Wizard - DPS

stívi
Quill Rat
Příspěvky:11
Re: Wizard - DPS

Příspěvek od stívi » 27.09.2012, 12:41 hod.

no act 3 sa celkom da obycajne monstra idu celkom lahko zabit len elity su obrovsky problem pri tolkej smrti pridem o uspory :D

traninho
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Traninho#2579

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od traninho » 27.09.2012, 13:02 hod.

Caute lidi,

zajimalo by me, jak se da nejlevneji dosahnout 100k dps bez glass canonu a magic weapon. Momentalne mam necelych 70k dps. Diky Critical Mass a 47% CC jsem prakticky po celou dobu v Archonovi a monstra v 3.aktu padaji docela rychle. Nektere elitky mi ale delaji problem, nestihnu je proste zabit driv nez ony me. :D S resistama to neni nijak moc ruzove, mam nejakych 400-500 s glass canonem. Proti reflect dmg si pomaham trochou LoH na amuletu. A tak se ptam, jak ted zvysit dps, pokud mozno co nejlevneji. Diky za rady :)

Zde je muj profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tran ... o/13334435

Uživatelský avatar
GrayWolf
Quill Rat
Příspěvky:20
BattleTag:GrayWolf #2893

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od GrayWolf » 04.10.2012, 09:36 hod.

No já to vyřešil tak, že jsem si pořídil obouručku. Zvedla mi DPS a bylo to v klidu. Ale je pravdou, že dneska se ta moje pohybuje kolem 15 mil. Což je asi moc na tebe a je náročná na AS :( Což nestálo málo ho trochu víc vytáhnout.

Ale zjistil jsem, že Act III se dá v klidu ject bud s velkejma rezistama 800+ a nebo s vysokžm DPS 110+ a rezistama kolem 300+ (k tomu DPS 110+ musíte mít Crit chance aspon 45%, jinak je to oničem)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Tyckin » 04.10.2012, 11:42 hod.

No dosáhnout 100k bez glass canon a magic weapon jednoduše levně nejde :D Jsem na 113k s glass canon.
Mým tipem je helma Andariel´s Visage se socketem (na červenej šutr), má attack speed 8-9% navíc, dále Tal Rasha cheska má též attack speed, to dá celkem dost. Pak ta jednodučka má sice crit + socket, ale damage nic extra, takže podobnou, ale silnější. No a na reflect mi osobně hódně pomáhá life steal 3% na zbrani, ostatně ten pomáhá pořád, krásně to doléčuje a čím větší damage, tím víc (pokud potvory nemají reflect :wave: )
Další věc (80M+) je The witching hour pásek, má attack speed a critical damage, právě na něj spořím :lol:
Rovněž Ice Climbers boty mají nádhernou inteligenci + socket, a krásné rezisty k tomu jako bonus.
Tohle všechno krásně pošťouchne damage, ale levné to zkrátka fakt není :{

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tyck ... ro/7380552

pavkatekk
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od pavkatekk » 08.10.2012, 14:02 hod.

zdarec a co říká :roll: te na mojí výbavu..taky mam hodně problému s act4 davaj si mě obyč moobove na první ranu a o elitkach už raději nemluvi ...act 3 si tak trošku dávam ale na pohodové farmení to není.co minuta K.O...xD.co by jste změnili poraďte..malo resistu?chci to honit spíše na max dmg,ale miliony zrovna nedisponuju na slušnou vybavu..


http://eu.battle.net/d3/en/profile/pawk ... ro/2708018
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od casperdeluxe » 08.10.2012, 15:50 hod.

pavkatekk píše:zdarec a co říká :roll: te na mojí výbavu..taky mam hodně problému s act4 davaj si mě obyč moobove na první ranu a o elitkach už raději nemluvi ...act 3 si tak trošku dávam ale na pohodové farmení to není.co minuta K.O...xD.co by jste změnili poraďte..malo resistu?chci to honit spíše na max dmg,ale miliony zrovna nedisponuju na slušnou vybavu..


http://eu.battle.net/d3/en/profile/pawk ... ro/2708018
Zvedni Crit chance a crit dmg. Chce to aspoň 45% na 300%. A jak už jsem tu někde psal, Off Triumvirate bere ty bonusy k dmg z fyzického poškození. Takže to chce zbraň, která ma +min a max dmg. Jak máš ve zbrani + element dmg tak je ti ten off k ničemu. A na archona máš malej dmg. Ten vyměň za defens skill. Třeba ti pomůže iluzionist

pavkatekk
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od pavkatekk » 08.10.2012, 17:33 hod.

tak jsem to poladil až na zbran a celkem to ted šlape..uvidime jak to pujde dále na a4.. co myslíš tim archonem??jsem asi lama xDDDD
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od Tyckin » 08.10.2012, 17:45 hod.

Pavkatekk - ono bez milionů to fakt moc nejde, ačkoli přeplněná aukce tlačí ceny hodně dolů a po patchi 1.0.5 to bude ještě markantnější, navíc inferno bude zase lehčí :roll: Na reflect doporučuji zbraň s life steal a rezisty mít tak kolem 60%, pak už se něco vydrží. Do aktu4 jsem s partou lezl s damage kolem 60k.
Každopádně dost itemů na tvé výbavě je fakt hodně slabých. Není třeba desetimilony, ale pár mega to prostě chce ;)
MF určitě držet, ten nás vlastně živí :D Prostě mít kliku, najít nějakou pěknou legendárku, prodat, vylepšit se, pak půjde farma rychleji a rozběhne se taková ta spirála, na mě už visí dost drahá výbava a taky jsem k tomu přišel tímhle stylem. Chce to trpělivost a farmit až do zblbnutí :lol:
Jinak archon je bomba věc - má silnější damage, armor i rezisty a hlavně jeho paprsek jde skrze nepřátele (péct 3 eliťáky v jedné lajně je krása :love: ), dokonce i zeď od elitek propálí, takže paráda na elitky. Buď runa na vyšší damage či ta na teleport, někdy zachrání krk ;) A každej zabitej nepřítel v podobě archona dává 1 vteřinu jeho trvání, takže když ho nakrmíš haldou pavoučků či kostlivců, než skončí, už je hotovej cooldown na dalšího :D A krom toho pasivka critical mass taky snižuje cooldown na všechno, tudíž když se to kombinuje, je do nádhera, samo když je critical chance někde nad 40% :wave:

pavkatekk
Quill Rat
Příspěvky:10

Re: Wizard - DPS

Příspěvek od pavkatekk » 08.10.2012, 18:46 hod.

tak otazka ohledně financi je pro mě citlivá,pač mé výdělky se pohybujou max ve statisícich a ač dělám co dělám tak nejde nic dropnout..muj největší ulovek byla jen jedina legendarka sun keeper .vydělek 10mega.tudiž podle toho ta vybava.chtěl bych něco lepšího,ale stále čekam na tu pořádnou rybu..mam zalusk na chest armor zunimasas marow a zbran mam taky v merku vylepsit helmu adriu.je otazkou ale kdy mi co padne a kdy co prodám poladil jsem trochu build a zdase že to klape víc.co se týče resistu tak jsem někde na 550. a bez magic weapon mi klesl dmg na 50k to je ještě ale hratelné.....JEN TY DROPY KDYBY BYLI LEPŠÍ A NE JEN VŠE ITEM LVL 55-58-ATD.HAU :roll:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/pawk ... ro/2708018..
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Wizard“