Barbarian - The best of..

Odpovědět
Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice
Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Frozen » 15.08.2013, 14:28 hod.

Nechtěl jsem sem už psát, protože stejně nereaguješ, ale tohle mi nedá.... ReptileSVK nejsi náhodou majitel tohoto fóra?
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Kuki10 » 15.08.2013, 14:54 hod.

To opravdu neni.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 14:55 hod.

Reptilova oblibena pisnicka pokud zrovna neni nejlepsi..ze vsichni musi mit gear za 5 000 euro :D
Mimochodem s barbarem jsem chodil od zacatku sam..vysledek jsi videl
Mimochodem s wdckem co jsem hral na odreagovani slozen z crapu v hodnote 50-100m, paragon 30, odehranych hodin 16 ..opet dokazuje jaky jsi (a ted si vymysli nejakou nadavku a strc pred to slovo NEJVETSI)
A protoze ti dochazeji vymluvy, podotknu ze jsi opomenul na cheatri a na to, ze nam s tim pomaha maminka a to neni fer, ze :D

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 15.08.2013, 15:20 hod.

Frozen píše:Nechtěl jsem sem už psát, protože stejně nereaguješ, ale tohle mi nedá.... ReptileSVK nejsi náhodou majitel tohoto fóra?
jasne ze nie som, by som bol asi cerveny nie?

wirgie- no ano niekto to len prefrci a niekto sa sustreduje aj na pribeh a dialogy, ze jo?

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 15:34 hod.

Po 1400 odehranych hodinach musis vsechny dialogy znat nazpamet..ale chapu ze si clovek sem tam musi pripomenout bezvyznamne dialogy vydesenych vesnicanu. Pro tvoji dokonalost by jsi se s tim mel zminit u tech 40ti hodinach,ze podstatnou cast vlastne travis ctenim a prekladanim vet se slovnickem :D

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 15.08.2013, 21:36 hod.

ok tak tu mate moje video. witch doctor MP10. kochajte sa a padajte zo stoliciek.

update: http://youtu.be/IC-f233zlfI lepsia kvalita
Naposledy upravil(a) ReptileSVK dne 15.08.2013, 23:15 hod., celkem upraveno 1 x.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Alfajk » 15.08.2013, 22:12 hod.

dava to uplne stejne jako muj wd s equipem z aukce za 50m :D

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 15.08.2013, 22:19 hod.

ze a presne tak rovnako ako s equipom za 5 milard :lol:

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od spiderer » 15.08.2013, 22:24 hod.

Alfajk - mas video? :D

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Quetak » 15.08.2013, 23:30 hod.

pěkný video, konečně je hmatatelný důkaz :) Zarazilo mě akorát to, že sbíráš každý žlutý crap, takže z těch 1,3k hodin byl tvůj wd tak 500h ve městě u obchodníka. A pak to jak ti svítí 0 v pravým dolním rohu na ikonce friendlistu, teď už chápu proč máš takovou potřebu ukájet se tu na fóru když si nemáš s kým psát ve hře.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 15.08.2013, 23:47 hod.

tak je to tocene relativne neskoro, takze asi kazdy spi alebo kuka tv a mam tam okolo 10 friendov, na publicu som nikdy nebol. Ale proste davam si to v pohode. Neviem preco pri konverzi z avi do mpeg zmizol zvuk, ale nevadi. Moj uzasny internet, kedze som v podnajme a majitelovi sa smrdi to navysit je mizerny. download 2000 kb/s a upload 200 kb/s (kilobit !!!, nie kiloBajt!). Preto ani nehram HC, lebo to permanetne kazdych 10-15 minut zalaguje na 5-10 sekund, takze to by bola cista smrt. Jooj doma som mal 30 Mbit/s to se to hralo !!!
Naposledy upravil(a) ReptileSVK dne 15.08.2013, 23:52 hod., celkem upraveno 1 x.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 23:48 hod.

tak ted nevim, nahraval jsi to bez zvuku nebo mi vypovedely repraky?
..v cem nahravas?

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 15.08.2013, 23:53 hod.

fraps....avi pohoda, ale do mpeg to nejako zmizlo

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od wirgie » 16.08.2013, 00:13 hod.

musis to konvertovat do mpeg aby ti to youtube zchroupalo?

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od strejda » 16.08.2013, 06:15 hod.

No:)tak nějak sem to čekal:)Ty musíš mít kamaráde hodně veliký problémy s očima nebo mozkem nebo obojím, jestli za celý video bliknul crit nad 2 m tak maximálně 3x tak je to ještě moc, čímž se samozřejmě potvrzuje to na co sem ti tady říkal, že lžeš, když říkáš: 4x za sekundu critnu 2 miliony"
Další věc, ve videu jedny champs a to samozřejmě s dětskejma afixama a samozřejmě to jsou ty co dou k tobě takže uplně to nejvíc easy pro wd, dal jsi je za cca 28 sekund, což není ani zdaleka to čím ses tady chvástal (10-15 sec) a to neberu v potaz, že kdyby to byly champs který nejdou k tobě, tak je dáváš minutu.To, že máš pořád plno many je ti k čemu?mně je uplně jedno, že mám občas půlku ale rozhodně mě to nelimituje v "točení se".
Ale jsi dobrej, že jsi po tolika hrdinskejch kecech udělal to video, já bych se po těch tvejch best a top kecech styděl.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Frozen » 16.08.2013, 06:33 hod.

Na druhou stranu to MP10 dává a vzhledem k tomu equipu to poukazuj na to, že WD je opravdu schopný si dát mp10 a nepotřebuje na to nějak zvlášť uber equip a o to mi šlo.

Díky ReptileSVK za to video a to, že dáváš menší crity než jiní? no a co... každej taky nemáme stejně dlouhý... nos a přece to jde :twisted:
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 16.08.2013, 07:43 hod.

tak bere aj avi, ale to ma cez 3 GB a ako som pisal mam pomaly net.

strejda : nojo no clovece, asi si fakt spadol z tej stolicky a zavidis. Proste mam vyborny equip na prezitie a s paradnym damageom. keby sa cez RMAH dali predavat cele postavy o mojeho doctora by sa bilo minimalne pol milion ludi, ved kto by nechcel mat doma uber doctora, ze jo. A nejako som nepouzival ani stackovanie. Pri full nastackovani to sype vysoko cez 2 milion.

barbarian bude casom tiez uber...

Sepio
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ÜberFrost#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Sepio » 16.08.2013, 08:31 hod.

Ja ked frapsujem tak si potom video vyrenderujem v sony vegas a z 3gb to padne na 300mb :) a stale v rovnakej kvalite tusim 720p. Ale tak co no davas si to v pohode a neumieras a o to predsa ide nie? :D akurat tu manajuma knife by si mohol kupit lepsiu ^^

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od strejda » 16.08.2013, 09:02 hod.

Hm, tos mně na to zas napasal blbost, nevím proč si myslíš, že ti něco závidím, když ti tady píšu, že jseš marnej a přitom si říkal jak jim nakládáš.
Každopádně nemáš výborný equip na přežití z damagom, zasek ses na 180K dmg a na víc prostěnemáš goldy no ale ty si to nepřiznáš a tohle už fakt vzdávám.
noob lvl asian

Frozen píše:
Díky ReptileSVK za to video a to, že dáváš menší crity než jiní? no a co... každej taky nemáme stejně dlouhý... nos a přece to jde :twisted:
Nevim, jeslti je tohle mířený na mě, ale nevím, kde já píšu, že mám větší crity než on? nikde, jedná se o to, že se tady chvástal jak dává crity 4x za sekundu 2 miliony a sám vidíš jak to je:) takže trošku objektivně ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od HELLERcz » 16.08.2013, 09:18 hod.

Reptile mě svým videem, co natočil velmi zklamal. Byla to moje modla ! A teď bohužel vyhasla ...
:D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“