Je to hratelný build?

Odpovědět
Konci
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Je to hratelný build?

Příspěvek od Konci » 24.08.2013, 12:13 hod.

Zdravím, jsem celkem začínající hráč. Hraju WD a tady jsem si zkusil utvořit build který by mě bavil a líbilo by se mi ho hrát. http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... TYe!bcaacY
Co myslíte? Je hratelný i např na mp5-6? Jinak Na co se mám zaměřit u vybavení...Je mi jasný že int, vit, crit dmg, určitě i nějakej ten gold pick radius...a dál?
Předem moc děkuju za každou radu, připomínku a podobně.
Mír

Konci
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Je to hratelný build?

Příspěvek od Konci » 24.08.2013, 12:47 hod.

A nebo mě napadl ještě tento, ten by mě bavil taky...http://us.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZTb!ZccbZc

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Je to hratelný build?

Příspěvek od Javurek » 24.08.2013, 19:13 hod.

A nás se ptaš na to co tě bude bavit? Když se ti to líbí tak to zkus ne?

Konci
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Je to hratelný build?

Příspěvek od Konci » 25.08.2013, 21:33 hod.

Javurek píše:A nás se ptaš na to co tě bude bavit? Když se ti to líbí tak to zkus ne?
Za každou cenu nějakej hate, protože každej co začíná hrát musí být zákonitě idiot a ptát se na podobný kraviny. Pro vysvětlení...Je to build ze skillů který se mi líbí a baví mě, tak jsem chtěl třeba poradit že mám třeba vyměnit u tohohle a u tohohle runu protože tak to bude například daleko účinější...Dobrý, nic..díky

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Je to hratelný build?

Příspěvek od Yarek » 25.08.2013, 21:57 hod.

Hned se necerti, lidi tu uz jsou jen lehce alergicky na lenost. Prece ti nic nebrani si procist tady topiky a tam zjistis co je efektivni a co ne. Navic prece neni problem si to sam otestovat. Bavi te tvuj build? Tak se bav a zaroven to ozkousej, kazdeho bavi neco jineho a ne vzdy je to ten nejhustokrutorskej build, kterej jede kazdej moula, protoze z toho vytriska nejvic.... .
Pokud se chces hrou bavit a ne jen honem honem at zabiju miliardu elitek do hodiny, ani nevim kudy bezim hlavne ze to pada PLS LEGENDY, tak se da hrat vsechno.

Abych nebyl uplne OT:
Co jsem zbezne mrknul na tvuj prvni build,tak v zasade jedine, co si musis rozmyslet, je jestli chces pouzivat spis acid rain nebo medvedy, oboje nejsi schopnej rozumne utahnout na manu. Nekdo misto pavouku pouziva insecty, pac lepe lakaji potvory (tim ze preskakuji z jedne na druhou). No a az se rozhodnes, jestli medvedy nebo acid,tak ten nechteny skil vymen za totem a nebudes mit problem:-)

Snad jsem trochu pomohl, kdyby neco, dej si me do pratel a muzeme probrat ve hre i s nazornou ukazkou a otestovanim...

Konci
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Je to hratelný build?

Příspěvek od Konci » 26.08.2013, 11:33 hod.

Děkuju, S tim totemem jsem právě moc nevěděl, protože jsem myslel že když má tak vysokej cooldown tak je k ničemu. Ale už jsem to vyměnil protože jak si říkal, nedalo se to manou utáhnout :)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Je to hratelný build?

Příspěvek od Javurek » 26.08.2013, 12:38 hod.

To není HATE, ale jde o to že si to nejdřív musíš vyzkoušet sám a utvořit si vlastní názor. Takhle se v životě nic nenaučíš když budeš vše dělat podle ostatních. To je jako by jsi měl vizi že chceš třeba vyrábět nábytek a zeptáš se zda by jsi se tím uživil, většina lidí by ti třeba řekla že ne tak se na to vykašleš. To ale neznamená že to nejde. Chápeš?

Třeba já když jsem začínal s d3 pochopil jsem celkem rychle, že se mám vykašlat na všechny buildy co jsem viděl nebo si připravil, protože skilly v realitě byly trochu jiné než jsem myslel, také záleží hodně na equipu, protože spousta skillu je neefektivních třeba s malým dps.(Cleave s rupture např.). Rozhodně to vyzkoušej sám, není nic lehčího než si ty skilly prohodit.

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Je to hratelný build?

Příspěvek od Maxim » 26.08.2013, 15:05 hod.

Podlě mě sou hratelný všechny buildy tak to zkus a uvidíš :)
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“