Opravdu ten patch na drop funguje ??

Vše o fungování herních mechanismů a vlastností předmětů
Odpovědět
sirzachy
Quill Rat
Příspěvky:5
Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od sirzachy » 03.07.2012, 08:32 hod.

Ahojte, určitě i vy jste seznámeni z jiným - lepším dropem předmětů při NV, při NV 4 - 1 rare a NV 5 - 2 rare...

Bohužel docela často se mi stává, že to dle mě NENÍ PRAVDA, tak to beru, že mě Blizzard vodí za nos.
Mám svoje kolečko na infernu - zatím pouze první akt. Kropím si to tak, mám NV 4, zabiju bosse a žádná rare, říkám si co to sakra je, ale tak co, stane se. Jdu dál, to už mám NV 5 a z bosse pouze 1 rare, později se mi to stane znovu a to i přesto, že mám na sobě MF výbavu, kde MF mám cca 310% i s NV5.
Jak je tedy možné, že se mi nemálokrát stane, že i s NV 5 mi z toho bosse padne třeba jen 1 rare ??? To asi moc podchycený nemaj hošíci.

Hromotlk
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hromotlk#2838

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Hromotlk » 03.07.2012, 08:39 hod.

no pocul som take veci ze ludia co maju MF 200+ ze im menej pada ako ty co maju 0

skus si to vynulovat ted sa neoplati chodit s MF equipom

sirzachy
Quill Rat
Příspěvky:5

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od sirzachy » 03.07.2012, 09:06 hod.

Mně to padá tak hrozně náhodně a divně, že to až nechápu, z posledních bossů mi padla s NV5 pouze 1 rare, tak jsem to naštvaně vypnul a bylo úplně jedno, jestli jsem přehodil na MF equip nebo ne.

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Bur » 03.07.2012, 09:23 hod.

taky se přkláním k tomu,že je to nějak teďka divný,příklad farmim si act 2 na inferno a z mobu pada jedno rare za druhym,pak narazim na modrý hajz... a nic,třeba dám 5 skupinek postupně a zdlouhavě a ono zase nic.Takže teďka opravdu nevím podle čeho se mám řídit:)MF mám skoro nulovou:-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Nekronaut » 03.07.2012, 10:26 hod.

Já to saméí. MF skoro nemám a na 4NV mi často nepadne žádný rare...

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Fru-fru » 03.07.2012, 12:39 hod.

Mc cca 60% + NV. Vše padá tak jak má, respektive je to o hodně lepší než před patchem. Za mě funguje s jsem spokojený ...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Quetak » 03.07.2012, 12:50 hod.

Nekronaut píše:Já to saméí. MF skoro nemám a na 4NV mi často nepadne žádný rare...
Z čeho vám nepadá rare? Z elity? Tam ani padat nemá při 4NV, jestli z bosse (butcher, SK, belial,...) tak je něco špatně.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Nekronaut » 03.07.2012, 12:54 hod.

Quetak píše:
Nekronaut píše:Já to saméí. MF skoro nemám a na 4NV mi často nepadne žádný rare...
Z čeho vám nepadá rare? Z elity? Tam ani padat nemá při 4NV, jestli z bosse (butcher, SK, belial,...) tak je něco špatně.
Aha, tak já myslel že i u elites to musí padat. V tom případě mi z nich průměrně padá celkem dost :D

Ale netuším jak to tedy myslel autor tématu, asi to bude to samé...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Quetak » 03.07.2012, 13:01 hod.

Nekronaut píše: Ale netuším jak to tedy myslel autor tématu, asi to bude to samé...
Si právě myslim, že si lidi pletou bosse a elity.. :)
Z bosse (Butcher, Skeleton King atd) je za 4NV garantovaný jeden rare item, za 5NV dva.
Z elity (ty žlutý a modrý co pobíhaj po mapě) je za 4NV garantovaný nic a za 5NV jeden rare item.

Bur
Wraith
Příspěvky:142
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hambi#2904

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Bur » 03.07.2012, 13:50 hod.

samozřejmě že se to týká bossu,ale před patchem jsem chtel rict,že i z elitek to dobře padalo a to mi zatím nikdo nedokáže vysvětli.mě je to teďka fuk jestli to padá nebo ne hra mě baví,tak to je asi důležité.Jestli má chuť někdo farmit jsme online denně od 18h:)
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od sklb » 03.07.2012, 23:41 hod.

btw vcera ci kedy zmenili Mf system, takze pokial pred smrtou poslednho elite monstra prehadzujete na mf gear, tak ten mf nefunguje tak ako keby ste ho mali cely cas.
Odskusal som to na goblinovi, rozdiel je brutalny.
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od marian_r » 04.07.2012, 08:29 hod.

sklb píše:btw vcera ci kedy zmenili Mf system, takze pokial pred smrtou poslednho elite monstra prehadzujete na mf gear, tak ten mf nefunguje tak ako keby ste ho mali cely cas.
Odskusal som to na goblinovi, rozdiel je brutalny.
Mám vážne pochybnosti či máš dostatočne veľkú štatistickú vzorku. 8-)

Pohľadaj "zákon malých čísiel". ;)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Quetak » 04.07.2012, 08:35 hod.

Sklb: včera sem hrál a opravdu se mi to zdálo, že s tim něco dělali, přehazoval sem mf gear na 359% a tři rare mi padli za celej druhej akt snad jednou. Když sem došel ke kulemu tak sem gear nepřehodil a padli mi z něj 4 rare (což mi z bosse od 1.0.3 snad nepadli). Nevim jestli s tim už něco dělali, ale minimálně podezřelý mi to přišlo.

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od sklb » 04.07.2012, 09:02 hod.

marian_r píše:
sklb píše:btw vcera ci kedy zmenili Mf system, takze pokial pred smrtou poslednho elite monstra prehadzujete na mf gear, tak ten mf nefunguje tak ako keby ste ho mali cely cas.
Odskusal som to na goblinovi, rozdiel je brutalny.
Mám vážne pochybnosti či máš dostatočne veľkú štatistickú vzorku. 8-)

Pohľadaj "zákon malých čísiel". ;)
40-50 goblinov by mohlo stacit nie? So switchovanim mf gearu (0 -210) ziadne rare, so skupinou ludi neustale v mf geare konstatne 1 az 3 rare.
Farmil som toho maleho trotla dost dlho na to aby som si vsimol priapadnu zmenu v jeho drope :)
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Deef
Gorebelly
Příspěvky:221
BattleTag:Deef#2671
Bydliště:Ried im Innkreis
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Deef » 06.07.2012, 10:09 hod.

Zatial mi to vychadza tak ze s 113 MF (inc MV) musim zabit 25elit aby som dropol 2 x ilvl 63item a 1x ilvl 62 ring/amulet, a asi 200 elit aby mi padlo nieco s pouzitelnymi/predajnymi statmi. Co je u mna dost na mozog.

Chlebik
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Chlebik#2305

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Chlebik » 13.07.2012, 10:30 hod.

Nezdá se vám, že po včerejším patchy padají nízké item lvl? Za první akt od začátku k Leroicovy mi dropli 2x 61item lvl, par 60 a zbytek 54, 55, 51 atd... nejvíc snad 58. To jsem byl na inferno, s MF 100 + 75 Valor.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od Nekronaut » 13.07.2012, 12:01 hod.

Já myslím, že to bylo normální i dříve :D

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od TrackThor » 13.07.2012, 12:51 hod.

však ono to je jedno, mě padlo asi pět 63 lvl předmětů i amulet a všechno to byl odpad :D
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Opravdu ten patch na drop funguje ??

Příspěvek od AlterEgo » 13.07.2012, 13:09 hod.

Chlebik píše:Nezdá se vám, že po včerejším patchy padají nízké item lvl? Za první akt od začátku k Leroicovy mi dropli 2x 61item lvl, par 60 a zbytek 54, 55, 51 atd... nejvíc snad 58. To jsem byl na inferno, s MF 100 + 75 Valor.
Mf a stacky valoru nemaji vliv na ilvl veci, ale pouze na jeji kvalitu (jestli bude modra, zluta, hneda, zelena).

Ono krom zbrani je vicemene jedno jestli ti padne ilvl 60 nebo 63, protoze jeste zalezi na tom jak se rollnou ty staty a videl sem dost ilvl60 mnohem lepsich nez ilvl 63 se stejnym druhem affixu jen proste byly nizsi hodnoty.

To ze to ma Blizzard dementne nastavene je vec druha, kdyz padaji treba na nightmare perly jako boty +2 vitality +6 experience per kill apod., ale presne kvuli tohoto +nekterych nepouzitelnych affixu muze clovek klidne farmit mesic a nepadne mu nic pouzitelneho.

Odpovědět

Zpět na „Herní mechanismy“