U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 09.12.2014, 16:30 hod.

Jj zkus to.Alespon nam potvrdis,ze to nejde dal nebo naopak,ze to jde.Dej pak info s cim jsi sel a jake si mel skilly ;)

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.12.2014, 07:07 hod.

Včera jsem věnoval dvě hodiny farmení klíčů pro Hellfire amulet. Nejprve sám, asi po hodině se ke mně přidal hanacius a výrazně to urychlil. Vůbec jsem nevěděl, jak to chodí, znal jsem pouze lokace:
The Key of Bones dropuje z Odeg the Keywarden in Act I - Fields of Misery
The Key of Gluttony dropuje z Sokahr the Keywarden in Act II - Dahlgur Oasis.
The Key of War dropuje z Xah'Rith the Keywarden in Act III - Stonefort.
The Key of Evil dropuje z Nekarat the Keywardenin Act IV - Silver Spire Level 1
Nevěděl jsem, jestli jsou Keywardeni na stejném místě v mapě, nebo ji pokaždé musím procházet na náhodu. Tak ne, nejsou na stejném místě. Nejvíc mě dral Act I - Fields od Misery. Obrovská mapa na které dost dlouho trvalo, než jsem Keywardena vůbec našel. A než se připojil hanacius, nevypadl ani jeden klíč.

Po hanaciově připojení jsem získával klíče podstatně rychleji, nicméně pouze hanaciovou zásluhou. Jeho perma fear build se ukázal na farmení klíčů jako ideální. Než já našel v A1 Keywardena, zlikvidoval hanacius tři další v ostatních aktech. A to nemluvím o tom, že jsem díky partě s hanaciem přišel o temláře a tím pádem o healing, takže jsem nemohl v mapě jen tak běhat a hledat Keywardena, ale musel jsem s každou grupou mobů bojovat o přežití. Dost fuška. Nakonec jsme si vyměnili akty a já začal chodit A3 a A4, kteréžto jsou výrazně kratší než A1.

Sestavil jsem si několik Infernal Machines a hned prubnul Infernal Machine of Gluttony. Tak jako orgán mám, ale byla to pro mě docela fuška s životem pod čtvrtinou. Dá se i farmení orgánů dělat ve skupině, nebo je to čistě osobní záležitost?

Hanacie, díky. Pokusím se poprvé získat všechny orgány a vycraftit první Hellfire amulet a pak se asi nějaký čas budu věnovat sbírání klíčů. Ta pátá pasivka se mi hodí na Pet Andulajzně i Inna/Sunwuko monkovi :)
Naposledy upravil(a) Tokugawa dne 10.12.2014, 07:17 hod., celkem upraveno 1 x.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Cartman » 10.12.2014, 07:13 hod.

Chodi se jedine s grupou, kazdej pouzije jednu masinku. Takze s jednou masinkou ziskas za jeden run s grupou vsechny organy, na t6 je 100% drop. ; )-

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.12.2014, 07:15 hod.

Takže jestli to chápu dobře, v New Tristramu vlezou do toho baráku čtyři lidi, každej odpálí jinou mašinu a uvnitř bude osm bossů?
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Mlok » 10.12.2014, 07:18 hod.

A1 je v pohode, protoze ho potkas kazdou chvili pri A1 bounties a Fields of m. se i vyplati cistit vice na XP. Klicu z A1 mam mraky. Akorat nemam ani jeden z jinych aktu.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Cartman » 10.12.2014, 07:20 hod.

Ne, vlezete do baraku, kazdej da jednu masinku, takze se otevrou 4 porty se 4 bossama : ) ale das jen jednu masinku, ne 4, takze to je vyhodny ne celkem ; )-

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.12.2014, 07:21 hod.

Aha! Zatraceně, na čtvrtek potřebuju tři frajery s mašinkama! :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 10.12.2014, 08:25 hod.

Nejlepší je nafarmit kupu klíčů a potom hledat partu. Ideální je nevytvářet infernal machines dopředu. Jelikož až v partě se dozvíš jak se budou mašinky otvírat. Když hraješ v partě lidí, které znáš tak se většinou otvírají tak, že každý hráč otevře všechny 4 druhy mašinek = takže vyrobíš 1x war, 1x gluttony, 1x evil a 1x bones. Otevřeš portály a postupně do nich lezeš a ostatní dávají jen Accept. Pak se založí nová hra a stejný postup opakuje další hráč.
Pokud bys hrál v partě, kterou neznáš, tak se většinou dělají mašinky 4x stejné = 4x war/gluttony/evil/bones. Vždycky se hráči domluví, kdo bude jaký typ vyrábět. Je to z toho důvodu abys se eliminovali scammeři. Pak vlezou do domečku všichni hráči a každej otevře daný typ portálu a pak se teprve jde postupně zabíjet. Tímto způsobem se nestane, že se nějakej hráč obohatí na cizích mašinkách a pak uteče.
Naposledy upravil(a) hanacius dne 10.12.2014, 08:35 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 10.12.2014, 08:30 hod.

No já v žádném případě nepůjdu nikam s nikým z Public. Maximálně pokud se domluví lidé odtud :) A když ne, nevadí, není to stres a honička, ale zábava :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 10.12.2014, 08:39 hod.

Tak ono to vůbec neharje roli, jestli jdeš s někým z friend listu nebo z publicu (Ubers komunita). Jde jen o to pohlídat si systém otevírání portálů aby tě někdo "neokradl" :D (viz. můj předchozí příspěvek)
Já chodil Ubery jednu dobu velice často a velice rád jsem využíval komunity Ubers a Keywardens. Občas se přidal někdo z klanu ale většinou byl problém sehnat plnou partu. V těchto komunitách je to v pohodě.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 10.12.2014, 09:10 hod.

Mám podobnou zkušenost - ty komunity fungují velmi dobře. Jen je třeba počkat a radši se 2x zeptat které mašiny máš udělat. Pokud vyrobíš špatně - dostáváš kick a nabírá se někdo jiný.

Na farmení obecně je ten fearovací build nejlepší z nejlepších. Je jedno zda bounty nebo wardeny. Při bounty si přihodíš pasivku Fierce Loyalty (můžeš klidně ještě spirit walk místo psů) a ve většině split jsem jednoznačně nejrychlejší i ve srovnání s DH. A to většinou vybírám ty horší bounty jako najít podzemí a čistit druhý patro.

K tomu chození s krumpáčem místo kukri moc nevím, proč chodíte physical build někteří. Pravdou je, že vyvolaní fetishové dávají physical, ale s touhle zbraní může být vaším hlavním DPS jiný zdroj. Co si pamatuju ze začátku jak to lidi hráli - tak všichni tlačili fire.

Já osobně bych to zkusil nějak takhle
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... eTV!aYbYbb
Dokonce bych se u toho nebál obětovat druhý aughil bonus a místo chesty dát cinder. Taky bych úplně vypustil Unity - do GR 37/38 to fakt není potřeba.

Zkusím snad o víkendu tak dám vědět.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 10.12.2014, 09:22 hod.

Když jsem ještě neměl Kukri tak jsem jel Fire element. A dávalo to krásný pecky. I poison byl fajn - ten velkej poison pes dával neskutečný damage :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 10.12.2014, 15:17 hod.

Jo, pecky dává jedovej dog krásný. Díky to mu si ho hýčkám i bonusama ke psům na věcech místo bonusů do fetišů. Jenom jak je na to "sám" tak v GR který jsou na čas a mobů je všude plno, tak to všechno ukousat prostě nestíhá, když to fetišákům už jde pomaleji. A navíc jich díky absenci kukri není skoro nikdy plný počet :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.12.2014, 06:53 hod.

Herdek filek, krutí brko! Včera si tu pochvaluji, jak jsme s hanaciem nafarmili klíče pro Hellfire amulet a celej nedočkavej jsem si sedl k Diablu už včera, abych dostal všechny orgány a sestavil si první amulet. A víte co? VÍTE CO? Já jsem TAKOVEJ k*etén!

Abych si to pěkně všechno osahal a vyzkoušel, otevřel jsem si všechny zbývající portály. Tedy tři. Vlezu do prvního a jediné, čeho jsem si stačil všimnout, byl Skeleton King. A přišel DC. A všechny tři mašinky byly rázem v hajzlu, jen spláchnout. Rezignovaně jsem došel do kuchyně k Access Pointu, vytáhl ho ze sítě, odpočítal deset vteřin, což pomohlo jak AP, tak mně, zasunul ho zpět a vrátil se k Diablu. Andulajznu jsem, už bez materiálu na další mašinky, znechuceně vypnul a nastartoval monka.

Zahrál jsem si asi dvě hodiny, totálně zpruzelej, pořád před očima ten svůj kr*ténismus, proč jsem neotevřel na ty Ubery jen jeden portál, když tu mi, v samém závěru hry, padly Sunwuko's ramena. No aspoň to. Nasadil jsem je spolu se Sunwuko amuletem, do kterého jsem naroloval díru a vsadil Gogok gem. Jsem zvědav, nakolik ta úprava s monkem pohne. Krok dopředu to nejspíš bude. Každopádně LaoTse už neběhá sám, hraji T5 spolu s Hassielou, she-crusem od pana HU. Má momentálně přes 1M dmg, zatímco LaoTse pouhe nad 600k. Docela nám to spolu jde.

Kurnik, ty mašinky mě TAK štvou!
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 11.12.2014, 08:24 hod.

Já jsem včera chodil Keywardeny, takže mám dostatek klíčů na IM. Dneska budu farmit určitě další, ale ne celej den. Asi jenom tak hodku. Takže se neboj, ještě se k tomu dostaneme :D
Disconnect stejně může přijít kdykoli. Ono obecně nemá moc smysl chodit ty Ubery sám. Jde o to, že za 4 mašinky získáš jen jeden amulet. Když jdeš v plné partě, tak máš za 4 mašinky 4 amulety - a to se vyplatí :D Navíc když jdeš sám tak to zbytečně dlouho trvá.
Já chodil včera Ubery s McT a ještě jsem přizval dva borce z komunity. Takže matroš na 4 amulety se vesele povaluje v truhle a trvalo to cca 15minut.
Většinou to praktikuju tak, že až nasbírám matroš na 30 amuletů, tak je jdu vyrobit všechny najednou :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.12.2014, 08:32 hod.

Tak víš co, chtěl jsem si to jenom zkusit. Poprvé. Výhody grupy samozřejmě chápu.
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 11.12.2014, 09:37 hod.

No tak zahozenejch mašin je škoda, ale "těch ještě bude" ;-).
Mě se včera ovšem stala nepochopitelná věc! Bude to znít asi jako bych tvrdil, že jsem našel Kukri s 2x socket, ale přísahám, že nelžu :D.
Včera jsem hrál se Střechou, znáte to když se logne, G-Rift má pravidelně jen UltraElitní MegaKrutoPřísný Exarchy,Anarchy a jiný Archy :D. Ale včerejší cca 3. G-Rift byl plnej zombíků!! Jen zombíci!! chápete? se Střechou? Byl jsem tak v šoku, že sem na to ani nezvládl zareagovat :D.

Jinak pohoda, potěšily nový rukavky (near perfect) a nafarmili jsem zase něco málo matroše :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 11.12.2014, 10:08 hod.

Na mne už Střecha bere natolik ohled, aby mi neponičil štěstí, že se už hlásí jen přes Battle.net chat, aby na sebe upozornil. Vzápětí jsem přišel o ty mašiny, ale spojit to se Střechou mě nenapadlo. Ovšem když o tom tak přemýšlím... ;-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 11.12.2014, 10:17 hod.

U mě stejné - hlásí se jako na vojně :D
Jen nepíše "Dovolte mi odejít!" ale "Dovolte mi se přidat!" :D :D :D

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 11.12.2014, 10:33 hod.

Volové :D :D Se tady v práci tlemím nahlas a kolegové divně koukají :lol: :lol:

Jo mimochodem ... včera po uložení se ke spánku šťastného kolegy s novými rameny pro monka .... jsem ještě na publicu naběhl do T6 riftu a v gupě byl jeden Crus s paragonem asi 750, který jezdil tak rychle, že zbylí 3 z gurpy jsme ho nestíhali honit a jen jsme za ním sbrali popadané věci :lol: Jen když chytil skupinku elitek, tak byl aspoň pár vteřin na dohled :D Vzhledem k tomu že došly topazy a skoro i FS, tak mi tohle běhaní za necelou hodinu zase aspoň trochu doplnilo zásoby. Lege padaly docela dost, vše k rozebrání :) A hlavně - KONEČNĚ KOSTKA ... asi po 2 měsících ... uf ! Ale teda ukrutná nuda ... jak když jsem na houbách a roste jich moc :roll:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“