porad se nadari help please

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436
Re: porad se nadari help please

Příspěvek od Alfajk » 07.01.2013, 19:50 hod.

vymenil bych jeden z ringu,mas mozna az moc all ress,ja v pohode prezivam s 400 all ress bez shoutu,vzal bych lepsi IK ruce s vic str,kdyz nemaj crit dmg tak jsou levny s 180 str...casem urcite lepsi skorn s trochou stesti se da poridit i kombinace str+vit

do hlavy muzes klidne fialovej gem,pokud mas problem s prezivanim,abys mel vic hp,ty vilewardy vymenit,jsou uplne naprd,low str a bez vit,kup nejaky klasicky rare

casem nejaky lepsi boty,klidne IK boty,cimz ziskas 3 casti setu,a do komba k blackthornu bych vzal kalhoty(spolecne s chestkou)

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od Malf » 08.01.2013, 14:57 hod.

@las0208: No k gemům...záleží,jak to dáváš. Jako jestli ti přijde, že už zas tolik neumíráš a jsi relativně spokojenej, tak to nech. Pokud nejsi, tak nejjednodužší je dát si do helmy ametyst, ale na softu se to nehraje (většinou). Helma...no nějakej rare, +%life by byly fajn, soket, all res, core stats...to ale levný není. Nejlepší přilby jsou IK helma nebo Mempo, ale to taky levný moc nebude. Pokud nemáš moc peněz, tak ber nějakej rare, kterej má co možná nejvíc statů, co jsem psal. Se všema asi nebude moc dostupná...

las0208
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:las0208#1734

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od las0208 » 09.01.2013, 19:08 hod.

jeste se chci zeptat jestli se mi oplati dat lepsi gem do zbrane mam zrovna 700k tak muzu udelat 80% pomuze mi to?

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od Malf » 10.01.2013, 00:10 hod.

@las0208: jako jo, je to určitě trochu upgrade, ale jestli se vyplatí? Všiml jsem si, že jsi ještě nevyměnil tu helmu, možná je lepší trochu šetřit...ale tak předpokládám, že 700k není na softu nic...takže nechám to na tobě...jako jinak existujou kalkulátory, kde se dá spočítat, co se stane, když si zvedneš CD o 10%...můžeš to zkusit.

las0208
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:las0208#1734

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od las0208 » 15.01.2013, 17:23 hod.

dik za odpovedi tak helmu sem uz dal sice nic moc ale je lepsi jak ta co sem mel,jeste sehnat boty? co bych mel udelat ted pokousim se jet hammer ale stejnak se v tom moc nevyznam :-))

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od Alfajk » 15.01.2013, 18:10 hod.

lepsi chestu sezenes taky docela v pohode,se 150 vit a budes moct nabrat str gemy,helmu bych mozna casem vymenil za mempo

hammer je asi lepsi s two handem,nez 2x one hand

las0208
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:las0208#1734

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od las0208 » 23.01.2013, 23:35 hod.

zdaravm tak sem tam dal mensi tuning co by jste doporucili ted Dik ))))

Uživatelský avatar
Malf
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malf#1375

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od Malf » 24.01.2013, 11:20 hod.

@las0208: Jo, ty all resy jsou ok, regen je taky docela slušnej, damage celkem taky...trochu skřípou životy, ale jestli ti to vyhovuje, tak pohoda...no a pak pasivka na snížení cooldownů na berserka a quake Boon of Bul-Kathos, já nevím, ale přijde mi, že barbar má skoro všechny pasivky lepší než tuhle. Kdybys měl třeba časem víc HP, mohl bys zlepšit regen přes pasivku Inspiring Presence (HP) nebo armor přes Nerves of Steel (vita), ale to počítá s víc vita/life. Taky pasivka Brawler je dobrá, protože jestli farmíš A3, tak stejně v drtivý většině případů máš okolo sebe kupy nepřátel. Superstition je neméně zajímavá pasivka a já jí používal na HC pořád...

las0208
Quill Rat
Příspěvky:21
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:las0208#1734

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od las0208 » 24.01.2013, 16:54 hod.

Dekuji vsem za pomoc uz je to ohoooooodne lepsi davam mp7 sam .nejvetsi problem je ted muj skorn chte bych neco rychlejsiho myslim 2 zbrane ale ne echo co doporucujete .Nebo se uplne nevyznam do jake ruky jaka zbran .dik
http://eu.battle.net/d3/en/profile/las0 ... ro/4051633

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: porad se nadari help please

Příspěvek od Ragnarok » 24.01.2013, 17:08 hod.

Pokud ti nevadi, ze budes mit jine cisilko u dmg, tak jsou dobre setove Bulkathos. Idealni kombinace na ww barbara. Jinak asi klasicke rare zbrane. Ono tam moc na vyber neni.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“