Ako zvýšit dps petov ?

Odpovědět
iCedTea
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iCedTea#2879
Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od iCedTea » 26.08.2012, 21:01 hod.

Ak sa to vobec da tak prosim poradte aky bonus treba hladat na itemoch aby mali petovia vecsie dps. predom dakujem :)

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od v0kurka » 26.08.2012, 21:04 hod.

wdčko teda moc nehrávám, ale řekl bych, že je to úplně jedno. jejich dmg se odvodí z dmg hodnoty, kterou vidíš ve svých statech.

Uživatelský avatar
Osiris
Quill Rat
Příspěvky:48
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Osiris#2647

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od Osiris » 26.08.2012, 21:16 hod.

U gargantuana se dmg odvozuje ze zbraně viz http://eu.battle.net/d3/en/class/witch- ... gargantuan

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od v0kurka » 26.08.2012, 21:23 hod.

hm, tak pokud to vychází ze zbraně. tak pak máš pro maximalizace dmge petů nejlepší nějakou dvouruční zbraň s brutálním dmgem. nijak jinak, než vysokou hodnotou dmg na zbrani tomu pomoct nemůžeš.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od kojot » 26.08.2012, 21:31 hod.

Co tady zase rozvíjíte za teorie? Odvozuje se normálně od tvojí DPS stejně jako u ostatních skillů.
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od v0kurka » 26.08.2012, 21:58 hod.

je to dost matoucí označení. zajímalo by mě, proč tam teda nepíšou jen dmg, ale weapon damage, aby o tom nemohl nikdo pochybovat. vím, že je snad u všech skillů napsáno weapon damage. ale třeba u těch zombie dogů je tam ještě dovětek (weapon damage as Physical per hit), kterej u gargantuana není a já nechápu, proč by ten popisek neměl bejt formulovanej přesně stejně :(

možná by ty popisky měli psát právníci, aby o tom nebylo pochyb :D

aby toho nebylo málo, tak ještě nějaký skilly prej dávaj dmg jen z hlavní zbraně a ignorujou offhand, což už nezmiňuje vůbec žádnej popisek.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od kojot » 26.08.2012, 22:04 hod.

U zombie dogs je tam navíc jenom per hit. Nevím proč to mají u každýho jinak. Každopádně se to počítá z tvé dmg. Kdysi jsem někde četl, že z crit hit dmg summoni nemají nic, ale z crit hit chance a AS jo. Nevím, co je na tom pravdy, ale přijde mi nelogický, že by se na ně uplatňovala +crit hit chance a ne +crit hit dmg...

To s tím off-handem jsem taky někde zaslechl, ale je to divný a myslím si, že je to blbost. Některý skilly neprofitujou z nějakých statů, jako třeba AS nebo crity, ale aby se vůbec nezapočítávala dmg z off-handu... No nevím.
Obrázek

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od v0kurka » 26.08.2012, 23:15 hod.

kojot píše:U zombie dogs je tam navíc jenom per hit. Nevím proč to mají u každýho jinak. Každopádně se to počítá z tvé dmg. Kdysi jsem někde četl, že z crit hit dmg summoni nemají nic, ale z crit hit chance a AS jo. Nevím, co je na tom pravdy, ale přijde mi nelogický, že by se na ně uplatňovala +crit hit chance a ne +crit hit dmg...
náhodou původ tohodle celkem dobře chápu.
Damage: Indicates the average amount of damage you deal with your attacks. Damage is derived from your equipped weapons, primary attribute, attack speed, and critical hit chance.
zdroj

Oni tam totiž nemaj napsaný, že tvůj dmg mění i crit damage... Na tomhle příkladu je myslím celkem jasně vidět, že ty popisky jsou opravdu jen na parádu, a jak to vlastně funguje, to neví snad ani Blizard :D

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od kojot » 27.08.2012, 07:57 hod.

No vidíš, tak ten popisek tam je blbě, protože v té kolonce "Damage" ve statech, se započítává i cri hit damage...
Obrázek

Faith
Fallen Shaman
Příspěvky:76
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Faith#1710

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od Faith » 28.08.2012, 06:54 hod.

Tak nebo tak, nemá cenu to řešit. Ty potvory tam jsou stejně jako follower jen v podobě doplňku. Hlavní hrdina jsi ty 9/10 dmg dáváš ty. Gargantuan dokáže teda dávat rány, ale psi jsou rádi, když dohromady ukoušou jednoho obyčejnýho moba.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od TrackThor » 28.08.2012, 10:18 hod.

no on když gargantuan dává 200% dmg a padne mu krit, tak už je to náhodou zajímavý číslo
Obrázek

3Dfx
Quill Rat
Příspěvky:3
BattleTag:Dfx#2423

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od 3Dfx » 28.08.2012, 12:04 hod.

Muzes zvysit hodnotu dmg u petu statem ve zbrani nebo zbroji....treba locust swarm,spiders. Treba jsou nejake staty i na tyhle pety

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od TrackThor » 28.08.2012, 12:07 hod.

ne, petům se dá snížit akorát cd
Obrázek

Uživatelský avatar
GrOsO
Gorebelly
Příspěvky:293
BattleTag:groso#1722
Bydliště:stolicka

Re: Ako zvýšit dps petov ?

Příspěvek od GrOsO » 19.09.2012, 18:46 hod.

lidi tak ako to je spetmi, scaluju s attack speed crit chance a crit dmg ?
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“