Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442
Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od lulinak » 03.06.2014, 07:39 hod.

tak jsem vcera zase procitnul.... cely roky ziju v tom, ze specialni vlastnosti setovych predmetu se pocitaji u kazdeho jednotliveho predmetu daneho setu, cili napr. ctyri kousky TR setu mi daji celkem plus 8 AP za sekundu, totez zvyseni damage o 5 procent ze bude u ctyr kousku celkem 20 procent atd.... a ono prd kurna, tak u me tedy setovky prestaly mit takovou cenu jakou jsem jim celou dobu naivne daval... :-)

Falcon
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Coozy #1779

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Falcon » 03.06.2014, 08:34 hod.

Ahoj včera jsem začal zkoušet Tal Rasha set s meteorama s kombinací s archonem. Co bych měl zlepšit? Chtěl jsem set na všechny věci na archona ale mam pouze rukavice a brnění. A amulet taky pořad nechce padnou. Dik za rady
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Falc ... o/35804254

Uživatelský avatar
dohny777
Wraith
Příspěvky:166
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dohny#2988
Bydliště:doma

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od dohny777 » 03.06.2014, 10:13 hod.

Archon bez vyrs setu je asi tak dobrej jak pocitac bez monitoru :) tak zkus hadat co zlepsit....

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Mlok » 03.06.2014, 10:59 hod.

Jenže on nemá CDR build, tedy Archon má jen jako doplněk. A pro variantu bez CDR není Vyr set žádný výhra. Tím by naopak spíš ztratil, protože by musel vyhodit Captaina. A pro většinu času mimo Archon se mu RCR z Captaina hodně hodí.

Vyr set podle mě má smysl až tak od hranice 20-25s (a méně) čekání na Archona.
Naposledy upravil(a) Mlok dne 03.06.2014, 11:40 hod., celkem upraveno 1 x.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Mlok » 03.06.2014, 11:17 hod.

Nejprve se rozhodni jakou cestou se chceš vydat. Tedy jestli ponechat Archon jen jako doplněk nebo chceš stavět CDR build.

Pokud CDR build, tak:
- Vyr set, až ho budeš mít
- opravdu hodně navýšit CDR, budeš to chtít Tal amulet abys uvolnil místo a dostal tam Vyr set a Borns (pro kombinaci s 3 kouseky Tal setem je dobrá varianta TF zbraň, takže musíš mít místo i na Borns armor

Nebo jít cestou neřešit tolik CDR a mít Archona jako doplněk, pak to klidně můžeš postavit naopak bez Vyr setu pro lepší fungování bez Archonu.

V každém případě když není Vyr set, tak je potřeba vyřešit element Archonu.
Pure Power co používáš dáv light. dmg. Ty ale potřebuješ Arcane, takže musíš použít Improved Archon nebo Teleport (a spíš Improved Archon).
S tím souvisí i málo el. dmg. Je potřeba tohle zlepšit na výběvě. Na bracerech to časem zvýšit na 20%, pak přidat SoJ s % arcane dmg (pokud není zatím vůbec, tak až bude) a pak ještě na amuletu až se podaří.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Mlok » 03.06.2014, 11:25 hod.

Dále bych nahradil Cain set něčím jiným. Na Archona čekáš zatím dlouho a mimo Archon vůbec nepotřebuješ navyšovat AS. Zvýšení AS ti zvyšuje spotřebu AP pro dis. a o to máš větší problémy s AP. Když snížíš spotřebu AP, budeš moct změnit Familiara na Sparflinta a získáš znatelně více dme než ztratíš za těch 8% AS z Cainu. A hlavně místo Caina tam půjde zakombinovat zatím jiný set. Nejlepší by byl Born, ale to se nepovede, protože nic nepůjde přesunout na rukavice. Takže můžeš zkusit Asheru (nejsnadnější farma materiálu, takže si lze vyrobit i snadněji rukavice s CDR + ChC + ChD). Aughilds uděláš helmu a Asheru dáš rukavice a ramena).

Falcon
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Coozy #1779

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Falcon » 03.06.2014, 11:52 hod.

Caina hodlam změnit, zatim ale nevim za co. Archona používám méně ale zbavovat bych se ho nechtěl.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od HELLERcz » 03.06.2014, 12:23 hod.

Rád bych zkusil přejít z tohoto setu co mám .. na fire build :) řekl jsem si , začnu odshora .. no lovím fire Andarielku už 4 dny a ani prd :D (no teda 2x padla ale Cold a enchantingem bych si moc nepomohl).

Tak lovím a snažím se dál :D

edit: dotaz na ?sword? teď nevím ... Gift of ... Je dobrej ? Vídám ho celkem u dosti Wizárdů.
Obrázek

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Mlok » 03.06.2014, 12:29 hod.

Falcon píše:Caina hodlam změnit, zatim ale nevim za co. Archona používám méně ale zbavovat bych se ho nechtěl.
Ponechat Archona určitě i když nepůjdeš cestou maxování CDR a čekáš na něj dlouho. Jen jak už jsem psal určitě pořešit, abys ho měl bez Vyr setu se správnou elemental dmg odpovídající vybavení, tedy arcane variantu. S Vyr setem se typ elem. dmg Archonu už řídí samo dle vybavení (vezme elelemnt, kde máš nejvíce % dmg).

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Last_Elf » 03.06.2014, 13:08 hod.

Taky se pochlubím se svým fire wizzem. Nemám úplně ideální výbavu, ale T4 s tím celkem v pohodě chodím.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Last ... ro/1554020
Chtěl bych si ještě sehnat Cindercoat, nebo jak se to jmenuje. Chestku na fire, ale potřeboval bych Blackthorne pásek a Tal rasha source (ten už nějaký mám v truhle, i když ne úplně ideální).

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Mlok » 03.06.2014, 13:28 hod.

Last_Elf: Jako první bys mohl vyrobit nové bracery s 20% fire dmg (nebo aspoň nějaký horší roll zatím), Aughilds esence se farmí snadno, takže to bude daleko snadnější než to co máš v plánu dále a bude to přitom velmi slušné vylepšení.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Dava_C » 03.06.2014, 16:58 hod.

To bych brečel, 14 dní farmím Magefisty (CC, CD, CDR), tísíce a tísíce a tisíce shardů a nic a pak vidím, jak si někdo na godly trifectových udělá vyšší int tvl :D
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Last_Elf » 04.06.2014, 07:18 hod.

Jo, ty magefisty byly dobrá haluz. V klanu mě málem sežrali :) Akorát mi padly s fire dmg, když jsem hrál cold wizze, tak jsem musel přijít na fire. :) Jinak jsem teda včera udělal ty aughild bracery s fire dmg, akorát tam není vitalita, tak možná ještě budu zkoušet farmit materiál.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Dava_C » 04.06.2014, 09:37 hod.

Já jen, že časem budeš litovat, že si místo AS nedal CDR, za to bych tě sežral :)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Guru » 04.06.2014, 09:46 hod.

Mlok píše:
Falcon píše:Caina hodlam změnit, zatim ale nevim za co. Archona používám méně ale zbavovat bych se ho nechtěl.
Ponechat Archona určitě i když nepůjdeš cestou maxování CDR a čekáš na něj dlouho. Jen jak už jsem psal určitě pořešit, abys ho měl bez Vyr setu se správnou elemental dmg odpovídající vybavení, tedy arcane variantu. S Vyr setem se typ elem. dmg Archonu už řídí samo dle vybavení (vezme elelemnt, kde máš nejvíce % dmg).
Chtel bych poprosit kohokoliv s BONUSY k ARCANE skillum a VYR setem, jestli by byl tak laskav a zkusil nastavit nejdriv toho LGHT s redukci CDR (Pure Archon) a pak toho s 22% k DMG (Improved?) jestli jsou nejake rozdily v DMG, jestli to neni porat jen A forma v bubline ... Diky :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Last_Elf
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Last_Elf » 04.06.2014, 10:08 hod.

Dava_C píše:Já jen, že časem budeš litovat, že si místo AS nedal CDR, za to bych tě sežral :)
Právě nevím, jediný skill s cooldownem mám frost novu a kvůli tomu nemám zas tak moc potřebu hnát CDR. To ale neznamená, že časem toho nebudu litovat. Jinak tu int jsem tam zvedl asi o 100, ta tam byla hodně nízká.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od lulinak » 05.06.2014, 12:17 hod.

zdarec, tak jsem torchu upgradoval wize postavenyho na Tal Rasha setu a nejak nevim co s nim dal, jeste cekam az konecne padne SoJ s Arcane (mam uz tri a vsechny cold kurna) a to je tak vsechno....
Co s nim udelat aby se dalo hrat vyssi T nez T4 co jedu solo ted? Mozna WoW klacek by pomohl, ale to by kompletne prekopalo build, jsem nejak v koncich....
Nejaky staty na itemech by jeste sly vylepsit to je jasny, ale to me moc dal neposune, zacinam mit pocit, ze bez WoW klacku anebo full Archon buildu (bez TR setu) je tohle pro wize tak nejak strop....

Uživatelský avatar
hanacius
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:hanacius#1110

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od hanacius » 05.06.2014, 16:34 hod.

lulinak: mam podobny pocit ze se nemuzu posunout dal z T4. Na SoJ taky porad cekam. Jinak WoW klacek mam. Ikdyz to hraju jen kratce tak ten potencial je znat. Problemem je ze styl toho buildu me moc nebavi. Porad to boucha a po case me toho boli hlava :-)
Klasickej arcane wizard je rozhodne zabavnejsi...

Odesláno z mého Samsung Galaxy

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Mlok » 06.06.2014, 07:16 hod.

lulinak:
Tak jak to máš postavené, tak se nabízí hned doplnění o Ashera set (boty + rukavice). To ale řeší jen zlepšení defense, která by pak měla na T5 v pohodě stačit a to asi i s tím glass canonem. Horší to bude s dmg. Base dmg je dost nízká na to, že už není navýšena více skillem jako třeba u Archonu.

Nebo pak řešit nějaké vylepšení ohledně dmg. Třeba dát triumvirate (pokud máš nebo sehnat, ten se u Kadaly shání docela dobře, dostal jsem jich asi 10 kousků když jsem nakupoval nějaký čas offhandy), tím získáš 10% arcane dmg navíc.

A pak je otázka jestli ten Balcthorne stojí za nošení na SC. Chápu komplet set na HC. Na SC mi ale až tak dobrý nepřijde.

S Vyr setem si podle mě pomůžeš i bez full Archon buildu. Tím myslím vyhodit Blackthorne a dát Vyr set + Tal armor + triumvirate. To ale vyžaduje nejen mít Vyr set, ale ještě ve specifické kombinaci.

Někde je prostě potřeba nahnat aspoň trochu base dmg. Máš méně base dmg než já a to bys mít neměl. Já bych měl ve skoro full CDR buildu naopak něco ztrácet, že musím mít na tolika místech CDR.

Já jsem na tom podobně, také teď hraju v podstatě pořád T4 (nižší tormenty už jsem hrát přestal, T5 dávám jen vyjímečně hlavně třeba sem tam na esence). Až jednou složím Vyr set, tak ale posun bude značný. V tu chvíli se toho nakombinuje více. Zkrácení čekání na Archon na 13s (kdyby časem byl ještě arcane SoJ, tak na 10s) + nějaké ty paragon lvl navíc (než bude Vyr set, tak jich ještě bude určitě hodně) a to umožní současně i navýšení dmg za nahození připraveného triumviratu (+10% arcane a ještě +1,5% za lepší roll než je ten Mirroball co nosím) a něco málo za +500int. z Vyr setu.
Už jsem ten triumvirate zkoušel nosit, ale není to ono. Bez něj nemám problém s AP žádné, s ním už mívám (jak ztratím 4APOC). Při kratším čekání na Archona bych ale problém s AP neměl vůbec (navíc ještě bude lehké navýšení AP regenerace za body z paragonu, budu tam mít 50 bodů na 400 paragonu).

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Tal Rasha set - 4 set bonus meteory

Příspěvek od Mlok » 06.06.2014, 07:20 hod.

Jinak ale ono při sólo hře to s T6 u wiz. vůbec tak jednoduché nebude. Myslím, že double unity bude nutnost. Tím bude vyřešena defense. Ale s dmg může být problém.
Full Archon build vidím sólo ok s dmg na T5, ale na T6 už to nevidím dost bledě. A tady ještě unity dmg sníží oproti SoJi. Ono to nejspíš nějak půjde, já ale nikdy nebyl příznivcem dlouhého pižlání monster.

A WoW build je možná efektivní a T6 zvládá, ten ale také není nic pro mě (vůbec by mi nebavil, zkoušeno).

Odpovědět

Zpět na „Wizard“