DH sentry build

Odpovědět
Barbis
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Barbis#2592
Re: DH sentry build

Příspěvek od Barbis » 18.11.2014, 20:31 hod.

To zni na GR docela fajn :) A ja proc mi to na solo tak nejde ty GR..

Uživatelský avatar
Ladul
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Ladul #2602

Re: DH sentry build

Příspěvek od Ladul » 18.11.2014, 20:34 hod.

Co rikate na patch notes ? sem zvedavej jak se to bude hrat.....nejake teorie uz sem cet ale pockam si raci na praxi

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 18.11.2014, 22:01 hod.

Barbis píše:To zni na GR docela fajn :) A ja proc mi to na solo tak nejde ty GR..
Bez unity se dá tak maximálně tak GR35-37. GR se hrajou bez unity pouze v případě, že ještě nemáš 2 kousky k tomu potřebné. Jinak povinnost.

Barbis
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Barbis#2592

Re: DH sentry build

Příspěvek od Barbis » 18.11.2014, 22:47 hod.

Ted s Unity GR37 a tak debilne rozlozeny, ze bych to nedobehl ani na 34.. :( Jako to me na tom tak sere, ze to je takovym zpusobem delane, ze bych blil. Kilometr nabehano na prazdno..

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 19.11.2014, 09:05 hod.

Mám dotaz, včera jsem dostal SoJku se statama:
Fire skills 19%
Dexterity: 450
Atack speed 6 nebo 7
Do elit 29%

Co mám z tama vyhodit na socket? Nevím do jake míry je na DH potřeba ten fire skills :-(

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: DH sentry build

Příspěvek od Kuki10 » 19.11.2014, 09:07 hod.

Asi určitě ten as ale počkej na mloka někde říkal něco o dex ale jen u nejakyho buildy snad.
Každopádně fire nechat!!!

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 19.11.2014, 09:15 hod.

Tak tohle je velké dilema a nemá jasnou odpověď. Bude to hodně záležet na jaký build to budeš dávat:
- pro pure fire jednoznačně nechat 19% fire
- pro buildy s 4,15 breakpointem (nebo 2-hand BP6) může být nutné nechat IAS
- pro frost/fire může být lepší dex než 19% fire (fire je jen necelá polovina dmg + navíc aditivní s enforcerem)
- pro luk vyhodit IAS

Tedy je potřeba si říct na co to bude a nejlépe si to hodit do kalkulátoru (hlavně v případě frost/fire kdybych potřeboval IAS na BP7 a rozhodoval se mezi vyhozením dex a fire).

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 19.11.2014, 09:25 hod.

Ok vyzkouším to nějak vykoumat. Ten co mám na sobě má atack speed, tak možná vyhodím ATS a budu je střídat dle potřeby. Pokud jedu rocket styl, tak ten fire využiji taky ne? :-D

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH sentry build

Příspěvek od Naliim » 19.11.2014, 13:11 hod.

Ladul píše:Co rikate na patch notes ? sem zvedavej jak se to bude hrat.....nejake teorie uz sem cet ale pockam si raci na praxi
No dnes jsem viděl toto video https://www.youtube.com/watch?v=3mea1RMjSVU a furt tam je godně dmg :) Podle mě se zase nejdou cesty jak z Dh i po 2.1.2 patchi udělat zabijáka >:D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: DH sentry build

Příspěvek od Cartman » 19.11.2014, 21:46 hod.

mám jeden dotaz, sice to zachvíli bude zbytečný, ale:D

Steady Aim se počítá od sentry, stejne jako Zeis? A co Trapped? Nevšimnul sem si, že by davaly zpomalovací auru.

Dík : ))

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: DH sentry build

Příspěvek od Mlok » 19.11.2014, 22:38 hod.

Steady aim se počítá od tebe (tedy jinak než Zeis). Co s trapped? Jestli ti jde o to aby fungoval, tak funguje díky EA-FA.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: DH sentry build

Příspěvek od Cartman » 19.11.2014, 22:59 hod.

nic, jen zajímavost, že trapped nefunguje ze sentry ten 25 rank, ale zeis funguje z pozice sentry : )

Díky moc; )-

Uživatelský avatar
Ladul
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Ladul #2602

Re: DH sentry build

Příspěvek od Ladul » 20.11.2014, 11:15 hod.

Naliim píše:
Ladul píše:Co rikate na patch notes ? sem zvedavej jak se to bude hrat.....nejake teorie uz sem cet ale pockam si raci na praxi
No dnes jsem viděl toto video https://www.youtube.com/watch?v=3mea1RMjSVU a furt tam je godně dmg :) Podle mě se zase nejdou cesty jak z Dh i po 2.1.2 patchi udělat zabijáka >:D

tak sem si nakonec ten PTR stahnul a zkusil to chvilku (opravdu jen tak hodinku) probehat a musim rict ze sem se spletl, DH neumrel ale naopak se povznesl na novej level bozskosti >:D jelikoz sem nehledal nove veci tak sem jen prehodil toulec na Chakramy a misto arsenalu dal SS. Docela dobre mi prijde vymenit Balistiku zpatky za CE pac to navysi pocet stacku na sentry na 3. Jinak to funguje tak ze pri trech sentrinach umre cokoliv v normalnim riftu okamzite a guardian do nekolika vterin. A to sem dokonce nechal nasazene TaT a nelaboroval nejak se Cindercoatem.......... podle me to este nejak poladej pac ted je to naprosto nechutny :lol:


EDIT: btw nestalo by za to zalozit nove vlakno DH Sentry 2.1.2 ?

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: DH sentry build

Příspěvek od Cartman » 20.11.2014, 11:50 hod.

Zkus jit vysoke GR (o kterych to bude ten patch)a nerozplyvej se : )) hodit sentry a strilet do zdi(aby te nic nesejmulo a musis spendovat)? Opravdu vyssi lvl bozskosti ;D

Uživatelský avatar
Ladul
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Ladul #2602

Re: DH sentry build

Příspěvek od Ladul » 20.11.2014, 11:52 hod.

No ja vysoke GR nechodil ani pred patchem pac sem dost rekreacni hrac takze u me dobry ;)

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: DH sentry build

Příspěvek od McT » 20.11.2014, 12:12 hod.

A co z té hry máš když všechno umře téměř na jednu ránu? To už jsi mohl hrát T1 a byl by jsi na tom stejně :-D neříkám že se mě taky nelíbí když to rychle umira, ale hrát to tak pár hodin tak mě to tak omrzí a hru už nezapnu...
Uvidíme jaká bude finální verze všech postav a jejich změny :-) každopádně pochybuji že rozmazleni Američani to takhle nechají :-D Hold je na čase zase boostnout jinou postavu

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH sentry build

Příspěvek od Naliim » 20.11.2014, 12:58 hod.

Ladul píše:
Naliim píše:
Ladul píše:Co rikate na patch notes ? sem zvedavej jak se to bude hrat.....nejake teorie uz sem cet ale pockam si raci na praxi
No dnes jsem viděl toto video https://www.youtube.com/watch?v=3mea1RMjSVU a furt tam je godně dmg :) Podle mě se zase nejdou cesty jak z Dh i po 2.1.2 patchi udělat zabijáka >:D

tak sem si nakonec ten PTR stahnul a zkusil to chvilku (opravdu jen tak hodinku) probehat a musim rict ze sem se spletl, DH neumrel ale naopak se povznesl na novej level bozskosti >:D jelikoz sem nehledal nove veci tak sem jen prehodil toulec na Chakramy a misto arsenalu dal SS. Docela dobre mi prijde vymenit Balistiku zpatky za CE pac to navysi pocet stacku na sentry na 3. Jinak to funguje tak ze pri trech sentrinach umre cokoliv v normalnim riftu okamzite a guardian do nekolika vterin. A to sem dokonce nechal nasazene TaT a nelaboroval nejak se Cindercoatem.......... podle me to este nejak poladej pac ted je to naprosto nechutny :lol:


EDIT: btw nestalo by za to zalozit nove vlakno DH Sentry 2.1.2 ?
Docela mě štve že Tnt ruce budou k ničemu, ale zase se mi povedlo nasbirat pár takových kousků :) Na druhou stranu jsem všechny moje Cindercoat zničil takže zase nemám žádny CC :/
http://www.imgup.cz/image/l2E

Uživatelský avatar
Ladul
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Ladul #2602

Re: DH sentry build

Příspěvek od Ladul » 20.11.2014, 13:18 hod.

McT píše:A co z té hry máš když všechno umře téměř na jednu ránu? To už jsi mohl hrát T1 a byl by jsi na tom stejně :-D neříkám že se mě taky nelíbí když to rychle umira, ale hrát to tak pár hodin tak mě to tak omrzí a hru už nezapnu...
Uvidíme jaká bude finální verze všech postav a jejich změny :-) každopádně pochybuji že rozmazleni Američani to takhle nechají :-D Hold je na čase zase boostnout jinou postavu
Spatne sem se vyjadril, nechodim velke rifty solo.....takze to pro me vlastne znamena porad to same akorat ze misto toho abych stal jak patnik tak budu strilet do zdi, no a kdyz potvory utecou tankum tak chcipnu stejne jako sem chcipal ted.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: DH sentry build

Příspěvek od ReptileSVK » 20.11.2014, 19:27 hod.

50 rift je pre noliferov aby mali co robit. ciel hry je torment 6 s prstom v nose.

Naliim
Wraith
Příspěvky:112
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Naliim#2995

Re: DH sentry build

Příspěvek od Naliim » 20.11.2014, 19:35 hod.

ReptileSVK píše:50 rift je pre noliferov aby mali co robit. ciel hry je torment 6 s prstom v nose.
No dobře ale na T6 jsi gemy nenarankuješ :)

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“