Greater Rifts a Barbaři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128
Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DoctorFish » 04.02.2015, 07:30 hod.

Tak jsem vcera zkousel dva pokusy na GR46. Prvni zadna slava - hodne spatna densita. Druhy pokus uz byl mnohem slavnejsi. Mel jsem 5min na bosse, ale i tak to nestacilo :-/
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DrSma » 04.02.2015, 12:00 hod.

Teď už bude každej rank o haluzi a o rukách. Gear už nerozhodne, jestli dáš 45 nebo 46.
Já včera teda usmolil 41 se skoro 3min rezervou :wave:
Ale spokojenej jsem nebyl vůbec. Měl jsem celej den otřesný rolly (potvory trvale z A5 a spoustou kouzlení, pořád v nějakejch chodbách, kde se všichni trousili po jednom :ble: ) Myslím, že na 42 bych měl, stačilo jen lepší roll. Ale asi se to nedozvím ještě dlouho, protože jsem momentálně nějak vygriftovanej :green:

Ale na 41 jsem musel nahodit ten Gem, jak rozkládá zranění na delší čas + Superstition. Jinak by mi snad jakýkoliv zakouzlení dalo IK. :{

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DoctorFish » 04.02.2015, 14:00 hod.

DrSma : jestli mas na mysli kouzleni elitek, tak je rovnou preskakuj. Elitky opravdu moc neres. Likviduj bily trash. Obcas se vyplati zlikvidovat nejakou modrou elitu, ale zluta za to nestoji, kor casove. Vcera, co jsem zkousel GR46, jsem zabil jednu jedinou elitu. Jinac jsem celou dobu tahal progress z normal mobu. Sice jsem tam mel ty chargovaci andilky, ale tim lepe. Umiraji rychle a clovek za to dostava slusnou porci progressu.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
McT
Burning Soul
Příspěvky:769
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McT#2636

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od McT » 04.02.2015, 14:47 hod.

A to myslíš pro sólo a nebo i pro partu přeskakovat elitky?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DrSma » 04.02.2015, 15:12 hod.

McT: hlavně pro Berana
Je super do skupinek a mrtvej do Single. Nahánět tam žlutýho mantáka, když nešťastně zůstane sám se opravdu nevyplatí. Zato když rubeš jen bílý snadno chargeuješ, rychle to padá a stupnice leze jak divá.

DrF: no, to já cca dělám, ale zrovna včera jsem měl tak blbý rifty, že jsem měl pocit, že pořád jen zdrhám před Elitkama :D :roll: Ještě jsem docela fixovanej na modrý packy, ty se podle mě docela vyplatěj hlavně proto, že 3 už nulujou FCH a hlavně lehnou současně, takže není potřeba dorážet jedince.

No a s tou magií mám problém i u RG. Někteří bosáci mě silným útokem skoro smáznou na jednu ránu a pak už je to krůček k RIPu.
Používám WT abych u nich nemuesel stát, Gem, Passivku a stejně je to na tý 41 na hraně. Fakt nevim, jak ustojíš magickej útok bossáka na 45. To musí bejt jasný IK. :P

EDIT: mám klíč do 43, tak to někdy ve slabý chvilce zkusím ;)
(i když mě by uspokojil i 42, abych se mohl vyblejsknout na žebříku a měl splněno :green: )

Uživatelský avatar
DoctorFish
Wraith
Příspěvky:102
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoctorFish#2128

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DoctorFish » 04.02.2015, 15:41 hod.

McT : pro solo samozrejme, v parte na nizkem GR do elitek litam hlava nehlava, i kdyz umiram :-D

DrSma : co se tyka RG, tak ho charguju stylem - zpoza rohu a zpatky :-D Berserk a CoTa tomu jeste dopomaha. Sranda je, kdyz dostanu toho chargovaci bosse. Zkuste hadat co se stane, kdyz chargnem proti sobe. Ja lezim a on si vesele pohupkava kolem me :-D svinak
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Doct ... o/27172904

We're going to get you. We're going to get you. Not another peep. Time to go to sleep.
Evil Dead

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DrSma » 04.02.2015, 15:53 hod.

No a ještě je drsnej ten elektrikář. Jak už mu moc nezbejvá, bleskuje surově po zemi a tam jsem hotovej na jednu sadu výbojů :dead: :evil:
A taky "klíčník" z A3 jak mrazí. Ke konci je to děs..
A taky ten skákací jantar. Ten mě občas zaskočí do země celýho :ble: :D

..no nemáme to lehký >:D

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od fuxicek » 07.02.2015, 17:19 hod.

41

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DrSma » 08.02.2015, 00:37 hod.

Jako není to žádná hitparáda, ale postupně jsem se vyšplhal až na ten zatracenej žebřík :green:
Splněno :lol:

Obrázek

Hekrs88
Quill Rat
Příspěvky:40
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hekrs#2834

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Hekrs88 » 08.02.2015, 17:57 hod.

ja 43 lvl ale borci nevíte a nějakym použitelnym buildu 40+ kromě berana?

Uživatelský avatar
Ryliah
Doom Knight
Příspěvky:487
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Ryliah » 08.02.2015, 19:45 hod.

Akurát sa pokúšam dať 42.. teraz som dostal pekný Grift a dal ho za 8 min ale ani 7 min nestačilo na blbého RG.. idem sa pokúšat dalej, ešte mám pár kľučov dnes to musím dať ;)
S4 Monk 1100+

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Gold Eagle » 09.02.2015, 19:37 hod.

Ryliah píše:Akurát sa pokúšam dať 42.. teraz som dostal pekný Grift a dal ho za 8 min ale ani 7 min nestačilo na blbého RG.. idem sa pokúšat dalej, ešte mám pár kľučov dnes to musím dať ;)
Ano, přejdi na DH nebo monka po novu asi. :green:

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 10.02.2015, 07:15 hod.

Barb vede solo zebricek EU, chyba tedy nebude ve vyberu charu...

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Rhondien » 10.02.2015, 09:21 hod.

Asi proto, že všichni v žebříčku hrajou jen berany a neexistuje adekvatni build, se kterým by se člověk mohl dostat tak vysoko. Na t6 se dá v pohodě provozovat různé kvantum buildů, které jsou efektivní, do Gr 30 ještě taky, bohužel od gr 35 a dále už jen beran, což mě neuvěřitelně píp.

Dneska večer otestuju gr 32 se svým seismic slam barbarem a uvidím, co a jak.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 10.02.2015, 12:56 hod.

Tak to mají ale všechny postavy. Na vysoké GR si žádná postava nemůže vybírat jakýkoliv build. Ještě tak DH má decentní variabilitu, že na nejvyšších pozicích se hraje CA jak Maelstrem, tak Shooting stars. A MS-ars je také použitelný i když nějaký ten lvl už ztrácí. Pořád je to ale jen drobná variabalita M6 buildu.

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Rhondien » 10.02.2015, 13:56 hod.

Tak pak je to tedy špatně. Podle mého názoru by mělo být hratelných více než jeden build jako endgame, což pro mě osobně znamená vysoké GR. T6 se v současném stavu nedá považovat za endgame, bohužel., alespoň na sc, které hraju.

Abych neplacal jen offtopic, tak včera jsem se svým tankem odtankoval gr 40.

Mlok
Ancient
Příspěvky:2350
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mlok#2413

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Mlok » 10.02.2015, 14:00 hod.

To nebude nikdy, protože nikdy se nepovede balanc ve velkém, aby bylo větší množství buildů pro více charů +- stejně dobrých. Vždy bude jeden znatelně lepší než ostatní a ten se bude hrát na vysokých GR.

Ale je pravda, že by to mohlo být lepší než aktuálně je. Tedy více buildů, které se dostanou třeba aspo%n někem ke GR40.

Bliz. nejspíš právě z tohoto důvodu nechává maximální obtížnost mimo GR na T6. Tam se dá hrát dnes už skoro cokoliv, tím si to Bliz. vyřešil.

jasklenar
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Devilry

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od jasklenar » 11.02.2015, 02:33 hod.

Poradi mi někdo, mam raeknor set a v pohode se prosekám i 37mickou ale vždy narazim na bose a nevim cim ho mam kotlit, hrozne mi nandava a zabiji me a nevim cim ho zabit rychle a efektivne. Dekuju

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od DrSma » 11.02.2015, 14:48 hod.

jasklenar:
Hoj, nedal jsi odkaz na bnet nic. Jak se pak dá radit? Na DP jsem našel Devilry dva. To je jedno, lepší bude, když si pročteš vlákno raekora cca odtud:
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 80#p278354
V závěru řešíme s DrFish i taktiku, ale zázraky nečekej. Je to o DPS a spoustě času (často i víc jak polovina baru) na zabíjení Bosse. Můžeš se jen modlit v pomoci jako je dobrej roll GR, RG nebo Power Pylon atd..

Raekorů 40+ se zapojilo do diskuse hned několik, většinou mají všichni uvedený odkazy na profil, tak se můžeš inspirovat i s Gearem i s Buildem.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Greater Rifts a Barbaři 2.1.0 EDIT: + 2.1.2

Příspěvek od Gold Eagle » 11.02.2015, 16:37 hod.

Mlok píše:Barb vede solo zebricek EU, chyba tedy nebude ve vyberu charu...
No ale řeba mu v prstech půjde právě líp ta jiná classa.

Třeba mě na bounty jde nejrychleji raekor barbar - což jsem zjistil samozřejmě až nedávno, že... Na GR mu třeba půjde nejrychleji něco jinýho. Ještě splichtím toho monka a dle nálady a dle toho co zrovna půjdu si vyberu postavu. S vyjímkou pet Wd, toho už mám až nad hlavu, zatím.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“