Tank Barbarian by HELLERcz

Odpovědět
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od HELLERcz » 02.04.2012, 16:05 hod.

Tento build jsem si zvolil ke hraní v partě ve 2 lidech, kdy já budu plnit úlohu tanka a můj bratr bude Wizard damager

Odkaz na můj kalkulátor:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... bdV!aaYZbZ

Odkaz na kalkulátor bráchy Wizarda:
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... Ycf!YZZaZc

Levé tlačítko:
Cleave (runa Rupture) - používám jej i v betě a dost se mi zalíbil. Je dobrý jak na málo mobů, tak hlavně na větší skupinky.

Pravé tlačítko:
Revenge (runa Vengeance Is Mine) - 15% šance, pokud budu dostávat zásahy od nepřátel, že jim na oplátku udělám "tóčo" s 220% weapon damage a k tomu mi to navrátí 6% života s každým zasaženým protivníkem (díky runě 10% a nageneruje i Fury)

1. Threatening Shout (runa Demoralize) - první z pokřiků, kdy snížím poškození způsobované nepřáteli v okruhu 25 yardů o 20% na 15 sekund (s runou pak ovlivním nepřátele k přilákáni, aby na mě zaútočili, a to po dobu 3 sekund)

2. Ground Stomp (runa Wrenching Smash) - dupnu do země, omráčím nepřátele na 4 sekundy v okruhu 12 yardů (díky runě se zvýší oblast efektu na 24 yardů a nepřátelé jsou před útokem přitažení o něco blíž)

3. War Cry (runa Invigorate) - můj další pokřik, kdy zvyším svoji obranu a obranu bratra v okruhu 30 yardů o 20% na 60 sekund (s runou pak navýším HP o 10% a regeneruji 310 bodů zdraví za sekundu)

4. Ignore Pain (runa Iron Hide) - díky tomuto si snížím obdržené poškození o 65% po dobu 5 sekund (runou si prodloužím trvání na 7 sekund)

Pasivní skilly:
1. Nerves of Steel - Obrana je navýšena o 100% Vitality
2. Bloodthirst - získám 3% z veškerého poškození jako HP
3. Tough as Nails - armor navýšen o 50%. Vrácené (thorns) poškození navýšeno o 50%.

Co na sebe:
- toť zatím otázka, uvidí se, až co všechno nám nabídne plná verze hry, podle bety zatím horko těžko odhadovat, jen vím, že jasně pojedu na one-hand zbraň + štít a budu se snažit o maximalizaci armoru a HPček
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Javurek » 02.04.2012, 16:16 hod.

Inspiring presence mi přijde úplně zbytečné, jestli chceš heal, vem si místo toho Bloodthirst nebo Pund of flesh. Ten War cry totiž trvá 60 sekund a cooldown je jen 30 sekund, takže zdvojnásobení shoutů je zbytečnej luxus, stačí to umět mačknout ve správný čas .)

Jinak je to možná až moc defensivní bych řekl, jako tank dobrý no, ale mě by to nebavilo :D Možná bych se vykašlal na štít, už tak seš defensivní jak prase chce to taky nějaký dmg :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od HELLERcz » 02.04.2012, 17:19 hod.

Inspiring presence nahrazen Bloodthirstem , pravda ! díky :)

Co se týče toho, zda budu nebo nebudu moc defenzivní, se ukáže. Podle toho se přesněji rozhodnu, jaký equip budu mít. Zatím moc nemám tušení no. Ale pěkně by to s tím štítem vypadalo :)
A dmg chci rozhodně taky nějak dávat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Conano » 02.04.2012, 17:21 hod.

Ono záleží, jak moc hardcore bude Nightmare/Hell ve dvou. Když si to budeme dávat bez problému s jinými skilly a equipem..tak není důvod být tak moc defensivní. Ale naopak když to bude fakt hard, tak tento build je nejideálnější. O dmg se postarám potom já z dálky.
Obrázek

Vozi

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Vozi » 02.04.2012, 17:48 hod.

Docela mne tam chybi magic resist - superstition / war cry s runou impunity.

S tim bloodthristem nevim no. Je urcite lepsi nez inspiring presence, ale tenhle build moc dmg delat nebude a ty 3% asi ani nepoznas. Prakticky by jsi musel udelat dmg jako 33x tvoje max hp na 1x full heal.

Pokud by i allies benefitovali z te runy u war cry, tak bych asi vymenil bloodthrist za superstition.

Dokazi si predstavit, ze s odpovidajicim gearem nebudes ani potrebovat ignore pain a mozna bych tam dal neco jako leap se stunem na mobilitu a lepsi protekci party.

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Conano » 02.04.2012, 17:57 hod.

Magic resist můžeš nabrat z gearu.

A bloodthrist je naprosto dokonalá volba. Chceš mi říct, že když bude v okolí bratra 50 nepřátel a dá cleave a nebo revenge...tak neucítíš ty 3% z dmg do HP? :) :)

A já si upřímně nedokážu s odpovídajícím gearem představit tento build bez Ignore pain.
Obrázek

Vozi

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Vozi » 02.04.2012, 18:12 hod.

@Conano ..

Z gearu muzes nabrat i bonus odpovidajici 3% lifestealu bloodthristu, takze to nepovazuji za argument.

Chces mne rict, ze kdyz na sebe natahne skupinu monster, tak potrebuje jeste neco jineho na heal nez revenge? V porovnani s revenge je bloodthrist k smichu. Navic nevim, kde vidis nejakou dmg u tohohle buildu.

Ignore pain je spise utilitou na preziti u dmg buildu. Pokud by se ciste defensivni build nedokazal obejit bez ignore pain, tak pak ostatni classy mohou zapomenout na solovani uplne.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od HELLERcz » 02.04.2012, 18:21 hod.

Nad tou výměnou posledního se rozmyslím. Sám zatím nevím, kolikrát to třebas ještě pozměním.
Obrázek

Vozi

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Vozi » 02.04.2012, 18:27 hod.

@hellercz .. Nejake te vymeny runy nebo skillu se u buildu asi nevyhne nikdo. Nesnazim se kritizovat, tohle jsou proste jenom moje postrehy.

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Conano » 02.04.2012, 18:36 hod.

Vozi :
Ano můžeš...a co je tedy lepší...nasbírat magic resist a ponechat si Bloodthrist a nebo nasbírat life steal ...a dát si superstition? ... je to úplně jedno.

Ano, to tím chci říci, Ty snad víš, jaký dmg budou dávat na Hellu ve dvou lidech, že říkáš, že to bude zbytečné? Když si stále můžeš cíšt od bashioka, jak se bude umírat? ...A dmg vidím v equipu, co se nasbírá. No a co, že nebude extra...basic dmg bude více než dost na heal z bloodthristu.

Ignore pain může být utilitou pro offenzivní buildy..aby přežily...ale rozhodně to je skvělá abilita pro defenzivní buildy jako je tento. Prosím, nepoučuj mě o tomhle, když očividně z toho, co píšeš, mám mnohem více zkušeností s tankováním než ty.
Obrázek

Vozi

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Vozi » 02.04.2012, 19:03 hod.

@Conano ..

Predpokladam, ze gear bude zamereny na armor, hp, thorns, rezisty a stit v off hand. Cili revenge s tim obrovskym mnozstvim hp vyhealuje 100x vice nez nejaky ubohy lifesteal. Pokud by tenhle build s nulovou dmg mel delat nejaky vetsi heal s 3% lifestealem, tak ciste dmg buildy s bloodthirstem by byly nesmrtelne.

Ocividne te presvedcim az screenem z pokoreneho inferna, ktere dam s lidmi, kteri uvazuji stejne "hloupe" jako ja. :)

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Conano » 02.04.2012, 19:25 hod.

Vozi : klidně si inferno dej i sám :)
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od HELLERcz » 02.04.2012, 20:46 hod.

Nevím, o čem se mi tu dohadujete. Vždyť v tom je to kouzlo trojky. Nesedí to, tak to pozměním, zaměním a bude to lepší.
Toto je prvotní build, který si myslím, že může fungovat ve 2 lidech na NM a HELL ... pokud ne, pokud bude zbytečně HPčkový a selfhealovací, tak ho prostě změním, žádná tragédie.
A taky bych rád věděl, proč nulový dmg proboha.
Obrázek

Vozi

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Vozi » 02.04.2012, 21:02 hod.

@heller .. ruku na srdce a uprimne mne rekni, jestli ma nejaky bloodthrist vubec cenu brat, kdyz tam mas revenge, co ti da heal za 10% z tvych max hp za kazdeho trefeneho moba. Lifesteal je vzdy zalezitosti pro buildy s vysokou dmg. Zatim tomu tak bylo v kazde hre a hadam, ze ani D3 nebude vyjimkou. Tohle ma byt konstruktivni debata a ne styl obhajoby v ramci soudniho preliceni, ktery tady predvadi Conano. To je pak treba napsat hned na uvod, ze je povoleno pouze souhlasit s koncepci buildu v ramci topicu. Nebo topic vubec neotvirat k dalsi diskuzi.

Tahle moje averze vuci lifestealu ma sve koreny v dote, kdy lamky postavi lifesteal kdykoliv na cokoliv bez ohledu na to, jakou delaji dmg. :)

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Conano » 02.04.2012, 21:04 hod.

Nejde o negativní pohled na věc...bez toho to ani nejde...

Bohužel zatím co si napsal, nedává jakýkoliv smysl a veškerá tvá kritika je výkřikem do tmy.

//Doplňek : Znáte ten úžasný pocit, když vyhrajete? :) Já ano...stačí se podívat na příspěvek pod tímto :P :P

// No ani ne :) Jsme stejní v tomhle směru :) Takže nevím o čem mluvíš :) I won, you lose... :)
Naposledy upravil(a) Conano dne 02.04.2012, 21:14 hod., celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od HELLERcz » 02.04.2012, 21:12 hod.

Rozumne. Uzavirame a nechci dalsi dohady uz.
Vy dva se třeba hádejte v PMku, ale už ne zde. Vozi k tomu napsal dost svojí kritiky, já to beru a nijak to prozatím nehodlám měnit.

Odeslano z SGS2.
Obrázek

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od kojot » 02.04.2012, 21:15 hod.

Vozi: Diablo není Dota. V D2 se vyplatil i malý lifesteal i s relativně malou DMG. Samozřejmě netvrdím, že to tak bude i v D3, ale ty na druhou stranu nemůžeš tvrdit opak. Nikdo z nás přesně neví, v jakých relacích se bude pohybovat poměr DMG/Life, takže nemůžeš s jistotou tvrdit, že 3% (nebo kolik) bude v tomhle buildu nanic.

Edit: Sorry, uzavřeli jste to mezi tím, co jsem to psal. Ale musel jsem se vyjádřit :) .
Obrázek

Uživatelský avatar
Conano
Fallen Shaman
Příspěvky:63
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Conano#1999
Kontaktovat uživatele:

Re: Tank Barbarian by HELLERcz

Příspěvek od Conano » 02.04.2012, 21:21 hod.

kojot : nemusíš se za nic omlouvat, protože tvůj příspěvek je k tématu buildu, který mimochodem je dosti skvěle napsaný :)

Já si taky totiž myslím, že jakékoliv % LS se bude hodit jakožto tankovi :)

Uzavřel se náš souboj s Vozim, který jsem vyhrál jeho uznáním prohry :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“