Inferno build

Odpovědět
Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902
Re: Inferno build

Příspěvek od Quetak » 25.06.2012, 14:10 hod.

Kuki10 píše: A ten armor mas kdyz nahodis energy shiled, nebo bez neho?:-)
S samozřejmě :) Kéžby bez něj :)

Uživatelský avatar
kiLer
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kiLer#2688

Re: Inferno build

Příspěvek od kiLer » 25.06.2012, 16:49 hod.

Já jedu http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... dYW!bYYbaY. Staty mám http://imgshack.cz/?di=3134063918613. Jako pomocníka mám Scoundrela kvůli dalším 3% crit chanci. S tímto buildem farmim 3.akt a dnes jsem s ním dokonce poprvé zabil azmodana. Před zabitím eliti, posledního championa, nebo bose nahazuju MF equip díky kterýmu mám s NV 298%MF.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Inferno build

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2012, 09:20 hod.

Quetak píše:
Kuki10 píše: A ten armor mas kdyz nahodis energy shiled, nebo bez neho?:-)
S samozřejmě :) Kéžby bez něj :)
Dneska nebo zitra nakoupim eqip s vetsim armorem, ale to bude boj, aby nebyl horsi nez mam ted.:-)
Act2 celkem pohoda, vcera behem chvilky NV5 hnedka, ale elitky co te pritahnou, maj teleport zkur*veny retezy a kdovi co jeste, to proste musim skipnout, to se neda.....
Jen nechapu, kdyz se joinu na public, tak tam je nejaka socka, jen modry itemy, horsi jak ja a v pohode si to dava, nechapu....
Jeste se te zeptam, mas 1H + source?
Prijde mi to, jako nejlepsi reseni.....
Nebejt patche, kde jsem mel DPS nejakych 30k, tak jsem spokojenej....musim to nejak vytahnout, jenze ty dobry jednorucky jsou silene drahy a kdyz ma mensi DPS a ma vic statu int+vit.....tak stejne dopredu nepoznam jestli se mi neco zlepsi, podle tech tabulek co tady jsou, tak mi zatim zadna nefungovala presne.....

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno build

Příspěvek od Quetak » 26.06.2012, 09:36 hod.

Hele mám to jak kdy podle elitek, když sou nějaký co popisuješ - vortex+molten/chainy tak si hodim štít a pásek String of ears se 17% melee redukcí a většinou neni problém, snad krom těch malejch pavouků v A2, který maj celkem velkej dmg. Když sou nějaký "normální" elitky tak klasika source a normální pásek. Se sourcem chodim tam kde vim že neumřu jinak radši štít (mám celkem dobrej 21%block, 1500armor, 7% life, 70all res, 90int...ve svý době za 1,5M :) ). Dps se štítem a SoE mam asi 26k, se sourcem myslim 35.

edit: Jakou máš zbraň? Válí se mi v truhle nějakej modrák 1h 860dps, 140int a 110vit tak ti ho klidně nechám za nějakou cenu.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Inferno build

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2012, 10:11 hod.

No mam DPS 931, +45% damage a 260-572 holy damage, takze mozna bych to zkusil..-)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno build

Příspěvek od Quetak » 26.06.2012, 10:17 hod.

Tak si mě přidej do Flistu, až dorazim z práce tak to nějak poladíme. Akorát to bude až tak po osmý večer,ale to by diablistovi vadit nemělo :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Inferno build

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2012, 10:20 hod.

Quetak píše:Tak si mě přidej do Flistu, až dorazim z práce tak to nějak poladíme. Akorát to bude až tak po osmý večer,ale to by diablistovi vadit nemělo :)
Ty v pohode, ja jsem taky ted v praci a prijizdim kolem 7..-)
Ale i v praci celkem hraju..-)
Akorat me hod to ID tvoje.:-)
Sry uz to vidim..-)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Inferno build

Příspěvek od Kuki10 » 26.06.2012, 10:29 hod.

Jo a jestli mas Team Speak, tak se muzes k nam vecer a i v budoucnu pridat, hrajeme to 4 a do toho jeste i Battlefield 3..-)
Vecer to poladime.:-)

Wictim
Quill Rat
Příspěvky:5
BattleTag:Wictim#2598

Re: Inferno build

Příspěvek od Wictim » 27.06.2012, 16:45 hod.

Nemohol by sem niekto hodiť build aj itemy s ktorými prešiel inferno lebo ja už neviem čo mám robiť ale ten ACT II neprejdem ani za nič kedže mi padajú úžasné itemy...

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Inferno build

Příspěvek od Quetak » 27.06.2012, 17:25 hod.

itemy ti nepostnu, přesně už si to nepamatuju, ale měl sem cca 70% armor redukci, 70% resist redukci(physical), 17-25k dps, 40k HP.
Shock pulce - piecing orb, Disintegrate - chaos nexus, Diamond skin 20k absorb, frost novu 9s cd, venom hydru, prismatic armor, passivky: blur, glass canon a astral presence. Ale to bylo před patchem takže nebylo takovej problém to tak nějak prochcípat a postupně udolat.

Michal Arnold
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:#tedbandy

Re: Inferno build

Příspěvek od Michal Arnold » 11.07.2012, 14:35 hod.

Tak Hell jsem prošel téměř s prstem v nosu,inferno první akt jsem už musel trochu přenastavit (použil jsem nastavení od hráče Maniac co tu píše) a první akt šel v klidu.V druhym aktu ovšem velká chcípačka,tak jsem pořád přehazoval tohle za támhleto,nebo zase jinak a furt chcípačka.Na konec jsem usoudil,že má Maniac asi pravdu v tom co tu píše a koupil jsem v AH dvě věci co přidávají mv sp ( dohromady za cca 200k ) + k tomu ještě botky + 12 mv sp co jsem měl v truhle a prošel jsem pulku druhého aktu bez větších problémů.Přijde mi že se všichni proměnili v šneky :D Hydra,před ní blizz a PO a nikdo ke mě nedojde,všecno pěkně v klidku a pohodě,žádnej kvalt:D AP mám pořád dost protože PO jede zadara akorát u eliťáku jsem pořád v pohybu,což znamená kroužení okolo hydry a když zloběj moc odměním se jim blizzem.Zapomeňte na zabíjení pomocí AP je to naprosto o ničem,tohle funguje bezvadně.

Aktualně mám hp 19k dps 34K (měl jsem okolo 39k ale nechtěl jsem vyhazovat moc peněz zy ty cajky s mv sp a bohatě to stačí) Ještě trochu naženu atack speed a už se budu jenom smát díky Maniac za radu už jsem z toho byl dost nervozní,že nemužu dál a stačilo tak málo :D

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Inferno build

Příspěvek od DURiN » 15.07.2012, 12:00 hod.

To mě zajímá jak to potom hrajete na Infernu Mága. Já jsem už v II. Aktu a nevím jak přežít. Za Barbara je to brutalní ten toho vydrzi až to není hezky co vsechno prezije a v boji si doplní životy ale co takový mág.

Já pořádně nevím jak hrát máge na infernu. Protože ať pouziju jakoukoliv obranou věc hned CD aza 1-2 sekundy pozdeji mě dorazi Kitování je uplně němožný. Za barbara je to v klidu si mě přitahnou chytnou hodí stunt a já to vydrzím v řavě dlouho.

Ale za maga mě doběhnou hned chytnou ja použíju obrané kouzlo to mě tak zachrání cca 2-3 sekkundy a pak jsme hned mrtvej nemám ani jak kitovat.

zylvar
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:zylvar#2475

Re: Inferno build

Příspěvek od zylvar » 15.07.2012, 14:04 hod.

DURiN píše:To mě zajímá jak to potom hrajete na Infernu Mága. Já jsem už v II. Aktu a nevím jak přežít. Za Barbara je to brutalní ten toho vydrzi až to není hezky co vsechno prezije a v boji si doplní životy ale co takový mág.

Já pořádně nevím jak hrát máge na infernu. Protože ať pouziju jakoukoliv obranou věc hned CD aza 1-2 sekundy pozdeji mě dorazi Kitování je uplně němožný. Za barbara je to v klidu si mě přitahnou chytnou hodí stunt a já to vydrzím v řavě dlouho.

Ale za maga mě doběhnou hned chytnou ja použíju obrané kouzlo to mě tak zachrání cca 2-3 sekkundy a pak jsme hned mrtvej nemám ani jak kitovat.
U mága mám velmy osvědčené obranné skily. Energy armor s force armor runou. pak teleport s fracture runou nebo mirror image.
třeba trošku cviku ale začas se naučíš protivníky nalákat na svoje kopie a často ti to dá dost času.
a hodně pomáhá pokud máš teleport nebo mirror image nebo obojí dohromady pasivka Ilusionist. při větším zásahu se ti zresetují CD na tyto dva skly.

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Inferno build

Příspěvek od lulinak » 18.07.2012, 09:31 hod.

s wizardem jsem na konci Act2 Inferno pred Belialem a je to obcas opruz, jedu primarne takto viz odkaz nize, DPS 34k, HP 25k, AS 1,3, obourucak s DPS 1250, a boty s 12 MovSp.

Act1 davam uz tak nejak s prstem v nose, tak jedna smrt za celej a vetsinou bud nepozornost anebo kombinace waller apod. (kdyz nepouzivam teleport), jinak strategie na Act2 je jednoduse reseno - opatrna, tj po kazdem kole zabiti nechat vse dobit a jit zas o kus dal, kombinace mirroru a diamond sklinu je pouzivana v podstate porad a zabezpeci moznost prezit a odbehnout aby se potvory soustredily na mirrory a kosit to orbem. Nektery packy skipuju to se neda, v Actu2 bohuzel tak kazdy ctvrty je pro tento build neporazitelny, ale vetsinou je Act2 v chodbach apod. proto je unikova strategie omezena, jestli se mi mi podari zabit Beliala tak myslim ze Act3 bude snad trochu lepsi, bo vetsina je na volne plose...

Moznosti jak postavit wizarda je nekonecne mnoho, hraju zatim jenom jeho a cim dal vic zjistuju, ze opravdu kazdy skill ma sve opodstatneni a maji to vymyslene velmi dobre, da se to funkcne nakombinovat opravdu ruzne a vse ma smysl...

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... Ydh!baaZaY

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Inferno build

Příspěvek od DURiN » 18.07.2012, 16:12 hod.

Co se podle vás více vyplatí Familiar 12% dmg + 20% dmg strela nebo Magic Weapon 15% dmg -> u mě ten rozdíl je 700 dmg ale zase střela familia mi dá 600-800 takže u mě to tak vyje na stejno tak právě nevím co se teda více vyplatí.

A další dotaz jestli je lepší Blizzard s runou 60% na 3 sekundy spomalení nebo s runou rozšíření na 20 yardu.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Inferno build

Příspěvek od kojot » 18.07.2012, 16:20 hod.

Tak u Familiara x Magic Weapon záleží, jaký ostatní skilly používáš. Pokud používáš řevážně nějaký AoE a DoT, tak je asi lepší MW, jinak je lepší Familiar. U blizzardu je to dost o osobních preferencí. Zkus obojí a vyber si, co ti bude dost vyhovovat.
Obrázek

DURiN
Fallen Shaman
Příspěvky:84

Re: Inferno build

Příspěvek od DURiN » 18.07.2012, 17:23 hod.

Pouzívám klasiku hydru venoma - Blizzard tam se nemohu rozhodnou mezi 3s 60% slow a 22 yardů potom kulový blesk jako signature a force field a teleport 2 kopie.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Inferno build

Příspěvek od kojot » 18.07.2012, 19:48 hod.

Jedu něco podobnýho a mám Force Weapon. Je pravda, že velká část DPS je z Piercing orbu, takže by se možná vyplatil i Familiar, ale vzhledem k tomu, že Familiarovy střely neprocházejí nepřáteli, tak jako Piercing orb, tak se IMO vyplatí víc Force weapon. Navíc na hydru a blizz je familiar v podstatě k ničemu. Jinak u Blizzardu používám runu Frozen solid. U Elitek to docela pomůže.
Obrázek

LordK
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno build

Příspěvek od LordK » 22.07.2012, 08:31 hod.

Prosím o radu. Prošel jsem jakž takž 1. act a zabil butchera. Ve druhým actu končím v podstatě už v Sundered Canyonu, tedy hned na začátku. Tam nestíhám zdrhat před tou trojkou s řetězy, chcípám s hroznou frekvencí. Moje útoky jsou neefektivní. Templář moc nepomůže, hraju teď chvilku sám, ve skupině nám to také nešlo.

V poslední době jsem pro vyzkoušení vyladil svůj equip do resistence a více životů na úkor snížení DMG, viz http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 005tw.jpg/
Používám tuhle sestavičku skillů - http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... XVc!bbacac. Pro eliťáky jsem si pomáhal archonem.

Musím říct, že v Act2 jsou mi i takovéhle resistence naprd, chcípnu během chvíle. Zbraň mi dává skoro 800 životů každým hitem, ale ubývají prostě mnohem rychleji. Blizzem všichni jen proběhnou, nic jim nesebere. Než hodím pár piercing orbů, už jsou u mě a rubou do mě. To samé s Ray of Frost. Jediné co trochu pomáhá je Way of Force (trochu jim ubere a hlavně mi dá nějaký čas na to trochu popoběhnout), ale má dost dlouhý cooldown.

Co mám dělat dál? Ty resistence jsem zkoušel, myslel jsem že by mi to mohlo pomoci jako některým na HC, kteří prostě vydrží hrozně moc a udolají je i malým DMG. Na Hell mi skoro nikdo nic neudělá, ale Act2 je nehratelný :(

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Inferno build

Příspěvek od v0kurka » 22.07.2012, 09:22 hod.

rozhodně bych ti doporučil hrát v partě, snížit vitalitu (30k hp wizardi dohrávaj v pohodě inferno), zvýšit inteligenci, zvýšit dmg (máš směšně málo, přidej aspoň tak 10 tisíc, pomocí inteligence a crit chance+dmg), zvýšit rezisty (není to teď akutní, ale se 700 či 800 by ses možná cítil lépe, určitě líp jak s nesmyslnými 50k hp). a změnit build. nevím, co máš jako primární útok, každopádně ten paprsek je dost slabej (třeba dává nějakej dmg, ale je to prakticky single target spell), blizzard je taky k ničemu, když si tam dáš ten selfbuff na 15% dmg, bude to určitě lepší. pasivky není poznat, jaký máš.

Odpovědět

Zpět na „Wizard“