Monk - Inferno Act2

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107
Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Lightofstorm » 01.06.2012, 00:59 hod.

Zdravicko,

bojuji v infernu v actu 1 a solo si davam v pohode. Smrt nastava pouze u specifickych packu jako je kombinace laseru + immuni addi..... pokud se spravne nepresunu...

zkusil jsem si act 2 a dostavam nehorazne na zadek... i ta moucha co vypousti male musky mi jednou muskou dava za 5k dmg.... ti trollove co jim po utoku zustane uveznena palice v zemi me daji na ranu!

zeptam se s jakymi staty jste uz dokazali ustat Act 2 jako tank??

orientacne mam (servery jsou aktualne down):
vse bez buffu
41k HP pri 500 resist na vse
6k armor
8,2k damage

Jimmyxx
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Jimmyxx » 01.06.2012, 05:40 hod.

52k hp 609resist 8k armor a 14500dps a druhej akt celkem v klidu vcetne temer vsech elit

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Boris » 01.06.2012, 05:44 hod.

aky ides presne spec ?
inak 41k HP sa mi zda malo...
Osobne idem na max vita+dex 74k HP, 300 rezist a haste mam akurat na zbraniach a pohodicka
Ked nechces ist do takeho HP extremu skus sa popozerat po veciach s life stealom od od konca 2 aktu si ich neviem vynachvalit

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2012, 06:26 hod.

Lightofstorm píše:Zdravicko,

bojuji v infernu v actu 1 a solo si davam v pohode. Smrt nastava pouze u specifickych packu jako je kombinace laseru + immuni addi..... pokud se spravne nepresunu...

zkusil jsem si act 2 a dostavam nehorazne na zadek... i ta moucha co vypousti male musky mi jednou muskou dava za 5k dmg.... ti trollove co jim po utoku zustane uveznena palice v zemi me daji na ranu!

zeptam se s jakymi staty jste uz dokazali ustat Act 2 jako tank??

orientacne mam (servery jsou aktualne down):
vse bez buffu
41k HP pri 500 resist na vse
6k armor
8,2k damage
Co se tyce tech trollu jak jim zustane palice v zemi po utoku, tak tomu neni problem se vyhnout, kdyz tam je animace podle ktere to poznas predtim nez ta rana prijde.
Jaky mas build?

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 08:29 hod.

Cokoliv co ma utok, pri kterem vyskoci a naprahne se, tomu se proste musis vyhnout, nebo mu ho prerusit. Totez mouchy, tam tu dmg sice muzes rezistama hodne snizit, ale neni duvod nechat se trefovat. Jinak imho mas na A2 desne malo dmg, ostatni staty by nemely bejt problem. Monk IMHO neni urcen k tomu, aby mel desne moc HP, to nijak nevyuzije, ja ted farmim A2 s 35k HP asi uplne bez problemu (citil jsem se tam lip se 40k, ale ted se snazim zvysovat dmg tak holt neco za neco), beham kolecko 5 elit + Magda.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2012, 08:55 hod.

Komplet A2 jsem nakonec prosel s timto http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... YVd!cZcacY
Uplne jsem ignoroval rezisty a spolehal jen na to, ze moby zabiju behem toho co je mam pod nejakym cc (fear z healu, blind), nebo jsem pod nejakou abilitou kde nemuzu dostavat dmg (serenity a s-ss).
Proto jsem bral equip hlavne na dmg (hodne dexterity, crit, crit dmg)
I kdyz je to oser, ze se musi postupovat pomalu a obchazet elite a rare moby, tak to projit jde.

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Lightofstorm » 01.06.2012, 09:00 hod.

Jimmyxx: dekuji, presne tuhle odpoved jsem chtel :)
AlterEgo: ano vyhnout se samozrejme da, ale jsem tank tak nejaky rany musim snest....

Jinak DIII bezi.... aktualni staty: http://sdilej.net/?di=313385363709
skilly: http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... UXY!bYccYa

neco k buildu pro ostatni na inspiraci (otestovano na actu1): build je resen jako tankovaci...
...spamuji mantru (dodge na 52% po dobu 3s + healself)...
...breath of heaven s fearem..... potrebuju rozehnat skupinku od sebe + dohealovani (me + kolegy)
...serenity na 4s... bud cekani na cooldown nebo dostani se ze spatne situace (typicky 2 lasery na zemi + lava jezirko + jail :))....
...seven strike... kvuli nesmrtelnosti + nejake dmg (skupinka mobu po kupe idealni)....
...inner sanctuary s -35% dmg.... bud na "rozhozeni" mobu od sebe nebo super do uzkych prostor (zablokovani pruchodu, prispendleni elitaka do rohu, atd.)....

obecne v actu 1 pokud jdu ve skupine vetsinou drzim nejhorsi moby na sobe, prezivam a stahuju na sebe dmg..... pokud jdu sam (spolu s enchanterkou) tak jsem naprosto v klidu....:)

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Lightofstorm » 01.06.2012, 09:13 hod.

evilmind: nechci se s tebou dohadovat, dmg od mobu se snazim samozrejme vyhnout co to jde, ale zautocit na 2 sekundy pestma nebo 7-strikem a pak jen zdrhat mi neprijde idealni..... musim holt pockat na lepsi gear...

poprosil bych ostatni aby mi postnuli informace jako jimmyxx

hango
Wraith
Příspěvky:104
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od hango » 01.06.2012, 09:53 hod.

Monk je drahy char.
Tady ten ma pres 800 ress 40K DMG, 12k armor a i tak chcipa.
http://i.imgur.com/ZH0in.png
http://cs.twitch.tv/neuqq

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Lightofstorm » 01.06.2012, 10:07 hod.

diky hango.....

ty veci ma z meho pohledu nadherne..... budu muset vice farmit act 1 holt...

chci jet postavu velmi podobne jako on..... lidi mi pisou, ze mam malo HP, ale prijde mi, ze monk neni o HP, ale o resistech a dodge (aspon v mem pojeti buildu)....

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 10:22 hod.

Lightofstorm píše:evilmind: nechci se s tebou dohadovat, dmg od mobu se snazim samozrejme vyhnout co to jde, ale zautocit na 2 sekundy pestma nebo 7-strikem a pak jen zdrhat mi neprijde idealni..... musim holt pockat na lepsi gear...
Vsak nemusis utocit jen 2s. Pokud uz stejne pouzivas Inner Sanctuary, tak si ho prodluz na 7s, a spolu se Serenity mas 10 vterin uplnyho klidu, kdy jen stojis a killujes neomezeny pocet nepratel.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 10:26 hod.

hango píše:Monk je drahy char.
Tady ten ma pres 800 ress 40K DMG, 12k armor a i tak chcipa.
http://i.imgur.com/ZH0in.png
http://cs.twitch.tv/neuqq
Koukal jsem na nej 10 minut, a za tu dobu 3x umrel na OBYCEJNEJCH monstrech. S 22k HP neni divu, jakmile mas vsechno na cooldownu a nevyjde zadna blokace/dodge, tak instant proste od cehokoliv. Jinak samozrejme zivotaschopnej build to je, kdyz ti nevadi, ze umiras hodne.

A BTW ten armor a DPS je ocividne focenej ve hre s max boostem, tj. realne ma tak pulku.

burrzoust
Fallen Shaman
Příspěvky:92
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BurrZoust#2804

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od burrzoust » 01.06.2012, 10:29 hod.

tak ono díky pasivce má CD níž ... čili je v boostu téměř neustále ... Ale ten Siegebreaker mu nakládá fest :D
My BNet profile
SC - all classes deleted ... SC is nonsense :D
HC - all classes +60lvl :)
... HC inferno Diablo is dead ... 1.0.4
Obrázek

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 10:39 hod.

burrzoust píše:tak ono díky pasivce má CD níž ... čili je v boostu téměř neustále ... Ale ten Siegebreaker mu nakládá fest :D
Jako hraje dobre, a ma to neustaly kitovani zmakly, a je videt, ze se spravnym gearem i glass cannon build jde. Aspon vidim konecne v akci hodne LoH, zjevne se to docela vyplati...

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2012, 10:40 hod.

evilmind píše: Vsak nemusis utocit jen 2s. Pokud uz stejne pouzivas Inner Sanctuary, tak si ho prodluz na 7s, a spolu se Serenity mas 10 vterin uplnyho klidu, kdy jen stojis a killujes neomezeny pocet nepratel.
V inner Sanctuary zas takovy klid nemas. Mobove sice tim nemuzou projit, ale muzou na tebe normalne utocit.

Lightofstorm:
uvedom si zasadni vec, ktera Ti ulehci prezivani. Dokud nebude mit monk skill jako ma barbar treba revenge, tak budes muset porad moby z casti kitovat, aby te neobklicili, protoze pokud sou vsude kolem tebe, tak jakmile ti dojdou cd, tak te poresi jak zadost na byt.
Pokud chces nejake staty, tak na A2 potrebujes cca 600 rezisty, redukci dmg z armoru tak kolem 75% (neni problem buffovat si armor pres deadly reach s runou) a dmg kolem 13k. Pak to budes pri cca 50k life davat uplne v pohode.
Lepsi nez na dodge je spolehat se na velky armor.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 10:52 hod.

AlterEgo píše: V inner Sanctuary zas takovy klid nemas. Mobove sice tim nemuzou projit, ale muzou na tebe normalne utocit.
To teda nemuzou, pokud nemaji ranged utok, neletaji (a to jen nekteri), nebo nemaji utok s vyskokem, kterymu ale celis tak, ze nestojis uprostred ale za glyphem.

Btw ted byla videt v tom streamu dalsi slabina jeho buildu - SSS je jeho jedinej unik z obkliceni, takze po prvnim pouziti proti wall/jailer/whatever umira s jistotou. Ale kazdopadne, az budu doma, zkusim kolik bych daval s tou dmg runou v blindu, to je ocividne jeho hlavni zdroj dmg, a funguje mu to pekne.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od AlterEgo » 01.06.2012, 11:00 hod.

evilmind píše:
AlterEgo píše: V inner Sanctuary zas takovy klid nemas. Mobove sice tim nemuzou projit, ale muzou na tebe normalne utocit.
To teda nemuzou, pokud nemaji ranged utok, neletaji (a to jen nekteri), nebo nemaji utok s vyskokem, kterymu ale celis tak, ze nestojis uprostred ale za glyphem.

Btw ted byla videt v tom streamu dalsi slabina jeho buildu - SSS je jeho jedinej unik z obkliceni, takze po prvnim pouziti proti wall/jailer/whatever umira s jistotou. Ale kazdopadne, az budu doma, zkusim kolik bych daval s tou dmg runou v blindu, to je ocividne jeho hlavni zdroj dmg, a funguje mu to pekne.
Pises pokud mobove nemaji ranged utok, nebo nejaky s vyskokem (asi myslis ty typky co zasekavaji sekeru do zeme jak to pak z ni musi vypacit) cimz presne sam potvrzujes, ze na tebe ti mobove teda utocit vlastne muzou i kdyz mas hozene IS.
Spis sem to jen zminoval, abys nekoho nezmatl, ze to ma podobny ucinek jako serenity u ktereho je uplna imunita na dmg.


SSS jako unik z obkliceni neslouzi, protoze po skonceni animace Te to vzdy hodi na stejne misto, kde si to zapl. Je to dobre, kdyz vidis, ze na tebe jede beam z arcane enchanted, nebo treba mob na tebe neco hodi, pripadne abys ziskal cas nez dojede cd u nejake jine ability diky ktere se pak z toho obkliceni dostanes (treba fear z healu), ale samo o sobe te SSS z toho obkliceni nedostane.

Uživatelský avatar
Lightofstorm
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lightofstorm#2107

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od Lightofstorm » 01.06.2012, 11:05 hod.

AlterEgo píše:
evilmind píše: Lightofstorm:
uvedom si zasadni vec, ktera Ti ulehci prezivani. Dokud nebude mit monk skill jako ma barbar treba revenge, tak budes muset porad moby z casti kitovat, aby te neobklicili, protoze pokud sou vsude kolem tebe, tak jakmile ti dojdou cd, tak te poresi jak zadost na byt.
Pokud chces nejake staty, tak na A2 potrebujes cca 600 rezisty, redukci dmg z armoru tak kolem 75% (neni problem buffovat si armor pres deadly reach s runou) a dmg kolem 13k. Pak to budes pri cca 50k life davat uplne v pohode.
Lepsi nez na dodge je spolehat se na velky armor.
jj mas pravdu, sanctuary je skutecne docasne reseni na rozhrnuti mobu od sebe v pripade obkliceni.... dohealovani provadim pomoci utraceni spiritu nepocitaje breath of heaven....

jak jsem psal ve druhem mem postu, build mi funguje naramne, jsem s nim velmi spokojen - moznosti dohealovani, navazovani cd skillu, dodge, atd.

za mne asi prozatim vse...

P.S.: s evilmindem nebudu diskutovat, evidentne jede na jine vlne :twisted:
by bylo zajimave videt ho v akci; mam kamarada, ktery ma na monkovi 15k dmg, 50k hp.... jsem si rikal co delam spatne.... po vcerejsku, kdy jsem 5 minut drzel elitaky a on mezitim 4x umrel se zacal zajimat s jakym buildem to vlastne chodim >:D
Naposledy upravil(a) Lightofstorm dne 01.06.2012, 11:07 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 11:06 hod.

AlterEgo píše: SSS jako unik z obkliceni neslouzi, protoze po skonceni animace Te to vzdy hodi na stejne misto, kde si to zapl. Je to dobre, kdyz vidis, ze na tebe jede beam z arcane enchanted, nebo treba mob na tebe neco hodi, pripadne abys ziskal cas nez dojede cd u nejake jine ability diky ktere se pak z toho obkliceni dostanes (treba fear z healu), ale samo o sobe te SSS z toho obkliceni nedostane.
E-e. S runou na teleport te hodi na nove misto, presne jak ji pouziva on - tj. targetne nekam do prazdna do bezpeci. Hral jsem to takhle nekde v Hellu jeste, nez jsem se vratil zpatky k Lashing Tailu, kterej me dostava z problemu bez cooldownu.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk - Inferno Act2

Příspěvek od evilmind » 01.06.2012, 11:13 hod.

Lightofstorm píše: P.S.: s evilmindem nebudu diskutovat, evidentne jede na jine vlne :twisted:
by bylo zajimave videt ho v akci; mam kamarada, ktery ma na monkovi 15k dmg, 50k hp.... jsem si rikal co delam spatne.... po vcerejsku, kdy jsem 5 minut drzel elitaky a on mezitim 4x umrel se zacal zajimat s jakym buildem to vlastne chodim >:D
Eh, tak to nechapu proc mluvis o jiny vlne, ja tu specialne propaguju defenzivni styl, kde se neumira, tj. jsem na stejny vlne! :-) Nesnasim umirani, prestoze chapu, ze ve finale je umirani s vetsim dps rychlejsi. Demonstraci IS jak to hraju ja v A2 inferna videt muzes, neni to nic moc jen jsem vcera testoval ruzny kvality videa pro youtube, nicmene nekde od 1:30 je videt, jak to asi s IS normalne hraju...

http://youtu.be/-XEmU6R336c

Odpovědět

Zpět na „Monk“