Inferno barbar

Odpovědět
Avenger
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Avenger#2285
Re: Inferno barbar

Příspěvek od Avenger » 27.08.2012, 16:13 hod.

Nazdar páni barbari, tak dnes sa mi konečne podarilo preluskať sa A3/A4 a po piatom pokuse som skolil aj samotného Diabla. Píšem to sem preto, lebo by som chcel poukázať na fakt, že Barbar sa nemusí hrať aj pri slabšom geare so štítom, nepotrebuješ ani LoH, ani LS dokonca ani Ignore Pain ani Revenge ...skúšal som zabehnutý WW build ale ten ma nikdy extra nebavil, predsa len mám radšej 2h zbrane a z pohľadu na "barbara" so štítom mi prichádzalo špatne, takže som ráno kúpil v AH prvú šikovnú 2h čo mi padla do oka (mimochodom za 100K goldov :D ) pozliepal build a vydal sa na progres ... http://eu.battle.net/d3/en/profile/Aven ... ero/418544

PS:ani to tak nebolelo :D

v0kurka
Burning Soul
Příspěvky:770

Re: Inferno barbar

Příspěvek od v0kurka » 27.08.2012, 16:47 hod.

gratuluju, když dosáhneš cíle svojí cestou, tak z toho pak máš určitě lepší pocit ;)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Fru-fru » 28.08.2012, 08:07 hod.

Avenger píše:Nazdar páni barbari, tak dnes sa mi konečne podarilo preluskať sa A3/A4 a po piatom pokuse som skolil aj samotného Diabla. Píšem to sem preto, lebo by som chcel poukázať na fakt, že Barbar sa nemusí hrať aj pri slabšom geare so štítom, nepotrebuješ ani LoH, ani LS dokonca ani Ignore Pain ani Revenge ...skúšal som zabehnutý WW build ale ten ma nikdy extra nebavil, predsa len mám radšej 2h zbrane a z pohľadu na "barbara" so štítom mi prichádzalo špatne, takže som ráno kúpil v AH prvú šikovnú 2h čo mi padla do oka (mimochodom za 100K goldov :D ) pozliepal build a vydal sa na progres ... http://eu.battle.net/d3/en/profile/Aven ... ero/418544

PS:ani to tak nebolelo :D

Pěkný, kdyby jsi mě mlátil, tak bych Ti řekl, že s takovým gearem to nejde. Evidentně jde a gz k vlemi pěknému výkonu a jen tak dál.
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Punky » 28.08.2012, 10:08 hod.

Avenger: ten Blood Lust u Rendu, ako to teraz healuje cca? a aku robis dmg? som to chcel vcera skusit ale nakoniec som an to zabudol nejak

Avenger
Quill Rat
Příspěvky:39
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Avenger#2285

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Avenger » 28.08.2012, 12:00 hod.

thx chalani :) vieš čo keď dám rendom crit, tj. tiká to na príšere tak za 60K tak ma to healuje 1400hp/tik, pri normálnom hite to healuje +-300/sec :)

dutches
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Inferno barbar

Příspěvek od dutches » 01.09.2012, 11:51 hod.

n3st34 píše:Mno tak se taky podělím.Se svým barbarem včera jsme asi na 10 pokus zabil Rakanotha na inferno.Já se teda nevzdal 2H a jedu to na crit/crit dmg build mám cca 50k hp 800+resisty 35k DPS.Pro normální farmu 3 actu jedu většinou tento build.Jedinej problem mívám s mobama s invulnerable minion to je často problém ale zalezi na ostatních abilitách.Občas chcipnu i na normalní moby ale je to vetšinou muj fail jelikož nezlikviduju rangedy moby první a ty mě upleskaj zdálky.Každopádně sem na Rakanothovy nahodil tento build.Měl jsem cca 48kDPS se shoutem(folower byl scoundrel kůli critu).Před pulem jsem si rozbil ty vázy před vchodem na aspoň půlku fury a nahodil si frenzy shrine která se tam random spawnuje.Rakanoth má sice sice 5M hp ale při puštěnym zergu jsem ho sundal asi 1s potom co my spadl WotB.
Neříkám že je to ideální chodit barbara s 2H ale pro mě je to skvělá zábava.Dnes uvidím jak to půjde dál.Boužel mám ještě trochu mezery v gearu tak uvidím jak semnou zacvičí třeba Izual nebo vládce pekel >:o

diky za tip :) po wipovani se spatnym buildem na Rakanothovi sel s tim Tvym buildem na prvni pokus :)))

Uživatelský avatar
Envius
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Envius #2421

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Envius » 28.10.2012, 10:42 hod.

Zdravím

I já chci přispět svojí troškou do mlýna, tak se podělim o svůj build, kterej momentálně používam.
Dlouho sem jel ww s dw, ale už mě to nebavilo, tak sem koupil skorn a jedu tenhle build.
Je daleko zábavnější a řekl bych že i rychlejší. Chce to aspoň 40% crit chance a 350+ crit dmg. Díky battle rage s runou into the fray tak vyndam skoro všechny, aniž by se ke mně vůbec dostali a pokud jo, tak rend pomůže :twisted: A do vyhrocenejch situací je tam WotB s kterym je ten LS už opravdu znát (LS z opasku a pokud není na zbrani tak passivka Bloodthirst, jinak bych tam dal buď Superstition nebo Nerves of Steel)

http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYd!ZYYcZZ
Obrázek

Becis
Quill Rat
Příspěvky:38
BattleTag:Becis

Re: Inferno barbar

Příspěvek od Becis » 28.10.2012, 13:03 hod.

Ahoj dneska jsem se dostal k vcelku uchaázejícímu skornu. Tak mě napadlo že si vyzkouším rend barbara. Tak se chci zeptat má Rend skill šanci na crit ? Čísla na mobech mi tikají stále žlutě, protože jestli šance na crit nneí tak to pro mě tnamená vyměnit komplet cleou výbavu , protože doted jsem jel WW barbara.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“