Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od kojot » 20.12.2012, 19:11 hod.

No tak u CC a rychlejšího generování Fury taky dost záleží na konkrétní hodnotě, o kolik si CC zvedneš. Pokud jsi na 50% cc a zvedneš to na 52%, tak to na generování Fury moc nepoznáš...
S těma 99% jsem to přehnal a vůbec jsem to napsal blbě, protože jak říkáš, záleží na mnoha dalších faktorech. Napsal jsem to nadsazeně, aby Alfajk pochopil, že pokud mu s těma druhýma rukavkama vzrostla DPS ve statech, tak se mu prostě vyplatily víc. Uznávám, že jsem to měl specifikovat a ne to napsat, jako kdyby to platilo vždy... Příště si budu dávat pozor, aby mě někdo zase nechytal za slovo ;) .

Jinak, pokud beru tenhle konkrétní případ, tak se jedná jenom o CD vs. main stat a tam je to prostě tak, že pokud ti ukazatel DPS ukazuje vyšší hodnotu, tak je to lepší (no ikdyž i tady je minimálně jedna vyjímka a to Impale s runou Greivous wounds). Velký rozdíly vznikají u změn CC a AS, tam to potom může výsledku vyjít úplně obráceně, než co ukazuje DPS ve statech. Ale tohle pro plno hráčů nemá IMO cenu tady rozepisovat, protože ani neví jak se DPS počítá...
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Punky » 20.12.2012, 19:24 hod.

tak to nie je ze by som ta silou mocou chcel chytat za slovo alebo nejak v zlom zmysle to riesit... len som to chcel nejak rozobrat co si napisal... obcas z toho vzniknu celkom uzitocne debaty, ktore mozu ludom pomoct... a od toho by malo byt predsa forum... navyse, tu sa akekolvek herne mechanismy alebo buildy preberaju uplne minimalne, takze kazda nejaka takato "vymena nazorov" ma imo zmysel ;)

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od kojot » 20.12.2012, 20:06 hod.

Však v pohodě, já jsem vždycky línej to napsat pořádně, tak se aspoň pro příště poučím :) . A jak říkáš, třeba se aspoň díky tomu někdo dozví něco novýho, co mu může pomoct.

OT: Jinak mě taky mrzí, že se v sekci o herních mechanismech nediskutuje víc, ale to je tím, že i když tady na fóru je určitě plno lidí, kteří o tom něco ví a mohli by něco zajímavého a užitečného napsat, tak se jim nechce, protože napsat něco, co by mělo hlavu a patu a bylo to pochopitelné a přehledné, dá celkem dost práce. Je to škoda, no...
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od tomisco » 22.12.2012, 02:19 hod.

Bagr13 píše:To Ragnarok: ale za kolik ty tvoje zbrane jsou navic mi snizi CC o 10% tak nevim jestli bych mel dost critu.
ale ty tvoje zrane to bude tak cca 100mil? nebo jeste vic
Za necelych 100 melounu jsou moje meciky. :o) Na podobne tem Ragnarokovym mi zatim chybi goldy. Rozhodne doporucuju zkusit, WW se s nimi hraje paradne.

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Halen » 22.12.2012, 13:59 hod.

Na expy teď nechodím s hlavním zbraňovým setem, ale pořídil jsem si lacino mighty weapony s relativně nízkým DPS, vysokými main staty, dírami, vysokým CD a na jedné s LS, ale hlavně obě s cold damage. Neuvěřitelně to pomáhá zejména proti ranged championům, ať už tlusťochům nebo Fallen shamanům. Vyzkoušejte cold damage, je to fakt dobrý.
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Alfajk » 22.12.2012, 14:39 hod.

nemyslim si ze se vyplati stavet element nad dps,na mp1 je rozjedu tak rychle ze utyct stejne nestihaj

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“