Barbar - co vymenit ?

Odpovědět
R3PLAY
Quill Rat
Příspěvky:5
BattleTag:R3PLAY#2291
Barbar - co vymenit ?

Příspěvek od R3PLAY » 20.10.2012, 10:25 hod.

Ahojte,
pls mohli by ste mi pomoct ako mam vylepsit svojho barbara lebo neviem ako si mam zdvihnut DPS.

Dakujem

http://eu.battle.net/d3/en/profile/R3PL ... o/17766866

Uživatelský avatar
TheTopX
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Poprad

Re: Barbar - co vymenit ?

Příspěvek od TheTopX » 20.10.2012, 14:25 hod.

Crit. Chance, Crit. Damage, Att. speed a Strength... kupuj si veci hlavne s týmito statmi a tvoje DPS pôjde vyššie. Zmeň si tú passivku Nerves of Steel na Ruthless a tiež by som si dal Weapon Maser passivku. Zvyšuje to Critital staty a tie dosť zvyšujú DPS. Weapon. Strength si môžeš aj znížiť. Ja mám napr. na mojom Barbarovi len niečo cez 1100 Str. ale DPS mám unbuffed 48k (s buffmi aj cez 80). Záleži to na critical chance a damage. Mali by byť v pomere 1 k 10.
30 critical chance/300 damage. Tak je to ideálne, ale čím viac tým lepšie.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - co vymenit ?

Příspěvek od walosek » 20.10.2012, 19:43 hod.

na to jakou máš výbavu ty bracers jsou dost ubohý. Když někde vynecháš sílu a koupíš item s +armor, tak ten efekt do defenzivy je stejnej, jeden bod str je jeden bod armor, jak říká kolega nade mnou, když ubereš na str a koukneš po crit chance a crit dmg, DPS se ti zvedne, takže bych se vyprdnul na takovej amulet, co máš, boostovat staty se dá pohodlně jinde, především na chestě a kalhotech (jak to v podstatě máš). Pokud netrváš na dual wieldu, tak bych taky doporučoval shield s crit chance, když sem si já kupoval ten svůj rare, kterej už je obstojnej (ne ten, co mám teď vidět), tak to byla investice cca 1M. Pokud nedostáváš naklepáno, tak bych jednu z pasivek určitě vyměnil za Ruthless, ale to opakuju, navíc teda na první pohled mi přijde pasivka u battle rage jako pitomost, ale nevím, jaká je ta šance, já osobně si myslím, že runa Marauder's Rage pro build jako máš ty, nebo Into the Fray pro WW barby, jiné nejsou imho použitelné...

R3PLAY
Quill Rat
Příspěvky:5
BattleTag:R3PLAY#2291

Re: Barbar - co vymenit ?

Příspěvek od R3PLAY » 21.10.2012, 22:23 hod.

Dakujem za rady.

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Barbar - co vymenit ?

Příspěvek od Asocial » 24.10.2012, 12:52 hod.

zacal bych prohozenim MH a OH zbrane :) to je zmena zadarmo a mela by pomoct
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Barbar - co vymenit ?

Příspěvek od Becis » 26.10.2012, 13:37 hod.

Ahoj, přemyšlím o co nejlepším upgradu mého barbara zatím mám v plánu v postatě stjenou andarielku jen se socketem (30% expů navíc) cena cca 10m a koupit IK boty kvůli vitalitě cca 18m . Tak se hcci zeptat abych se zbytečně neunáhlil a nevyhodil peníze oknem, myslíte že bude nějaký lepší a vhodnější upgrade ? Předem díky

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - co vymenit ?

Příspěvek od spiderer » 26.10.2012, 15:02 hod.

Becis - proc chces IK boty kdyz k nim nemas zatim zadnou jinou cast setu? Pokud bych mel radit ohledne bot, vzal bych Ice climbers kde sice asi nezaplatis 12% MS, ale ziskas masivni STR + socket, 10-12% life, vysokou allres, odolnost vuci cold poskozeni a pak dalsi volitelne staty jako armor, dalsi resist. Pokud nemas v planu poskladat cely IK set, tak z nej bych naopak vzal chest armor + pasek, posbiral bych navic prijemnych 60 allres a bude :)

Co se Andarielky tyce, urcite bych vzal nejakou s mensim fire dmg taken, protoze tech 15% co mas ted uz je docela zahul :D Osobne bych se pohyboval nekde mezi 5-8%, samozrejme si pak pohlidat AS at ma 9% a ne slabsich 8% kdyz uz ji budes kupovat.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“