Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Odpovědět
Steroid
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od Steroid » 10.01.2013, 11:41 hod.

Zdravím všecky pařany. Rád bych znal upřímnou odpověď, zda můj monk má šanci obstojně hrát na obtížnost inferno. Dekuju za shodnocení a za případné připomínky. Byl bych moc rád, kdyby na to někdo mrkl a poradil mi, co se týče vybavení i skilů. A nakonec ještě jedna otázka, jak nafarmit co nejvíce goldů, když nepočítam AH. Obávám se, že A3 na obtížnost hell s mp10 nezvládnu a na Allkazier runy na Inferno nemám odpovídající eq.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Libo ... o/23601346
Děkuji za rady.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od AlterEgo » 10.01.2013, 14:46 hod.

Obstojne hrat na inferno s tim equipem, ktery mas na tom profilu si moc nezahrajes. Sice tam neco zabijes, ale s elitakama se potrapis, tak to chce trosku lepsi veci.
Za par supu se daji koupit veci, ktere te urcite dost posili aby si daval nejak rozumne inferno na mp0/1 a pak uz to pujde nejak samo behem lvlovani paragonu.
Bude to chtit trosku zvednout rezisty.
Co se tyce tech skillu, tak aby dobre fungoval Sweeping Wind s tou runou Cyclone, tak musis pritlacit trosku na critical hit chance.
Runu u Breath of Heaven spis prohod za Blazing Wrath, aby sis trosku zvednul damage.

Tu sem nacvakal do kalkulatoru jeden build, ktery jsem testoval na mp5 http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... dUX!YcbYcb s postavou, ktera mela staty cca 5,3k armor, rezisty 600, 58% dodge s mantrou, 40k life, 850 life per hit, 33,5% crit chance a asi 50k dps bez buffu.
Bylo to postavene na zbran The Burning Axe of Sankis, ktera buffuje fire skill damage proto tam jsou ty skilly tak jak jsou a v zasade to fungovalo uplne bez problemu.
Nerikam ze to je uplne idelani, ale v spis jen ukazka nejakeho buildu, ktery se postavi na nejakou konkretni vec, coz byla v tomto pripade ta sekera, ktera mi padla. Vyhoda u ni je, ze ma jeden z affixu prednastaveny Life on Hit.
Pokud chces nosit 2h zbran, tak si porid spis skorn.

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od zahron » 10.01.2013, 17:00 hod.

AlterEgo : ta Quickening runa je naprosto ho*no, klidně ať tam namačká Thunderclap runu ...

jinak skus jiné topicy něco jako :
viewtopic.php?f=109&t=7984

viewtopic.php?f=109&t=7859

viewtopic.php?f=109&t=7894

viewtopic.php?f=109&t=7789

Hlavně si projížděj originál profily ostatních hráčů jak mají postavený build, a co mají na sobě ...
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od AlterEgo » 10.01.2013, 17:24 hod.

zahron píše:AlterEgo : ta Quickening runa je naprosto ho*no, klidně ať tam namačká Thunderclap runu ...
Je to z duvodu toho, ze pak mas dost spiritu na hazeni exploding palmu a spamovani mantry, aby si mel vic dodge a casteji procoval backlash.
Ale tak chapu, ze se Ti nad tim nechtelo premyslet proc tam ta runa asi muze byt.

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od zahron » 10.01.2013, 17:42 hod.

AlterEgo píše: Ale tak chapu, ze se Ti nad tim nechtelo premyslet proc tam ta runa asi muze byt.
Já to pochopil, jenže to nedává spirit za každý hit, jen za critický hit ať tam má klidně ten quickening ale s crit šancí nad 30%
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od AlterEgo » 10.01.2013, 20:35 hod.

Vsak to taky nikdo netvrdi, ze to dava spirit za kazdy hit. Ostatne precist si popis snad umi kazdy.
Kolem tech 30% sance na crit uz to celkem funguje. Ostatne staty postavy se kterou jsem to testoval jsem uvedl a equip kterym tech 30% critu dostane zas tak nakladny neni. Cilem je stejne davat pohodlne mp0/1 aby si v klidu farmil paragon a pak uz nejaky ten drop prijde i sam.

zahron
Wraith
Příspěvky:129
BattleTag:zahron#2939

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od zahron » 10.01.2013, 21:49 hod.

AlterEgo píše:Cilem je stejne davat pohodlne mp0/1 aby si v klidu farmil paragon a pak uz nejaky ten drop prijde i sam.
jojo, tak tak ..
Obrázek

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od sgtmajfoley » 11.01.2013, 11:40 hod.

Kebyze mam komentovat to ako reagoval zahron na AlterEgov post tak dostanem asi ban. Tolko tupcov co sa snazi radit a vobec nevedia ani co je napisane pri kazdom skillu a runach, ze to svet nevidel.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Steroid
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od Steroid » 19.01.2013, 11:44 hod.

Muj progress

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Libo ... o/23601346 az teda na ten pasek a kalhoty.

Dyztak mi piste jakykoliv pripominky. Dekuji

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: Muj Monk - aneb jakymi kroky se ma ubirat ma cesta dal?

Příspěvek od Malf » 19.01.2013, 13:47 hod.

@Steroid: Máš nějakej způsob, jak se udržet na živu? Nic se mi nepodařilo najít. Potřeboval bys LoH. Potom by bylo dobrý si za pár kaček sehnat nějaký 1hand zbraně, ten skorn není moc pro monka dobrej, ale to je můj názor. Ale tak inferno jsi s tím nějak dal, tak je to na tobě. No a pokud nějak extra nechceš používat tyhle skilly, co zrovna máš, podívej se na nějaký dobrý buildy. Já třeba jedu s SC monkem na rychlost útoku, k tomu je dobrý mít LoH aspoň 600. Rezisty máš asi tak kolem 400, ale to je fakt minimum. HP jsou na soft asi v pohodě, ale to víš sám, jak si to dáváš...já bych přidal minimálně 10k do HP. 1handky kup s cd a socketem, dej tam emeraldy, pak bys to asi dával líp, když změníš pasivku...otázka je, jestli se ti do toho všeho chce jít, když jsi inferno dal...

Edit: ty vile wardy moc nechápu, proč nosíš, jestli je to kvůli all res + cold res, tak bys sehnal 100% lepší ramena za pár goldů

Odpovědět

Zpět na „Monk“