KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 19:21 hod.

Kuki: návod je i na krabici. Trčím u kroku 2. Myslím, že chybí jen jediný číslo a je to, jen nevim, kde je....už teda vím, že má začínat "EU"..

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 13.11.2013, 19:26 hod.

Jj EU začíná ten seriál, kterej je potřeba i u klicenky tuším.
Mel by byt nalepenej zezadu

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 19:28 hod.

WulF: no, sice jsi to uzavřel, ale ještě poznamenám, že někoho support může bavit a berou se na to ohledy. OK. Proč se ale neberou stejný ohledy na hráče, který baví solo?

Nemluvě o tom, že barbar (melee) v partě bude vždycky ta bariéra (support) a bude se přes něj šít do davů ze zadu, což by dělení exp procenty z udělené DPS nijak nezměnilo.

Já se RoS absolutně neobávám. Mají přibejt i obtížnosti a po zkušenosti s MP10 čekám opravdovou obtížnost! Myslím, že to bude herně maso nejmíň jako před 1.04 (víc bych zase asi neočekával)
Naposledy upravil(a) DrSma dne 13.11.2013, 19:34 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 19:32 hod.

Kuki: no to právě ne. Já mám klíčenku. Serial je zezadu (10 znaků) - pak to ale ještě chce "Authenticator Code"

http://www.jpeg.cz/images/2013/11/13/4k8b.jpg


edit: zadal jsem si vlastní, zvolenej číselnej kód a nebere to - error

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 13.11.2013, 19:43 hod.

Authenticator kód je ten vygenerovanej co se meni

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.11.2013, 19:43 hod.

K první otázce ... neberou no a v tom s tebou souhlasím. To je právě ta složitost ... buď držet konzervativně tu minulost klasických ARPG anebo se přibližovat MMORPG. Doba tý konzervě moc nenahrává. Tak to prostě je.

K barbarovi. To není až tak pravda, že barbar inklinuje k supportu. Na SC obzvlášť ti v momentálním stavu barbar s klidem zamává a řekně sry, mně by došel berserker a drtí si svůj HoTa/Rend/WW build s movement speedem pryč rychlostí světla.

Opakem je čistej support build jak v podánní barbara tak v podání monka.

Blizzard je furt napůl cesty.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 19:44 hod.

Kuki: Ha!...zkusím, moment..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 19:51 hod.

WulF: ono je tohle spíš o lidech. Za to, že ti barb (melee) uteče a vykašle se na tebe nemůže Skill, ale hráč. Proto by můj návrh zachoval i alespoň současnou variabilitu buildů, protože bys měnil stále build pro partu a solo. Hold do party by sis perma Berka nebral, WW taky ne.

Ale s tím, že solu doba nepřeje smutně souhlasím. Vždyť já si i solo přijdu jako takovej "účet coop" pro pět :( - natož pak s Paragonem 2.0 - to už je úplná hrůza pro klasiku. Hold, nedá se nic dělat, tohle nemůžu vynechat ani ovlivnit. Coop alespoň vynechat.



EDIT: jestli myslíš, že bych si, třeba jen příležitostně, třeba s KryOnem na US Self Coop nedal, tak to pravda není. Pro občasné oživení bych si dal. Ale moje přesvědčení mi to nedovolí. Ale neužírám se tím. Už dávno jsem se s tím vyrovnal. (teda přesně v době, kdy jsem si udělal tohodle krásnýho Avatara 8-) )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 13.11.2013, 21:22 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 19:55 hod.

Kuki: urááááááááá - opravdu je to tak. Je to snadný, ale nenapadlo mě to, ani popisky mě nepomohly. Nevim, proč k tomu nemaj obrázek jako k Serialu :ble:

Díky za pomoc, nemám s těmahle blbostma EXP :D

HELLERE - hlásím, že jsem v suchu a bezpečí :green:
edit2: s nabitými EXP :D byl SMS protect už hračka - zapnul jsem i tohle - jen doufám, že mě Blizz nebude deptat debilníma reklamníma SMS a pod :!: ..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 13.11.2013, 21:58 hod., celkem upraveno 1 x.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 13.11.2013, 20:00 hod.

vítej v pekle .. páruješ zařízení se serialem xxxxxxx k accountu xxxxxx, abys vygeneroval kód xxxxxx, který je platný xxxxx sekund. To přeci dá rozum, ne ? :green:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: KECÁRNA

Příspěvek od HELLERcz » 13.11.2013, 20:03 hod.

Paráda no :) spammere ! :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 20:05 hod.

WulF: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

já to tušil :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :green: (chjo, já vím no, ale lepší jak o všechno přijít - jsem poslední člověk na týhle planetě, kterej má z tohodle radost,..)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 20:07 hod.

HELLER: já jsem spammer? Aspoň pozitivní, ne jak ty :ble: :ble: :green: :green: :green: :green: :green:

Koukej nastartovat D3, nefňukat, že to nepadá a hlásit výsledky :green: :green:
(jseš podraženej z AH, jak píše WulF, ale na to my tu neslyšíme :!: :lol: )


edit: říkal sis o to :green: :green:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 13.11.2013, 20:50 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 13.11.2013, 20:19 hod.

Back to my topic ;)

Sakra a já Tě považoval z největší sádlo máslo v týhle pochybný D3 grupě:D... Teď jsi u mě vlastně klesl :lol: ;)

Né, jasný, fakt jsem myslel, že si vyžíváš v uber mega sado obtížnosti, kterou jsi si ještě "sám" vymyslel. Takhle koukám je i možné, že se potkáme v ROS. Budu rád a těším se na barbaří spolupráci.

:love: Barbar :love: ....Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 20:41 hod.

Fru-fru: jako, nevim, kde jsi přišel na to, že se můžem potkat v RoS - nedej Bože v coopu, nebo jaks to myslel.. :ble: :green:
Na DrSmu si dávej bacha!,..moc velkýho bacha :evil: :lol: :lol: (ani ty bicáky mě neděsej :evil: :green: - ani ta čelenka :lol: ..)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 20:54 hod.

HELLER: teď mě napadla úchylárna. Kolikrát se asi tak může obnovit účet po hacku? My, finanční zoufalci bychom vrácených 10M goldu od Blizzu uvítali jako poklad :!: :green: :green:

Jestli jsem neudělal se zabezpečením účtu chybu :lol: :lol: :lol:
(a že by byly věci AB by mě moc nevadilo :lol: )




Tento příspěvek berte jako smyšlený vtip nesouvisející s realitou. Jakákoliv podobnost se skutečností je vyloučená, nebo náhodná. Hlavně to platí pro Daweho, kterej má vaty pořád málo :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) DrSma dne 13.11.2013, 20:56 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: KECÁRNA

Příspěvek od HELLERcz » 13.11.2013, 20:55 hod.

DrSma: no jo furt .. :D ale boje Bába není na solo hraní stavěná, tak když bude lepší nálada a lidi, tak dám. Vidím to až tak na neděli podvečer asi. Z AH jsem rozmazlenej, to jo, ale nejsem až tak moc, protože equip byl čistě s tvrdě vydělaných goldů ! A žádné kupování ingame goldů .. :) jako to dělá a dělalo mnoho lidí kolem ...

Jinak jde o rollback požádat 2x ! .. tak bacha na to.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 13.11.2013, 20:58 hod.

2 x za rok esi se nepletu.

Vrátí ti max 10m, ale pokud mas 100k, tak ti víc nedaj.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 13.11.2013, 20:59 hod.

To je jen 20M....slabota :{ :green: :green:

edit: Kuki,...sakra, mám jen 500k :D :D (a může za to Lemur, bo mě nutí vylepšovat šutry FUTRY :lol: :lol: - sáákra, to zní skvěle, pak že to není krásný jméno pro DH :D :D )

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 13.11.2013, 23:27 hod.

DrSmíku zkus HC a budeš vděčnej za každýho supporta a v klidu si dávat dmg ze zálohy :ble: :ble: já se nasoloval dost užívám si partu je to prostě nový styl hraní a navíc musíš čučet okolo sebe páč taky na tobě může záviset jejich HP nicméně s tebou občas souhlasím tak si to od svýho ofic hejtra važ :ble: :ble:
btw Futra sux :green:
edit..co jste mi nadropovali hoši dneska :?: :green: ....jinak latence na US je kolem 200-300 z vlastní zkušenosti Vím že se tam dá hrát HC i s 800 což na EU ani 200 :{ jinak Hellere nevzdávej to :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“