DoM´s hell + Barbarian defense build

Odpovědět
DoM
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoM#2219
DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od DoM » 23.05.2012, 11:25 hod.

Nazdar lidi, právě sem zabil SK v hellu, dodělal 52 lvl a řekl jsem si, že taky přispěju do zdější zásoby buildů a nápadů. Tak jdem na to. Build mám následující:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... bVU!YaZaZZ

Frenzy + Smite - z primárních útoků mi příjde jako nejvhodnější, na AOE dmg mám Rend. Na 59. půjde runa Maniac

Rend + Ravage - Jako AOE mi vyhovuje nejvíc. Do budoucna to ještě bude chtít pořešit i na single target, tak asi budu muset najít nějakej kopromis v runách.

Charge + Merciless assault - potřebuju s Barbarem aspoň jedno přibližovadlo, a ve finále mi vyšel charge líp. navíc s MA runou se dá zahrát i bez CD, takže +.

Revenge + ViM - základ buildu, ultimátní selfheal, kterej skoro vždycky zachrání pr*el. Procuje poměrně často. Samozřejmě se vyplatí do situací 3 a víc mobů. Mýmu hernímu stylu naprosto vyhovuje.

Ignore Pain + Iron hide - zachraňprdel abilita. Bez ní by to asi užt nešlo. Na sólování mám tuhle runu, v partě měním za Mob Rule

Call of the Ancients + DttC - jediná vyloženě solo abilita - mám jí jako DPS boost a odlákání pozornosti. V partě na tohle místo příjde na 99% nějaký shout dle domluvy.

Pasivky: Nerves of Steel, Tough as nails, Relentless - všechno to jsou dost defenzivní věci. Uvažuju nad změnou Relentless za Berserker rage, páč Fury je fakt přehršel.

Co se týče statů, tak mám 22 742hp, 2 562 DPS, 4 000 armor (61% dmg redukce). Používám 1H+Shield. Vzhledem k Revenge se snažím brát víc mobů, ale snažím se to nepřehánět :D

Budu rád za jakoukoliv reakci/připomínku/radu :)
Postupně budu dál aktualizovat.
/Discussion on

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od Stormtouch » 23.05.2012, 11:31 hod.

az na Cota to vypada dobre... nazacatku sem tam triskal taky cd ability... ale ke konci hry uz nemaj vyznam ... ja mam jen berserkra..3%heal z pasiv.3%heal ze zbrane a este 2/5%z beltu... zapnu berserkra..stoupnu pred bose a jedu frenzy... a nemusis ani pobihat kolem a prehealujes ho.... belial na hell dostal po tlame driv nez se dostal do mezifaze

DoM
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoM#2219

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od DoM » 23.05.2012, 11:37 hod.

Stormtouch píše:az na Cota to vypada dobre... nazacatku sem tam triskal taky cd ability... ale ke konci hry uz nemaj vyznam ... ja mam jen berserkra..3%heal z pasiv.3%heal ze zbrane a este 2/5%z beltu... zapnu berserkra..stoupnu pred bose a jedu frenzy... a nemusis ani pobihat kolem a prehealujes ho.... belial na hell dostal po tlame driv nez se dostal do mezifaze
Jo, nad Berserkem taky uvažuju.. To CotA tam mam spíš občas z nouze a jsem na to zvyklej. Každopádně to zkusim swapnout za Berserk :idea:

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od Stormtouch » 23.05.2012, 13:33 hod.

a urcite doporucuju na inferno si tam udelej misto pro stopm... 3sec plosnej stuj je asi ten nejlepsi spel co tam budes mit =)

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od Pantadeas » 23.05.2012, 15:31 hod.

se vam to keca s shieldem zkuste si to rezat s 2h :D
Obrázek

Stormtouch
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Storm

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od Stormtouch » 23.05.2012, 22:58 hod.

pantiku pantiku..ja ti xkrat rikal ze budes plakat tyvole =D neboj..ja ti dam svoje stary itemy az mi nadropujou lepsi =D

DoM
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DoM#2219

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od DoM » 30.05.2012, 15:11 hod.

Tak dneska sem 30 sekund před raní odstávkou sundal Diabla na Hell a dostal se do Inferna.. Momentálně vstřebávám dojmy a upravuju build, kterej sem večer hodim. Je to ale bobma :D Jinal lehce ke statům : lvl 60, 12k DPS (16k s passivkou a runou u frenzy), 47k HP, 8500 armor.. ale vše na úkor rezistů, který se pohybujou řádově kolem 15% +- 3%

Uživatelský avatar
CzechDanny
Quill Rat
Příspěvky:8

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od CzechDanny » 30.05.2012, 17:00 hod.

Začni už v první aktu hledat itemy na resisty, protože s timhle buildem, tě první 2 mobové v druhém aktu "ikáčknou".

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od Tomita » 30.05.2012, 20:37 hod.

Na normal až hell nemá smysl psát buildy. Resp. nemá smysl postovat buildy, jež nejsou ozkoušené akt1+ inferno. Dovolím si tvrdit, že de projít hell s jakoukoliv kombinací 6ti spellů...
Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

peca77
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:peca77#2235

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od peca77 » 30.05.2012, 21:16 hod.

Tomita píše:Na normal až hell nemá smysl psát buildy. Resp. nemá smysl postovat buildy, jež nejsou ozkoušené akt1+ inferno. Dovolím si tvrdit, že de projít hell s jakoukoliv kombinací 6ti spellů...
+1 8-)

forsaken
Quill Rat
Příspěvky:12

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od forsaken » 31.05.2012, 10:24 hod.

DoM vůbec neví, co ho čeká xD, taky jsem by optimista po prvním aktu na inferno, druhý akt je jako kocovina po flámu :)

Hijack
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od Hijack » 31.05.2012, 15:12 hod.

Kocovina je sranda :{ ... si spis prijdu jak po nejakem tezkem urazu :lol: ....musim si davat relaxacni pauzy ... jinak bych pouzil wotb v realu ..

Uživatelský avatar
F1LL1
Quill Rat
Příspěvky:14
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: DoM´s hell + Barbarian defense build

Příspěvek od F1LL1 » 31.05.2012, 23:03 hod.

po první aktu inferna sem si říkal, že ten druhej akt nemůže být tak strašnej...a měl sem pravdu... je to ješte mnohem horší !!!:D
Není ostuda spadnout, ale zůstat ležet !!!

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“