U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154
Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 28.11.2014, 16:57 hod.

:-)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 28.11.2014, 16:59 hod.

Seton :Neni problem :D Vemu Harryho P. a vecer na to muzem vlitnout ;) Bude to rychlovka...

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 28.11.2014, 17:39 hod.

Výborně :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 29.11.2014, 12:54 hod.

Zdarec všici

Já vím,že to tu je hlavně o WD,ale já se musím pochlubit :green: Včera výborná odreagovačka po práci.Vyexpil jsem Setonovi barba,chce zkoušet Raekor set Držím palec,ať to fičí.A pak jsme se dali na Nephalem rifty,po chvilce přechod na GR >:D Celkem nám to šlo.Došli jsme myslím,až na 30 GR.To že jsme chcípali občas,bylo způsobeno tím,že jsme oba měli Unity ring :lol: No jo no,zatajil jsem ho a pak se divil,co mi tak strašně nakládá...Vytvořil jsem si pak raději parťákozní ring :wave: Každopádně včera byl pro mě BIG HAPPY DAY i Seton měl radost,za mě.Jenže má v jedné věci pravdu,mám smůlu na legendární staty >:'( Dokonce jsem od Kadaly dostal další TaT opět nic moc.Co už :D Hlavní je,že to padlooooo :twisted: 1. byl ten Rimeheart
a 2. Furnace

Obrázek
A ještě pro zajímavost :D Parádní čas na konci GR :D
Obrázek
Dneska bude asi relax.Večer na rozsvícení Vánočního stromku.Pak romantika s ženou ( dítě bude u tchýně >:D ) a pak se půjde na pivko...

Hezkou Sobotu všem :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 06:31 hod.

Dobre ranko vsem :D

Mame tady dalsi pracovni tyden ( radost jak cyp :( ,z teple periny se tezko slo do toho mrazu ) ,ktery nam prinese plno zazitku,nervu a hlavne ty krasne dropy ;) Proc krasne?Zdalo se mi o Fire SoJ pro WZ,tak mozna dnes me potesi.Ikdyz cosik me v tom snu na nem stvalo,uz jen nevim co :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 01.12.2014, 06:35 hod.

Dobré ráno, Střecho. Dnes je pondělí, tudíž hrací den, mohu s k Tobě připojit a doufat :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 07:16 hod.

No to si pis,ze se muzes pripojit :D Ale to se spiz pripojim ja,protoze ty uz budes davno killovat pekelniky :) Vikend byl takovy relaxacni,Diabla moc nebylo :)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 01.12.2014, 08:35 hod.

Já to měl dost podobně... Původně byl plánu Diablo maraton. Nakonec jsem za celej víkend hrál maximálně cca 2 hodiny. Nějak mě to nevyšlo. Kulečník byl přednější, v neděli pak pískat tři zápasy... Dneska k to mu určitě sednu, záleží ale jak moc mě to bude bavit.... Poslední dobou nějak postrádám chuť hrát. Už aby vyšel patch, ať už přinese změny k lepšímu nebo horšímu....

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Yaka » 01.12.2014, 11:12 hod.

Přes týden budu asi jen farmit matroš a paragon přes T6 rifty. Ale o víkendu bych měl být celkem dost, pokud budeš online hanacius, tak bych rád zkusil jít ve dvou lidech s dvěma WD co máme. DPS máme dobré oba dva a kombinace 2x24 yardů na CC je něco, co bych chtěl vidět jak daleko se dostaneme. Odbouráme tím většinu problémů při chytání elit + neztratíme čas dobíháním, ress lze udělat mezi horify castem totiž pohodlně.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Seton » 01.12.2014, 11:57 hod.

Čaute všeci :)
@Strecha: Jojo, v pohodě to bylo :) a ten čas byl strasnej úlet :D. Jinak Barba mám doskládanýho, momentálně IK+Reakor a jakmile padne helma, pojedu full reakor s Wile ward....ale to jsem odbočil :)
Dneska cca od 18:00 budu taky volnej, tak snad se slezem všici :). Vemu barba, bude pohoda, vy se postarate o RG a já vyčistím trash...padá to jak sviň :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 01.12.2014, 12:52 hod.

Yaka: dneska budu online určitě ale ostatní dny nevím. Kulečník je pro mě teď přednější. Musím trénovat abych daval aspoň 1.a třídu :D
V pátek jedu na Moravu, takže na hraní určitě nebude čas, nejdřív pak až v úterý....
Takže testovat můžeme jedině dneska. Další dny nevím. Obyčejné rifty už moc nechodím protože je to trapně jednoduchý. Takže jedině GR

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 13:28 hod.

Prisral bych se tez panove,pokud by bylo volno ;) Cas prichodu : NEZNAMY :D Vysvetleni : Podle toho kdy Strecha junior zalehne...

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 01.12.2014, 13:30 hod.

To už jste tři. Já očekávám zásed kolem 19:00, hrát s hanaciem je bezva, běžím 30 yardů za ním a pouze sbírám loot. A když už stihnu vyhodit aspoň piraně, tak hanaciovi pod nohy, neboť se ho leknu :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 01.12.2014, 13:41 hod.

Já se snažím, chodit pomalu ale s Fierce Loyalty to jde blbě. A když tu pasivku dám pryč, tak mám pocit, že se plížím jak lemra :D

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 01.12.2014, 13:43 hod.

Já mám vedle Tebe pocit jako lemra pokaždé. Spirit Walk používám úplně jinak, ne jako pojistku pro okamžik průseru, ale jako zrychlovátko :-D Asi se budu muset nějak soustředit na ten pekelnej amulet, abych získal další pasivku :-D
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 01.12.2014, 13:45 hod.

:D Je to sice pruda, chodit Wardeny, pak Ubery a pak se ještě modlit aby padnul solidní roll. Ale stojí to za to :D
Podařil se mi jak na WD tak i na Wiznu. Na wizně to byl asi 12 pokus a u WD to trvalo dýl - cca 90 pokusů.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 01.12.2014, 13:59 hod.

Tak to nas bude fejst dneska :D Rozhodujici bude kdo prijde drive ;) Mno co uz kdyz tak pobeham solicko :(

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 01.12.2014, 14:00 hod.

Na to jsem, Střecho, se svými PLVL a schopnostmi zvyklej :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 01.12.2014, 14:04 hod.

Mno tak já tam budu už cca v 5, to jsem tam většinou ještě sám.... Ale snad Majklus tam bude...

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 01.12.2014, 14:13 hod.

Nebo bude mít štěstí a dá ho hned na první dobrou jako já :wave:

Včera padla Furnace ... poprvé v historii Diabla. A Kukrina pořád nic :cry:

S Furnace už radostně běhá brácha ... kterej hraje přes můj účet. Má povoleno expit pragony a farmit matroš ... postavil si svého wizarda. Prý je to skvělý výplněk času při nudných pracovních live-meetingách (dělá z domova) :lol: Poslouchá pracovní kecy a u toho mi farmí Diablo :lol: A že má co farmit ... včera mi popadalo něco na Crusadera, kterýho jsem měl v podstatě holýho jen dotaženýho na 70 lvl a vypotřeboval jsem všechny FS :OXO
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“