Witch Doctor VS. INFERNO

Hanthor
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hanthor
Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Hanthor » 31.05.2012, 18:17 hod.

Tak docela mě trápí obtížnost inferno...Mám 46,000 HP,20,000 DPS a stejně si proti kámošům připadám (monk,hunter,barbar a wizna) tak o 10 lvl nižší.....používám Locust swarm která dává za 3500 za sekundu....nevíte někdo o nějakém opravdu slušném buildu? Byl bych moc rád kdyby jste třeba napsaly jak jste na tom vy.....vážně jsem se na witch doctora těšil a nechci hrát za nikoho jiného.

Uživatelský avatar
Fugassssssss
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:WUB WUB WUBSTEP

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Fugassssssss » 31.05.2012, 18:43 hod.

z toho co vidím, tak mi wdčko přijde nejvic underpowered :(

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Navrc3K » 31.05.2012, 21:38 hod.

Dle me celkem ano :(
Obrázek

Zipp
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Zipp » 01.06.2012, 06:38 hod.

Já jel "thorns" build, kdy kazdej pet měl cca 8k dmg to attacker a 1k+ hp/s. Ale na inferno bez sance protože psi od obyc mobu jdou dolu na jednu ranu a garg na tom neni o moc lip... Štve me že vubec nevim staty petů. Snazil sem se vymaxovat moje hp a armor (56k hp a 55% reduce dmg) , ale stejne padali jak hrušky.

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Yaka » 01.06.2012, 07:59 hod.

Můžu sloužit jenom infem z prvního aktu zatim, není moc čas na hraní:)

Projeď si youtube a zjistíš, že hrát se to fakt dá, dokonce za WD je i lepší jet solo max s tankem nějakým v partě.. Vyzkoušej třeba tohle: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WbU!acZabb

Chvíli mi trvalo, než sem se s tím sžil, ale funguje to výborně. Zapomeň na vitalitu a maxuj DPS a IAS. Nevydržíš nic i kdyby si měl 100k hp, prostě je musíš sjet rychleji než oni tebe.. Na farmení prvního aktu to bohatě stačí i bez resistů.

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od TrackThor » 01.06.2012, 09:21 hod.

tak největší dps máš určitě z medvědů, a i za tu smrt, nějakejch 5-6s channeluješ, ale já radši jen šipkuju :)
Obrázek

Zipp
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Zipp » 01.06.2012, 09:25 hod.

Jo na podobnej build sem přehodil. Jen sem ted vyměnil passive jungle za vision a je to lepší. Bears dávají v critu tak 50-70k. Drzim si poměrně vysokej MF(100-+) takzě taky nemužu čekat zázraky :-)
*tech 50-70k je s 5x soul harwest buffem :-)

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Yaka » 01.06.2012, 09:47 hod.

No my to chodíme monk+WD, zbraně máme tak za 70k každej a dáváme ten první akt. Takže to zas takovej problém neni, s dmg sem ted někde na 15 500 tušim a to mám nějakou axku nic moc. Takže až zainvestuju tajně doufám, že zvládnem i ten přechod do druhýho aktu..

Uživatelský avatar
Plachtak
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plachtak#1281

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Plachtak » 01.06.2012, 10:06 hod.

Yaka píše:Můžu sloužit jenom infem z prvního aktu zatim, není moc čas na hraní:)

Projeď si youtube a zjistíš, že hrát se to fakt dá, dokonce za WD je i lepší jet solo max s tankem nějakým v partě.. Vyzkoušej třeba tohle: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WbU!acZabb

Chvíli mi trvalo, než sem se s tím sžil, ale funguje to výborně. Zapomeň na vitalitu a maxuj DPS a IAS. Nevydržíš nic i kdyby si měl 100k hp, prostě je musíš sjet rychleji než oni tebe.. Na farmení prvního aktu to bohatě stačí i bez resistů.
ja pouzivam dost podobny build na solo farmu prveho Actu
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WZU!acZaZb
z tym ze Butchera dokazem sundat do 30 sekund pri 22,5k dps...no v druhom Acte to uz ide doost tazko...

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Yaka » 01.06.2012, 10:15 hod.

Tak asi máte pravdu, že ta mana je tam zbytečná díky regenu. Vyzkouším. Včera sem zkoušel půl hodky sám a šlo to dobře včetně elit a chapionů. Zkoušel sem i ten build s žábama a to mi přišlo extrémně nepohodlný teda - nevim jak to kdo hraje, ale žáby skáčou kam chtěj a než člověk trefí tak většinou death.

Zatim sem nezkoušel jak s medvědama bude fungovat life per hit - má s tím někdo zkušenosti?

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Navrc3K » 01.06.2012, 15:59 hod.

Ja mam ted normalne cca 34k dps +- a 1 akt kdyz farmim tak ho dam celej s MF eq a tam mam cca 12k dps a dam to napohodu celkem krom butchera a nejakych elit tak si eq prehodim a v pohode :) Kdyz porovnas DH vs WD tak toje uplne jina liga spatne jsem si asi vybral .. peti sou na dve veci maximalne fetish army ty nemaji HP nic ale jsou jen na chvily. Ja ted skousim tenhle build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... UWV!aYbZYY A davam to napohodu i elity ubeham ale jak prijdou s imune tak davam novou hru to se neda zabit.
Obrázek

Tompson
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Tompson » 02.06.2012, 06:41 hod.

obdivuji te ze s tim svym buildem dokazes co 15 sekund koukat ze ti vyprsel soul harvest a udrzovat CD na vision Q

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od sgtmajfoley » 03.06.2012, 00:04 hod.

Navrc3K píše:Ja mam ted normalne cca 34k dps +- a 1 akt kdyz farmim tak ho dam celej s MF eq a tam mam cca 12k dps a dam to napohodu celkem krom butchera a nejakych elit tak si eq prehodim a v pohode :) Kdyz porovnas DH vs WD tak toje uplne jina liga spatne jsem si asi vybral .. peti sou na dve veci maximalne fetish army ty nemaji HP nic ale jsou jen na chvily. Ja ted skousim tenhle build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... UWV!aYbZYY A davam to napohodu i elity ubeham ale jak prijdou s imune tak davam novou hru to se neda zabit.
Fetishi maju tiez HPčka. Možeš lahko vidiet, ked udre silna elitka alebo ich zasiahne ta bublanina na podlahe co vypusta belial, ze ti ho hned oneshotne.
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

PeeDee
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peedee#2683

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od PeeDee » 03.06.2012, 20:43 hod.

Tompson píše:obdivuji te ze s tim svym buildem dokazes co 15 sekund koukat ze ti vyprsel soul harvest a udrzovat CD na vision Q
Tak keď to nestíhaš sledovať robíš asi niečo zle (:....
ja mám taktiež VQ a k tomu SW a harvest, dokonca aj tretí na CD mám len 25 sekúnd a sledovať to stíham.
Najmä kvôli tomu, že SW využívam tak často ako sa dá, ako invicibility (keď mám spirit vessel na CD tak ním tak veľmi raďsej neplýtvam), harvest dávam pozor aby som sa mohol healnúť keď treba, poprípade čakám na skupinu viac ako 1, 2 mobov.
Ďalšia vec je, že keď nesledujem CD, sledujem aspoň manu, a keď a vidím, že regen zaostáva, tak viem že niečo je zle (:
Chce to stratégiu a načasuješ si to aj bez nejakého dôkladného sledovania baru.

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Navrc3K » 03.06.2012, 21:04 hod.

A za dalsi kdyz zabijis elity tak te many zase tolik nevyplacas ptz 60% fightu utikas dle me teda :D ptz dojde elita a IK :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Plachtak
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Plachtak#1281

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Plachtak » 03.06.2012, 21:09 hod.

Ake buildy teda pouzivate na inferne od druheho Actu ?

pita
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od pita » 04.06.2012, 08:53 hod.

Plachtak píše:Ake buildy teda pouzivate na inferne od druheho Actu ?
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... WXV!aaaaZZ

Pouzivam tohle.. nicmene uz jsem se dostal s dps asi na 38k, jinak nevim jak bude fungovat. Jinak od Actu II zacina docela psycho.. jednicka je oproti tomu prochazka ruzovou zahradou..

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od TrackThor » 04.06.2012, 12:00 hod.

Navrc3K píše:Ja mam ted normalne cca 34k dps +- a 1 akt kdyz farmim tak ho dam celej s MF eq a tam mam cca 12k dps a dam to napohodu celkem krom butchera a nejakych elit tak si eq prehodim a v pohode :) Kdyz porovnas DH vs WD tak toje uplne jina liga spatne jsem si asi vybral .. peti sou na dve veci maximalne fetish army ty nemaji HP nic ale jsou jen na chvily. Ja ted skousim tenhle build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... UWV!aYbZYY A davam to napohodu i elity ubeham ale jak prijdou s imune tak davam novou hru to se neda zabit.
tam ten vision ani nepotřebuješ, když tam je víc monster a začneš tam házet haunt tak ti mana sice sjede, ale pak už tam nemáš nic na spam za víc many, takže už to nepotřebuješ
Obrázek

Hanthor
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hanthor

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Hanthor » 07.06.2012, 14:40 hod.

ty jo díky moc...mrknu a posoudím.....omlouvám se za delší nepřítomnost ,ale byl jsem ted dost v práci;)....jinak swarm vypouštím je k prdu:D a mrknu na vaše buildy.....fakt díky moc...

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: Witch Doctor VS. INFERNO

Příspěvek od Pantadeas » 07.06.2012, 20:22 hod.

Tak momentálně konec druhého actu jedu s tímhle - http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... VUW!aaZZbb

Snažím se sehnat předměty s Crit chance a Crit damage. Jde to docela dobře (relativně v pohodě si dokážu držet 5x nastackovaný NV) počítám, že Belial padne hned o víkendu, kdy budu mít příležitost k tomu sednout :)

Jinak ten Crit chance mam 20% - tady to ještě musím minimálně o 10% zvednout
Crit damage mam 226% to už je docela fajn :)
Je to hlavně o tom, že mi pocritujou netopyři. Momentálně z toho nejvíc tahám cca kolem 110k a to mám dost slabý gear.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“