Exploding Palm

Peza
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peza
Exploding Palm

Příspěvek od Peza » 26.11.2013, 18:02 hod.

skusal niekto tento build?

http://www.youtube.com/watch?v=Ey3D_djh9NQ

ja som si ho nahodil a je to super.Sice som len na paragone 13 MP3 davam v pohode. NO AH, self drop ,craft, found.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Peza ... o/31379201



Otazocka preco sa mi neda dat do obidvoch ruk Shenlong Relentnes Asault? Mam ich 2 ale vlozit sa mi da len 1. Je to 1 handed tak by to malo ist nie ?

Uživatelský avatar
kolij
Burning Soul
Příspěvky:604
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Kolij#2462

Re: Exploding Palm

Příspěvek od kolij » 26.11.2013, 18:14 hod.

Můžeš mít na sobe pouze jednu legendárku stejného názvu... Takže si ani nedáš dva stejný ringy...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Frozen » 27.11.2013, 08:22 hod.

já teda nechápu co tam dělá pasivka combination strike, když tam nejsou zařazeny dva skilly na generaci spiritu.....
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Exploding Palm

Příspěvek od firdecek » 27.11.2013, 18:46 hod.

No nevím, v čem je výhoda tohoto buildu. Je to hodně ofenzivní build, takže by mě zajímalo, jak se bude chovat u reflectů, plague a molten elitek a hlavně u frozen/jailer + vortex kombinaci, když tam není serenity (na kterou já osobně teda nedám dopustit :))

Peza
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peza

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Peza » 28.11.2013, 07:31 hod.

Zatial mi to vyhovuje aj bez serenity na MP 3 problem nemam len ked na taham moby na seba a to toho mi tam hupsne elitka tak zafleshujem a bezim prec a snazim sa ich rozdelit a bit ich po jednom. Na obicajne moby je to super rychle. Ak zomriem tak je to tou prehnanou ofenzivou alebo nedostatkom miesta v jaskyniach. Serenity som pouzival pred tym...tiez nedam na nu dopudtit.Ale mas pravdu je to hodne ofenzivni,hral som pred tym defenzivu ale zdvihol som HP a tento build ma zaujal. Na nizsich lvl som pouzival cyclone strike + wave of light runa pilar of the antients.Serenity iba na elitky. Vsetko je este len na zaciatku :D .

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Exploding Palm

Příspěvek od tomisco » 28.11.2013, 22:03 hod.

Mně to přijde jako úplně normální build, do kterého můžeš vrazit místo Exploding Palmu třeba zvon. Také se ale divím, co tam dělá Combination Strike. Jinak Exploding Palm často používám. Ale hlavně na SC. Na HC je Flesh Weak u reflectů hodně nebezpečná věc. Essence Burn je fajn v nachystané kryptě. To pak vybuchuje jedna radost.

Peza
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peza

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Peza » 29.11.2013, 10:56 hod.

Nahradil som breath of heavon serenity a uvidim. Hram len SC na HC by som sa asi musel rozviest :D. U nas doma je veselo takze hram len po veceroch (v stredu nie :D). Co sa tyka expenia je tento build jednoznacne rychlejsi. Naraz som dal 84mobov co pri zvone bolo nerealne.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Exploding Palm

Příspěvek od maja » 29.11.2013, 12:22 hod.

Peza píše:Nahradil som breath of heavon serenity a uvidim. Hram len SC na HC by som sa asi musel rozviest :D. U nas doma je veselo takze hram len po veceroch (v stredu nie :D). Co sa tyka expenia je tento build jednoznacne rychlejsi. Naraz som dal 84mobov co pri zvone bolo nerealne.
to ses ale v případě výměny BoH s použití runy Blazing Wrath za serenity, připravil o navýšení dmg, na serenity ani BoH nedám dopustit, nevím jak řešíš nedostatek spiritu s použitím EP v případě tvého vybavení, osobně bych EP a nedostatek spiritu řešil jeho výměnou za DR-foresight, kombinací je více, ale podstatné je to, co ti vyhovuje ;)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Exploding Palm

Příspěvek od AlterEgo » 29.11.2013, 13:19 hod.

Spirit muzes poresit, ze si na FoT das runu Quickening a se slusnym critem mas pak spiritu habadej.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Exploding Palm

Příspěvek od maja » 29.11.2013, 13:29 hod.

to ano, možností je vícero, ale při ceně 40 spirit za použití EP to není žádná výhra

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Antabus » 09.12.2013, 19:19 hod.

Mám otázku ani né k tak buildu ale fungování tohoto spellu a hlavně v kombinaci s affixem reflect. Za monka moc odehraný nemám,ale vím že se ten dmg bohužel vrací a to dokonce tak, že k***rvsky bolí :D moje otázka směřuje k tomu, zda si myslíte/víte, zda vás před tímto nepřijemným efektem ochraní Near dead experience. Já si myslel že ano, bohužel moje zkušenost na HC byla opačná - šlo o bug nebo prostě jenom špatně chápu fungování NDE a když váš praští 1 hit takovou silou, že vám dá dostatečný DMG, zabije vás i přes NDE?

Zabíjeli jsme elitu na infernu, záměrně se odběhl těsně před zabitím označené elity mimo boj, aby mě něco po prcnutí nemohlo zabít a šel o obrazovku dál - a pak sem za další sekundu ležel mrtvej :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Lemurman » 09.12.2013, 19:23 hod.

podle mě se na tebe odrazilo těch reflectů víc. NDE tě zachránila před 1. a další tě zabili hned potom
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Antabus » 09.12.2013, 19:41 hod.

No to bude nejspíš ono, achjo, no další "epic fail" smrt - 50yardů kolem mě úplně čisto a prázdno, žadnej mob a ja z plnýho zdraví během mžiku tuhej :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Exploding Palm

Příspěvek od dawemorraless » 09.12.2013, 23:20 hod.

já to jedu takhle na HC http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... TXU!aZacYc (popcorn build) zatím bez problému ikdyž cykloon používám jen někdy ale je tam hlavně na tahání elitek z bordelu nebo proti rozjetejm bejčkum
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Fru-fru » 09.12.2013, 23:52 hod.

Počkej, název popcornbuild -na to nám autorský práva kámo:shock::o

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Exploding Palm

Příspěvek od dawemorraless » 10.12.2013, 00:34 hod.

já sem o tam chtěl vlepit ale nebyl jsem si jistej esi jsi to byl ty nebo KryOn holt pamět už neslouží :green: :D :) :-| :shock: :{ :(
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Exploding Palm

Příspěvek od KryOn » 10.12.2013, 10:41 hod.

Já byl pouze u toho, popcorn je fru-fru...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Antabus » 05.05.2014, 14:50 hod.

Zdravím. Opět využívám tohoto topicu a vlastně se budu ptát na to samé jako 9.12. 2013 :), kdy jsem sem naposledy psal. Muže vás zabít reflect affix přes exploding palm? Reflect affix mě přijde silně znerfovaný a viděl jsem již nějaké monky exploding palm používat a reflect jim nedělal žadný viditelný potíže.
Tento spell je skvělý do party pro jinak defenzivního monka s cyklonou a rád bych o něm aspon uvažoval, jak ho napasovat do buildu,ale sc monka na testy nemam a další zbytečnou smrt nechci riskovat.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Exploding Palm

Příspěvek od Slw » 05.05.2014, 15:41 hod.

zatím moje fifi žije a to už hodně elitek padlo s reflektem při výbuchu. mám vysokou tough, žádné extra šlupky při výbuchu nepozoruji. profil zděs
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Exploding Palm

Příspěvek od spiderer » 05.05.2014, 16:27 hod.

Hoj EP pouzivam v kombinaci s fistou, ktera vybuch zesili z 50% HP moba na 88% a zatim na HC zadny problem, reflect z mobu ani nepocituju, mozna v tom maji nejaky bug - nedela to nic :)

Odpovědět

Zpět na „Monk“