Barbar 60 lvl 1h+stít

Odpovědět
Slinn
Quill Rat
Příspěvky:1
Barbar 60 lvl 1h+stít

Příspěvek od Slinn » 31.05.2012, 15:05 hod.

Ahoj...
Hraju barbara, čerstvě sem dal 60(trošku spoždění, ale zkoušky byli přednější) 3 akt hell dohranej.. Hraju 1h+stit, takovej build mam http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... bVU!cZZcba
Mohli by jste mi poradit k buildu ? Co zlepšit proč atd.. Jake preferovat staty? Prostě moc o tom nevím a nerad byhc utratil kupu goldu za itemy k ničemu.. Díky moc :)

Uživatelský avatar
CzechDanny
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: Barbar 60 lvl 1h+stít

Příspěvek od CzechDanny » 31.05.2012, 18:23 hod.

Podle mě každej build je hratelnej, tak že i ten tvůj. D3 se liší od D2 tím, že tady záleží hlavně na gearu (ted nechci říkat, že v D2 ne, ale tam bylo v té konečné fázi opravdu jen málo hratelných buildů)
Jinak gear 1 akt inferna se dá projít s full HP gear podpořeným trochou str
2akt je už problém na gear. Musíš mít 600-800 all resistu na všechny elementy. HPčka ti pujdou o půlku dolů, ale je to potřeba.

Jinak, můj build na barbara http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... bVc!aZZcca
Hraju ho vlastně na full fury. A když potkám elity zapnu Berserker, earthquake a ignore pain a zergnu je. Ted na infernal, třeba jen jednu ze 3, ale pak už 2 mě nedokážou zabít. --- pokud nemají nějakou strašnou kompinaci spellu.

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Barbar 60 lvl 1h+stít

Příspěvek od Mmariner » 31.05.2012, 19:03 hod.

taky jsem přešel v infernu na earthquake + berserk + ignore pain.. a mám dohranej první akt... u berserka mám tu dodge runu.. kolikrát jsem jen dal špatnou kombinaci run a nešlo to. ale to bylo tím, že jsem měl pouze 27k hp, rezisty 300-400.

Tak jsem zvědvej na act2 :D

edit: tak jsem to zkoušel a jsem v řiti úplně.. abych zvětšil rezisty tak jsem zkusil vyměnit šperky, jenže kolem 100k jsem koupil úplný s*it (ko*ot to už neprodám:) měli pouze all rezsist kolem 60 a nic víc... tak jsem spadl s hp na 12k a to je samozřejmě nehratelný:/// 300k v řiti a já nemám miliony na to abych koupil rezistový s nějakejma statama :( to abych tejden farmil na to nebo nevim..

jsi použil nějakej set nebo jak jsi to složil ... ?

forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: Barbar 60 lvl 1h+stít

Příspěvek od forsaken » 01.06.2012, 16:48 hod.

joo kdyby tejden, ja davam tak 3 kolečka denne a padaji crapy, jednu halls of agony 2,3, butcher, pak ještě festering woods a cemetry, 1 akt je fakt easy, jedu 2h s cleavem 156%, s utočnymi runami, pohoda, už trochu shanim resit gear a asi přejdu ke štítu, dmg mě asi ani moc neklesne protože za mega se da koupit 1h , který je dobrý asi jak můj 2H :)))))

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“