Kadala

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Kenjy
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Keny#2282
Kadala

Příspěvek od Kenjy » 22.04.2014, 09:08 hod.

Zdravím, nedávno jsem jel delší riftrun s náhodnýma hráčema a nakonci (potom co se nafarmilo cca 500 shardů) jsme si dali dostaveníčko s Kadalou.

1. Padla tam otázka, či dává setový věci. Na fórech jsem se obecně dozvěděl, že ne (včetně oficiálního vyjádření blizzu), nicméně jsem se dočetl, že někomu z hráčů dala i setovku. Otázka zní, či je to pravda nebo kachna.

2. Koukal jsem jaké je přibližné procento na legendární věc. Od vydání mi dala jediný legendary item (asi neměla náladu) až do včerejšího runu. z 500 shardů mi dala hned 6 legendárních předmětů (troje rukavice a tři helmy).
Dívám se na svět pohledem sekačky, jež zjistila, že si tráva právě založila odbory...

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Kadala

Příspěvek od HELLERcz » 22.04.2014, 09:15 hod.

Ano mě dala setový RING .. takže dává setové věci asi :D
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Kadala

Příspěvek od casperdeluxe » 22.04.2014, 09:16 hod.

Setovky určitě dává. Je otázka, jestli všechny nebo jen některý. Black thorn sety dává. Chantodo taky dává. To vím jistě, protože to jsem tam vygamblil osobně.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Kadala

Příspěvek od Mlok » 22.04.2014, 09:38 hod.

Dává vše co není pouze z Horadric Cube a co není omezeno pouze torment level. Tzn. některé sety ano a některé ne.

Třeba tady je nějaký seznam, jak moc to sedí netuším:
http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10189299133

Tedy např. Vyr’s set by neměl jít získat od Kadaly a tedy ani ho nezkouším nakoupit a řeším tam věci, které jsou tam možné.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Kadala

Příspěvek od wirgie » 22.04.2014, 16:39 hod.

Nevite jestli je mozne z ni dostat witching hour? Zatim jsem u ni nechal 5k shardu a stale nic

NowysCZ
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nowys#2264

Re: Kadala

Příspěvek od NowysCZ » 25.04.2014, 19:17 hod.

ano,witching hour dava,viz muj pasek na barbarovi
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Nowy ... o/22821892
Obrázek

Dunov
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Dunov

Re: Kadala

Příspěvek od Dunov » 11.10.2014, 12:22 hod.

Ahoj dává i set item,vytáhl jsem z toho už několik předmětů a dokonce source od Tal Ras..

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Kadala

Příspěvek od Bit » 11.10.2014, 19:44 hod.

kadala dává i torment only... Jediný co nedává jsou věci z cache.... ještě se mi nepodařilo složit něco bez ní... Všude padá crap a jednou za 10-15k se kadala smiluje a hodí něco relativně použitelnýho
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Kadala

Příspěvek od Vizharan » 12.10.2014, 13:58 hod.

Taktéž se mi ještě nepodařilo něco složit bez ní... Aspoň k něčemu je ta holka :D Jinak hodně mě štve že ty blood shards nejdou více jak 500...

Uživatelský avatar
sansaj
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sansaj#2804

Re: Kadala

Příspěvek od sansaj » 12.10.2014, 15:34 hod.

Jooo souhlasím s Kadalou jsem složil Akkarata celkem rychle, ale teď momentálně u DH nechce ta děvka nic pustit :D

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Kadala

Příspěvek od Bit » 12.10.2014, 16:33 hod.

těch 500 je dobrý... kdyby bylo třeba 5k lidi by nasbíraly a když by přišel novej set složil bys ho v postatě hned jen z BS...
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
Vizharan
Wraith
Příspěvky:188
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Vizharan#2979
Bydliště:Ostrava

Re: Kadala

Příspěvek od Vizharan » 12.10.2014, 17:56 hod.

To je taky pravda takhle jsem nad tím nepřemýšlel...

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Kadala

Příspěvek od Demogorgon » 13.10.2014, 11:11 hod.

Jo Kadala je baba na správném místě. Mnoho věcí jsem si u ní chtěl koupit a časem se to i povedlo :) . Výborný úlovek byl třeba druhý Unity.

Azazel_cz
Fallen Shaman
Příspěvky:56
BattleTag:Azazel#2395

Re: Kadala

Příspěvek od Azazel_cz » 15.10.2014, 12:07 hod.

Kadala je pro mě jenom zlomyslná mrcha, která když už něco pustí tak je to automaticky FS, prostě mě ta jedubaba nemá ráda a já ji už solidně nenávidim :)
Na druhou stranu mě by se líbilo nafarmit třeba 5k BS, možná, že to už by ji donutilo něco pustit :D

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Kadala

Příspěvek od hanacius » 15.10.2014, 12:11 hod.

Gamble u Kadaly beru jenom jako takové zpestření.... vždycky když za ní jdu tak ani nečekám že dropne to co bych chtěl. A když to náhodou vyjde tak je to jenom dobře... kdyby se mohlo nasbírat třeba 5000 shardu tak by to hru úplně zničilo. Každej by nasetřil 5000 shardu a během jedné návštěvy by složil celej set...

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Kadala

Příspěvek od Mlok » 15.10.2014, 12:27 hod.

Když už je slušná výbava a tedy jen tak něco není upgradem, tak už to u Kadaly tak snadné není.

Ale pro počáteční vybavení postavy je k nezplacení. Použitelný M6 jsem dal od Kadaly za 4 hodiny. Za další 4 hodiny dalších 6 kusů M6 setu ze kterých jsem některé jako upgrade použil. Dalších několik věcí dala také téměř hned i když zatím ne žádný extra roll. A hlavně jsem to celé mohl nahrát s druhou hotovou postavou, takže shardy byly rychle.
Bez Kadaly bych to skládal mnohonásobně déle.

A s tím limitem je to snad jedno ne. Kdybych mohl nasbírat 5000 shardů, tak ano, na složení setu by to většinou (RNG je RNG, takže nepíšu vždy) stačilo. To, že jsem místo toho musel navíc cca 11x relognout (a to po zhruba každých 25 minutách) z Wiz na DH a zpět, abych to utrácel po troškách, tak to je akorát opruz. Tedy vyšší limit by mi nic nezničil, pouze ušetřil opruzové časté restarty hry.
Kdyby byl aspoň 1000 shardů...

A pak jedna věc je složení setu, abych mohl tu postavu začít hrát a druhá mít slušný set (mít slušný set znamená ho složit třeba 20x než padnou dobré rolly).

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: Kadala

Příspěvek od Tokugawa » 15.10.2014, 12:29 hod.

Mlok píše:A pak jedna věc je složení setu, abych mohl tu postavu začít hrát a druhá mít slušný set (mít slušný set znamená ho složit třeba 20x než padnou dobré rolly).
To pro mne, který skládám první set, zní dost děsivě :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Kadala

Příspěvek od Mlok » 15.10.2014, 12:53 hod.

Tak na začátku nebudeš mít tak vysoké nároky a spokojíš se i s prvním nebo druhým kusem v daném slotu a trochu horším rollem. Já už na to koukám z pohledu top gearu.

Uživatelský avatar
Demogorgon
Doom Knight
Příspěvky:442
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Démogorgon#1565

Re: Kadala

Příspěvek od Demogorgon » 15.10.2014, 13:32 hod.

S tím TOP gearem musím souhlasit. Mnoho a mnoho FB setu jsem obměnil a už jsem i docela spokojený. Největší nedostatek v setu mám asi rukavice a že jsem jich už měl obrovskou hromadu :( .

Mám teda Magefisty (20% fire, 645 int, 670 vit, 46 crit d, 8,5 crit d.) ale nemám k tomu dobrou jednoručku nebo RoRG :( . Škoda.

Uživatelský avatar
vyrostek
Wraith
Příspěvky:147
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:vyrostek#2592

Re: Kadala

Příspěvek od vyrostek » 15.10.2014, 15:35 hod.

Mlok » 15.10.2014, 12:27 hod> musim s tebou nesouhlasit, kdyz tady pises jak je to snadny slozit M6 set, za 4 hodiny u Kadaly. Bud mam teda ja doomswitch jak prase a nebo ty jsi mel stesti, protoze me to rozhodne tak snadno jak tobe nejde. Mel jsem 3 kousky ze setu, tak jsem se rozhodl, ze ho zkompletuju. Zatim u Kadaly utraceno kolem 5k bs jako presne to fakt nevim, ale byl jsem u ni urcite vic jak 10x, vysledek jedny ramena ty jsem dostal celkem rychle, ale pak jsem zkousel kalhoty a to byl porod, dokonce jsem dostal moje prvni hexing pants. V zoufalstvi jsem jeste parkrat zkusil torso a taky nic.. dalsi den nekolik hodin hrani s kamosem DH s tim, ze urcite neco dropne a nejspis mi to da, protoze uz ma hodne vymazleny gear, vysledkem jeden slusny SoJ, ze setu nedropnul vubec nic, takze zadne doplneni ani upgrejd, to byla teda asi fakt haluz. A jeste pul den hrani na T3 s DH a jedno velke ... tak teda nevim, jestli je to tak easy ten set slozit. :-|

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“