WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Odpovědět
Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54
WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od zenit » 05.05.2013, 12:48 hod.

Ahoj,

jsem HC WD para 35, který používá Skorn (+500 Int / +80 vit) a velice se blíží k překročení 100k DPS bez Pierce the Veil a uvažuju o "změně buildu" na Gruesome Feast, kde hraje velkou roli Thing of the Deep (+20 pickup radius). Abych upřesnil, chci si nechat Jungle Fortitude, protože je to skvělý dmg mitigator, čili nebudu používat Grave Injustice.

Ovšem co mě zaráží je, o jak moc DPS přijdu při přechodu ze svého Skorna na 1h + off. Kontroloval jsem staty na d3rawr.com, a ikdyž bych v tuto chvíli zkoupil z AH tu nejlepší Echoing Fury se socketem a tu nejlepší Thing of the Deep (cena dohromady přes 1 miliardu) stejně bych přišel o více než 15k DPS.

Jede se snad u 1h + off na attack speed? Protože to jediné o co přijdu v dost velkém množství je Crit dmg.

Nějaké nápady?

Thx

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od NargarotH » 05.05.2013, 19:02 hod.

Co všichni máte s tím EF?
R.I.P. 27.3.2014

Uživatelský avatar
zenit
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od zenit » 05.05.2013, 21:36 hod.

EF je synonymem pro decked out 1 hander. I přes to, že nemusí mít úplně tu největší DMG, počet stat rollů je konstatní, čili bude mít minimálně 150 str, dex nebo int + vždy dva další ranom affixy, čili v nejlepším případě +100 crit dmg a socket. To se těžko překonává. Takže to je to co máme všichni s tou EF.

Mimochodem, když už zase po nějaké době postuju, dovolím si sdílet nějakou mou subjektivní experience s českými a zahraničními fóry.
Poprosím o názor / pomoc.
CZ forum: off topic, nemístné komenty, rýpání do buildu apod.
zahraniční forum: 90% posty k věci

Thx

Necituj predchozi prispevek - Kuki

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od NargarotH » 05.05.2013, 22:26 hod.

Ten Skorn těžko předčíš průměrným Echem které se na HC, jak jsi zapomněl udat, nalézá. A kdyby tam náhodou bylo, těžko by sis ho mohl dovolit. A to že Echo rolluje nějáký base stat je celkem vedlejší, jeho síla je úplně v něčem jiném, proto mě vždycky udivuje když 1handeři tak lnou na Echu, když by mohli mít více muziky za míň peněz. Ale jsou to tvoje money, utratit se je za co chceš.
R.I.P. 27.3.2014

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od WulFgaR77 » 06.05.2013, 09:21 hod.

Mám jedinou malou a možná zřejmou poznámku - "nahrazování" dmg speedem je fajn věc až na jednu zrádnost a tou je regen many ... to musíš halt hlídat

Uživatelský avatar
Yarek
Fallen Shaman
Příspěvky:78
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Yarek#2624

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od Yarek » 09.05.2013, 00:34 hod.

Me by zajimal nazor zkusenych WD, kteri testovali firebats po uprave (1.0.8), jestli je vhodnejsi Skorna nebo 1rucka a ofhenda vzhledem ke spotrebe many/vykon. Ja to testoval jen chvili a prislo me lepsi Skorna - vetsi crity a tim i vetsi leceni (life stealem) a vydrzi dele tocit nez dojde mana.
Jake mate zkusenosti vy?

muj WD je tu
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yare ... o/21999130

Arty02
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthur#2294

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od Arty02 » 09.05.2013, 09:02 hod.

já ten firebats nejak nemuzu prijit na chut, hrozne rychle vysajou manu, a ta efectivita mi pride stejně menší, ano dává to pěký dmg, ale nemá to takovej dosah, u těch cloud je to dost o držku mi přijde a u toho plague zas nezasahnu tak velky prostor..

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od WulFgaR77 » 09.05.2013, 09:58 hod.

Zkušenosti mám celkem malý a ani na to nemám mana regen. Jedinou obrovsku výhodu těch batů vidim v tom, že to jde smažit přes wall, což medvídek nechce.

WrageCZ
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WrageCZ#2969

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od WrageCZ » 09.05.2013, 22:09 hod.

Ja už hraji pouze netopyry s runou CoB + Skorn a full zunni set a mana snad nikdy nedojde pokud samozrejme jednou pouzijes a drzis. Je to o hodne lepší než medvědy ve všech směrech. Davám bomby až za 5m do elitek a mnohem intenzivněji než u medvědů. Jde stím krásně farmit MP10 jen je nutné dobře načasovat Spirit walk, když maji elitky frozen nebo bouchaj. Jinak dneska jsem zkoušel farmit MP10 se 3 firebats WD a totální luxus, elitku jsme sundali do 5s v ideálním případě.

Arty02
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arthur#2294

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od Arty02 » 18.05.2013, 16:36 hod.

tak, je fakt že netopýři jsou lepší, ale mě osobně už to sebralo kouzlo WD, už se z toho stalo taky jen máčknout a držet...

Duri
Gorebelly
Příspěvky:292

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od Duri » 24.05.2013, 11:29 hod.

momentalne nebude ani najlepsia jednorucka + najlepsie mozne mojo lepsie nez skorn ktory kupim na HC AH za 50m...nech si pise kazdy co chce kto chce je to tak...ak niekto vravi: ale maly as...ja vravim hraj inu postavu alebo popremyslaj naco je WDcku as :D mam stym viac ako bohate skusenosti s HC kde sa hra skutcne diablo ;) a firebaty su naprd a neverim ze to niekto s manou utiahne ak chce expit alebo farmit...baty su super na mp10 ked vies ze budes stat 1 minutu na rovnakom mieste...ale to uz nie je hra pre mna a isto ani pre vacsinu ludi...otazky ? :) nebudem tu vecne :D

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: WD 2 hander vs 1 hander + offhand

Příspěvek od NargarotH » 03.06.2013, 16:36 hod.

Celkem zajímavý topic na dlouhé chvíle: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/7560496554
R.I.P. 27.3.2014

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“