Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích run

Odpovědět
Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:
Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Programos » 01.05.2012, 17:21 hod.

Nelze zatím říct. Všechny classy jsou úžasné. Ale už se těším až si je budu moct všechny ozkoušet - a začnu demon hunterem.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Dekron
Quill Rat
Příspěvky:43

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Dekron » 01.05.2012, 19:41 hod.

Tak ja si DH vybral proto ze si myslim ze bude nejlepsi pro muj styl hrani :) a jestli bude tak na ostatni clasy nesahnu :). Jestli sahnu tak to jedine ze me zklame na tezsich urovnich ale jsem presvedceny o tom ze ma dost stunu atd na to aby nezklamal akorat se s nim bude muset asi dobre pohybovat atd ;).

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Programos » 01.05.2012, 19:43 hod.

Celá hra by měla být solo-able za jakejkoli char, takže bych se toho nebál. Půjde jen o náročnost. Za někoho to bude jednodušší, za někoho těžší... a DH by nemusel být tak špatný.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Dekron
Quill Rat
Příspěvky:43

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Dekron » 01.05.2012, 20:31 hod.

No dle meho nazoru mit DH nejvyssi dmg. Uz tak nejak dva dny premyslim zakomponovat si do buildu tu spike bombu co se haze na nepritele a pak dela nejakych 470 w/smg vsem okolo ;))).

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Ksinbad » 05.05.2012, 06:03 hod.

Zajímalo by mě, co si myslíte o skillu Reign Of Vengeance s runou Dark Cloud.

http://us.battle.net/d3/en/class/demon- ... -vengeance

Přijde mi, že by to mohl být zajímavý hromadný zabíjecí skill za DH. V základu má sice jen 34% útoku za vteřinu po dobu 12 vteřin, ale ze všema útočnýma pasivkama a uplatněním jejich útočného bonusu by mohl tento útok stoupnout až na 84% útoku za vteřinu. Za určité spolupráce s Wiz nebo Barbarem může tento útok přesáhnout i 100% hranici.

Reign Of Vengeance s runou Dark Cloud
Výhody: Je to velmi hromadný skill, zasahující všechny nepřátele v opravdu velkém radiusu. S útočnými pasivkami má ohromný hromadný poškozovací potenciál. Hodí se dobře do kombinace se Smoke screen, když ho uplatníte před tím, než se zneviditelníte, abyste ustoupily. Nestojí ani hatred a ani discipline.

Nevýhody: Je tam 30 vteřinový cooldown. Přijde mi ale, že to zase taková nevýhoda není, protože Reign Of Vengeance s runou Dark Cloud trvá 12 vteřin a počkat si dalších 18 vteřin do možnosti ho znovu aktivovat by neměl být neřešitelný problém.

Ještě přikládám úkázku, ve které se můžete podívat, jak zhruba bude Reign Of Vengeance s jednotlivými runami vypadat.

http://www.youtube.com/watch?v=uItmuuYhokA

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Peckoslav » 05.05.2012, 08:04 hod.

no nevím, jako zabíjecí a efektivní skill se mi jeví spíš pro boj se slabšími protivníky, kdy vím, že se ke mě nedostanou, neb je tento skill jistě zabije.

Pokud jde o silnější protivníky, tak se osobně u své DH zaměřím na CC skill (entagling sh, bola?) a jako secondary nejspíš rapid fire..
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Ksinbad » 05.05.2012, 08:16 hod.

Tento skill je myšlen jako doplňek k nabíjecímu skillu a k rapid fire, rozhodně ne jako náhrada těchto skillů. Je to možnost jak ničit nepřátele, kteří stojí za svými spolubojovníky. Síla tohoto skillu je v jeho hromadném účinku, čili na velké množství nepřátel.

Uživatelský avatar
KEAN
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KEAN#1197

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od KEAN » 05.05.2012, 09:02 hod.

A proč na něj uplatňovat tu runu? Nevím teda jak dlouho budou trvat souboje na tom 30tém lvlu, ale není lepší dát masivnější dmg za 5 sec. ? Ve výsledku da sice runa vetší dmg, ale otázka, jestli budeš mít těch 12 sec. co zabíjet.

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Ksinbad » 05.05.2012, 09:32 hod.

Z ukázky se mi zdá, že runa podstatně zvyšuje rozsah oblasti na kterou působí. Těch 12 sec. není zas tak moc, kromě toho tak trochu počítám, že dokud bude skill aktivní, mohl bych například do oblasti natáhnout další monstra.

Uživatelský avatar
KEAN
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KEAN#1197

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od KEAN » 05.05.2012, 09:40 hod.

Hm teď jsem mrkl na to přiložené video. Vypadá to tak, že šípy se ukážou, jen když mají co zasáhnout. To by pak mohla být výhoda, když se nemusíme tolik přiblížit ke creepům.

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od GrOsO » 13.05.2012, 18:26 hod.

dost ma zaujima ci sa bonusovy dmg pri aure cull the weak aplikuje hned pri prvej strele z frost arrow
taktiez ci to funguje pri "add cold dmg" a ci tiez pri prvej rane
Obrázek

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Spyro » 20.05.2012, 14:33 hod.

Nakonec jsem si jako hlavní postavu, se kterou udělám první 60 vybral Demon Huntera, zatím jsem level 45 a zajímal by mě váš názor na vybrané damage ne-signature skilly, protože mi přijdou hodně nevyrovnané, jak jsou některé příliš silné a jiné skoro nevyužitelné.

Mám rád
Elemental Arrow, runa Ball Lightning (kulový blesk)
Pro mě top AoE damage skill, malá spotřeba Hatred - dá se krásně spamovat, nemusí se skoro zaměřovat, koule má obrovské AoE a dosah, výborné do uliček (které jsou skoro všude). Ostatní runy mi nepřijdou tak silné (slow je fajn, ale caltrops je spolehlivější, nespolehlivý fear mi nepřijde zatím využitelný)

Chakram runy Twin/Razor disk:
Obě runy zhruba srovnatelné, podobně učinný jako kulový blesk, pro mě maličko horší kvůli nespolehlivé dráze letu. Když mě začne nudit kulový blesk, používám chakramy.

Rapid fire, všechny runy dobré:
Top single target damage

Neutrální
Multishot:
Damage je parádní, ale žere moc Hatred, i s runou na nížení spotřeby mi pořád přijde jako mnohem lepší alternativa kulový blesk.

Fan of Knives:
Malé Aoe, nevyužiju, protože kituju a nenechávám se obklíčit ze stran.

Cluster Arrow:
Šilený Hatred cost, damage vypadá cool, ale jenom do prvních řad nepřátel (zase srovnání s kulovým bleskem - ten prostřelí vše). Zatím jsem moc netestoval, ale mám radši spamovatelné skilly.

Rain of Vengeance:
Kvůli cooldownu radši dávám do slotu něco jiného, ale jinak se mi skill celkem líbí, hlavně s runou Dark Cloud.

Nemám rád
Spike Trap:
malé AoE, žere hodně Hatred, nelíbí se mi mechanika pastí.

Sentry:
Hrozně malý damage i když probíhá bitva na stejném místě, imho škoda slotu.

Strafe:
Líbí se mi efekt, ale to je asi tak všechno, nedělá skoro žádný damage, žere hodně Hatred.

Impale:
Single target skill za 25 Hatred? Ve všech ohledech horší než Rapid Fire.


Zajímalo by mě, s čím souhlasíte a s čím ne. Možná mi z využitelnosti některých skillů něco uniká, tak mě můžete poučit.

Jenom pro úplnost můj build (ale nemám ho nastálo, Signature střídám kromě granátů všechny, místo Elemental Arrow někdy Chakramy, místo netopýra Preparation, na bosse případně další změny): http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... Ybe!aaaabZ

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 20.05.2012, 14:46 hod.

@Elemental arrow: Na vyšších obtížnostech podle mě změníš názor, hlavně na Hell. Monstra jsou strašně rychlá a ta koule je strašně pomalá. Na Hell kituju na větší ploše, takže to nevyužiju, ale na normal/NM podle mě ok. Dobrá alternativa je Frost Arrow, kterou používám, je to větší damage do menšího počtu cílu - poet cílů se liší, ale na champions to vyjde na všechny, když se trefíš dobře.

@Chakram: Nepoužívám, protože se mi ten skill nelíbí, ale když bych si měl vybrat, tak jdu do Twins.

@Rapid fire: Jojo, používám Fire Support, který fakt neskutečným způsobem navýší damage output.

@Multishot: S Fire at Will se dá, podle mě jediná hratelná runy, ta cena je fakt obrovská.

@Fan of Knives: Runa na 20y, je to jeden z mých top skillů. Pokud máš pomalou zbraň a tím pádem velký weapon damage, tak to dává šílené pecky a používám to jako defensivní. Být tebou bych zkusil.

@Cluster: Souhlasím + mi přijde ten radius dost malý vzhledem k tomu, kolik to stojí.

@Rain: Vadí mi, že se špatně targetuje + při kitování je k ničemu. Jediný plus je slušný efekt + to, že je zadarmo.

@Spike trap: Hezký damage až do hell, kde to fakt nestíháš armovat.

@Sentry: Akorát dobrá s runou na heal, ale radius nic moc.

@Strafe: Podle mě spíš PvP skill než PvM.

@Impale: Když si přehazuju build na bosse, tak si ho dávám s Chemical Burn nebo se stunem (na hell+ je stun skoro k ničemu). Nesouhlasím, že je horší jak rapid. Pokud kituješ, tak nemáš čas se zastavit a tahat RF.
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Wizi
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wizi#2979

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Wizi » 20.05.2012, 15:11 hod.

Multishot - epickej skill, asi bych ho nikdy nesundal, at uz s jakoukoli runou (samozrejme pocitam Vengeance jako passive)

Smoke Screen - asi nejlepsi skill, zachrani vsechno

Vault - nahrada smoke screen, az do nedavna jsem ji pouzival (8-59)

Impale - jak uz bylo napsano, stunlock skoro vsude, ale na hell a dal uz ne

Cluster Arrow - s passivama a posledni runou, proc ne

Rapid Fire - uz sem 100x myslel ze to sundam, ale i na hell se da pouzivat skvele

Shadow Power s Gloom je super skill, kterej taky uz nesundam, stejne jako Preparation s tusim Battle Scars, life saver skilly

muj build: http://us.battle.net/d3/en/calculator/d ... bYe!YaaaYb

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Peckoslav » 20.05.2012, 15:31 hod.

já teď (lvl 52, act I hell) jedu tohle:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... YeT!aYZbYZ

výhledově změním runu u Caltrops na Bait the Trap, protože 10% chance na krit je hodně lákavá a v pastích stojím často i teď ;)

Donedávna (cca polovina NM) jsem místo Smoke Screenu používal Vault, ale tohle je lepší ;)
Tenhle setup jedu bez obměn a zatím se mi osvědčil.
Aktuálně testuju změnu runy u Entangling Shotu aby místo 3 Hatred přidával 6, ale asi to vrátím zpět, protože je znát jestli jsou zpomalené 2 nebo 4 cíle.

Co Vy na to? ;)

Jinak mi ve hře chybí možnost nastavit si alespoň 2.setup a to jak skilly, tak i zbraně, aby člověk mohl jedním stiskem klávesy přehodit na jiné nastavení. Tahle (ač to nedělám) je to o tom přeházet vše manuálně :(
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
KEAN
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KEAN#1197

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od KEAN » 20.05.2012, 15:34 hod.

K těm co máš rád:
Elemental Arrow jsem zatím moc netestoval. Raději jsem používal Impale s Overpenetration. Ještě tomu spellu zkusím dát šanci.

Chakram podle mě nic moc. Na AoE dmg mám raději Multishot.

Rapid je parádní o tom žádná. :-)

Neutrálni:
Multishot používám nejčastěji právě s runou Fire at Will. Podle mě nejlepší AoE spell.

Fan of Knives s runou Fan of Daggers je celkem dobrý defenzivni spell. Taky používám s Hail of Knives když vím, že bude třeba hodně AoE.

Cluster Arrow - souhlasím. Ten Hatred cost je šílený. Zatím jsem pro něj nenašel uplatnění.

Rain of Vengence je parádní. Stále ho používám bez runy. Ostatní mi zatím nepřišli moc dobré.

Nemám rád:
Spike Trap - na začátku v Hell jsem s tímto spellem docela blbnul. S pasivkou Sharpshooter, crity skoro za 20k. Problém ale je, že žerou zbytečně moc hatred jak jsi psal.

Sentry je totální ptákovina. Ještě čekám na runu Guardian Turret, ale jinak nevím na co Blizz myslel. 20% weapon dmg je fakt srandovní.

Strafe - souhlasím. Několikrát jsem už tenhle spell zkoušel a pořad mi přijde zbytečný. Kdyby žral minimálně Hatred tak by mohl být použitelný.

Impale používám často a na bose (v Hell už moc ne) s runou Impact je to paráda. Jelikož hraju nejčastěji v partě s barbarem, tak to byl slušný stun lock. :-) Jak už jsem psal, místo Elemental Arrow jsem raději používal tenhle s Overpenetration.


Můj skill build (lvl 54) http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... YTe!babZ.a
Často měním Impale za jiné spelly jako Fan of Knives, nebo Shadow Power, ale jinak hraju zatím takhle.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Peckoslav » 20.05.2012, 15:43 hod.

já osobně bych tu sentry až tak neodsuzoval, fast skupinka elitních monster, které kitujete a není čas na střelbu může pořádně zavařit a sice to není nejrychlejší, ale pak ta past může pomoct, nebo alespoň vyčistí prostor od trashe, který můžete nasbírat při neopatrném kitování ;)

Btw. čím zpomalujete, stunujete atp? Já používám Entangling a Caltrops a někdy mám pocit že to nestačí :) Ale možná to dělám špatně, což nevylučuju :D
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Garn
Adviser
Příspěvky:898
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Kontaktovat uživatele:

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Garn » 20.05.2012, 15:45 hod.

Pořád mě strašně štve, že nemám dost času na zkoušení nových buildů. Chtěl bych jet jeden build na melee DH 1h + shield a jet to grenades + chakram + FoK. Další build chci rozhodně jet Grenadier + Cluster + Grenades. Hodně mě taky láká něco na trapy s tím, že primary damage by byly Spike traps s tou runou, že dáš trapu na target a když ho zabiješ, tak dá 400 wdmg AoE. K tomu nějaký single target superboom něco jako Impale + Chemical Burn + třeba Sharpshooter, to by mohlo být brutální. Ale díky kluci za názory, hodně vám toho vykradu. Hodně se mi třeba líbí Wiziho defensiva přes Shadow power a Preparation.

P.S. Napadlo někoho jet Shadow power + FoK? Mě FoK dává za 10K noncrity, kdybych dal 10 targetů, tak to je 100K damage, což při 20% je 20K heal - mám 29K HP. Nebo to samé s Clusterem? ...
My name is Lachdanan, and I am cursed. Once the captain of King Leoric's army, I lived only to honor my land and my king. No man has a greater love for his king than I had for mine, even as I drove my blade through his dark and corrupted heart.

Viridye
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Viridye » 20.05.2012, 16:00 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... cTe!YcYbbb
tohle je muj buid a v pohode si to davam na infernu, ale je to o tom si zvyknout na styl tohohle specu

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Demon Hunter - diskuze o buildech, skillech, aplikacích

Příspěvek od Rakiii » 20.05.2012, 16:14 hod.

Zdar,
momentálně zkouším tohle .. nm 2.act
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... Yce!babbaa

* bola - slušnej dosah i škoda
* chakram - ze začatku mi přišel dost těžkej na míření, ale s 2 čepelemi to jde pěkně.
solidní dosah a parádní dmg
*caltrop - slow + extra dmg
*vault - zdrhací, move skill
*rain - nevím... prostě se mi líbí ... jde dobře kombinovat s čímkoliv
* impale - na singl bosse kvůli kb, stun ....
* passive - dmg boost...

a občas nahodím guided na bosse ...
*rapid je fajn - používal jsem ho dost, ale žere dost hatred ...
Naposledy upravil(a) Rakiii dne 20.05.2012, 16:17 hod., celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“