Jade Wd

Odpovědět
Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov
Re: Jade Wd

Příspěvek od skyrim1988 » 15.08.2014, 08:07 hod.

to Seton : Urcite dame cosik :) Vcera jsem musel spocnout.Nejak moc casto ted hraju :D Ten by se ti libil.Staci tam jen All Res pretocit na CD a je luxusaro :D No a tobe by mohly treba padnout TaT rukavicky nebo Kukri nozik :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jade Wd

Příspěvek od Seton » 15.08.2014, 08:11 hod.

Jasně, když padne něco co mám (což bude 99% času) a boostne tě to, určitě rád pomůžu ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Jade Wd

Příspěvek od skyrim1988 » 15.08.2014, 08:47 hod.

Parada ;) Pac ty rukavice to bude beh na dlouhou trat a ten nozik jak by smet.Ale uvidime no :D O RORG jsem taky bojoval a po skoro 3 dnech na me vykoukl hned z prvni bednicky :D Mozna bude stesti i v tech dalsich vecech,at uz vydaji tak nebo onak :)

Uživatelský avatar
Ladul
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Ladul #2602

Re: Jade Wd

Příspěvek od Ladul » 16.08.2014, 19:54 hod.

po trech dnech ? tak to ses dobrje ja kdyz sem heldal RORG tak sem bednicky prestal pocitat u sté...a kdyz pak nakonec padnul tak byl pro WD s dext :)

Jo a z dneska mam poznatek ze kdyz clovek na T5 ve ctyrech hracich potka boos pack s vortexem a motenem k tomu se prida druhej s arcanama a tim zelenym slizem a do toho prileti fast duchove s druhym moltenem tak 3,5M tough bez hadackyho moja nestaci :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jade Wd

Příspěvek od Seton » 20.08.2014, 11:17 hod.

Už jsem psal do sekce fen :). Jak se připravujete na 2.1 skrz gear a skills? Pet už mám nachystáno, teď ještě Jade.
Tady toho moc nevylepším, kromě rollů, musely by prostě padnou stejný věci ale lepší roll :/.
Otázka spíš bude, co ten nový nožík :)? SH se může nastackovat až 10x ! Bude použitelné pro Jade? nebo bude stále kralovat Sunkeeper ? Diskutujme přátelé :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Jade Wd

Příspěvek od maja » 20.08.2014, 15:09 hod.

o nové kudličce nic nevím, ale nastackovat SH na 10, ocením u pet WD, kde to používám a za stávajícího stavu je to nejmenší udržovat stálou dmg na 4m (pokud je alespoň 5 mobů při sobě) s použitím Kukri, pasivky a BBV, které točím do nekonečna, pokud je do čeho tlouct, kde jsi přišel na novou kudlu, dej mi prosím link, mrknu.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Jade Wd

Příspěvek od Gold Eagle » 20.08.2014, 18:35 hod.

Hele a co tahle nahodit nový cold locus swarm + nasadit 2H zbraň ve 2.1. na jade atomčíka?

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jade Wd

Příspěvek od Seton » 21.08.2014, 08:14 hod.

Maja: http://eu.battle.net/d3/en/blog/1456913 ... sonalitems
Pod WD v sezóních lege je toto ;-)

Gold Eagle: Cold locus bude asi fajn, ta dvouřučka nevím nevím. Myslím, že ztratit mojo bude velkej problém, zvlášť Úkap.
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Jade Wd

Příspěvek od Gold Eagle » 29.08.2014, 12:07 hod.

Už jste někdo zoušel 2H zbraně místi 1H + mojo? Včera jsem s tím dost blbnul a zdá se mi, že 2H dává většá šlupky dle účinků na elitky. Mám ale unikátní 2H co má +29% cold dmg. :D

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Jade Wd

Příspěvek od Brum » 29.08.2014, 12:57 hod.

Tak ono nejde ani tak o 2h jako o jednu urcitou 2h. Furnace s 45% +/- dmg na elitky. Ja jsem dnes konecne doplnil jade set. Ale padam jako moucha. Je to uplne jiny styl hrani, nez na jaky jsem byl zvykly.

Jakou mate jako jade toughness na T6 a rekneme na GR30 pro srovnani. Ja mam 6.5m, co je zhruba polovina nez ma muj pet WD....

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Jade Wd

Příspěvek od Gold Eagle » 29.08.2014, 16:37 hod.

Mám něco mězi 11 a 12 mil, ale s takovou tougness se přece ani na GR30 nedostaneš.

Brum
Doom Knight
Příspěvky:411

Re: Jade Wd

Příspěvek od Brum » 29.08.2014, 17:31 hod.

Jasny, ja chtel je nejaky srovnani. diky

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Jade Wd

Příspěvek od Yarek » 03.09.2014, 01:28 hod.

Zdravim

chci se zeptat,ma nekdo zkusenost s jade wd kolem 30 lvl GR?
Mam 10m touchnes a proste neustojim ani nahodou. a foru se tady pise, ze na 30+ GR je pet build kvuli chcipani petu nehratelne a ze se jede spis jade wd na vyssim GR ale nechapu,jak to muze nekdo ustat. Psy me umrou hned jak je vyvolam skoro, cili netezim ani z moja s redukci dmg do petu a tak beham s 2H ale je to proste bida.
Dam solo tak GR 26-27 max a to sem fakt rad a naprosto me nenapada jak to vylepsit, krom skilu lepsiho a furnace:-)
Nekdo nejaky tipy, postrehy, rady ??
Cekam na gift mam celkem peknou kukri a uz me napadlo ji nosit i na jade wd kvuli totemu,ale nevim nemam otestovano a navic by sel totem na ukor psu a to nevim jestli by slo ustat na vyssim GR.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Jade Wd

Příspěvek od fuxicek » 03.09.2014, 05:30 hod.

mam na jade tghns 9,5 mega s furnace a tricitku jsem dal s prstem v nose, je to jediny gr co jsem jel, hned po rozstrelu jsem dostal tricitkovy sutrak a rift udelal uplne na pohodu, nejak se mi nezda, co to tu pisete, asi neco delate spatne, nebo to jade neumite hrat, je to o pohybu, pokud ho budete hrat jako peta, tak nedate ani t6. jo tak me napada, ja pouzivam hwoj na 80 pct, takze ti hajzlove se ke me ani nedostanou, to bude ono, takze reseni je hwoj wrap.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Jade Wd

Příspěvek od AlterEgo » 03.09.2014, 06:13 hod.

Yarek
Toughness neni tak uplne nutne mit nikterak vysokou, protoze klicovy je pohyb a dobre pouzivani Spirit Walku.
Dej si skill Horrify misto tech coklu, ktere tam mas dane a nic ti neprinasi.
Jde to hrat i komplet bez vysoke toughness a Unity, ale cesta vede pres vyssi redukci cd, aby si mohl byt porad zalezly ve Spirit Walku a obcasne prodlevy resi prave to Horrify.
Tak to treba nejlepe vyhovuje me.

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Jade Wd

Příspěvek od maja » 03.09.2014, 08:09 hod.

tu furnanc haluzku otestuju a jaký používáte gemy u jade ?

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: Jade Wd

Příspěvek od Tesiah » 03.09.2014, 09:13 hod.

Zdravim,

chcel by som sa opytat na radu na Jade WD, ako zabijate napr. Rift bossa, ked je sam? Ja hodim haunt, locus, zapnem spirit walk, pribehnem a odpalim harwest. A potom musim cakat, kym mi skonci CD na harwest a opakum to znova. Pride mi to docela neefektivne, resp je to na dost dlho, hlavne ked to porovnam s "pejskarom". Najhorsie je, ked pribehnem k bossovi na odpal a on ma odkopne a harvestujem vzduch ..

T6 rifty su uplna pohodka, tie ma netrapia, trapi ma GR kde mi to na 29-30lv pride ako cela vecnost cez harvest umlatenie bossa. Este otazocka, cital som si popisky k hauntu, locus, jade setu, quetzal hedke, ale aj tak neviem, ci je potrebne, dobre tie dotky pred odpalom nahadzovat znova a znova..

EDIT: este profil - http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tesi ... o/46863391

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jade Wd

Příspěvek od Seton » 03.09.2014, 09:21 hod.

Buď pozdraven :)
No efektivnější způsob na rift bossa není, max ještě mít u sebe mega psa,kterej alespoň furt kouše,když ty nabíjíš. Tyhle MegaLife single cíle jsou trošku problém no....Nebo možná někdo má lepší způsob,já o něm nevím.
Nahazovat znova nemusíš, tikají nějakých 5min s pasivkou a pokud něco nezabiješ za 5min, tak nepřemýšlej jestli nahazovat nebo ne,ale jestli Normal nebo T1 ;-).
EDIT: Vzhledem k postnutému profilu: Pořiď si něco jinýho než ten Sever. Ideálně Sun Keeper nebo Furnance ;-)
bude to rychlejší ;-)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Tesiah
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tesiah#2103

Re: Jade Wd

Příspěvek od Tesiah » 03.09.2014, 09:34 hod.

diky, uz som sa bal, ze robim niekde chybu. Ono to zasa neni extrem ze 5+, len ked to porovnam s mojim druhym army WD, tak je to az brutalny rozdiel...
Ale JD to kompenzuje na velkych skupinkach, to mu ide podstatne rychlejsie :)

sever mam zatial docasne, pacia sa mi aj tie cisielka poslednych tickov dotiek :)

v banke uz cakaju nejake jednorucky s 2,6k dps, len musi dropnut dierkovac. A ano, furnace je na zozname hladanych itemov :)

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Jade Wd

Příspěvek od Seton » 03.09.2014, 09:39 hod.

Ideál asi bude nějakej hybrid pet/jade protože pet je brutální na velký moby a singl target a jade zase naopak. Ale nedokážu si to dost dobře představit, vzhledem k potřebě 5kusů Jade (+RoRG) nezbude místo jak pro TaT tak pro MoJ, což je naprostej základ pet buildu :/ :/
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“