Papirove DH

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:
Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 07.06.2012, 07:36 hod.

Ale já mu neradil aby koupil gear za 300K, psal jsem upgrade. ;)

A nevím kde žiješ, ale 60. lvl se většinou dinguje ve III. aktu na Hell, pokud jedeš HC, tak III.-IV. akt nightmare. Pokud někdo hraje slow nebo precizně vše prochází, tak v II. aktu Hell pohoda.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Papirove DH

Příspěvek od Peckoslav » 07.06.2012, 07:53 hod.

lvl 60 jsem dingnul v a3 při ničení těch dvou věží v kráteru a to jsem dungeony nijak neprocházel, vždy jen nejkratší cestou k východu. Normal jsem jel bez AH a až ke konci NM jsem začal občas kupovat na AH, takže ten kdo to prochází pečlivě to klidně může dát v a2.

EDIT: pochopitelně a3 hell ;)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 07.06.2012, 08:00 hod.

Navíc s levelem se ti zvyšuje life per vitality, takže je to nejlevnější a nejefektivnější způsob, jak si zvýšit health pool.

btw. Neříkám, že by mu new gear za 50K nepomohl, ale přijde mi to neefektivní vzhledem k tomu, že ten jeho gear podle statů není zas tak špatný.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Papirove DH

Příspěvek od Dadakk » 07.06.2012, 11:00 hod.

Ja jsem prave dingnul 60 lvl na Hell ve 3 actu. Jedu tyto skilly a pohoda.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... Tbf!ccZbZY

mam 45k HP a 13K dmg + passivka sharpshooter...
Uz se tesim na Inferno. Jen premyslim co dat misto Elemntal arrow...

Aveee
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Papirove DH

Příspěvek od Aveee » 07.06.2012, 11:03 hod.

Na Infernu idem toto:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... TeY!YcbbZZ

Co sa tyka teba, to HP by som neboostoval, a isiel do DMG. Na inferne mas Insta Kill aj pri 45k HP.

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 07.06.2012, 12:00 hod.

Já bych počkal na redesign za 14 dní. :D
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Papirove DH

Příspěvek od Dadakk » 07.06.2012, 13:09 hod.

aha a ja si rikal, ze pojedu hafo HP, abych taky neco ustal, ale kdyz ti na Infernu dava mob pres 45k instant kill, tak to asi nema smysl... Pze to je porad na ukor dmg.. No uvidime co mi padne no...

btw: jaky redesign?

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Papirove DH

Příspěvek od Garn » 07.06.2012, 13:23 hod.

Odstranění bonusu k dmgi monster při více hráčích, změny u nephalem valoru a změnu dmge mobů II. akt inferno a dál, aby nedávali spike - instant kill - ale dávali více sustain damage (mluvilo se o -30% damage a +10% attack speed, ale asi to bude trochu jinak nakonec).
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Papirove DH

Příspěvek od Dadakk » 07.06.2012, 13:33 hod.

aha, tak to jo.. diky za info..

peca77
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peca77#2235

Re: Papirove DH

Příspěvek od peca77 » 07.06.2012, 21:53 hod.

Aveee: A k čemu ta runa u Preparation na heal 60% hp, když sám píšeš, že téměř vždy je to instant kill :D

Btw jak dát Beliala solo? Mám 55k dps se Sharpshooterem stačí to vůbec? :-x

Uživatelský avatar
Dadakk
Fallen Shaman
Příspěvky:58
BattleTag:Dadak#2810

Re: Papirove DH

Příspěvek od Dadakk » 08.06.2012, 06:44 hod.

No ja na Infernu jeste nejsem. Jestli to teda byla reakce na me. V hellu mi to dost casto zachranuje zadek :-)

Aveee
Fallen Shaman
Příspěvky:69

Re: Papirove DH

Příspěvek od Aveee » 08.06.2012, 10:13 hod.

peca77 píše:Aveee: A k čemu ta runa u Preparation na heal 60% hp, když sám píšeš, že téměř vždy je to instant kill :D

Btw jak dát Beliala solo? Mám 55k dps se Sharpshooterem stačí to vůbec? :-x
tak ta 60% hp je dobra, su situacie ked ju clovek vyuzije :)

Uživatelský avatar
kING
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Papirove DH

Příspěvek od kING » 08.06.2012, 13:13 hod.

me dal belial zabrat opravdu hodne. chce to poradne dps. ja mel 48K damage a asi 45K life a stejne sem prezil maximalne dve rany, kdyz sem mel velke stesti. vetsinou jedna a konec :) je potreba do nej opravdu napalit co jde v momente kdy seskoci na plosinu. pozdeji kdyz vsude kolem behaji nagy je to opravdu hodne tezke :D

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: Papirove DH

Příspěvek od Metalicum » 09.06.2012, 00:15 hod.

takovej dotaz.. sem inferno 1 akt a vubec netusim co mam delat kdyz na me vybehnou elitky s fast (v kombinaci jailer nebo waller je to uplnej konec) mam caltrops 80% slow a pouivam entangling shot, ale stejne nemam vubec sanci je ukitovat, mam 42k HP a DMG asi 18k bez sharpshootera. ale na tomhle umiram totalne porad. nějaká rada (movement speed 12% z bot a 7% hammer jammers (chci vyměnit jsou dost slaby ale nechci prijit o movement speed)
zbytek je docela v pohode ale ten fast se mi tam udela docela casto



http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... bTe!Ycaabb
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Papirove DH

Příspěvek od Rakiii » 09.06.2012, 13:08 hod.

Zkus vyměnit runu u caltrops za imobilizaci a zvýšit damage (steady aim pasivkou a equipem) + mít hodně discipline.
Většinou to hraji nějak takhle ... nakladu pár pastí za sebe a hituji , jakmile jsou příliš blízko dám smoke a tak pořád dokola, pokud mi dochází disciple a teče mi do bot uteču (z dosahu monster nebo do města) a chvíli si počkám, ale někdy je to vopruz, ikdyž 1.akt je celkem pohodička.
Občas jsou ta komba šílená a než se s tím pižlat 30min je lepší to skipnout.
Hlavně bych navýšil ten dmg v druhým aktu by jsi se již moc nechytal.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: Papirove DH

Příspěvek od Metalicum » 09.06.2012, 14:23 hod.

Rakiii píše:Zkus vyměnit runu u caltrops za imobilizaci a zvýšit damage (steady aim pasivkou a equipem) + mít hodně discipline.
Většinou to hraji nějak takhle ... nakladu pár pastí za sebe a hituji , jakmile jsou příliš blízko dám smoke a tak pořád dokola, pokud mi dochází disciple a teče mi do bot uteču (z dosahu monster nebo do města) a chvíli si počkám, ale někdy je to vopruz, ikdyž 1.akt je celkem pohodička.
Občas jsou ta komba šílená a než se s tím pižlat 30min je lepší to skipnout.
Hlavně bych navýšil ten dmg v druhým aktu by jsi se již moc nechytal.
jo dík, zkusim to. pasivku Vengeance sem chtel vymenit ale hodne mi zrychlovala a ulehcovala farmeni. 1. akt inferna sem s tim prosel v pohode, asi to bude chtit hlavne lepsi equip do dalsiho.
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

ageca
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Papirove DH

Příspěvek od ageca » 10.06.2012, 12:09 hod.

kecate tu o hp a o defensivnych statoch hned po doexpeni som kupil najlepsie dps veci a s 9k hp som presiel cele inferno..110k dps...hodis smoke screen a zabijes vsetko skor nez sa to k tebe dostane..ked citam tie ***** ze stackovat vitality a podobne tak sa smejem..staci ist max dps asi tak ako athene.

EDIT: ještě jedno sprosté slovo a máš warn.
Peckoslav

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Papirove DH

Příspěvek od Rakiii » 10.06.2012, 13:37 hod.

ne každej chce dostávat od falena IK ... jinak to DPS ti na HC fakt pomůže ...

ageca
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Papirove DH

Příspěvek od ageca » 10.06.2012, 15:07 hod.

na hc nie ale na softcore ist na defensive je fakt lol..staci pouzit pasce smoke screen a nedostane sa k tebe nikto.

Metalicum
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Metalicum#2727

Re: Papirove DH

Příspěvek od Metalicum » 14.06.2012, 08:36 hod.

ageca píše:na hc nie ale na softcore ist na defensive je fakt lol..staci pouzit pasce smoke screen a nedostane sa k tebe nikto.
lol ses ty, jestli si myslis ze Diablo je jenom o tom hrat to jednim stylem, ktery vypada nejefektivneji. Pro každého je zábava něco jiného.
"Když chceš najít pořádný kámoše, musíš se prodrat haldou ko*ot"
Eric Cartman

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“