Netopejri

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890
Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 11.06.2013, 19:17 hod.

Zkusil jsem ze sveho WD vymacknout maximum a vysledek je Fields of Misery za cca 6minut..
Pouzil jsem u kobylek pestilence takze krome SW jsem nemel zadnou abilitu na manu tak jsem cekal ze kdyz pouzivam pierce of veil ze bude dochazet mana ale behem celeho runu nedosla ani jednou takze pohoda :)

>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Netopejri

Příspěvek od Kuki10 » 18.06.2013, 13:19 hod.

Pane Coyd co na mem wd jako prvni zlepsit?
Baty hraju na hc, ale na sc zas tak nemusim hrotit defenzivu, asi se bude prvne craftit co?:-D

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 18.06.2013, 15:14 hod.

Urcite ty krafty pomuzou hodne ty ruce nic moc.. ramena jeste horsi ale tam jsi se uvazal tim pickupem to je nevyhoda skornu no ze musis nekde na gearu nasyslit pickup.. to same pasek, boty .. clovek je tim pickupem pak moc svazany a resi pickup na ukor jinych statu. Ale myslim ze u netopyru ti staci i mene ze nektery z tech pickupu muzes klidne pustit. Taky je to otazka kolik casu a goldu do toho chces investovat, ale jestli jen for fun tak staci zatim ty krafty myslim. Nejdriv bych teda resil pasek,ruce,ramena to jsou myslim nejslabsi kousky
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Netopejri

Příspěvek od Kuki10 » 18.06.2013, 15:34 hod.

Ja nato totiz nesahl od dob, kdyz jsem sel na hc a ted se chci zas trosku odreagovat na sc, obcas:-)
Mel jsem tenkrat tusim s zabakem 55 pickup:-D
K poladim to, hlavne ty hp celekm hori, 150k dps unbuffed by na netopejry mohlo stacit, ale zvladam sotva mp7 zatim:-D
Jinak diky:)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 29.06.2013, 05:43 hod.

Narazil jsem na Bnetu na docela zajimavy build tak ho tady hodim myslim ze by mohl byt k uzitku http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 965?page=1 sam jsem ho zkousel a je docela dobre funkcni ale ja uz nepotrebuju tak moc nastackovane dps v ruznych abilitach protoze to dost rychle smazim jen netopyrama ale pro dost lidi s mensim dps je to podle mne vyhodne a rozhodne stoji za vyzkouseni.. je to takovy CM build ve WD verzi :)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Netopejri

Příspěvek od NargarotH » 29.06.2013, 12:01 hod.

Chtělo by to video, ale ten Umbral Shock vybuchuje v místě kde jsi SW castnul, což je úplně na prd.
R.I.P. 27.3.2014

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Netopejri

Příspěvek od Rawmen » 29.06.2013, 13:06 hod.

Ne, ten Umbral Shock bouchne v místě, když se vracíš z toho spirituálního světa, takže nalákáš přes kobylky moby, dáš SW vletíš mezi ně, až se tam objevíš tak jim to dá 310% ohněm.

EDIT: Omouvám se, máš pravdu, jsem to zkoušel na místě, takže jedině kdy to má užitek, tak když už stojíš mezi mobama.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 29.06.2013, 15:22 hod.

Video je primo v tom jeho uvodnim postu na konci je link.. Nicmene umbral shock na prd neni protoze netopyry tocis na miste takze si naberes velky pack a pak uz se ti jen resetujou cooldowny jak u CMka takze to smysl opravdu ma
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Netopejri

Příspěvek od Duri » 01.07.2013, 15:14 hod.

tak hlavne by som tam zapojil sacrifice a nato pasivku aby si mal stale psov + tych batov a pestilence a je to 2x tak ucinnejsi build aj bez walku stou runou ktora sa dost blbo pouziva a hexom ktory je tiez naprd oproti psom :) vyskusane na HC mp 4 5 ...

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 01.07.2013, 21:15 hod.

TAk to jaksi nema sanci fungovat protoze sacrifice ti prerusi cast u batu takze je to uplne k nicemu
Edit: prikladam videjko s vyse uvedenym buildem.. pro ty maloverne :lol:

>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: Netopejri

Příspěvek od Duri » 02.07.2013, 09:18 hod.

a co ked prerusia ? :) dava to strasne pecky tak ze vacsinou mi vsetko skape a ked je viac mobov tak mam hned dalsieho psa cize mozem dalej odpalit + podla runy aku mas mas stale HPcka alebo Manu...viem ze soft sa hra inac ale na hc je toto najlepsi build na prezitie ak mas nejaky konvert a nechces sa placat s elitami 2 minuty :)

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Netopejri

Příspěvek od Y0G1 » 06.07.2013, 17:09 hod.

Pozeram aky build by som si skusil zahrat , na bnete som necital vsetko co tam ten hrac pisal , no skusim to na pube , lebo hrat bearov na ktorych nemam goldy a EQ sa asi efektivne neda na mp 8+

Editovane

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Netopejri

Příspěvek od Yarek » 05.08.2013, 01:34 hod.

Ja hral netopejry s paranoiou, ale posledni tyden zkousim hex a prijde me to o moooc lepsi - mensi cd hexu, takze prase je skoro furt a hlavne to krasne vyradi z boje i elitky i opakovane. U paranoi je to vyradi jen jednou za boj, ale prasetem se stane klicnik i treba 4x, kdyz je potreba:-)
Jinak jsem zkousel i spirit walk s bouchnutim a taky super, pokud clovek spirit nepouziva jako unikovej skill, tak je vybuch daleko lepsi nez jaunt a taky pri velkem poctu mobu je skoro hned resetovanej,takze se ten vybuch toci stale:d

Je nejaka obecna rovnice, kdy uz se vyplati vzhkledem k cc a cd mit ve zbrani u WD ruby gem misto emeraldu? Vetsinou je asi lepsi ten emerald kvuli velkym crit peckam a s tim spojenym lepsim ziskem hp z LS ze?

Kdyby si chtel nekdo zahrat tak si me pridejte, solo farmim mp 8 jinak v parte mp 10 v pohode.. .

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 05.08.2013, 10:48 hod.

Rubin se v 99,9% oplati jen u manajuma kudly vsude jinde to byva ztrata dps
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: Netopejri

Příspěvek od Yarek » 05.08.2013, 20:56 hod.

A jaky je proto duvod? co jsem koukal, tak treba sekera co mam je podobneho razeni jako ta kudla - min max dmg, %dmg,insta,cd, ls a dira a pritom se vyplati zeleny gem - vyzkouseno na 100% gemu..

Jaka je cca hranice celkoveho AS pro udrzeni "nonstop" netopejru? snazil jsem se sehnat pekne kopi, ktere je pomale a ma velky rozsah dmg, ale vzdy lepe vychazela rychlejsi sekera nebo samozrejme mec, ale mam strach, ze treba s mecem budu brzo bez many a to v pripade buildu ktery jedu je dost smrtici pro me:-)

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 05.08.2013, 22:48 hod.

Duvod je asi ten ze ta kudla ma hodne maly base dmg narozdil od seker a mace/kopi a navic miva docela vysoke chd a z toho base dmg navic pak cerpaji % u elem poskozeni co pridavaji zuni botky a tal rasha amul. Jinak presny AS na trvaly channel neni samozrejme zalezi na celkovem mana regenu ale rek bych ze to se standartni vybavou bude nekde pod 1,4at/s ja mam 1,51 a uz tocim pomerne dlouho. Taky zalezi na dps protoze cim rychleji zabijes tim mene many te to stoji a naopak tim rychleji ji dostavas zpatky diky pasivkam.. Takze obecne se da rict ze cim vetsi dps mas tim vetsi AS si muzes dovolit a naopak
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Netopejri

Příspěvek od fuxicek » 06.08.2013, 08:48 hod.

Hele, existuji tu taky nejake break pointy, jako u CM wizny, nebo něco podobneho?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 06.08.2013, 09:31 hod.

nasel jsem toto jestli to nekomu pomuze http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... page=6#118
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Netopejri

Příspěvek od fuxicek » 06.08.2013, 11:13 hod.

Jeste jedna vec me zajima, jak je mozne, ze kdyz testuju vystroj, kde mám 130k hp a 160k dmg a druhou 100k hp a přes 200 k dmg, tak mi po obrazovce v obou pripadech tikaji stejna cisla, to se tech 40k na tom dmg vubec neprojevi, nebo co?

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
coyd
Doom Knight
Příspěvky:586
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:coyd#1890

Re: Netopejri

Příspěvek od coyd » 06.08.2013, 12:04 hod.

Tak logicky pokud je to dps zvyseno diky AS tak ti budou tikat stejne cisla akorat o neco rychlejc ;)
>>Monk<<
>>Witch Doc<<

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“