Barbar - INFERNO

Odpovědět
Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Tapeworm » 27.08.2012, 14:08 hod.

v0kurka píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tapeworm-2172/

koukal jsi na web začínající "us" místo "eu", také jsem se jednou nachytal ;D

AHA dik :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Tapeworm » 27.08.2012, 14:17 hod.

v0kurka píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tapeworm-2172/

koukal jsi na web začínající "us" místo "eu", také jsem se jednou nachytal ;D
No a když už je vidět muj barbar :) tak druhá otázka. Co předělat na buildu nebo gearu, abych mohl efektivně jít dál.
A1 inferno je OK. A2 jsem schopnej hrát, ale už je to hodně o ústa a došel jsem zatímjen po Magdu. A3 a A4 jsem ještě ani nenakoukl, ale vzhledem k tomu jak dostávám čočku v A2 tak tak daleko zatím nepřemýšlím :)

Pokus omyl si na HC taky moc dovolit nemůžu. Hrozně se bavim když tu čtu "build je to dobrej při hraní občas ripnu, ale to je ještě OK :)"

Dík za rady :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.08.2012, 14:31 hod.

HC som nehral, ale co viem tak sa stackuje hlavne vit+all ress... takze by som to na tvojom mieste trochu zodvyhol, na "tanka" mas malo aj HP, cize to by ti mohlo pomoct... este by osm ti navrhol zohnat lepsi stit, 15% block chance je malicko... k buildu, tak tam tazko povedat, zalezi ako to hras a co ti vyhovuje, ale osobne si myslim ze u leapu je lepsi iron impact a miesto marauders rage by som dal nejaky defense skill ak to nevykryvas poriadne... na tej dmg to zase az tak poznat nebude

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Yaka » 27.08.2012, 14:38 hod.

Tapeworm píše:Dík za rady :)
Jako jestli dobře vidím, tak máš 89 LpH? Pokud je to tak - nemá smysl se ptát dál mám takovej pocit. Nikde jinde LS nebo LpH nevidím krom toho ušmudlanýho ringu.... Life regen ignoruju vzhledem k faktu, že jako můžeš kroužit a doufat, že tě to vyhealuje, ale jednou to s tím kroužením prostě třeba taky nestihneš....

Jinak na HC máš málo HP a resistů. Ani armor neni žádná diskoška.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Tapeworm » 27.08.2012, 14:41 hod.

Punky píše:HC som nehral, ale co viem tak sa stackuje hlavne vit+all ress... takze by som to na tvojom mieste trochu zodvyhol, na "tanka" mas malo aj HP, cize to by ti mohlo pomoct... este by osm ti navrhol zohnat lepsi stit, 15% block chance je malicko... k buildu, tak tam tazko povedat, zalezi ako to hras a co ti vyhovuje, ale osobne si myslim ze u leapu je lepsi iron impact a miesto marauders rage by som dal nejaky defense skill ak to nevykryvas poriadne... na tej dmg to zase az tak poznat nebude
Ono nemusím hrát vysloveně tanka. Klidně to předělám a půjdu vyzkoušet na HELL jde spíše o to jak :) A taky jaké části gearu vyměnit a v jakém pořadí dle akutnosti :))

Str Vit All res se snažim, ale je to ranec peněz tak musim postupně :))
Štít není nic moc to je fakt, ale lepší jsem zatím nedropl a na AH jsou drahé takže musim šetřit :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Tapeworm » 27.08.2012, 14:45 hod.

Yaka píše:
Tapeworm píše:Dík za rady :)
Jako jestli dobře vidím, tak máš 89 LpH? Pokud je to tak - nemá smysl se ptát dál mám takovej pocit. Nikde jinde LS nebo LpH nevidím krom toho ušmudlanýho ringu.... Life regen ignoruju vzhledem k faktu, že jako můžeš kroužit a doufat, že tě to vyhealuje, ale jednou to s tím kroužením prostě třeba taky nestihneš....

Jinak na HC máš málo HP a resistů. Ani armor neni žádná diskoška.
LpH je problém a pracuju na tom. Mám ale smůlu nic použitelného nepadá a když se něco najde na AH tak to stojí balík :)
Kolik LpH je tak optimální mít??

Life regen je jen bonus, kterej se u itemu naskytl. Vůbec to nevyhledávám, aby to nějak pomohlo tak vzhledem k množství HP a dmg monster by to muselo být opravdu hodně, aby to mělo nějaký smysl.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.08.2012, 14:46 hod.

Tapeworm píše:A taky jaké části gearu vyměnit a v jakém pořadí dle akutnosti :))
no v tomto ti neporadim, absolutne nemam prehlad o AH na HC, ani ake ceny, ani ake itemy ani nic :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Tapeworm » 27.08.2012, 14:50 hod.

Punky píše:
Tapeworm píše:A taky jaké části gearu vyměnit a v jakém pořadí dle akutnosti :))
no v tomto ti neporadim, absolutne nemam prehlad o AH na HC, ani ake ceny, ani ake itemy ani nic :)

Nejde mi o ceny s tím se budu muset poprat :) Jde mi o to co vyměnit a proč a v jakém pořadí jako co nejvíce hoří.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.08.2012, 15:02 hod.

no ono to celkom spolui ale suvisi, lebo potom podla cien a trhu na HC sa da povedat co sa oplati viac vymenit... niekedy je lepsie vymenit 2 itemy so slabsimi statmy ako jeden s vyssimi... ale kedze neviem aka je situacia, tak mi je tazko povedat ti "kup to a to"

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Tapeworm » 27.08.2012, 15:05 hod.

Punky píše:no ono to celkom spolui ale suvisi, lebo potom podla cien a trhu na HC sa da povedat co sa oplati viac vymenit... niekedy je lepsie vymenit 2 itemy so slabsimi statmy ako jeden s vyssimi... ale kedze neviem aka je situacia, tak mi je tazko povedat ti "kup to a to"
Hmm zamotaný kruh :) je z něho jen jedna cesta buď to si já založím SC char a kouknu do SC AH abych věděl jak to tam vypadá a nebo opačně. Jelikož, ale nevím po čem bych měl koukat tak to opačné řešení by bylo lepší. K ničemu nenutím :))

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.08.2012, 15:21 hod.

haha no, riesenei to je, ale myslim ze omnoho lepsie bude pockat chvilu a urcite sa tu zjavi niekto kto ma nahrane v HC a bdue ti vediet poradait... alebo sa spytaj priamo v HC sekcii

... inak, ked pozrem tvoj profil, tak napr hned by som povedal ze zozen helmu, co ma socket a hned tam daj co najlepsi amethyst na +% life... ale nemam absolutne sajnu, v akych relaciach sa hybu helmy so socketom a ani to, kolko stoja nejake lepsie amethysty (ale tipujem ze budu najdrahsie), cize mozno by za peniaze co by zhltol upgrad helmy bolo mozne kupit iny item, popripade aj dva, ktore by v celkovom dosledky vylepsili tvoj char viacej... to je tak v skratke to o com som vravel, ze ti nemam ako pomoct v tomto pripade :)

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Tapeworm » 27.08.2012, 15:24 hod.

Punky píše:haha no, riesenei to je, ale myslim ze omnoho lepsie bude pockat chvilu a urcite sa tu zjavi niekto kto ma nahrane v HC a bdue ti vediet poradait... alebo sa spytaj priamo v HC sekcii

... inak, ked pozrem tvoj profil, tak napr hned by som povedal ze zozen helmu, co ma socket a hned tam daj co najlepsi amethyst na +% life... ale nemam absolutne sajnu, v akych relaciach sa hybu helmy so socketom a ani to, kolko stoja nejake lepsie amethysty (ale tipujem ze budu najdrahsie), cize mozno by za peniaze co by zhltol upgrad helmy bolo mozne kupit iny item, popripade aj dva, ktore by v celkovom dosledky vylepsili tvoj char viacej... to je tak v skratke to o com som vravel, ze ti nemam ako pomoct v tomto pripade :)
I tohle je dobrá rada. Vždycky sem scháněl helmu s vit atr all res a dírou + nějaký add když bylo, ale to bylo dost drahé. Ještě jsem ale nezkoušel sehnat helmu bez vit jen s dírou to by mohlo být o dost levnější :)

Uživatelský avatar
Venom
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:339
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Venom#21979
Bydliště:Slovenská republika

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Venom » 27.08.2012, 15:57 hod.

Punky píše:tak neviem ci uz to venom zmenil od vcera, ale tie boty a chestka co ma teraz na profile zase nie su az tak tragicke, hlavne pokial ide len o act1-2

seismic slam a hota nie je dobra kombinacia dokopy, oplati sa tahat jeden alebo druhy, nemas taku moznost generacie fury aby si oba mohol nejak slusne spammovat... inspiring presence je celkom zauájimava pasivka, ked som este davnejsie hladal sposob ako sa vyhnut loh, pretoze bolo neskutocne predrazene, isiel som na to cestou life regenu a dostal som sa na cislo teraz neviem presne, ale dost cez 1k, a to uz je celkom poznat... neviem teda ci ides rovnakou cestou, alebo to tam mas skor tak z nudze... inak dmg mas slusnu (aj ked by to chcelo kus este navysit crity), s tou by si to mal sekat v acte 1-2 uplne bez rpoblemov, takze trosku mozno zdvyhnut all ress a malo by to byt v klude
Hej, zmenil som to, tie boty a aj to brnko, nemal som kedy informovať...a ďaľej, seismic slam a hammer kombinácia mi nerobí čo sa týka spotreby nejaké problémy, mám nahodený teraz bash, čo ma 8 fury za útok, za war cry a ground stomp mám dalšiu fury a oba skilly, hammer + seisimc slam, používam podľa situácie, to inspiring presence som nahodil hlavne kvoli šetreniu fury, aby mi dlhšie vydržali pokriky a aby som stále nehúkal battle rage...hlavným problémom naďaľej ostávajú hlavne tie resisty...
Obrázek
Redaktor webu
http://www.diablofans.cz
Obrázek

Krwell
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TomasKyrs#2580
Bydliště:Jihlava

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Krwell » 28.08.2012, 06:36 hod.

Tak jsem konecne skolil Diabla na Inferno. Po patchi 1.04 to jde o hodne jednoduseji. Taky se vam zda, ze po 1.04 je rend s tou life steal runou bezkonkurenci fury spender?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 28.08.2012, 07:22 hod.

skusal som akurat po dlhsej dobe cleave(rupture)/rend(lacerate) kombinaciu a je to celkom slusny aoe masaker... vhodne na expenie v lokaciach s viacerymi slabsimi mobmi pokope

Uživatelský avatar
matthewicek88
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:matthewicek8 #2300

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od matthewicek88 » 28.08.2012, 07:38 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/matt ... ro/2091978

Hraju s timhle a na inferno 3Act jsem tuhej hned
Barbar 60lvl Inferno act 3
Wizard 38lvl Nightmare act 2

Yaka
Burning Soul
Příspěvky:694
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yaka#2885

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Yaka » 28.08.2012, 07:56 hod.

matthewicek88 píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/matt ... ro/2091978

Hraju s timhle a na inferno 3Act jsem tuhej hned

Stejné jako u Tapeworma - nemáš žádný heal. V tvém případě s DPS 16k je LS naprosto zbytečný stat a musíš hledat itemy s LpH. Pokud celkově hrajete tankovací char je LpH jasná volba.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 28.08.2012, 08:08 hod.

matthewicek88 píše:http://eu.battle.net/d3/en/profile/matt ... ro/2091978

Hraju s timhle a na inferno 3Act jsem tuhej hned
- strasne nizke all ress
- zozen lepsi stit (vyssi block chance) a k nemu helm of command pokial chces hrat "tank" barbara
- nemas ziadny bonusovy crit chance a minimalny crit dmg z itemov... poterbujes to zdvyhnut
- pridaj LoH alebo Life regen niekde na 1k hodnotu
- v chestke mas jeden maly amethyst, vymen
- Ignore Pain vymen runu, zober Iron hide
- u Wotb je pri takomto builde divny Thrive, hod tam Insanity na elitky

burzum
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gutalax #21476

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od burzum » 28.08.2012, 12:57 hod.

ahoj všem , vidím že se tu najdou ochotní hráči, pokud by byl někdo tak hodný a našel si chvilku čas kouknětě se mi prosím na profil,momentálně jsem v infernu v ACT 1 naprosto bez potíží ale po přechodu do ACT2 jsme najednou zcela bez šancí. V čem může být chyba ? http://eu.battle.net/d3/en/profile/BURZ ... o/18290924

Avenger
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Avenger#2285

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Avenger » 28.08.2012, 13:11 hod.

Burzum .. zdvihni resisty ale rapídne aspoň tak na 600-700 all res a na 2. act ti to bude stačiť , btw. zbytočne veľa defenzívnych pasiviek osobne by som to videl na Weapon Mastera, Ruthless a nerves of steel/tough as niles podľa toho ktorá ti pridá viac :) Crit chance máš peknú ale ešte by to chcelo v správnom pomere zdvihnúť crit dmg + pridaním WotB s Insanity v builde tiež nespravíš škodu :)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“