Magic Find

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491
Re: Magic Find

Příspěvek od TrackThor » 28.08.2012, 10:55 hod.

takže když sem mohl začít ve velkým farmit legendárky, tak nemám přístup k hraní :D (ty ruce co mi padly, byly hned použity na matroš :D)
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Magic Find

Příspěvek od Nekronaut » 31.08.2012, 06:52 hod.

Z odpovědí Blizzardu mě dostalo tohle:

"Vrátíte do hry Magic Find / Gold Find také na objekty ve hře?
Ano, máme to v plánu."

Tak oni znovu umožnili drop z objektů a nenasadili na to vliv MF, WTF?!

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Magic Find

Příspěvek od Quetak » 31.08.2012, 07:54 hod.

Nekro: Mě i tak příde, že třeba z truhel padá mnohem víc rare itemů než před patchem.

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Magic Find

Příspěvek od falen » 03.09.2012, 22:49 hod.

Lidi už jsem fakt bezradný ... s wizinou nedávám třetí akt na INF... . Tak jsem si řekl že nafarmím ... . Týden jsem měl MF 300 se stackama.... . Do té doby jsem měl se stacky tak kolem stovky, padli občas itemy lvl 63 za run na butchera tak tři čtyři... . od minulého pondělí mám MF 300 a našel jsem sotva jeden item lvl 63. Už mě to nebaví, behám tam jak debil a všichni postujou co zase našli za legendárku nebo set nebo top rare a já nic... . Mám MF výbavu zahodit ??

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Magic Find

Příspěvek od spiderer » 04.09.2012, 04:05 hod.

MF vybavou nic nezkazis, ale pokud mas MF na ukor vyrazneho zhorseni statu, tak bych snizil MF a vyladil postavu. Ja mam base MF cca 170% a staci mi to, vys to hnat asi nebudu - prijde mi ze to je tak akorat, se stackama a templarem to da nejakych 250% a s tim se tam behat da. Jeden cas jsem chtel byt porad na maximu, ale top itemy s vysokym MF jsou zbytecne drahy.. Pokud budes nekdy chtit protahnout A3 dej vedet, ale asi to ma smysl jen pokud tam vydrzis vic nez jednu ranu at neutratis za opravy vic nez ziskas z predmetu.. :)

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Magic Find

Příspěvek od falen » 04.09.2012, 06:32 hod.

Njn tak jasne ze MF nosim na ukor statu, proto taky s tim chodim prvni akt... . Momentáně chci koupit GOLDSKIN (musím našetřit) a pak nafarmit zlato a koupit nějaké věci... . Mě by jen zajímalo jak ti borci na HC o dohráli za takovou krátkou dobu - itemy jim padli, nechapu počet legendárek a top rare na aukci a mě kurna nic nepadne.... . S přežitím ve třetím aktu je to těžké, musím nafarmit nějaké zlato - protože item mi prostě nepadne ani na mě ani na prodej... . Kdybych někdy našetřil na nějaký item který by mi pomohl s přežitím tak se ozvu.... . Jednou jsem na publicu šel až do pátého úkolu ve třetím aktu, ale pak to začalo být husté, každá rána byla instant kill ... . Vážně by mě jen zajímalo jak všichni získali předměty se kterýma se dá dohrát inferno.... .

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Magic Find

Příspěvek od falen » 04.09.2012, 06:35 hod.

V diablu 2 mě nevadilo že to trvalo dohrát na hell za wizzinu a ještě větší sranda byla dotáhout na lvl 100, ale prostě předměty jakž takž padali.... . I když většina pro jiné chary, ale tady mi nepadá total nic... .

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Magic Find

Příspěvek od TrackThor » 04.09.2012, 09:03 hod.

problém je, že blizz by měl aukci zbytečně, kdyby všechno dobře dropovalo, protože každej by si to najel solo a jen pár předmětů by se točilo v aukci
Obrázek

falen
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:falen#1289

Re: Magic Find

Příspěvek od falen » 04.09.2012, 09:23 hod.

Njn, jenže nechápu že někdo dropne dvě tři legendárky za večer ( z toho jednu top) a někdo má ho*no za celou dobu hraní.... . Jestli je to fakt jen o štestí tak jsem pěkně v řiti a nedohraju inferno s wizkou ... . HM, budu farmit goldy no... . fakt poděs.... .

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Magic Find

Příspěvek od spiderer » 04.09.2012, 12:30 hod.

No myslim, ze pravidelne 1 top legendarku za vecer nedropuje nikdo, me jedna za hru (2-3 hodiny) padne, ale zatim jsem mel za cca 40h hrani jen jednu top a to prsten Skull Grasp, ktery nosim a vypadnul mi 2 dny pred patchem ve Weeping hollow v A1. Ale o tom to je, kdyby ti to padalo kazdej vecer, tak mas za 14 dni top vybavu a ztratilo by to kouzlo toho stradani, premysleni nad prodejem, pomalem upgradu, ujasnovani si co chces a celkove by pak nemelo smysl to hrat uz vubec.. Kazdopadne v A1 mi padalo mnohem mene legendarek nez v A2+ ale to muze byt jen nahoda. Nevzdavej to, ono to nekdy prijde, padne ti jeden 200M item a poskladas si postavu snu ;)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Magic Find

Příspěvek od Nekronaut » 05.09.2012, 07:04 hod.

Vyhraješ ve sportce a koupíš si barák snů...

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Magic Find

Příspěvek od Ride » 13.09.2012, 17:04 hod.

spiderer - krasne to pises, nevzdavat to. Je to smutne.

V D2 legendarky + sety padaly. Kvalitu predmetu ted neresim. V D3 mam odehrano asi 240 hodin DH, MF s Valorem skoro 340. Jezdim 3A nebo se skupinou 4A. Za celou dobu hrani jsem nasel 2 setove opasky, 1 narameniky, helmu, zbran pro monka, 2 obourucky a 3 jednorucky. Jenu zbran nikzeho lvl jsem zkusil rozkraftit, abych videl, co se stane. Celkem tedy 2+9 z cehoz jsou tak 3 bomby. Ale neni to za 240 hodin malo? Prvni vec mi padla kolem lvl50, dalsi vsechny po 60. Na 1 run dokonce padly ty 2 sety + 1 legend. ted uz tak minimalne 5lvl nic, jsem na 60+19 a pri kazdym spusteni fakt premyslim, jestli ma cenu hrat dal nebo cely ten ucet zkusit prodat.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“