Nevím jak dál.

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.
Nevím jak dál.

Příspěvek od 13mika » 16.10.2013, 16:41 hod.

Protože jsem srab a gr70 neudělám.tak žádný primal nedostanu a jen v koutku tiše závidím. Ach jo.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tond ... o/22378016
Naposledy upravil(a) 13mika dne 01.05.2017, 08:55 hod., celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 17.10.2013, 07:27 hod.

ahoj, prosím napiš jaký chceš hrát build... je to nějaký hybrid ww.. vyhovuje ti to ? nebo chceš klasický ww který ale přestane s datadiskem fungovat?

jinak na gearu bych vyměnil hodně.. hlavně je barb založenej na síla - critical chance ta ti chybí velmi a pak critical damage a rychlost útoku (ats)

máš skorn takže hlavní slabina je tvoje rychlost útoku tu musíš nabrat... já osobně skorn nemám rád proste jsem jak slimák, raději dualky

takže rada koupit: amulet co má cc a cd nebo cc a ats (máš cd a ats), na prstenu nalevo není cc, jinak je pěknej, no a nemáš nikde movement speed.. já trpím na HC ale nemít MS na SC podlemě kravina plazíš se jak slimák... celkově bych gear dost obměnil... nabral cc, ats ms 24% a rezisty tak kolem 600 celkově, kdyžtak napiš konkrétně případně si mě přidej do hry a mužeme vybrat něco v akci už jsem stavěl ww gear pro někoho tu a dopadlo to parádně, jinak ramena crati a i rukavice se dají vycraftiti parádní ( i bracery se dají ale já mám rád lacuni)

PS: pokud se cheš zbavit skornu tak určitě něco vymyslíme
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 17.10.2013, 08:51 hod.

Moc děkuju já potřebuju vysvětlit co je ww a buld.. Jak sem napsal, jsem skutečně totalní blb.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 17.10.2013, 09:04 hod.

build jsou vlastně skily které používáš k hraní... momentálně než to zruší funguje vlasně to že dokážeš při správném stylu hraní udržet wotb (berserkra) po celou dobu hraní což je prostě super výhoda jak do dps tak do rychlosti. buildy mají své zákonitosti aby fungovaly sklily jsou nutné a některé se dají zaměnit... taky musíš mít třeba dost cc a ats aby to fungovalo pořádně atd...

ww build je o tom že díky sklilu run like ... dropuješ za sebou tornáda které se točí a dávají dps a díky critům z nich ti doplňují fury a tím se udržuje wotb, skil wirhwind s runou hurricane se pužívá vlastně "jen" na pohyb.. točíš se po mapě a mačkár ten run a vypouštíš ty víry, kdyžtak si najdi nějaké video na yotube aby jsi to viděl...
dallší co se používá je HOTA build to jsou kladiva tam se natočíš ale běháš a dáváš pecky kladivama

mě osobně nejvíc vyhovoval ww, jen mě štvalo že se hra pokazila a dost mě házele zpátky (backroll) takže jsem přešel pak na čarodku a z ní momentálně na HC barbara

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... ro/7663061 skliky a výbavu kukni tu... je to jen za pár desítek milionu, výbavu jsem celou prodal a hraju jen HC momentálně
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 17.10.2013, 11:51 hod.

Díky konečně jsem to pochopil. Až nakoupím tak se podíváš jak sem dopad.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 17.10.2013, 11:56 hod.

a co jdeš teda kupovat ? na jakej build??? kdyžtak si mě pidej večer budu hrát můžu ti poradit ať nevyhodíš zase prachy
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 18.10.2013, 07:39 hod.

ahoj koukám že jsi nakoupil.. no pasivku bych dal bloodlust aby jsi měl vic LS když máš tak malé dps.. jak se ti hraje ww?

koukej aukce a zkus si do offhandu koupit dýku s rychlostí 1.65 (1.66), soket, cd tak 85%, a síla (+vitalita kyž to půjde) nezáleží natom jestli bude mít ta dýka 200 dps nebo 1000 ale zvedne ti to dps tornád... a teď to hlavní!!! to co dělá dmg u ww buildu jsou hlavně ty tornáda! takže kašli na to číslo co ti píše u dps... ale je duležité ladit dps tornád, zkus si třeba načíst posatvu na d3up.com a tam je parametr tDPS, + jeho tiky
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 18.10.2013, 10:31 hod.

ahoj, dík za radu ale dýka 1.65 není na skladě tak musím čekat. Když vyměním pasivku tak zas nemám fury.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 18.10.2013, 10:41 hod.

no když nemáš fury tak máš a) málo cc b) pomalé točení tornád c) hraješ moc nízké MP takže mobi umírají dřív než ti stačí udělat ten vír crita tím ti nabýt fury


jinak já sjem používal klasika bash a když jsem neměl fury tak jsem si párkrát bouchnul a bylo zase plno

PS: mace patří nalevo a napravo dýka
PPS: nemíval jsi IK pásek?
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 18.10.2013, 12:49 hod.

pásek je zpátky , kudla je prohozená a dám bash.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 18.10.2013, 13:40 hod.

určitě máš teďka víc dps ne? když jsi prohodil zbraně... zkus hledat nějakou tu rychlou dýku když se podaří úlovek kolem pár milionu je tvoje

kdyžtak si mě přidej ve hře a napiš že jsi z fora.. akorát prodávám itemy z čarodky a ladím svého starého barba mužeš mrknout.... chci ještě lepší boty, a asi echo si koupím do offhandu, měl bych pak mít dps +15k unbuf, a dps tornáda zase konečně jak jsem dřív míval kolem milionu

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... ro/7663061
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 19.10.2013, 06:53 hod.

Ahoj, je to paráda ale musím nabrat dm a nevím jak.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 21.10.2013, 06:40 hod.

celé je to stále o tom řetězci síla/ cc /cd / ats... nabrat víc síly určitě máš rezervy, jak na gearu tak v kamenech, cc není na helmě, a pak už jen cd nabrat...

třeba opasek the witching hour by tě pak pěkně boostnul jen přijdeš o LS :( pak je zase dobré mít LS na zbrani, nedávno jsem koupil slušnej už kolem milionu ceny šly neuvěřutelně dolu

zbraň jde taky koupit lepší, obecně jsou všude rezervy postupně to upgraduj jak budeš mít prachy a dps poleze nahoru, jak se přehoupneš na 200k unbuff tak musíš bejt v pohodě

PS: ugradoval sem barba tak mrkni
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 24.10.2013, 10:46 hod.

Ahoj jde to docela dobře něco jsem koupil ale musím počkat je to drahý a mám jen 22 m. Ale to nevadí počkám.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 24.10.2013, 11:43 hod.

koupil bych si místo mempa IK helmu ta má vždy aspoň 5cc, koukni co se dá za ty prachy rezistů máš podle mě dost, takže vybírej podle síly co si budeš moct dovolit a ta ats ti nebude tak chybět když máš mempo a dýku
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 26.03.2014, 19:20 hod.

Ahoj jsem zas tady a potřebuju od tebe radu jak dál. Celou dobu jsem jel podle toho cos mě poradil v říjnu a šlo to bezva. V pondělí jsem ještě s Pupinem
vesele skotačil na T4 a v úterý po instalaci dostanu nakládačku i v T2. Dík

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tond ... o/22378016

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Prosím o radu

Příspěvek od Hamman » 27.03.2014, 08:25 hod.

Zkus vsechny paragony co muzes nastrkat do life on hit a vezmi si followera Templare, u nej mu nastav skilly na heal a hp regen a jedes :) Jinak na lvl 70 je jasne, ze nedas to co na 60 ;)

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 27.03.2014, 08:36 hod.

Provedu a napíšu jak jsem dopad. Dík

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Prosím o radu

Příspěvek od hulkxxxl » 28.03.2014, 07:51 hod.

skus místo runy u warcry dát runu na regen, místo weap masteru bych dal raději ruhtless máš pak brutální dps když monstrum má míň HP těch 5% cc je slabota
na gearu chybí podle mě trocha allres, a nějaká ta vitka by bodla ale sc už nehraju takže to možná stačí,
fury máš dost??? možná místo revenge bych dal overpower s runou na fury, případně jak hraju já stahovat k sobě a u ww si dát runu na fury kdyžtak koukni ke mě na profil, pak můžeš vyhodit tu pasivku an regen fury a dát si místo ní superstition což je super pasivka (a generuje fury ve s*ač jako molten apod)

paragon pointy si hezky rozděl loh se dost hodí, dál si dej % armoru,skus taky rend používám na HC heal 0,5% života za každého moba tzn když mám kolem sebe hordu tak jsem nesmrtelnej :D


snad jsem pomohl, bb a gl kdyžtak písni
Obrázek Obrázek

13mika
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tonda
Bydliště:Kdysi Praha , teď Zdice.

Re: Prosím o radu

Příspěvek od 13mika » 30.03.2014, 08:57 hod.

Dík, moc to pomohlo. Už zase jedu T1 a pokusím se o T2. Ale kam nejlépe vrazit paragon body.
Jo, a na toho skřeta, co běhá s tím natrženým pytlem co se z něj sypou chechtáky, tak na toho taky nemám. Ten lump vždycky zdrhne.
Dík ahoj

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“