Hardcore obecně

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727
Hardcore obecně

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 24.04.2012, 21:38 hod.

Já jsem od přírody zvědavý člověk a nikdy jsem tedy nepochopil HC mod, k čemu to je? (Technicky, jak to funguje chápu, spíš co to pro vás znamená)
Nemůžu najít jedinej důvod proč bych to měl hrát, vidím v tom jen samé nevýhody...
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 24.04.2012, 21:42 hod.

Teda od tebe jsem takhle omezený příspěvek nečekal. :roll:

Pročti si různá fóra, které maj HC sekce, hodně newbies se ptá podobně.

Třeba tady: http://www.diablofans.com/topic/36917-w ... laying-hc/
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

PSK
Wraith
Příspěvky:128

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od PSK » 24.04.2012, 21:44 hod.

Jestli je to myšleno vážně, tak vidím dvě roviny. Jedna osobní a druhá sociální.
Hrát HC je osobně mnohem více adrenalinové.
Sociálně je samozřejmě prestižnější někam dojít na HC než na SC.

Ward3x_marde
Quill Rat
Příspěvky:13
BattleTag:Ward3x#2926

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Ward3x_marde » 24.04.2012, 21:46 hod.

Me to je stejne nejasne jako tobe ale myslim si, ze spravne vystihujici pocit, ktery pravy HC hrac proziva pri hrani, my nikdy nepochopime, pokud k nemu sami nedospejeme, i kdyz nam ostatni budou tento pocit popisovat jak nejlepe budou umet.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Programos » 24.04.2012, 22:02 hod.

Vždy jsem měl nutkání být ve všech hrách nejlepší teda - co se týče tady mezi kamarádama ve městě. Pokud to bylo jen trochu možné, tak jsem se snažil být nejlepším i jinde. Je to nutkání, který tě táhne dopředu a nutí tě dělat šílený věci, chceš mít co největší respekt... a když to aplikuješ na Diablo-

Kdo má větší respekt? Ten, kdo zabil balla 1000x na SP a nebo ten, kterej se k němu vůbec dostal na HC?
Pro mě rozhodně ten člověk, kterej u něj byl na HC a to mě naplňuje. Stejně tak mě naplňuje když v bloodlines vysekám sám nějaký 3 nooby, stejně tak jako když jsem první v ranku v CSku, stejně tak, jako když hraju v Dotě carry které vyhraje hru.

A když pominu tenhle egocentrismus, tak ti to přináší několik neznámých a obohacuje ti to hru o další aspekty. Nevíš co se může stát, nevíš co tě čeká. V SP můžeš jít do portu(kdy nevíš kam vede) kolikrát chceš. Prostě se kdyžtak oživíš a jdeš znova. HC ne. Máš jeden pokus, je to trošku adrenalin.

HC diablo se dá krásně přirovnat k Ultimě Online (hrál jsem DP) kdy máš partu kamarádů a spolu se vydáte do dungu, kde jste nikdy nebyli. Nabereš brnění, zbraně, zásoby... začátek v pohodě, pak skočíš do portu, kde nevíš že ti to sežere staminu, nejsi připraven, umíráš a věci jsou ztraceny. HC je prostě risk, přináší ti adrenalin a napětí.

EDIT: A zapoměl jsem na poslední aspekt, který se týká jak UO, tak Diabla HC - ten nasrávací pocit, když dostaneš lag.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Pana_Ruplahlava
Gorebelly
Příspěvky:387
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ruplahlava #2727

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Pana_Ruplahlava » 25.04.2012, 07:22 hod.

@Qoliker: chci odpověď od lidí, u kterých mám alepoň nějaký pohled na jejich názory :) , jinak neber to jako omezenost, mě to prostě vždy připadalo takové, že jsem ani neměl potřebu klikat na to založit postavu HC.
Jen mě zajímalo jak se na to dívají ostatní, za jejichž postřechy děkuji :)
Nemám rád lidi, co hledají problémy jen proto, aby mohli žvanit.
Smiřte se s tím.

Vozi

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Vozi » 25.04.2012, 07:31 hod.

HC je samozrejme otazkou prestize. Je treba ale vnimat vzdy plny dopad rozhodnuti hry na SC a HC.

Nemyslim si, ze SC a HC hraci se budou moci setkat v PVP arenach. Cili pokud budou existovat planovane CZ / SK ligy a turnaje, tak to zrejme pojede na bazi SC postav.

Osobne bych rad hral HC, ale prave kvuli PVP a RMAH asi nebudu. Idealni by bylo, kdyby to Blizzard poresil pridanim RMAH do HC a moznosti se zapojit s HC postavou do SC PVP. Nemelo by to jit automaticky, ale prostrednictvim volby hrace, protoze HC postava ma nevyhodu oproti SC postave ve farmeni gearu.

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Marous » 25.04.2012, 11:37 hod.

Nesnasim kdyz neco nemuzu ovlivnit a tady je toho mnoho co muze zapricinit smrt ne moji vinou,proto to budu hrat na HC jen okrajove a nebude to primarni napln hrani :)
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 25.04.2012, 12:09 hod.

Myslis, ze nehrozi umrti Tve postavy tzv. olsovyma rukama a budou ti postavy umirat jen vlivem zasahu jak rikaji pojistovny vyssi moci? :-)

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Marous » 25.04.2012, 12:14 hod.

Samozrejme ze ano:) v tom pripade je to v poradku,ale predstava ze mas nejakou uber super postavu na xx lvl a chytnes lag nebo cokoliv co prave nemuzes ovlivnit a umlati te "blba kostra" kterou by si normalne zabil v pohode...toje pak na rozkopnuti pocitace :O)
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 25.04.2012, 13:18 hod.

To se nemusis bat. Vozi uz tu vsem na foru dostatecne v nekolika postech vysvetlil, ze budeme vsichni umirat na inferno, tak myslim, ze ti bude stacit, kdyz to nejak prezijes az do teto obtiznosti a pak tam umres podle platnych reguli a ne vlivem lagu :D

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 25.04.2012, 13:54 hod.

Na hardcore musíš počítat i s tím lagem. ;>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
Ecthe
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 3
BattleTag:Fndk#2544

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Ecthe » 25.04.2012, 15:19 hod.

Prečo hardcore?

Nenájdeš tam ľudí, čo si kúpili za real prachy equip. Mali by mať viac skillu a ide im o to isté ako tebe. Prežiť. Ten adrenalín, ktorý do seba napumpuješ, stojí za to.
Aj v reálnom živote sa snažíš pretĺcť a získať si rešpekt a uznanie a pritom nestratiť samého seba, svoj život, či priateľov. Si viac spätý s tou postavou. Snažíš sa viac, ideš na dno svojich síl, ale nie do vyčerpania, viac uvažuješ nad voľbou skilov, equipu. Vhodne si volíš hrací čas. Snažíš sa za všetkých možností prežiť. Je to tvoja ozdoba. To pre mňa znamená hrať diablo 3 hardcore.
"What we do in life echoes in eternity"
http://img230.imageshack.us/img230/4260/casas2.jpg

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Marous » 25.04.2012, 16:23 hod.

Napr. dohraju Diablo3 na normal,inferno,zapnu si HC,budu hrat chvilku na HC,muzu si to pak zase prepnout zpet na normal/inferno?nebo jak jednou prepnu na HC uz to nepujde zmenit?
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
thePlayer
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:thePlayerCZ#2417

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od thePlayer » 25.04.2012, 16:35 hod.

Budes mit char na normal (softcore=sc) anebo char na hc (hardcore). S jednou postavou nemuzes preblikavat z hc na sc a naopak ;-) ale pred hc musis v sc modu udelat nejakou postavu na lvl 10. Pak az muzes jit s jinou na hc ;-)

Edit: oprava :-)

Sent from my SE x8
Naposledy upravil(a) thePlayer dne 25.04.2012, 16:42 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 25.04.2012, 16:36 hod.

Z toho moc moudrý nebude, když softcore nazýváš normal. :>
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od kojot » 25.04.2012, 16:48 hod.

Marous: Žádný přepínání mezi HC a SC. Když zakládáš postavu, tak si vybereš, jestli bude HC, nebo SC.

thePlayer: Normal je tak akorát obtížnost ;) .
Obrázek

Rimmsi
Quill Rat
Příspěvky:46
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rimmsi#2243

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Rimmsi » 25.04.2012, 16:53 hod.

thePlayer píše:Budes mit char na normal (softcore=sc) anebo char na hc (hardcore). S jednou postavou nemuzes preblikavat z hc na sc a naopak ;-) ale pred hc musis v sc modu udelat nejakou postavu na lvl 10. Pak az muzes jit s jinou na hc ;-)

Edit: oprava :-)

Sent from my SE x8
to ze byla HC postava od levelu 10 na bete neznamena ze se stejne otevre i v plne. Predpokladam ze to bude stejne jako u D2 az po dohrani celeho normal

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 25.04.2012, 16:54 hod.

Předpokládat můžeš i to, že to nebude omezené vůbec. 100% potvrzení zatím nepadlo.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od kojot » 25.04.2012, 16:55 hod.

Rimmsi: Předpokládáš špatně. Má to tak zůstat. Nehledě na to, že je to v téhle debatě zcela bezpředmětné.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“