Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane ?

Dekron
Quill Rat
Příspěvky:43
Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane ?

Příspěvek od Dekron » 16.04.2012, 15:45 hod.

Zajimalo by me jestli uz ma nekdo odzkouseny co je lepsi , mit 2h kus anebo spis dve ?

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Programos » 16.04.2012, 15:51 hod.

To je hodně hloupej dotaz(imo), protože záleží na affixech ale s tím, co jsem potkal v betě pro mě zatím byly nejvýhodnější dual kuše one-hand kuše.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Garn » 16.04.2012, 16:54 hod.

Když vezmeš v potaz čistě dps, tak by to ve výsledku mělo vycházet cca stejně. V betě ale až na 1 patch vždycky byl lepší dual wield. Nicméně obojí má určité výhody a nevýhody...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Dekron
Quill Rat
Příspěvky:43

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Dekron » 16.04.2012, 16:56 hod.

Muzes rozepsat ty vyhody nevyhody. Betu nemam takze fakt nemam tuseni.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od kojot » 16.04.2012, 17:04 hod.

No já jsem to moc nezkoumal, ale když máš dual wield tak se ti počítá při každým hitu jenom jedna zbraň a rychlost útoku je stejnej jako s jednou zbraní. Ale když máš na jedné zbrani třeba +2-4 Cold Damage, tak se ti to započítá i do útoku té druhé. U obouruční kuše, nebo luku můžeš mít zase Quiver (toulec), kterej vždycky (pokud se nepletu) přidává attack speed a může přidávat ještě nějaký jiný věci jako Hatred regenaration, DMG apod. Jinak obouruční kuše jsou většinou pomalejší, než jednoruční, což je, při stejném DPS, většinou výhoda.
Obrázek

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Garn » 16.04.2012, 17:06 hod.

Tak základní rozdíl je, že 2h zbraně mají pasivně 20-30% větší damage a ještě k tomu máš quiver. Dual wield má pasivně +15% attack speed.

Co je potřeba si uvědomit je to, že dps a tvůj reálný damage je dost rozdílná věc. Větší dps = větší efektivita jen pokud stojíš na místě. Pokud vystřelíš, popoběhneš, vystřelíš, popoběhneš, tak je lepší mít slow 2h, protože to pobíhání ti méně snižuje dps. Další fakt je, že sehnat 2x stejnou zbraň kvalitní je těžší než sehnat 2h + quiver. A potom je taky třeba vzít v potaz hit recovery, který budou monstra dostávat častěji, když rány budou silnější. Ještě toho je asi pár, ale nevzpomenu si teď.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Dekron
Quill Rat
Příspěvky:43

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Dekron » 16.04.2012, 18:59 hod.

No tak jak tak ctu tak mozna bude lepsi kvalitni 2h kus + ten toulec. Navic pasivka archery pokud dobre chapu dava +50chanci na ktri 2h kusi.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Programos » 16.04.2012, 19:08 hod.

Dekron píše:mozna bude lepsi kvalitni 2h kus + ten toulec. Navic pasivka archery pokud dobre chapu dava +50chanci na ktri 2h kusi.
stejně tak v tuhle chvíli můžu říct: mozna bude lepsi kvalitni 2x Onehand kus. Navic pasivka zvysuje crit chance o 10%

V týhle chvíli NEMUZES rict, co bude lepší. Dyť ani nevíš, jaký ty zbraně můžou mít affixy. Všechno bude záležet na kombinaci gearu a skillů v plné hře. Nehledě na to, že budeš měnit itemy v průběhu hry. Pochybuju, že budeš sbírat jen 2h kuše. Budeš brát vše, co bude lepší než máš a možná na 60. lvl budem řešit, jestli je lepší 2H + toulec a nebo 2x one hand a to samozřejmě budem řešit, až budeme vůbec vědět, jaké jsou možnosti a výběr zbraní. Teď to je debata o hovně.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Garn » 16.04.2012, 19:18 hod.

Jo a to mi připomnělo, že 2h bude mnohem účinější při použití skillů, kde nezáleží na attack speed.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Programos » 16.04.2012, 19:57 hod.

Pokud nepočítáš skilly bez CD (třebas Hatred generátory, že?)
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Garn » 16.04.2012, 20:17 hod.

No, hatred generatory jsou zrovna závislé na attack speed. :) Ale třeba FoK není. :)
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Programos » 16.04.2012, 20:28 hod.

^^Hatred je celkem důležitá věc.

S FoK máš pravdu, ale to je ten benefit, který dostaneš jako kompenzaci za to, že nemáš takovou attack speed jak s 2x1h.
Podle mě je prostě brzo na to dělat závěry, co je lepší a co horší.
Každá zbraň má něco do sebe a v něčem je lepší či horší.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od LordKiller » 17.05.2012, 23:45 hod.

zatim si teda jedu xbow nebo kdyz najdu nakou ultra mega tak jednu jednorucni, dve jednorucni se mi zdaj slabsi, nicmene zalezi na toulci asi :)

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Dadakk » 18.05.2012, 08:50 hod.

Me vcera padla unikatni dvou rucni kuse a strasne zabiji. Pred tim jsem mel jednorucni rychlopalku a k tomu vesny toulec, ale ted ta dvourucni a toulec.. to je strasny reseto :-)

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Spyro » 18.05.2012, 08:53 hod.

Mít jednoruční s toulcem je blbost, toulce jsou jen malý bonus k obouručním zbraním, jednoruční zbraně jsou dělané pro dualwield (přidá +15% AS a navíc využíváš affixy rovnou ze dvou zbraní)

Dekron
Quill Rat
Příspěvky:43

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Dekron » 18.05.2012, 22:25 hod.

Jednorucni zbran s toulcem mam ted a nerekl ze je to blbost :). Ale ten toulec tam mam jen kvuli tomu ze druhou kus z vysokym dex jsem jeste nenasel :))).Az najdu tak samozrejme vymenim :).

Artii
Quill Rat
Příspěvky:37
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Artii#1984

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Artii » 21.05.2012, 13:24 hod.

Podle zkusenosti bych rekl ze dual je tak do normal a nm kde muzete jeste jaks taks stat a solit a nezdechnete na hell uz jedine slow kus kde vystrelim a zdrham protoze kdyz se zastavim tak amen :) jinak v druhem aktu hell davam multishotem crit za 17k impalem kolem 30k nosim 2h kus 400dps (do minionu a bossu mensi)

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Spyro » 21.05.2012, 14:18 hod.

Taky jsem přešel na 2H, už někdy od NM a nestěžuju si. Větší damage, mnohem menší spotřeba Hatred, sice i generování Hatred, ale to mi nevadí, řekl bych, že u DH není generování Hatred zase tak důležité, protože se regeneruje samo, regeneruje ho pasivka z Health Globů a na začátku soubojů bývá plné, třeba oproti takovému Monkovi, který si Spirit musí namlátit sám. Navíc, co jsem se díval do aukce, nejlepší 2H Bow/Xbow měl 1000 DPS, 1H něco přes 700 DPS (ani kdyby jste měli 2 stejně dobré, tak to s přičtením 15% AS nedosáhne 1000)

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od Garn » 22.05.2012, 00:33 hod.

Mám 2h kuši s 650dps a lítají tam FoK noncrity už přes 26 tisíc. Entangling shotem, který dává 75% wdmg, se blížím k 10K noncrit. Testoval jsem luk a když mi u Ent. shotu vyskočil crit za 1200, tak jsem okamžitě přehazoval zpět na kuši. Co jsem maximálně schopný ustát je 1h + shield, ale nic jiného. To rozpětí u hand xbows a bows je fakt nechutné.

Když jsem porovnal luk a xbow se stejným dps, tak luk mi vyhodil asi o 1500 větší blizz dps (dělalo to asi 10% rozdíl), ale když jsem si externě spočítal rozpětí damage, tak luk měl 900-9500 a kuše 4500-7800, tak si vyberte. Už v betě to bylo šílené - crit za 4 a hned za tím noncrit za 11. To se prostě nedá hrát...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Pasivni skill archey, je lepsi mit 2h nebo 2x 1h zbrane

Příspěvek od GrOsO » 22.05.2012, 01:14 hod.

2h kusa v porovnani s 2bow z hladiska dps s pasivkou 50crit sa oplati ak mas 30+critt chance
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“