Inferno build

Odpovědět
Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634
Re: Inferno build

Příspěvek od Rakiii » 07.08.2012, 21:14 hod.

@ jo_lobo - s tím AS bych vyměnil missile za piercing orb. Pokud víc umíráš můžeš nahodit diamond skin (klidně i místo blizzardu) . 25k dps sice není žádná sláva, ale hratelné by to mělo být. Nevím jaký máš equip, ale tam kde je to možé bych se zaměřil na crit chance/crit dmg (jak jinak...)



@ sareth
trochu jsem ti upravil build
EA s "force armor" a měl bys již něco vydržet
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... XYd!bcYcYb

jo_lobo
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Inferno build

Příspěvek od jo_lobo » 09.08.2012, 11:13 hod.

Diky za rady. Piercing orb jsem zkousel, ale nic moc se nezmenilo. Co se tyka diamond skinu - byl to muj oblibeny skill, ale prave v infernu jsem ho vymenil za teleport - a docela se to vyplaci. Spis potrebuju neco na kontrolu davu, ten blizzard proste nefunguje... Jako jedinou cestu spis vidim nakoupit lepsi vybaveni.

Rakiii
Burning Soul
Příspěvky:634

Re: Inferno build

Příspěvek od Rakiii » 09.08.2012, 18:11 hod.

Můžeš zkusit followera scoundrela se skilem multishot a cold damage lukem (nejlepe s LOH)
celkem pěkně je mrazí a místo blizzardu si dát diamond skin.

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Inferno build

Příspěvek od nitro » 15.08.2012, 15:46 hod.

tak tá púšť bude asi najhoršia pre všetkých :(:(
taktiež Act I bez problémov, prídem do Act II a hneď je to o dosť cititeľný rozdiel, mal som slabé odolnosti, tak som ich zvíšil cca 400-450 a stále nič, život 19k dmg 16k armor 3.5k a build používam tento, doteraz sa mi to dosť osvedčilo http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... XfW!Ycabcc

dosť by mi pomohla nejaká rada, zatiaľ čo sa dá hrať je už spomínaný Act I dík všetkým za rady

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Inferno build

Příspěvek od vavik » 15.08.2012, 19:54 hod.

@ nitro: zdar, napisu to na rovinu, tak se nezlob ;) 16k dmg neni ani na pohodlne hrani act1, nezapominej, dmg dmg dmg a jeste jednou dmg, pri tak male dmg, kterou davas, budes potrebovat 2-3x vice zivota, abys aspon mohl utikat, ale stejne boj bude otrava a dalsi akty jsou nehratelne; osobne jsem zacal v infernu postupovat s dmg 30k+ a zivotem pres 40k (kdyz mas poradnou dmg, zivot je zbytecny...)

do buildu bys mel dostat teleport nebo mirror image, k magic missile runu charged blast, arcane orb + tap the source

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Inferno build

Příspěvek od Dava_C » 15.08.2012, 21:06 hod.

Hraju tento build http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... Zdf!aba.YZ . Mám 15k dmg, 17k hp, 2400 armor, 300 all res. Než jsem zařadil illusionist pasivku k teleportu, tak jsem se nechytal, jsem papírovej a ještě nedávám dmg... Dnes jsem relativně v pohodě došel až k Zoltan Kuulovi, kde jsem se teď zasek. Do buildu by se hodila hydra, jako dmg k blizzardu, ale wave of force je pro mě často nepostradatelný např. na vortex, waller atd. nebo pro udělání si místa, zdržení atd. Snaž se sypat blizzard a držet je skoro na offscreenu, pokud to půjde. Taky často chcípám, ale to je bez používání AH asi normální, občas chytím enrange od elit, ale když tam dáš tu hydru, tak by to mohlo jít i bez toho.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
kiLer
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kiLer#2688

Re: Inferno build

Příspěvek od kiLer » 16.08.2012, 11:44 hod.

@ nitro: já bych vyměnil Wave of Force za Energy armor-Force armor a Frost novu za teleport nebo kopie. Pokud se nepletu tak cold blood upravili, tak bych ho vyměnil za illuzionist k teleportu nebo kopiim nebo za blur pokud bzs jeste malo vydrzel a nebo naopak za glass cannon. Já teď jedu http://eu.battle.net/d3/en/profile/kiLe ... ro/1205260 a včera padl Diablo.
EDIT: dočasně jsem tam měl Magic Missile a Critical mass na diabla, jinak mam misto toho Shock Pulse s Piersing orb, nebo Electrocute s Lighting Blast a Galwanizing ward
Obrázek

jo_lobo
Quill Rat
Příspěvky:3

Re: Inferno build

Příspěvek od jo_lobo » 16.08.2012, 12:36 hod.

Blizzard jsem vymenil za mirror image a hned se hraje lepe. Vubec ted nechapu, jak jsem bez toho mohl hrat. Jinak rada drzet si miniony na offscreenu je fajn, ale s elitama na infernu to jde doopravdy jen velmi tezko. Zvlast fast, fire chains, vortex... A to jsem doopravdy rychlej... Vsechno je to o dmg. Ja jsem ji ted zvednul na 35k dmg a je to lepsi. I kdyz je to porad malo...

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Inferno build

Příspěvek od nitro » 17.08.2012, 13:35 hod.

@ kiLer, no to čo som písal bol pár dní dozadu, a odvtedy som si čosi pozrel a vyskúšal jeden nový build, a hneď bolo vidieť ten rozdiel, je to niečo podobné ako píšeš ty, fakt je to o dosť lepšie ;)
len keby že mám ešte dosť zlata aby som si mohol nakúpiť veci na seba :D dúfam že sa mi podarí vyhrať jednu akuciu :D potom by to moholo vyzerať hneď lepšie :D momentálne len farmím ACT I, resis som zvíšil na 700 tak to by mohlo stačiť, už len dmg doriešiť :D

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Inferno build

Příspěvek od An7yk » 20.08.2012, 14:08 hod.

Zdravím bando!
Obracím se na vás s prosbou a otázkou k zamyšlení ...
pročítám si postupně toto vlákno a nenacházím odpověď na můj problém.

Jsem wizard 59 lvl, inferno za dveřmi.
Jaký build?
Než se vrhnete do calculátoru, chci podotknout, že to hraju neustále ve 3-4 lidech, kde je vždy jeden barbar a jeden witch doctor nebo demon hunter.
Pak to možná nebude tak horký s tim movement speedem že? Spíš bych měl ject DMG

PS: jedná se o HARDCORE
( což asi zase trošku mění situaci :D )

Hraju tak nějak ted http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZXY!ZbZbZZ
jelikož jsem 59, nemám runu na resisty a tudíž místo -20 AP mam runu na +20 AP
Můj eqip na profilu je aktuální ( http://eu.battle.net/d3/en/profile/An7y ... o/16745077 ), skilly ne ( ted si hraju s chodícíma bleskama tzv ČEZákama :D )
Ale až dingnu 60, budu kupovat nový hadry a ted babo raď

Asi ject dmg, jelikož barbar je v předu a já jsem hlavně support, takže si nechat jen AP žrací skilly, s tim pak ale musim navýšit regeneraci/max AP a podle toho nejspíš vybrat i itemy. Ale mám omezený rozpočet, spíš mi jde o to, jakým směrem bych to měl směřovat.
Jelikož jde o HC, neriskuju a nechám si štít a další věci, teleportéři či range modré packy jsou nepříjemná věc.


PSS: měl jsem to napsat do sekce Hardcore nebo Wizard? Týká se to obojeho :idea:

doplňující otázka, jak moc je efektivní skill Shock Pulse s runou Living Lightning a LoH? :?:

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Inferno build

Příspěvek od kojot » 20.08.2012, 14:29 hod.

Dokud nebudeš mít dost EHP, tak se ti nejvíc na Infernu vyplatí Force Armor. Nejlepší runa u Shock Pulse je IMO Piercing Orb. Určitě bych ti doporučil, si dát hydru, teď je nejlepší venom, po patchi nevím. Já bych ten build na HC viděl nějak takhle: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... ZdY!bZbYaY
Pokud ti co ti tankujou k tobě nic nepustí, tak můžeš nahradit Blizzard Arcane Orbem, nebo Disintegratem. Ale myslím, že to zmražení se bude hodit i ostatním členům party. Jo a po patchi bych do pasivek možná dal Cold blooded místo Glass cannon, nebo místo Iluzionist (ale spíš místo Glass cannon). Tuhle pasivku docela buffnou.
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Inferno build

Příspěvek od An7yk » 20.08.2012, 15:26 hod.

Když mě se ten orb nelíbí :D
Jo jo hydra no ... napadlo mě právě, že těch moc malejch blesků z tý runy co mám na profilu by mohlo padat dost critů a využít tak passivky critica mass. Přecijen ve 3 lidech mají monstra fůru HP a dlouho se to mlátí tak padne i víc critů, no jdu du do hry něco zkusit :D

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno build

Příspěvek od Quetak » 20.08.2012, 15:40 hod.

An7yk: ty crity se počítaj u každýho spellu trochu jinak - koeficient - takže nějakej spell ti critne třeba 10x, z toho se ti sníží CD díky crit mass třeba 3x. Další spell ti critně 5x a CD ti sníží taky 3x. Proto budou snižovat koeficient u twisteru, ten snižuje CD hodně moc. Ve zkratce, není crit jako crit, záleží na spellu ajeho koeficientu. Jakej je ale přesně kde koeficient ti nepovim, nevim, ale šlo by to možná někde vygooglit.

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Inferno build

Příspěvek od An7yk » 21.08.2012, 09:21 hod.

Jo to jsem někde četl, nějaké to tikání atd... no dořešim to po patchi, uvidíme :)

Grollw
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grollw#2664

Re: Inferno build

Příspěvek od Grollw » 21.08.2012, 09:54 hod.

Desintegrate na HC neni nejlepsi - nemuzes se pri kouzleni hybat, takze Arcane orb.

Teleport urcite nevyhazovat, je to jediny zpusob jak utect wallerum (illuzionist mi ted ale funguje nejak divne).

Diamond skin se take hodi, hlavne pri elitach s arcane sentry atp.

Venom hydra je doposud nejlepsi skill, u me slouzi take jako pruzkumnik, jestli jsou nekde nepratele nebo mohu do mista vtrhnout.

Pasivku Glass Canyon jsem uplne vynechal, ztrata 10% armoru a rezistu je na HC moc znat. Tu si muzes dovolit az s dobrym gearem.

Blur je dost uzitecny, hodne veci je brano jako melee.

U veci se nekoukat jen na primarni veci (all res, int, vit), ale take dex na dodge, life regen, +armor a life after kill (u mobu se mi osvedcilo vic nez life on hit).

A hlavne nepodlehnout "god efektu", ten zabiji nejvic...

Preji hodne stesti :-)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“