Throw Barb Build

Odpovědět
klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725
Throw Barb Build

Příspěvek od klondaik » 27.07.2014, 10:05 hod.

Zdravim :wave:
Rad by som sa s Vami podelil o podla mna dost malo vyuzivany a podcenovany build a pritom pre mna asi jeden z najzaujimavejsich a najzabavnejsich pre barbara (a ze som ich odskusal dost uz).
Takze tu je moj profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/duch ... ero/526760.
Barbara som postavil na ligtning elemente, s pridavkami dalsieho bonus proc dmg z itemov.
Medzi jeho najvacsie pozitiva zaradujem hlavne velku univerzalnost a zabavnost, aj ked mozno nie je taky dmg dealer ako napr poskakujuca fire koza barb :P
Chcete solo dmg na jeden target? Mate ho. Chcete AOE dmg? Mate ho. Chcete meele utok? Mate ho. Chcete ranged utok? Mate ho. Mate problem s resistami? Nevadi, s tymto buildom to az tak nevadi. Mate problem s HP? Ani to v tomto pripade nie je ziaden velky problem.
Ako primarny dmg pouzivam Weapon Throw, ktory s bonusmi z TF a OS dava nielen Light dmg navyse, ale aj to skoro stale procuje a hadze to dmg vsade naokolo. Ako sekundarny pouzivam klasiku WW (hlavne ak sa potrebujem viac hybat a pritom davat stale dmg).
Ako dalsi dmg vyuzivam bonusy z ostatnych itemov (shouldre, headka, amulet, opasok, leginy). Nemusim sa o nic starat, procuje stale nieco a ked uz sa k vam nieco dostane a nie je to este mrtve, tak to touto kombinaciou itemov uz len zlahka dorazite. V solo hrani pouzivam prstene SOJ a Unity, v parte menim Unity za http://us.battle.net/d3/en/item/wyrdward, najma kvoli jeho bonusu, ktory mi spusta bonus pomocnikov z amuletu. Pri solo ich aktivujem pomocou Leapu.
Apropo pomocnici... ti hraju v tomto builde tiez zabavnu a zaujimavu a hodnotnu funkciu. Ked si to dobre nacasujem, tak mozem mat v jeden moment naraz az 7 pomocnikov ! (follower + z jeho Maximus zbrane Demonic Slave, 2 Shadow clones z amuletu, 3 pomocnici zo skillu COTA), co uz je velmi slusna pomoc a dmg navyse. ;) ....ak k tomu zapnem este Wrath Of The Berserker, tak enemaci padaju len taka rozkos. :lol:
Co sa tyka pasiviek, ustalil som sa na tejto kombinacii: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... eYj!aYcccZ.
Kedze Weapon Throw generuje dost Fury, v podstate ju mate stale full a kvoli tomu som zvolil Berserker Rage, ktory mi prida 25% dmg. Takisto Supertition mi okrem moznosti generovania Fury z dmg pridava 20% redukciu na prijaty non physical dmg, co tiez nie je na zahodenie. Weapon Master pridava bonus do dmg zo zbrani, co mi z ostatnych moznosti prislo pri tomto builde ako najvhodnejsie. A Rampage za kazdy kill zvysuje strengh o 1%, co moze byt az 25% nastackovane. Skusal som aj pasivku No Escape, ktora pridava 25% Throw dmg ak je ciel vzdialeny viac ako 25 yardov, ale prislo mi to rozptylujuce a viac vyuzijem kombinaciu tych, ktore mam teraz.
S danym buildom solo farmim T5 (T6 v parte). Takze ak mate chut sa zabavit a zaexperimentovat s niecim netradicnym ako som skusil ja, tak prajem prijemnu zabavu ;)
Ak mate napad, radu, tip co este zlepsit, alebo zmenit, alebo ako sa Vam s danym buildom hra, rad uvitam postrehy a namety. :)
Naposledy upravil(a) klondaik dne 28.07.2014, 15:13 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Thorn Barb Build

Příspěvek od hulkxxxl » 28.07.2014, 13:33 hod.

při pohledu na titulek jsem čekal thorn barba kterej bude těžit ze setu a všude kde se dá bude mít thorny ve statech + podpořený bracerama a +1000% dmg pak pasivka atd..

asi jsi měl na mysli házecího barba že?
Obrázek Obrázek

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od klondaik » 28.07.2014, 15:13 hod.

A jo ano....chybicka se vloudila... Diky za upozornenie, uz som to upravil

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od cabes » 29.07.2014, 12:40 hod.

ten eq by som poriesil inac ak mas nato moznosti.
aughild set nemas full bonus a wristy by to chcelo s crit chance.bud si ukrafti shouldre do setu alebo nasad royal ring .dalej andarialka bez + ele DMG nema vyznam to ten poison dmg nieje ziadna slava.ale najviac my tam chyba tam chyba ta 1H zbran co dava + 50% na weapon throw a ancient spear.
a dalo by sa ti spravit s royal ringom full set bonus na imortal king-ruky hlava a chest(shoudre a wristy aughild)ale zalezi ake itemy mas odlozene

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od klondaik » 29.07.2014, 17:01 hod.

Praveze tie moznosti nemam... ani IK set nechce padat a o tej one hande....no skoda reci...tam uz zahucalo tolko shardov u Kadaly aby padla aspon tam, ze to snad ani mozne nie je...a nic. Kazdopadne nie je ucelom ukazat ze tento build je jednoznacne s danymi itemami najlepsi, ale poukazat ze sa da s nim velmi dobre hrat a co povazujem za mozno este dolezitejsie, ze je to s nim zabavne a ze sa da dobry a hratelny build postavit aj bez set itemov. Inak krom tej one handy sa snazim o drop z 2.actu GLOVES OF WORSHIP rukavic.... ale tam to je tiez bieda na drop.
Kazdopadne dik za tip, ten IK set vyskusam s royal ringom + mozno poriesim nieco aj s tou headkou.

Annihilus
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Annihilus#2539
Bydliště:sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od Annihilus » 22.08.2014, 12:23 hod.

lighting throw barb s thunderfury je docela fun,taky ho obcas hraju, podle nalady. vic ho planuju vyuzivat az najdu jeste jednu IK vec nebo ten ring co dava do setbonusu.

Uživatelský avatar
bleptys
Gorebelly
Příspěvky:218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:bleptys#2344
Bydliště:Opava

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od bleptys » 25.08.2014, 13:44 hod.

Co jsem se koukal v následujícím patchi poroste dmg weapon throw :D jestli neupraví proč efekt tak bude velký návrat ke kořenům! :D
CZSK Komunita

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od klondaik » 26.08.2014, 06:09 hod.

Ano, presne tak... v patchi bude boost throw o celkom slusne cislo + kedze vyuzivam v tomto builde Ancientov (perma z IK setu) a ti dostanu tiez velmi slusny boost, tak pevne verim, ze vela skakajucich barbarov moze prejst na tuto alternativu... Osobne sa na to velmi tesim :)

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od klondaik » 26.08.2014, 11:27 hod.

a inak.... ziskal som konecne http://eu.battle.net/d3/en/item/the-thr ... edth-spear, ale som z nej sklamany... Ten proklamovany boost dmg na 50% je bud zabugovany a nefunguje, alebo funguje IBA na zakladny throw psyhical dmg, pretoze absolutne som nepostrehol akykolvek narast dmg a nie este masivny o 50% .... nejak mam z tej zbrane zmiesane pocity, alebo mi unika suvislost na akom principe potom ten boost dmg funguje.

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od klondaik » 27.08.2014, 09:12 hod.

tak prve dojmy z noveho patchu a boostu throw dmg a ancientov..... PERFEKTNE !!!

Oglojoo
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Oglojoo#2623

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od Oglojoo » 03.09.2014, 10:00 hod.

Ahoj,

Zajímalo by mě jestli ještě někdo z vás v současné době jede jakýkoliv throw build a jak se mu s ním daří?

Můj throw build: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Oglo ... o/33754969

Zkouším kombinaci IK set(CotA)/weapon throw/jagged edge a funguje to vcelku obstojně. Velmi tomu pomohly nově upravené kalhoty Depth Diggers, které přidávají +94% dmg k primary skills, tudíž i k weapon throw.

Celkově tedy:
+153% weapon throw (pants,spear,belt)
+70% fire skills dmg (axe,ring,bracer,amulet)
+58% elite dmg (ring,aughild set,gem)
+CotA +43%attack speed (IK set,gloves)
+55% ancient spear (spear,boots)


Myšlenka je taková, že vaši Ancients to vpředu mlátí a tankují a vy pěkně ze zálohy ostřelujete. Asi se to nemůže příliš měřit s Raekor a WotE buildy, ale funguje to dobře. Sólo rifty jdou rychle a bez problémů na T6. Greater rifty jsem zatím tolik nezkoušel, ale nejvyšší byl tuším 27.

Zajímaly by mě vaše názory na tenhle build a přípomínky na případné vylepšení.

Díky

klondaik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:duch#2725

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od klondaik » 06.09.2014, 05:41 hod.

Oglojoo potesil si ma. A to z tychto dovodov: zase dalsi throw barb, dal si si pracu to rozumne vyskladat, ma to myslienku, ma to hlavu aj patu. Je aj v tomto pripade vidiet ta variabilita tohto buildu a to je potesitelne (na rozdiel od skakajucej kozy barba, alebo shotgun crusa a pod.). Co sa tyka vybavy, ja idem light, Ty fire (moze to byt tiez celkom dobre, ten fire je stale preferovany blizzom, ale neskusal som ho). Som trochu skepticky k tej speare, mam ju aj ja v truhle, testoval som ju, ale nejak som vyrazny narast dmgu nezaznamenal oproti inej zbrani (netusim na akom principe funguje ten throw boost - vid koment vyssie). Skill ancient spear som tiez skusal, ale tiez ma nejak neoslovil. Skus ho vymenit za whirlwind s runou wind shear. Za prve whirlwind teraz docela naklada, za druhe sa s nim rychlejsie dostanes z problemovej situacie (spolu s leap to dokaze velmi casto zachranit krk :) )a za tretie generuje fury. Ta ja dobra, ak das pasivku berserker rage, kde potom s throw mas bonus dalsich 25% do dmg. Dalej vyskusaj vymenit pasivky Ruthless a Bloodthirst za Rampage a Brawler.... Kedze to mas SC, tolko na ten heal pozerat nemusis, tam Ti pomoze paragon do LoH a tie dve spomenute pasivky Ti pridaju zase dalsi boost dmg. Inak tie rukavice a leginy ma oslovili, musim sa po nich pozriet aj ja, vyzera to byt dobra volba (uvidim ako sa mi to bude dat skombinovat do mojho multi setu :) ). Este neviem ci viac chodis T6, alebo Greater rifty.... Mas gem na zvysenie dmg do elitiek, ten mam aj ja, ale nebolo by mozno aj zle porozmyslat vymenit jeden alebo druhy gem za gem na zvysenie dmgu na primar skill throw o 25%+ . Ked si to zoberies kol a kolem, tak vo vysledku pri tych zmenach mozes nabrat este minimalne dalsich 100% dmgu... Napis mi ked tak v hre, rad si s Tebou zajdem nejaky rift, mozno najdeme este spolocne nejake sikovne vylepsenia nove...

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: Throw Barb Build

Příspěvek od babacho » 14.09.2014, 09:25 hod.

Prosím vás jaký je nejjednodušší build na barbara. Dolevel jsem si sezoního a tak bych chtěl radu do kterého bych se měl pustit. Díky.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“