Co se mnou?

Odpovědět
Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)
Co se mnou?

Příspěvek od Zirunka » 14.11.2012, 14:40 hod.

Základní otázka - co se mnou provést? >:o
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ziru ... ero/358506
Vím, že mám málo životů, rezistence také na nic, ale když bych provedl změnu vybavení, přijdu o cenné DPS. Nějaký tip? Momentálně hraji na arcane dmg, pokud by jste pro tuhle postavičku a její výbavu viděli lepší volbu, dejte nějaký tip...
Sice si nestěžuji, používám kalkulátory na vybavení, ale nerad bych přehlédl dobrou radu. Nějaký milionek goldů ještě mám, tak abych věděl na co šetřit (krom oprav...)

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Reve » 14.11.2012, 14:58 hod.

no asi nevim kolik goldu mas, ale napriklad ten pasek a botky nejsou zrovna asi spravna volba na wizarda...

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Zirunka » 14.11.2012, 14:59 hod.

OK, vyměnil bych oboje, mám je kvůli +100vit. Nějaký tip na set? Nebo mám raději hledat dva žluté?

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Reve » 14.11.2012, 15:03 hod.

no zalezi koilik mas goldu...koukni co mam ja..ty botky ti pridaji dost dmg a witching hour je asi nejlepsi belt pro wizarda..ale tim ztratis jeste dalsi HP tak je musis nabrat jinde...napr. kalhoty

ta helma je taky dost spatna..lepsi sezenes za par supu..stejne tam mas sutr na % hp, takze se da rict. ze pokud tam nechces nosit cervenej kamen tak si muzes koupit andarielku bez socketu a ta uz je dnes da se rict "zadarmo"....

Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Co se mnou?

Příspěvek od finc » 14.11.2012, 15:08 hod.

Otazkou je, kolik muzes investovat do vybaveni. DPS bych v tvem pripade asi tolik neresil, to prijde postupne samo.
Asi neexistuje jeden predmet, ktery by te levne a hodne boostnul.

Ja bych asi postupoval takto:
Vitalitu bych asi zacal resit jako prvni. Zvysil bych attack speed i na ukor inteligence.
Dale amulet: tam bych zkusil sehnat spis crit hit chance a nejakou vitalitu. Pak slusny boost na dmg udelas na helme (viz Andarielka). Pak asi ten druhy ring za moc nestoji. Zbran take ne. Ono v podstate vsechno. Ale je to jen a jen o goldech, ktere na to mas. Nikdo ti tady jasnou odpoved neda.

Mozna bych jeste zkusil zmenit build. Je videt, ze bojujes jen na dalku. Tedy s tim zivotem se ani nedivim, nicmene zkus treba Archona misto Hydry.
Jinak ty skilly nemas nejak spatne postavene. Jen ti chybi ten lepsi gear, aby jsi s timhle mohl hrat i jine styly.

Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Co se mnou?

Příspěvek od finc » 14.11.2012, 15:13 hod.

Kalhoty a boty muzou byt ruzne. Podivej, ktere mame my. Ja mam kalhoty, ktere me zrychluji a dost boostuji dmg. Ovsem na ukor vitality a resistu. Stejne jako pasek sebere vitalitu a resisty (pokud nemas nejaky super roll), takze pozor na to.

Kazdopadne pasek, boty, kalhoty: tam se na nejaky set vykasli. Jestli nemas dost penez, tak kup nejake pekne rare.
na vsech hledej: int, vit, res all + u bot movement speed, at se neplouzis a rychleji farmis.

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Zirunka » 14.11.2012, 15:14 hod.

Díky za rady, doma kouknu na AH, co se s tím dá dělat. Ono se 14M pracně naškudlených to moc slavné nebude. Třeba se mi něco prodalo :-)
Každopádně díky za konstruktivní rady.

Zirunka
Wraith
Příspěvky:108
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zirunka#2764
Bydliště:Inferno, jsem zalezlej v kobkách :-)

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Zirunka » 15.11.2012, 08:07 hod.

finc píše:... Pak asi ten druhy ring za moc nestoji. Zbran take ne.....
Snažil jsem se podívat po Andarielce a nějakých lepších topánkách, ale vše co na AH je za rozumné goldy tak má podstatně nižší armor a ten se mi dost hodí.
:?: Zkusím tedy konkrétní otázku na tip pro zbraň a ring (než udolám hellfire) do cca 14mega. :?:

Uživatelský avatar
finc
Wraith
Příspěvky:186
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Co se mnou?

Příspěvek od finc » 15.11.2012, 09:14 hod.

Zbran
Zde se tohle tema da rozdelit na dve varianty.

1. Zbran, ktera podporuje kouzleni
Zde je situace takova, ze ona zbran by mela byt dostatecne rychla. Viz napr. Chantodoo ci Wandka s attack speed. Dale pokud obsahuje APoC (arcane power on crit), tak je to jen dobre. Navic pro frost wizarda nutnost. A nebo se uplne vykaslat na APoC a jit do echo fury, rychla jednorucni zbran s dobrou dps. Kazdopadne tak jako tak, ta jednorucni zbran by mela byt rychla. I kdyz ti muze snizovat celkove DPS, ve vysledku to preci jen muze byt silnejsi.
S tim souvisi i offhand. Nejvetsi dmg ti urcite da triumvirate. Ovsem muzes najit i jine. Pokud mas jako zbran chantodoo, tak jako source urcite chantodoo. Pokud ne, tak je to otazkou vyberu. Kazdopadne by offhandka mela mit crit hit chance. Tam se da nasbirat az 10%.

2. Zbran, ktera zvysuje DPS
Jsou wizardi, kterym jde skutecne jen o DPS. Vedi, ze celou dobu budou stejne v archonovi a nic okolo je moc nezajima, protoze z ostatnich skillu pouzivaji mantry jako Magic Weapon, Armor, atd. V tomhle pripade muzes v ruce klidne nosit treba Skorn. Dvourucniho obra, ktery ti i se zelenym sutrem muze dat az 300% crit hit dmg.

Armor
Armor nas vysoky vice nez dost. Nebal bych se ho klidne trosku snizit na ukor jinych vlasnosti.

Prsten
Tam bych hlavne zvysil crit hit chance a attack speed. Tyhle dve vlastnosti bych na nem hledal. Dalsi atributy muzou byt jen plus. I kdyz jejich cena bude enormne stoupat.

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: Co se mnou?

Příspěvek od esopeso » 15.11.2012, 11:39 hod.

Momentalne koupis Andarielku s AS a CC za 1,5 M . Ty itemy jsou levne,jenom to chce poradne koukat. Ja sve veci kupoval za desitky milionu a ted to jsou uz crapy.

Dulezite pro tebe je CC aspon 40% CD aspon 350% + a AS na takove úrovni abys rychle castil. Koukam pouzivas podobnej build jako ja a tam je bohuzel potreba AS :-)

Jinak Finc ti to vystihl skvele :-)
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Still » 18.11.2012, 10:38 hod.

Zdravím pánové, abych nezakládal nový topič můžete se zde podívat i na mého wiza? není to můj primární class takže ho hraju jen tak pro zpestření, a baví mně :) no a teď k wizu samotnému.Trápí mě hlavně regenerace AP a dps,nevím jestli mám nevhodný build nebo jsem taková lama.takže očekávám kritiku a za každou radu díky ;) http://eu.battle.net/d3/en/profile/Stil ... o/18382101

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Co se mnou?

Příspěvek od kojot » 18.11.2012, 10:41 hod.

No pokud chceš hrát CM wizarda (podle buildu to tak vypadá), tak bys měl mít AP on crit. Co nejvíc, nejlíp na offhandu i na helmě. Taky by to chtělo zvýšit crit chance. Jinak bych koupil rukavky s cc a as (místo cc a cd) a ten u toho jednoho ringu bych vyměnil as za cc.

Edit: Co je ještě nutnost je LoH. Čím víc, tím líp ;) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Still
Gorebelly
Příspěvky:228
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stillovy#2593
Bydliště:Jihlava

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Still » 18.11.2012, 13:15 hod.

kojot píše:No pokud chceš hrát CM wizarda (podle buildu to tak vypadá), tak bys měl mít AP on crit. Co nejvíc, nejlíp na offhandu i na helmě. Taky by to chtělo zvýšit crit chance. Jinak bych koupil rukavky s cc a as (místo cc a cd) a ten u toho jednoho ringu bych vyměnil as za cc.

Edit: Co je ještě nutnost je LoH. Čím víc, tím líp ;) .
s tím Loh jsem si to říkal taky, prvně jsem hrál wize s LR ale to u CM buildu je poměrně k ničemu,takže Loh, víc cc a hlavně ap on crit.díky

zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475

Re: Co se mnou?

Příspěvek od zylvar » 18.11.2012, 13:16 hod.

mám tady pár postřehů pro Zirunku:
Specifikuj si styl hry který hraješ to je základ tomu přizpůsob build a vybavení.
Oproti mě máš velké dmg i život. Ale v Tvém buildu jsem si všiml Pár nedostatků. Beru to tak že tvůj build je zaměřený na boj na dálku (ideání do party s nějakym melle cassem nebo CC wizzardem)
1) čili blur je ti k ničemu - chápu že ho tam máš proto abys přežil větší množství ran ale jsi ranged. - Zapojil bych do boje arcane dinamo
2)Diamond skin - ano dosane tě z nějhoršího ale runa na reflect mi přijde kontraproduktivní. - osobně spíše doporučuji Frost novu nebo mirror image
3) ranged build podle mě musí mít Teleport + fracture runu. je to nezbytnost bojuješ na dálku teleport ti tu vzdálenost mezi tebou a cilem zaručí.


moje doporučení.
Hydry se zbav - je to malé dmg i když automatické sparkling je lepší hodím ti sem build který jsem měl dříve než jsem měl věci na cm VELMI v oblibě.
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... TXY!YbYZaZ

dá se to poté modifikovat do archon buildu kde dáš místo arcane dinama critical mass a misto force armoru onoho archona. ale to chce větší critical aby redukce z critical mass byla znát na CD archona.

celý ten build se dá předělat na větší survivabilitu při solo hraní. popřípadě můžež vzít nechantresku koupit jí za 200K meč maximus a máš pohodu ten démon toho natankuje hodně.....
kdybys měl dotazy piš sem nebo PM nebo ve hře zylvar#2475 - Ale do vanoc se budu objevovat jen sporadicky (moc práce)

Ještě malý postřeh poku budeš mít málo arcane na arcane novu přehod runu na tap of source sice na velké balíky monster je to horší nicméně namísto tří nov s pnetrací vystřelíš 14 s tap of source - čili dmg output je větší v porovnání s arcanepower. A kdyyž zabíjíš moby tak je jedno jestli vystřelíš dvě nebo 5 orbů při boji s elitama mi vycházela líp Tap of source. Když jsem se dostal do pozice kdy jsem mohl střílet nasekal jsi tam větší dmg.

pro range dmága je super - hrud tal rasha dáva atack speed. andarielka dává taky, crit / crithit dmg - je nutnost to dělá dmg bohužel tří statovej eqip crit/crithit/atspd je neuvěřitelně drahej

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Co se mnou?

Příspěvek od Halen » 18.11.2012, 13:29 hod.

Hledej v AH ringy, které budou mít krom CC/CD/AS taky vysokou hodnotu AVG damage. Nejlépe 60+ Poskytne ti neuvěřitelný boost a lidi jej ignorují. Na zbrani máš 409-845 damage a tak si představ ring, který má 35-94 damage + další staty jako int, cc, cd, as ... V podstatě můžeš na ringách a amuletech v AVG damage nasbírat tolik, jako kdybys na zbrani přidal 300 DPS.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Wizard“