U Andulajzny

Odpovědět
Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy
Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 24.10.2014, 08:55 hod.

Ono co se týče toho sekání a někdy velký pokles FPS tak také záleží na mapě třeba kanály tak to je občas děs běs a to ti nepomůže ani mašina za 40 000 kč.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 24.10.2014, 09:21 hod.

To je sice pravda ale s Core2Duo E8500, GF 260GTX a 4GB DDR2 se moc parády dělat nedá :D
SSD disk pomohl hodně ale i tak jsou situace, kdy FPS padá klidně i na 12. A to je děs. To je jedinej důvod proč nehraju HC.
Co jsem vypozoroval, tak nejhorší je parta s víc jak jedním Cold DH. A parta s více WD taky stojí za to když se sbírají Globy :lol:
Myslím, že by s tím už měl Blizzard něco udělat. Hra to není natolik náročná aby se takhle sekala... Když hraju solo, tak není problém mít všechno na high. V partě ve 4 hráčí musím dávat detaily prakticky na minimum... Plánoval jsem investici do nových komponent ale jelikož se všude dočítám, že se to trhá i lidem s Highend PC, tak by to bylo asi plýtvání peněz.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Kuki10 » 24.10.2014, 09:23 hod.

Pokud to máš jen na dia nebo něco staršího tak mas pravdu.
Jinak co se detailu týče, tak rozdíl mezi high low snad nejde poznat...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 24.10.2014, 09:26 hod.

Tak já jsem rozdíl poznal až při vymění notebooku za PC ale hlavně v zakoupení 27 monitoru tam je docela Low poznat.
Naposledy upravil(a) maslo dne 24.10.2014, 09:30 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Kuki10 » 24.10.2014, 09:29 hod.

No to mě řekni že v tom bordelu poznáš nějaký detaily.
Já to zkoušel několikrát a vždy minimální rozdíl i když u techhle her na to nejak nekoukám.

A necituj předchozí příspěvek. Dík. :-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 24.10.2014, 09:37 hod.

Kuki10 píše:Pokud to máš jen na dia nebo něco staršího tak mas pravdu.
Jinak co se detailu týče, tak rozdíl mezi high low snad nejde poznat...
Mno právě, že hraju jen Diablo. Kdybych měl lepší mašinu, tak bych si určitě rád zahrál i nějakou novinku ale jiné hry mě vždycky brzo omrzí.
Podle mě je rozdíl v High x Low poznat na první pohled dost (27" monitor) ale když je plná parta a všude plno bordelu, tak to prostě ani nejde vnímat...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Kuki10 » 24.10.2014, 09:54 hod.

Detaily bych řešil v bfku atp tady to fakt význam nemá. Navíc stejně plno lidí má radši stabilní fps než,, jede mi to na full,, (ale na 30fps) znáš to. %-)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 24.10.2014, 10:15 hod.

Nesmrtelny templar je docela dobry partak :) Dneska asi pomenim build diky tomu Krumpaci.Zhodim Zuni a RORG.Upravim ty dva Unity co mam a sup na testovacku.Jenze ke hre se dostanu az zase vecer,ale uz ted se tesim :D

Jo a ty TaT bych uz docela ocenil :D Kazdy den ted Kadala dostane neco pres 1k shardu a ona proste ne :( baba jedna...

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 24.10.2014, 10:25 hod.

skyrim1988 píše:Nesmrtelny templar je docela dobry partak :) Dneska asi pomenim build diky tomu Krumpaci.Zhodim Zuni a RORG.Upravim ty dva Unity co mam a sup na testovacku.Jenze ke hre se dostanu az zase vecer,ale uz ted se tesim :D

Jo a ty TaT bych uz docela ocenil :D Kazdy den ted Kadala dostane neco pres 1k shardu a ona proste ne :( baba jedna...
Na vyšší GR stejně není jiná možnost než použít Unity Cheat...

Na gearu máš celkem rezervy:
Tasker and Theo - předpokládám, že Kadala je pravidelně znásilňována
Aughild´s ramena i bracery máš celkem slabé rolly main statů - určitě by se vyplatilo otravovat kováře
Uhkapiant Serpent bude na vyšší GR nezbytností

Jakmile shodíš Zuni set, možná budeš mít problém s cooldownem na Fetish Army ale za zkoušku nic nedáš...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: U Andulajzny

Příspěvek od skyrim1988 » 24.10.2014, 10:38 hod.

Mno ty Taskry by se sikly o tom zadna :) I lepsi ring na velkeho doga by stal za to,samozrejme,ze s dirou :D Zkusim poladit co se da.Premyslel jsem,ze bych jel jen ty FS fetishe,jenze to se asi neda utahnout jen s nema.Nevim no.Spoustu jsem toho jeste nezkusil...

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: U Andulajzny

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.10.2014, 10:40 hod.

hanacius: problém je, co na tý 27" máš za rozlišení - pokud full HD a víc, tak má tvoje CPU+GK celkem slušnej problém, v tom to bude ;)

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 24.10.2014, 10:41 hod.

Myslím, že s feťákama z pasivky to moc utáhnout nepůjde... ale jak jsem ti psal včera-krumpáč jsem moc nezkoušel, takže nevím jak rychle je vyvolává.
Pasivkové fetishe ale banda elit často sfoukne jako svíčku, takže bych na tuhle variantu moc nevsázel.

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: U Andulajzny

Příspěvek od hanacius » 24.10.2014, 10:43 hod.

WulFgaR77 píše:hanacius: problém je, co na tý 27" máš za rozlišení - pokud full HD a víc, tak má tvoje CPU+GK celkem slušnej problém, v tom to bude ;)
Rozlišení mám full HD 1920 x 1080. Je mi jasné, že od starého železa nemůžu čekat zázraky ale na druhou stranu mi teď hra jede stejně blbě jako když jsem měl monitor 21". Nemyslím si, že tady je zakopanej pes

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: U Andulajzny

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.10.2014, 10:56 hod.

Neříkám, že hra je dobře optimalizovaná (sám mám na silnější sestavě v 1680 problémy) a tvůj komp jsem taky nekontroloval, čili křišťálovou kouli kromě mý wizny nemám, ale na full HD prostě tvůj set-up už nemá, bohužel - těch 1680 je strop a ještě se bude občas zadýchávat ...

Ale, jak říkám, těžký to tu od stolu nějak řešit ... Jen jsem chtěl upozornit, že momentálně je tvoje sestava nevyrovnaná

Uživatelský avatar
maslo
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maslo#2503
Bydliště:Západní Čechy

Re: U Andulajzny

Příspěvek od maslo » 24.10.2014, 11:23 hod.

tak já na full HD 1920 x 1080 a 27 monitoru jedu vše na max. a fps mám i v plné partě 57 níž se dostanu, jen pokud jede stream (musím dát níž i kvalitu) a nebo když se potká mapa kde klesají FPS jen díky tomu že blizzard to neřeší.

hanacius Tokugawa nemá tolik času na hraní, jako mi kteří ho máme tak i momentálně vypadá jeho gear ale to je vše otázka času kdy bude mít top gear protože on má štěstí na vše na co šáhne :D

co se týče ohledně fetišáků z pasivky tak na GR 35 jsou v pohodě i z krumpáčem pokud používáš na žabkách tu runu na zmatení. + musí mít vysoký attack speed aby je dostatečně rychle vyvolal a to nemluvím o gemu ten nesmí chybět

Ještě Tokugawa kdybys místo toho gemu na goldy dal ten na pety tak T5 je na pohodu možná už i T6 by se dala chodit

Nu možná bys potřeboval zvednout ALRes a elity by byli trochu snesitelnější.

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 24.10.2014, 11:25 hod.

No jak jsem s váma pánové včera hrál a zkusil jak Wizarda tak DH ... jen jsem si ověřil, že nejvíc mě baví WD ... pocity štěstí ze hry jsou s WD o několik lvl lepší :-) Wizard ještě taky ujde .... ale to DHáčko mě už silně nebaví, přestože po zakoupení D3 jsem dlouho hrál jenom DH a i ve všech podobných hrách byla Amazonka můj nejoblíbenější char... Ale teď ... když s lásou pozoruju mého zeleného jedovatého psíka ... skoro bych se s ním pomiloval chvílemi :lol: :love:
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 24.10.2014, 11:32 hod.

Máslo, jakej gem na pety myslíš? Momentálně mám nasazený Boon of the Hoarged, Enforcer a Bane of Trapped. Jestli je teď právě nějakej dole, tak je to ten na RoRG. Ten prsten jsem nasadil jen proto, aby byl vidět pro případné zvědavce na mé Andulajzně. Ve hře ho až do osocketování nebudu používat :)
V plánu mám místo Boon of the Hoarder nasadit Pain Enforcer, ale nevím, kdy usoudím, že mám natolik goldů, že už BotH svléknu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 24.10.2014, 11:32 hod.

Pane HU, Tvůj přístup (pocit štěstí) ke hře se mi velmi líbí :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: U Andulajzny

Příspěvek od pan HU » 24.10.2014, 11:38 hod.

Teď si klikací svaly odpočinou ... ke hraní se dostanu až v úterý večer :-)
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Tokugawa
Doom Knight
Příspěvky:428
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Unterwasser#2154

Re: U Andulajzny

Příspěvek od Tokugawa » 24.10.2014, 11:41 hod.

Nápodobně. Krkonoše volají: Pojď do nás! A já půjdu :)
Necromancer Pestilia
Klan Mrtvolky

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“