Monk by Menyk

Uživatelský avatar
Feenux
Quill Rat
Příspěvky:10
BattleTag:Feenux#2590
Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Feenux » 29.05.2012, 14:44 hod.

Tak když máš hodně vysokej attack speed, tak to jde, hlavně těch 700 life per hit je hodně pěknejch. Jenže kdyby sis k tomuhle AS pořídil zbraň třeba o 100-200 víc, tak už jseš hned třeba na 20k DPS.

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od evilmind » 29.05.2012, 14:52 hod.

Ja teda nemam life per hit zadnej, sice jsem o tom premyslel chvili, a jako stejne potrebujes defenzivni kouzla, a spamovanim neceho za spirity se healnes vic. Samozrejme, kdyby to bylo na 1100 dps zbrani, nebudu se branit... :-) Ale neprijde mi to jako zajimava priorita, specialne ne pro muj styl hry v infernu. A jako 16k hp, to musis furt dostavat instanty? Ja mam docela resisty/armory (u Butchera stojim v tom ohni a uregeneruju ho), ale i tak obcas od elit dostanu za 20k jako prd.

pfajja
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od pfajja » 29.05.2012, 19:35 hod.

Mě zabíjej na instant kill jen takový berserci, kteří mají ten super útok jinak celkem prežívám, ale ještě mam problém když potkám extra fast. Jinak mam armor asi 5k armor a resisty 180 hp se mi uz zvedlo na 19k a můj build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/m ... XYU!ZZbYYa

woodoo
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od woodoo » 30.05.2012, 10:02 hod.

Omlouvam se za tento dotaz, evidentně je to všem jasné, ale mě ne :-) Když tu prohlížim bildy některých hráčů, tak nechápu jak to dokázali takhle nastavit...jak je možné, že někdo má místo secondary skillu focus a v action baru např. dva defensive skilly? kde se to dá nastavit? já to nikde ve hře nevidím :-(

burrzoust
Fallen Shaman
Příspěvky:92
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BurrZoust#2804

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od burrzoust » 30.05.2012, 10:06 hod.

Musíš být ve hře, dát ESCape/Options/Gameplay a zaškrtnout si Elective mode ;)
My BNet profile
SC - all classes deleted ... SC is nonsense :D
HC - all classes +60lvl :)
... HC inferno Diablo is dead ... 1.0.4
Obrázek

woodoo
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od woodoo » 30.05.2012, 10:08 hod.

díky moc!

Smash
Quill Rat
Příspěvky:39

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Smash » 30.05.2012, 18:16 hod.

Tiez sa vam stava ze ked stretnete championov alebo elitku s urcitou kombinaciu vlastnosti je to pre vas skratka nezabitelne? Mam 55 lvl monka na hell, equip ziadna slava iba to co popadalo. 15 k hp a niekedy som za 3 sec dole. snazil som sa experimentovat s election modom ale moc to nepomohlo ta survibitalita je o nicom. Dik vopred za rady :)

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Boris » 30.05.2012, 21:22 hod.

ahoj
Skus ofenzivneho dual "tanka" s vita+dex gearom
http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... YXd!ZaYZab

uspesne som s nim presiel hell solo uplne bez problemov vo 4tom akte 61k HP a 1100 dex

akurat solo inf je pre mna nedatelne - nemam haste ani krit na veciach v parte s DH alebo wizzardom akt 1-2 v pohode (sem tam sa umrie samozrejme) akurat pouzivam mantru na healing s prot runou a crippling wave s concussion

Uživatelský avatar
evilmind
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Bydliště:Praha

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od evilmind » 31.05.2012, 07:16 hod.

15k HP je na inferno malo kazdopadne, to bude kazdou chvili instant, zvlaste u elit, oni ty buildy vetsinou vyzadujou i konkretni skladbu equipu, a hodne defenzivnich skillu proste musi mit nejakej HP pool (efektivnich HP) se kterejma muzes pracovat
no a 61k je IMHO pro zmenu na solo moc :-)

ted se solo probojovavam A3, a z mejch puvodnich 45k hp zase jdu lehce dolu, protoze mam pocit, ze min HP a vic DPS bude lepsi

ale samozrejme zalezi na vkusu a stylu hry kazdeho soudruha

Uživatelský avatar
Menyk
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Menyk#1939

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Menyk » 02.06.2012, 19:44 hod.

Rád bych zde upozornil na bug pasivního skillu Seize the Initianive. Když jsem tu pročítal vaše staty, tak jste se bavili o tom, že máte 4k armor a já nemohl pochopit jak jste toho docílili, když já měl 2,1k.Tak jsem se v tom teď začal šťourat a zjistil jsem že mi tato pasivka nepřevádí DEX na Armor. Aby jste tento bug opravili stači si vzít jiný pasivní skill a pak zpět přehodit na StI. Rozdíl je opravdu znát:D

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: Monk by Menyk

Příspěvek od Thulle » 03.06.2012, 14:21 hod.

evilmind píše:15k HP je na inferno malo kazdopadne, to bude kazdou chvili instant, zvlaste u elit, oni ty buildy vetsinou vyzadujou i konkretni skladbu equipu, a hodne defenzivnich skillu proste musi mit nejakej HP pool (efektivnich HP) se kterejma muzes pracovat
no a 61k je IMHO pro zmenu na solo moc :-)

ted se solo probojovavam A3, a z mejch puvodnich 45k hp zase jdu lehce dolu, protoze mam pocit, ze min HP a vic DPS bude lepsi

ale samozrejme zalezi na vkusu a stylu hry kazdeho soudruha
15k HP mám já na lvl 45monkovi u NM actu 2 :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Monk“