Arcane multifunkční build

Odpovědět
Zaytsev
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zaytsev#2668
Arcane multifunkční build

Příspěvek od Zaytsev » 28.09.2012, 08:54 hod.

Tak, po dlouhé době, co jsem členem zdejší komunity, přispěji taky svým kouskem do mlýnu a hodím sem svůj popis build s popisem jak funguje. Třeba se někdo inspiruje, třeba mě někdo nakopne k nějaké změně, uvidíme:


Jak to funguje:

Hlavní část dmg moje sorcka způsobuje Arcane elementem. Při kontaktu s creepy jde na zem okamžitě Arcane Hydra, poté letí Arcane torrent ( s runou Disruption - po zásahu +15% dmg každému arcane spellu). V momentě kdy začíná docházet AP používám Electrocute (runa Surge of power - +1AP/útok).
Pokud creepy dojdou až ke mně aktivuji Diamond skin, pokud i po skončení DS creepy neleží beru nohy na ramena. Díky pasivce Arcane flux je utíkání jednodušší.

K útočným spellům používám dva buffy - Energy armor (Force armor), Magic weapon (Force weapon).

AP management:

Tenhle build je na AP relativně náročný, proto používám pasivky Prodigy a Astral presence. K tomu na equipu nějaký bonus +AP/crit.

Taktika:
Jak jsem popsal výše, většina creep umírá než přijde, pokud mi promlátí i DS tak kituju. Co se týká elitek jsou packy, které není třeba kitovat, spíš seknout ve dveřích a utřískat, pokud je třeba ustupovat tak po kouscích ( hydra, párkrát Arcane Torrent, ústup, hydra ... atd.).

Equip:

Snažím se o vyrovnaný charakter, hlídám si dostatečně vysoký rezist, armor a k tomu dostatečné bonusy k DPS (crit/AS/crit dmg.) . V neposlední řadě se snažím držet rozumnou hodnotu MF (250+ bez NV).

V Equipu mám mezery, vím. Nemám crit chance na přilbě, bracerech ... snažím se něco solidního najít, ale i přes napumpovanou aukci jsou itemy, které chci buďto přehnaně drahé (no miliardu fakt nemám) a nebo nejsou.

Jak se tenhle build hraje:

Farmím bez problémů 3. akt, od začátku do konce. Ať už sám tak i v partě. Na Arcane torrenty se krásně kouká, není to nuda jako WW buildy, je to občas pohodová hra, občas s troškou akce a zběsilého klikání (při nepříjemných elitách).


Tak, snad se někdo inspiruje, možná někdo hodí tip co zlepšit/změnit, budu jen rád:)

HF&GL
Naposledy upravil(a) Zaytsev dne 09.11.2012, 13:21 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Trpytka
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Trpytka2368

Re: Arcane multifunkční build

Příspěvek od Trpytka » 28.09.2012, 14:22 hod.

Hmm to vypadá docela zajímavě,budu muset ozkoušet:-)

Uživatelský avatar
WaynE
Quill Rat
Příspěvky:16
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WaynEsvk#2403
Bydliště:Skalica

Re: Arcane multifunkční build

Příspěvek od WaynE » 29.09.2012, 05:52 hod.

Me to pride ako hodne spatny build na inferno 2 mesto a vyssie.
Aktualne: Z novym patchom 1.08 som zasa zacal hrat.
Hardcore si nemozem dovolit hrat skrz dementny internet od T-com.

Zaytsev
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Zaytsev#2668

Re: Arcane multifunkční build

Příspěvek od Zaytsev » 26.10.2012, 18:00 hod.

Tak po 1.0.5 patchi build víceméně funguje s malými změnami stejně a pořád spokojenost.

Jen jsem provedl malé změny:

Skilly/runy:

Electrocute -> nahrazeno skillem Magic Missile (Penetrating Blast) - po patchi byla MM boostnutá, v kombinaci s bonusem z runy Arcane Torrentu solidní dmg.

Energy armor - runa Pinpoint Barrier

Pasivky:

Prodigy vzhledem lepšímu gearu není třeba (víc CC, AP se dobíjí solidně). Zpravidla používám Astral Presence + kombinace těchto pasivek-> Blur, Glass Cannon, Arcane flux.

Equip se mi povedlo vylepšit, více v profilu.

Taktika zůstává stejná.

GL&HF

Za nějaký feedback budu jen rád:)

Odpovědět

Zpět na „Wizard“