Farmici buildy

Odpovědět
Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825
Farmici buildy

Příspěvek od finc » 15.11.2012, 13:54 hod.

Tak jsem se koukal na ruzne alternativy, ktere lze pouzit. Zatim mi nejlepe vychazi Archon build se Storm Armorem.
Nicmene jako dalsi alternativa je slusne pouzitelny i Blizzard build farming.

Archon s teleporty:


Blizzard:


Znate nejake dalsi farmici buildy?

Uživatelský avatar
JayBert
Wraith
Příspěvky:143
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jaybert#2185

Re: Farmici buildy

Příspěvek od JayBert » 15.11.2012, 14:00 hod.

Ja jedu teleport archon+storm armor scramble a nemuzu si stezovat.

Tady jsem narazil na offic foru na jeden zajimavej build, me teda osobne moc neoslovil, ale verim ze nekomu se mozna zalibi :)

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 6?page=1#8

Ukazka farm videa:


Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Farmici buildy

Příspěvek od Reve » 15.11.2012, 14:45 hod.

to stim blizzem nevypada spatne..ale nevim jestli to takhle na blizko ustojim..a jestli na to mam dost velkej dmg

Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Farmici buildy

Příspěvek od finc » 15.11.2012, 15:57 hod.

Reve: presne to same by me zajimalo, nikde jsem nedohledal staty toho hrace, co to hraje. Musim to vyzkouset :)

Zaytsev
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zaytsev#2668

Re: Farmici buildy

Příspěvek od Zaytsev » 16.11.2012, 10:45 hod.

V poslední době jsem taky přesedlal na archon build a jsem naprosto spokojený. Alespoň teda pro alkaizer runy je to ideálka, hra odsýpá, když něco fakt nepokazím tak z archona skoro nevypadnu.

Myslím, že mám docela solidní gear(nikdy to nebude dokonalé, nejsem multimilionář, ale makám na tom).

Osvědčila se mi archon runa teleport. Je to sice sem tam skok, ale urychluje to postup (Někde se tady probíralo, že to člověka kolikrát zachrání, nemyslím si že na MP1 nebo 2 je to potřeba, zabíjí mě jen občas reflect nebo vlastní chyba). Každopádně použitelná jen pokud máte dostatečné DPS aby se vyřadila nutnost použití improved archon.

Z dalších skillů mám momentálně:
- spectral blades - healing blades (nějaký ten LS navíc se hodí)
- diamond skin
- Force wave - exploding wave - (při probíhání mimo archon formu to urychluje zabíjení obyčejných mobů, většinou je pro ně jedna vlna IK
- magic weapon - force weapon - tam není co dodat
- storm armor - scramble - ten bonus k MS je príma.
Pasivky - blur, glass cannon, critical mass.


Ten build docela často měním, zkouším nové věci, zatím se mi osvědčila tahle kombinace skilů, na MP1 a MP2 to jde jak po másle. Určitě to není dokonalé, ale užívám si to, nebaví mě běhat měsíc s jedním buildem.

Těch variací

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Farmici buildy

Příspěvek od Ragnarok » 16.11.2012, 10:59 hod.

Urcite je dobre zkouset vice moznosti a sam to tak take delam. Archon build je urcite jedna z nejlepsich variant na farmeni. I kdyz otazkou je, co s tim udela dalsi patch. Vsechno muze byt jinak :)

Jinak pasivka Critical Mass je pri tomhle buildu zbytecna. Pokud clovek nepouziva Wicket Windy a nema vysoky crit hit chance, tak je temer nezaznamenatelna. Navic pokud vetsinu casu travim v Archonovi, tak je dle meho nejlepsi variantou Galvanizing Ward. Jednak zvysuje dobu trvani Armor skillu a take ma regeneraci zivota, coz take neni k zahozeni. Preci jen je archon "specialni mod", ve kterem je spousta pasivek k nicemu.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Farmici buildy

Příspěvek od M4rth » 16.11.2012, 19:23 hod.

Archon Build používám delší dobu a jelikož honím jen Paragon level bez MP tak je mi celkem jedno jaké mám passive skilly , padá to jak hrušky ..

Zkoušel jsem různé MP od 1 až po 5 , přijde mi že všude padaj Legendárky , sety stejně .. Určitě tam malý rozdíl je ale nepřijde mi nějak extra radikální ale to sem asi nepatří .. Soudím podle toho že paradoxně mi asi nejvíce itemu popadalo na MP 0 - 1 i když můj nejlepší drop za 25 M mi zatím nepřijde extra drop , paragon level 55 ..

Co se týče Storm Armoru tak jsem si ho hodně oblíbil a určitě je ta rychlost znát . Jak jsem psal když hraju bez MP můžu si dovolit přijít o bonus z Prismatic Buffu takže to neřeším, navíc to dává hodně solidní pecky . Na vyšších MP si ale hru s SA nedokážu představit , spíše jen pro těžké povahy kterým nevadí že budou padat jak domeček z karet . Rezisty bych do určitého MP ( podle mne 2 ) extra neřešil , většina hráčů kteří už farmí delší dobu za Archona si jej dokáže udržet 99 % uptime ) Teleport je podle mne samozřejmostí i když co jsem zpozoroval , ten Improved Archon je celkem znát co se týče Damage

Nemám nějaký extra end game gear , na 200 played hodin mi to ale přijde celkem slušné ( profil se nějak ještě neaktualizoval , oblíbil jsem si mojí novou Echoing Fury s Triumvirate offhandem :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/m4rt ... o/16339719

zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475

Re: Farmici buildy

Příspěvek od zylvar » 18.11.2012, 15:04 hod.

Not ohle to mě zajímá:
Ty řikáš že farmíš paragony bez MP poweru. V tomhle mám dilema MP power zvyšuje i expy které dostáváš nicméně měl bych to stejné chodímklasikuk MP5 a dorpy zatim nic moc čili motivace chodit vyšší MP nějak opadá ale jak je to s expama jak velky je vtom rozdíl???.
myslíš si že se expí rychleji na MP0 nebo na MP5??

faktem je že i kdybych na MP5 dostával o 30% větší expy tak stejně to na MP0 projdu 5x rychleji. ale zajimá mě názor někoho kdo to má odzkoušené.

M4rth
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Legendary#2258

Re: Farmici buildy

Příspěvek od M4rth » 18.11.2012, 16:07 hod.

Čistě můj názor je , že jezdit vyšší MP se nevyplatí .. Mobove mají daleko více HP , Archon mi padá častěji , zdržuješ se tím , že umíráš atd . Vliv na drop to podle mne tak radikální zase nemá , jezdil jsem týden v kuse MP3-5 a nepadalo skoro nic .. Přepl jsem na nižší MP a začlo to padat .. Nevím já do toho systému nevidím ale co se alespoň u mne v praxi osvědčilo je to jezdit na nižší MP nebo bez MP úplně . Mobové jsou slabší , archon ti skoro nikdy nespadne , neumíráš a MF a GF už mám i tak díky paragonu větší . Za ten čas a HP mobu mi to opravdu nestojí ale říkám je to prostě jen můj osobní názor , 100 lidí 100 chutí a určitě se tu najde dalších sto lidí kteří ti můj názor a teorii určitě vyvrátí .

Když si vemeš taky fakt , že těch 30 % je za ten několika násobný boost HP mobu šíleně malé číslo . To se radši o těch 30 % ochudím , sundám jeden z horších ringu a nasadím Hellfire který ti to skoro vynahradí a ta obtížnost a čas který tomu věnuješ se ti vrátí 10x . Pokud máš nějaký krásně rollnutý Hellfire ring myslím že není vůbec co řešit

Už se to tu i někde řešilo , podle mne je jediný důvod proč jezdit vyšší MP je navýšení MF a GF a zvýšený drop v % z každého moba . Zase to že se ti každým MP navyšuje šance že ti mob něco dá , počítají se do toho i knížky , gemy , health globy , goldy , potiony . Za ty roky co už hraju serii Diablo už Blizzardu nějaké žvásty ohledně MF a dropu prostě nevěřím .

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Farmici buildy

Příspěvek od manusky11 » 19.11.2012, 09:33 hod.

Zdravím,ja som chodieval MP6 s 160k dps a dal som dva runa za večer,zhruba 3 políčka z baru na expy(paragon 34).Tento weekend som vyskúšal build na farmenie tretieho actu na MP0.Investoval som do magic find,nejakej ten survability mojho charu,DPS kleslo na 105k,magic fing mám 300(aj s NV5) a musím jednoznačne povedať ,že je to lepšie z každého pohladu:

- za 12 hodín hrania som dal 4 paragony(dnes38)
- padlo mi asi 5-6 setoviek a +10 legendárok,nič svetoborné na predaj,jedny boty za 50M iba
- zbieram len itemy 63 a ringy a amulety

Proste jednoznačná záležitosť pre mňa.Môžem jedine odporučiť.
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Farmici buildy

Příspěvek od Reve » 19.11.2012, 09:53 hod.

dekam to podobne a to mam dps 195k....Jedu na MP1 a mam storm armor + archona s teleportem a udelam cca 40-50m expu za hodinu.Jinak stim sbiranim itemu mam trosku problem.Moc 63ilvl nepoznam az na par vyjimek jako wandku a par dalasich veci.Pokud by mel nekdo nejaky seznam nebo neco tak prosim o poskytnuti.Mozna aji zbrane by se dalo sbirat 60-63ilvl pac tam se da neco rollnout dobryho aji s nizsim ilvlem.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Farmici buildy

Příspěvek od Ragnarok » 19.11.2012, 12:07 hod.

S tim sbiranim itemu s vyssim lvl je to trosku slozitejsi. Dnes je to totiz tak, ze affixy na itemu nejsou podle lvl itemu, ale podle levelu monstra, z ktereho padne. Takze i 60 item muze mit vysoke 63 staty. V podstate vsechno na infernu je 63.

Ja osobne sbiram jen "sloupky", amulety a ringy. Jinak nic, krome toho co seberu nahodou nebo to mam po ceste.

Co se tyce vyse MP, uz to tady bylo rozebirano nekolikrat. Efektivita vs zabava. Pro nekoho je zabavne rychle expit, pro nekoho je zabavne hrat vyssi MP. Nicmene nizke MP = vyssi efektivita. Ja jsem tak nekde mezitim. Zkousim ruzne MP a momentalne hraju MP3. Duvod je ten, ze je to asi nejvyssi MP, kde v pohode udrzim Archona.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475

Re: Farmici buildy

Příspěvek od zylvar » 19.11.2012, 12:42 hod.

Díky.-
praktické informace a vlastní postřehy mi chyběli. ted jsem si i přečetl o mumble tkaže by to mělo byt lepší.

zyl.

nitro
Gorebelly
Příspěvky:202
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nitro#2700

Re: Farmici buildy

Příspěvek od nitro » 27.12.2012, 12:44 hod.

No ja jazdím bez MP a musím povedať že je to lepšie, som DPS niekede na 110k a s Archon buildom som včera za cca 2hodky naexpil niečo okolo 120M expov, musím povedať že to tak ide ďaleko lepšie :D a ten kto chce naháňať expy rýchlejšie, tak nemusí zapínať vyšší MP, ja som hrával na MP1 kde je tuším o 25% viac expov (sorry ak sa mýlim) ale príde mi Ďaleko rýchlejšie ísť bez MP, diera v hlave, hellfirering v ruke, druhý pri followerovi a ide to hneĎ rýchlejšie...

Každopádne tí čo majú aj Leoric signet tak to majú oveľa lepšie...len keby tá cena nebola taká vysoká :( hold tí čo majú viac peňazí, možu farmiť o dosť rýchlejšie...Potom už len motivácia a chuť hrať :D

Uživatelský avatar
Gorash
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Farmici buildy

Příspěvek od Gorash » 27.12.2012, 16:24 hod.

Tak tady davam svoje videjko, farmil sem sorcku, sle wd mi prijde lepsi, rychlejsi a taky hodne zabavnejsi, bohuzel to neni build pro MP, takze jedu bez nej ale odsejpa to hezky.
Staty, skilly, itemy a build je na konci videa kdyz tak.

http://m.youtube.com/watch?v=bAime9jwna8


Gorash, odesláno z Iphone, pomocí TapaTalk

Mindorlin
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mindorlin#2640

Re: Farmici buildy

Příspěvek od Mindorlin » 01.01.2013, 17:56 hod.

Můj farmící build na nižší lvly a public CM Wiz: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mind ... ro/3452482

Nízké statistické DPS je mnohonásobně převýšeno reálným DPS, hlavně AoE DMG. Není třeba mít skvělý gear a funguje mi to skvěle. Podle mě pro CM Wize nejrychlejší farmící build.

A tady provařený build pro WD, itemy jsou zatím noobish, moc s ním nehraju, spíč čekám že něco dropne, než abych nakupoval, ale funguje to výborně, hlavně pick up radius sbírá veškeré zlato, takže netřeba pobíhat :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Mind ... o/22766909
Mindorlin#2640

Odpovědět

Zpět na „Wizard“