zalozeny 4. Muj hardcore barbar se tam objevil pred par dny, asi po mesici od jeho vytvoreni a tesne po tom co jsem dohral HC. Takze asi tak :)
Preto tam mas napravo to tlacitko "Update now" aby si si stiahol aktualne udaje kedze ta stranka neupdatuje profily vsetkych postav automaticky... mas tam dokonca aj cas kedy posledne bol profil postavy aktualizovany.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od AlterEgo » 16.09.2012, 09:45 hod.

Killerko píše: Preto tam mas napravo to tlacitko "Update now" aby si si stiahol aktualne udaje kedze ta stranka neupdatuje profily vsetkych postav automaticky... mas tam dokonca aj cas kedy posledne bol profil postavy aktualizovany.
Porad to nevysvetluje priklad, ktery sem uvadel ja se Slajmonem a PuNYm, kde Slajmon to dal urcite drive nez PuNY, ale ten je v zebricku pred nim.
Dale to vubec nebere v potaz jestli si dal vse solo, nebo ti nekdo pomohl atd.
Tolik asi k te vypovidajici hodnote.

Uživatelský avatar
Mr_Perfect
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LordDeZhul #2115

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od Mr_Perfect » 16.09.2012, 10:58 hod.

dhall píše:
Mr_Perfect píše:
dhall píše:heh pozeram že tu pomaly nikto neni schopny dojst s inou postavou dokonca než s barbom...to nieže by nebol nik kto by to nedal s inou postavou ja lenže barb je uplne najviac easy na inferno tak to skuste dat z demon hunterom a potom tu hadžte odkazy ;))
Jo aha... Ještě, že si nám to vysvětlil.. Bez Tebe a Tobě podobných bychom byli naprosto ztraceni vtom nekonečném vesmíru...
povedal som svoj nazor tak si nechaj tieto uštipačne poznamky,s takymito ako si ty je svet len horši v tomto nekonečnom vesmire...
Jo tááák, díky, že si mi to vysvětlil. Já, na rozdíl od Tebe, nerozdávám doporučení a rady na základě toho, co píšou kámoši, ale na základě vlastního hraní (to, že si to ani nedohrál a rozdáváš tu moudra, kdo by co měl postovat a nebo nikoli, ponechám úplně stranou)... Byl by z Tebe dobrej Kibic (pokud nevíš, try google it)....
Obrázek

dhall
Quill Rat
Příspěvky:45
BattleTag:dhall#2587

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od dhall » 16.09.2012, 13:25 hod.

Jo tááák, díky, že si mi to vysvětlil. Já, na rozdíl od Tebe, nerozdávám doporučení a rady na základě toho, co píšou kámoši, ale na základě vlastního hraní (to, že si to ani nedohrál a rozdáváš tu moudra, kdo by co měl postovat a nebo nikoli, ponechám úplně stranou)... Byl by z Tebe dobrej Kibic (pokud nevíš, try google it)....[/quote]

si ma pobavil,že dobrej kibic...omg to musiš stale rozoberat a rozoberat? ja som tuto debatu včera ukončil slovom PEACE(pokud neviš,try google it) tak ma zbytočne neprovokuj a pod radšej hrat...

Uživatelský avatar
Wokoun
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wokoun#2261

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od Wokoun » 16.09.2012, 14:06 hod.

:wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od Kuki10 » 16.09.2012, 21:10 hod.

No ja nevim, podle me kazdej, kdo dohraje HC za kohokoliv ma u me respekt...


Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

BlackBlade
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackBlade#2462
Bydliště:Brno

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od BlackBlade » 17.09.2012, 16:25 hod.

Zeptám se zkušených na názory:

1) dáváte na HC primárku:
- frenzy s runou sidearm/smite/maniac?
- nebo cleave s runou broad sweep
- nebo bash s něcím?

2) jaké doporučujete pasivky?

3) jakého followera?

Předem díky za tipy a triky ;)
SC
Barbarian - Inferno - complete (lvl 60+16)
DemonHunter - Hell - Act 3 (lvl 60)

HC
Barbarian - Inferno - Act 3 (lvl 60+6) - dead 1.12.2012
Barbarian - Inferno - complete (lvl 60+7)

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od Petros » 17.09.2012, 17:07 hod.

Ahoj,

příště by bylo lepší se ptát přímo v odpovídajícím tématu, např. tady: viewtopic.php?f=118&t=6581&start=60 ;)

1/ používal jsem Frenzy s runou Maniac, ze dvou důvodů:
- navyšuje poškození Revenge, což byl zdroj největšího dmg
- v některých situacích jsem si nasazoval amulet s vysokým Life on Hit a Frenzy bylo pro tento účel nejefektivnější (75% LoH, rychlost útoku)

2/ kromě klasik Nerves of Steel a Tough as Nails se mi nejvíce osvědčila pasivka Superstition.
Bylo velmi znát na přijímaném poškození, když jsem místo ní zkoušel něco jiného.

3/ jednoznačně Enchantress.
Kromě toho, že navyšuje armor, stará se i o CC, což často usnadní boj.

Hodně štěstí. ;)
Naposledy upravil(a) Petros dne 17.09.2012, 21:19 hod., celkem upraveno 1 x.

BlackBlade
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackBlade#2462
Bydliště:Brno

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od BlackBlade » 17.09.2012, 18:14 hod.

Díky za tipy a rady... Tohhle vlakno ve foru jsem zvolil proto, že se věnuje HC. Na SC jsem to už dohrál celé a sekci Inferno Barbar mám pročtenou, ale teď jedu HC a tam je to přeci jen o velký kus ještě jinde :)
SC
Barbarian - Inferno - complete (lvl 60+16)
DemonHunter - Hell - Act 3 (lvl 60)

HC
Barbarian - Inferno - Act 3 (lvl 60+6) - dead 1.12.2012
Barbarian - Inferno - complete (lvl 60+7)

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: HC dohrane... barbar :3

Příspěvek od Petros » 17.09.2012, 18:19 hod.

Ten odkaz je na HC barbara, neboj se, že bych tě posílal někam do SC sekce. :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“