Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Odpovědět
Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od kojot » 13.10.2012, 17:44 hod.

No moc bych si na to ale nezvykal. V patchi 1.0.5 to nerfnou strašným způsobem...
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Nekronaut » 13.10.2012, 18:20 hod.

Mně to nepřijde nějak strašné. Ten vault je strašnej :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od kojot » 13.10.2012, 18:33 hod.

No vidíš až teď jsem e na to pořádně podíval a všiml jsem si prodlouženého trvání. To bych možná mohl po patchi zkusit, možná mi to bude vyhovovat víc, než do teď.
Obrázek

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 13.10.2012, 18:45 hod.

ani nahodou .. to neni nerf :))) jen simrani kdyz sjem to zkousel akorad jsem byl rad ze to mam na 5sec
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Nekronaut » 13.10.2012, 18:54 hod.

Taky to možná začnu používat, to neustálé mačkání mi vadilo, takhle to chvilku vydrží.

Slamacek
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Slama#2990

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Slamacek » 14.10.2012, 22:18 hod.

Ahoj,
jak si stojí v porovnání Calamity/Manticore? Funguje Mark of death i pro ostatní hráče v partě? Když procne u DH na targetu, zda pak mají +12% dmg bonus i ostatní?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od kojot » 15.10.2012, 06:37 hod.

Záleží s jakými jsou ty kuše staty, ale v 99% bude lepší Manticora. Jinak ten Marked for Death funguje i pro ostatní členy party.
Obrázek

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Nekronaut » 15.10.2012, 07:02 hod.

Docela mě přestává bavit, jak je Manticore extrémní must have item. Chci Windforce se dvěma dírama!

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 15.10.2012, 14:40 hod.

kojot píše:Záleží s jakými jsou ty kuše staty, ale v 99% bude lepší Manticora. Jinak ten Marked for Death funguje i pro ostatní členy party.


kalamitka je mala a rychla .. a 10 cc zadarmo neni spatny + marka .. takze nvm kde si tech 99% videl ..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od kojot » 15.10.2012, 15:00 hod.

Tak 99% jsem asi přehnal no... Ale nějaká pěkně rollnutá Calamity se socketem a slušnou DPS vyjde pěkně draho. 10% crit chance zadarmo, stejně můžu napsat, že u Manticory máš 50% crit damage zadarmo (teoreticky sice vyjde 10% cc líp, než 50% cd, ale dost záleží na ostatním gearu). U manticory máš garantovanej minimálně jeden socket a cd a pokud jedeš xbow+quiver, tak těžko seženeš Calamity za stejnou cenu se srovnatelnou DPS.
Obrázek

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 15.10.2012, 15:07 hod.

nechapes .. tady de o rychlost a ta vyrovna manti v dmg ... jak by to pak vypadalo kdyby to melo 2 diry bo ja nvm co ... mel jsem to v ruce a vim o cem to je :)))
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

krwell1
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krwell#2615

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od krwell1 » 16.10.2012, 09:17 hod.

Zdravíčko, o víkendu jsem se dostal do inferna. 1.akt šel v pohodě, ale v druhým aktu mi to moc nejde. respektive když najdu dobrou grupu tak jo, ale v poušti když se utrhne pár mobů na mě, tak jenom stěží to dávám. Předpokládám, že to bude chtít resisty a vitalitu, ale i tak bych rád poprosil o radu zkušenější.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Krwe ... o/16920727
Děkuji

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Nekronaut » 16.10.2012, 09:55 hod.

Vitalitu nepotřebuješ, naopak vyměnil bych fialové gemy za zelené. Ty potřebuješ především hodně zvýšit DMG. Místo cull the weak si dej steady aim a pro začátek sharpshootera místo vengeance. Nějaké resisty se hodí, cca 300 all res + vyšší armor aspoň 3500. DMG ti zvyšují tyto staty: DEX, attack speed, crit chance, crit dmg, average dmg. Itemy máš snad krom zbraně naprosto bezcenné, za drobné seženeš na AH daleko lepší.

Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od finc » 16.10.2012, 09:57 hod.

krwell1: Mas hrozne nizkou damage. Zivotu mas vice nez dost a ani ja tolik nemam a to chodim Act 3. Kdyz se koukam na tve vybaveni, tak byt tebou, vymenim postupne temer vse. Dnes se spousta itemu da poridit velice levne. Zkus hledat veci, kde je Critical Hit Chance, Attack Speed, Critical Hit Damage, Dexterity, Vitality, Resist All, ...
Jsou predmety, kde tyhle veci najdes a jsou levne. Viz napriklad rukavice, kde urcite najde Critical Chance.
Dale zkus vymenit skilly. Rapid fire je na infernu celkem spatnej. Zkus spise Element Arrow ci Cluster Arrow.
Pasivku Cull the Week vymen za Steady Aim.
Zkus se podivat jak tady lide maji DH nastaveny. Vetsinou u nas vsech najdes urcite spolecne znaky. Jak ve skillech tak u predmetu.

Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od finc » 16.10.2012, 09:59 hod.

Nekronaut: Koukam, ze nas napadlo skoro to same, kdyz jsme se na nej podivali :))

krwell1
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Krwell#2615

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od krwell1 » 16.10.2012, 10:02 hod.

Děkuju mockrát za rady. hned jak budu mít chvilku, tak se pustim do předělávání.

Uživatelský avatar
blystar
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:blystaar#2638
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od blystar » 16.10.2012, 11:13 hod.

Vím že to je mimo téma ale sakra xstyle řekni mi kde si s tím monkem doslova "VYKŘESAL" přes 200k dps :D já nevím jako itemy nemáš špatné ale zas tolik potenciálu v nich nevidím aby to "lousklo" takove dpsko :D


.... jo a když už jsme u toho, mohl by si kouknout na moje DHčko a poradil mi, co by podle tebe byl další nejlepší krok v nákupu ? Přijde mi že bych si efektivně mohl zvednout DPS přes dexteritu .. za 10 dext mi to dává 600dps .. co myslíš ? a asi kapičku do vitalitky hm ?

Straif
Quill Rat
Příspěvky:6

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od Straif » 16.10.2012, 14:17 hod.

na co bych se měl zaměřit při nákupu ? už zvažuji quiver deads man legacy, koukal jsem i na sety avsak nevim zda by se vyplatili :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stra ... ro/5007417

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 16.10.2012, 14:37 hod.

krwell1 píše:Zdravíčko, o víkendu jsem se dostal do inferna. 1.akt šel v pohodě, ale v druhým aktu mi to moc nejde. respektive když najdu dobrou grupu tak jo, ale v poušti když se utrhne pár mobů na mě, tak jenom stěží to dávám. Předpokládám, že to bude chtít resisty a vitalitu, ale i tak bych rád poprosil o radu zkušenější.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Krwe ... o/16920727
Děkuji
hele pridej si me ve hre .. a naucim te co a jak .. dnes se na to vrhnu .. mam tam dalsi tri zajemce :)) takze muzes byt ctvrty ..
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Uživatelský avatar
xStyle
Gorebelly
Příspěvky:216
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kosticek#2645

Re: Rady pro začínající DH , ale i pro pokročilé .

Příspěvek od xStyle » 16.10.2012, 14:46 hod.

Straif píše:na co bych se měl zaměřit při nákupu ? už zvažuji quiver deads man legacy, koukal jsem i na sety avsak nevim zda by se vyplatili :(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stra ... ro/5007417

vyplati se .. :)) ale taky by si mohl treba vymenit chestu se 3 dirama , vim ze na ah jednou tydne ta chesta s 3 sock .. dex 60-80 a disclip je .. zamer se na to a zkus to koupit z me strany je to nejlepsi cloak pro dh :D ja ho vylozene miluju :*** jinak vzdy kdyz budes chtit dmg navic ... tak vis co koupit .. problem je ten ze nedostatek penez znamena ztrata vitality nebo ressall :// nebo je moznost vzit teda nejakej ten item napr innu /favor/ by si mohl koupit a ten pasek s resistama si schovat (ta lepsi inna stoji cca 5m za vyzkouseni to stoji .. 90-100 dex 7-8 elemnt dmg a 130 dex bonus ... proste parada :)) kdyby si umiral vymen nejmene pouzivanej skill za shadow power / gloom (lifesteal a redukce 65% vuci vsemu dmg) .. to je asi tak vse .. co me napada (nechci ti to nejak bourat :D tak snad to bude zatim ok do zacatku)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/kost ... o/38595005

kčemu jsou rezisty a HP ?? když člověk neumí dělat chyby !!

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“