Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852
Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Halen » 10.12.2012, 10:27 hod.

Ten thread je bomba, ten týpek je fakt nadšenec, když si všechno natáčel a pak sledoval ve slow-motion. Ale k věci, používal jsem silnější MH (sekera, 1.30, 1168 DPS, 192str, socket + sword 1.40, 832 dps, 60cd, 212 str, socket) a bylo to objektivně horší, než kombinace co mám teď MH (sekera, 1.44, 1099 DPS, 185str, socket + dagger 1.50, 759 dps, 99cd, 183 str, socket). Ten skok o jeden breakpoint nahoru mi zajistil úžasnou regeneraci fury, udržím dlouho wotb, líp healuju, protože nejen regen fury, ale i LoH, ačkoli ho nemám moc, těží z větší rychlosti. Pro mě samá pozitiva. Jo a zabiju bez proměny do WOTB jen bashem goblina na MP8. Sice zabíjení golblina není to podstatné, ale předtím to nešlo.
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Punky » 10.12.2012, 10:56 hod.

no jo, ale tam potom zalezi aj na ake mp to ides... napr na mp1-2 nema zmysel tahat wotb, tam je nerealne ho drzat, takez je to neefektivne imo... vlacim tam miesto toho furious charge so staminou a je to proste super fury gainer... ja som prave teraz kupoval axe, 1170 dps, 150str, socket za 15m... za tu sumu tam nebol SS ktory by stal za tu kupu a vyskusanie, ale myslim ze tam je fakt lepsie, na tych nizkych mp, jazdit skor vysoku dmg, nez mat par tickov naviac... vacsinou k nim aj tak nedojde

Halen
Gorebelly
Příspěvky:229
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Halen#1852

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Halen » 10.12.2012, 13:49 hod.

To je jasný, na nízký MP to nemá cenu zkoumat, jenže já se rád pohybuju na MP7-8 a tak se mi to hodí. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od tomisco » 10.12.2012, 18:40 hod.

Na nízké MP jsem si z důvodu zvýšení damage (+ nemusím sundávat Ice Climbery bez MS) pořídil levné Inna's Temperance kalhoty s 8% AS. Zkoušel jsem to i na MP7 s Hammer Rend buildem, breakpoint se mi díky kalhotám zvedl na 43% a bylo to na frekvenci úderů fakt znát. Barbarka mlátí sekerou jak motorová myš a při použití Frenzy Sidearm potvorám i na vyšších MP letí life rychle dolů. I tornáda ubírají příšerám víc. Oproti breakpointu 35% skutečně citelný rozdíl.

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od jidas » 12.12.2012, 17:28 hod.

MF také neřeším, je to asi jedno. Zatím jedu 2hand (padnul mi krasavec). Na MP10 to je slabota. Sice mě nedostanou, ale dlouho to trvá. Vitalitu a res. neřeším, mám dost oživování. Takhle jedu coop: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jida ... ero/946942
PS: Každá rada zlatá. Dík

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Borgi* » 12.12.2012, 20:30 hod.

jidas píše:MF také neřeším, je to asi jedno. Zatím jedu 2hand (padnul mi krasavec). Na MP10 to je slabota. Sice mě nedostanou, ale dlouho to trvá. Vitalitu a res. neřeším, mám dost oživování. Takhle jedu coop: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jida ... ero/946942
PS: Každá rada zlatá. Dík
Jestli chceš dávat MP 10, pochopil sem to tak, že je to tvůj cíl. Tak budeš potřebovat zvednout HP, aspoň na 50k a DMG na 200k. Do začátku bych doporučil vyhodit Nerves of Steel a nahradit ji pasivkou Bloodthirst. Armor ti stejně na vysokém MP nepomůže, důležitější je vysoký heal. Dál budeš potřebovat zvednout CD, nemáš ho vůbec nikde. Jen na amuletu a to slabých 50%. CC by jsi měl mít okolo 50% s buffama. AS bonus taky není na škodu, aspoň 20%. Nakonec se zaměřit ještě trochu na resisty. Pokud nejde zvýšit All Res, tak trochu popohnat Phys a Fire.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od jidas » 13.12.2012, 00:45 hod.

Borgi* píše:
jidas píše:MF také neřeším, je to asi jedno. Zatím jedu 2hand (padnul mi krasavec). Na MP10 to je slabota. Sice mě nedostanou, ale dlouho to trvá. Vitalitu a res. neřeším, mám dost oživování. Takhle jedu coop: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Jida ... ero/946942
PS: Každá rada zlatá. Dík
Jestli chceš dávat MP 10, pochopil sem to tak, že je to tvůj cíl. Tak budeš potřebovat zvednout HP, aspoň na 50k a DMG na 200k. Do začátku bych doporučil vyhodit Nerves of Steel a nahradit ji pasivkou Bloodthirst. Armor ti stejně na vysokém MP nepomůže, důležitější je vysoký heal. Dál budeš potřebovat zvednout CD, nemáš ho vůbec nikde. Jen na amuletu a to slabých 50%. CC by jsi měl mít okolo 50% s buffama. AS bonus taky není na škodu, aspoň 20%. Nakonec se zaměřit ještě trochu na resisty. Pokud nejde zvýšit All Res, tak trochu popohnat Phys a Fire.

HP není problém. Na MP10 nepadnu (někdy se to stane), ale trvá to dlouho. Když dám Bloodthirst a vyhodím Nerves of Steel, tak už padnu. Oživováků mám dost. CD mám 415%, divné, ale je to tak. CC 51%. Res. jsou ok, ale míň už to nejde, pak bych zase padal. DMG mám (Battle Rage) cca 150K. Vyhodil jsem Ground Stomp (velká škoda) a dal jsem Hammer of the Ancients (CC DMG 1,3M). Elitky už dávám rychleji, ale nějak mi to nesedi. Whirlwind (Volcanic Eruption) jsem si musel nechat, kdyz nemůžu popadnout dech:) Ještě bych chtěl Wrath of the Berserker (DMG 2,5M), ale to už se nevejde, zase bych padal. 5 setovek Immortal Kings je GJ:)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od spiderer » 13.12.2012, 01:59 hod.

jidas - pri 2h, aby se to hralo pohodlne a rychle, tak bych resil AS, prijde mi, ze ten na itemech celkem vyrazne opomijis, resp nevidim ho na zadnem predmetu co mas na sobe. Misto WW bych si dal WotB, pujde to mnohem rychleji a pri skoro 9% LS uz by te nemelo zabit nic, pokud by byl problem ze nevydrzis ani tak, vzdycky se tam da misto cehokoliv hodit Rend s Bloodlust a pak uz te nezabije temer nic - klidne bych ho dal misto ignore pain, bude ti to sbirat lify a navic davat i nejaky damage. Z itemu bych jeste pro zvyseni efektivity vymenil IK pasek za jiny IK pasek, ktery bude mit navic treba VIT a hlavne ti bude davat bonus k nekteremu vyuzivanemu skillu, pokud mas pri vymene skillu problem s prezivanim, nebal bych se zvysit resisty, pripadne armor, pak se problemu zbavis celkem rychle..

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Punky » 13.12.2012, 09:44 hod.

ako pise spiderer, nahnat nejaky AS, ten sa do 2h vzdy hodi, mne osobne to prislo strasne pomale aj s 17% ASI ked som este mal, preto som to moc dlho s 2h nevydrzal... IK belt mas s +armor, ja by som siel ale osobne do niecoho s +% life a bonusom do bash (ja mam cca ako ty, len s +10% life a 8%bash), armoru mas aj tak relativne dost... na sperkoch by som sa popozeral po avd, to ti dost kvalitne boostne dmg output... a uplne v prvom rade (aj ked je to paradoxne v poslednej vete :) ) by som rozhodne vymenil pantsy... tie su v porovnani so zvyskom equipu ako past na oko :)

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Borgi* » 13.12.2012, 12:18 hod.

jidas

No v první řade si musíš vybrat co budeš preferovat. WW a Hammer v jednom buildu moc fungovat nebude. V profilu máš Skorna, takže asi budeš používat Hammer. Teď záleží co budeš používat na heal. Hammer je výborná věc, bohužel má dost nevýhod. U mě dělá heal na jednu ránu zhruba 25k HP (při critu). Nevýhoda je v pomalosti útoku a HP získáváš nárazově, to nemusí na vyšších MP stačit, tam dostáváš obrovský DMG v krátkém čase a někdy nepomůže ani 50k HP. Další volbou je Rend s healovací runou. Výhoda je v plynulosti healování, nevýhoda je, že efektivita healu závisí na počtu mobů. Pro mě je zatím Rend společně s Hammerem jediný účinný heal, vzájemě se skvěle doplňují. Pokud mi tiká Rend jsem prakticky nesmrtelný a může stát klidně v desecratorech a tancovat v arkanech i na MP 10.

Teď k tvému gearu a k tomu co jsi napsal.
Na vyšších MP už nezáleží jaký máš armor nebo resisty, jediné co tě zachrání je efektivní healování. Proto sem ti doporučil Bloodthirst místo Armoru. Rozdíl v healu, ať už Hammerem nebo jiným skillem je 100% (máš LS jen na pásku 3%, s pasivkou 6%), s pasivnou na Armor nezískáš 100% armoru, proto je to horší volba co se týče životaschopnosti. Pak bych doporučil Cleave místo Bashe, Cleave je plošný a více se hodí mezi mobky. Nakonec to bude chtít zvednout AS bonus, Skorn je děsně pomalý a problém je i v mobkách s rychlým útokem. Přerušují útok a může se stát že tě uklovou dřív než stačíš něco seknout - Děkuji Blizzu(ironie), že sem nedal Affix "Fast Hit Recovery" - už Diablo z roku 1996 ho mělo a bylo na vyšší úrovni herních mechanismů.

PS: Teď jsem si všiml, že máš Skorn s LS, nevím jestli jsi ho měl i předtím. Tak to si pak můžeš nechat pasivku na armor. LS co máš teď, by měl být dostačující.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

jidas
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jidas#2102

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od jidas » 13.12.2012, 23:17 hod.

THX všem, budu laborovat:) Opasek bude určitě new. Jaké kalhoty doporučujete?

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Punky » 14.12.2012, 07:50 hod.

no ja osobne mam tie new blackthorny, ale to len preto ze som to bral ako set s chestkou, tym padom som ratal s bonusom 100 vit... inak by som asi kupil nejake rare s vyssou str, vit, AR a socket... niektori nosia aj depth diggersy, ale ked obcas vidim ake rolly, tak sa celkom cudujem... ale ako su to dobre pantsy, len na dobry roll to bude chciet asi slusnu sumicku no...

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Bagr13 » 14.12.2012, 08:15 hod.

Chtěl jsem se zeptat jestli udržíte Berserker v rend buildy, mě to prostě nejde nestačím generovat fury. Je mi jasný že to bude Bash je pomalej a skorn (super pomalá kombinace :lol: ) Zkoušel jsem přehodit na Into the Fray a stějně jsem se nechytal.
Rend asi negeneruje fury ??

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Punky » 14.12.2012, 08:27 hod.

tak dobre by bolo mozno si trosku prezriet zaklady a mechaniky classy ktoru chcem hrat... alebo si aspon precitat popisky skillov...

ale nie, rend negeneruje fury...

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Bagr13 » 14.12.2012, 10:43 hod.

Pochopitelně to přečtený mám a vím, že rend sám od sebe negeneruje fury samozdrejme jsem měl na mysli když dát Battle Rage+Into the Fray jestli v tomhle případě rend dává fury, ale myslím že ne. (sám od sebe třeba Revenge taky nedava fury, ale s rage dava protože udela kritickej dmg).

Spíš mě zajímá jestli ty co hrajou rend jsou schopný třeba u bossu jsou schopny udrzet Berserker, mě se to prostě nedaří. :roll:
viděl jsem to u některých hrát, já to zkoušel a nic :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Fru-fru » 14.12.2012, 10:48 hod.

Jj, u uberu to udrzim, ale jedu 1h + štít. Spadne mi u magdy a kinga, protože tam se hodně běhá a dává se málo dmg.

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Punky » 14.12.2012, 11:03 hod.

tak kedze rend dava normal crity, tak s runou ItF by to generovat fury malo, ale odskusane to nemam... treba tiez brat ohlad na proc koeficient... neviem ci sa nieco menilo, ale cumim do starej tabulky platnej v patchy 1.0.4 a rend ma (okrem runy ravage) proc koeficient 33,2%... tzn, ze ak by to aj fungovalo pri critoch, tak kazdy crit hit ma len 33,2% sancu na vygenerovanie 15 fury... co je ale stale lepsie ako napr RltW s 8% sancou :)

to ma teraz vedie k myslienke, dlhsie som to uz nehral a ani si nepamatam ci som to niekedy voebc zistoval... ako casto ticka rend pocas tych 5 sekund? je to defaultne? ci je to tiez podla AS main handy?

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Borgi* » 14.12.2012, 12:39 hod.

Nikdy sem si nevšiml, že by mi Rend generoval Fury. Ani když tiká na deseti mobkách.
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Alfajk » 14.12.2012, 12:47 hod.

taky jsem premejslel nad tim,jestli je mozny se skornem a hammer buildem udrzet wotb...dosel jsem k zaveru,ze neni,proste tech uderu das za vterinu min,nez potrebujes pri regeneraci 25fury/sec wotb,mozna kdybys mel s wotb+plnym fury 100% crit sanci hammeru,tak by se to dalo

Uživatelský avatar
Borgi*
Doom Knight
Příspěvky:421
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Borgi#2969

Re: Two hand barb - MP4 a vic nic ?

Příspěvek od Borgi* » 14.12.2012, 14:45 hod.

Alfajk píše:taky jsem premejslel nad tim,jestli je mozny se skornem a hammer buildem udrzet wotb...dosel jsem k zaveru,ze neni,proste tech uderu das za vterinu min,nez potrebujes pri regeneraci 25fury/sec wotb,mozna kdybys mel s wotb+plnym fury 100% crit sanci hammeru,tak by se to dalo
Proč by to nebylo možné? Třeba u Siegebreakera ho udržím. U elitek a mobek jde taky udržet, když je více zásahů najednou ;)
Obrázek

Inferno (MP 10) - The Butcher, Belial, Azmodan, Diablo kills
http://youtu.be/w1mML-HlRAU

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“